» »

Max Payne

Max Payne

SpiDEr8 ::

a kdo to spila??? jest sm zdej zaceu in morem spil ubrnt!!! :D sam se mi ustav že pr part 2:cold day in hell; Chapter 4: Put out my flames with gasoline!!! no kle se ustav!!
Sm pa u sob ke začne use goret in zmer tut jest zgorim!!! Kaj je treba nardit??? oz se skrit??? štoderam že 2 dni!! a kdo ve kam je treba it???
nujn!!!
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

jRk0 ::

Ne igram vec:) igram deus ex rajsi.

nic tezkega ni fejst. samo leti tam, kjer ne gori, proti vratom, pa malo skaci. probaj, ti bo ze uspelo.
You fuck up once, you loose two teeth.

Fresh Prince ::

Ja tam kokr se spomnim moras sam laufat, tko proti desni strani so vrata od kuhinje, tam gres not polj pa se naprej....

BaRtMaN ::

Tm je tud men postal vroče. Sm laufat morš skoz vrata! Jst sm se tolkrat zataknu al pa ujel km da sm skor tipkovnco uniču.:D Kljub ognju morš pa pazt na sovrage, k jih je neki. BTW, ma kdo Kung-Fu mod? Men je kr zanimiv, sm mal je še nerodn. Sam zgleda ko kakšn član triade s polizanimi lasmi pqa zlatima Berettama.:P

_Mortal_ ::

Kje se da dobit kung-fu mod
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

BaRtMaN ::

napaka, glej nasledn post.:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

BaRtMaN ::

uradna stran - ne dela :(
Max Payne Center - še neki drugih modov, npr. za flamethrower pa za railgun >:D
Folk, naučte se Google uporablat!

tec ::

Malo off. A se je ze komu zgodilo, da je podgana pobrala pistolo in zacela strelat proti teb ?? 8-O

Jst ::

Ne
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

freejack ::

Uff, prekleto dobra igra, moje mnenje. Igro sn sicer že končal, tut naslednjo težavnostno stpnjo, zdej pa špilam NY Minute, ko maš za vsako plato določen čas, v katerem jo morš narest. Zakon, res.

CWIZO ::

pofgana je pograbla pištolo ?!
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BaRtMaN ::

Se mi zdi da nas s tole podgano mal zeza.;)

Igor ::

hehe nop ne zeza se tec je samo igro mal bolj (al pa jemel zegn pac) preigral in je najdu ti. easter egg, sam spil jih je poln in ta podgana je zanimiva zadeva >:D zdej pa se vsi ostali iskat

BaRtMaN ::

Ja, vem, sm tud jst kaksnga vidu. Npr. tisga k je u eni sobi človk s kolom prebit, zravn pa piše Buffy al kaj. Fun!

tec ::

To se je zgodilo v drugi sobi, tam kjer so nekaksni reflektorji. Ko sem vse bad guyse pobil, sem se malo zaprical z enim kolegom in kar na enkrat mene neki strela!! Nch jasno....potem pa vidim podgano k proti men gleda pa me strela. Jo ubijem in potem druga podgana, k je prej sam neki tekala okol, pobere pistolo, gre na zadnje tace in prtiska sprozilc ko zmesana.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S.T.A.L.K.E.R. (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
52385687 (3567) Meizu
»

Hitman 2

Oddelek: Igre
462192 (722) Tr0n
»

Painkiller (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1078654 (3999) Outsajder
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744911 (18834) X-Hair
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534661 (3772) ordan

Več podobnih tem