» »

S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R.

««
2 / 11
»»

TechBeats ::

Hehe, jst z isto konfiguracijo... a multiplayer to špilaš :)

Heavy ::

Ne, samo Črnobilsko atmosfero hočem- take igre so mi zlo všeč - kao v zadnjem Tomb R.- v onemu Ruskemu bunkerju

MP, me revno ne zanima, ker špilam samo BF 2142 v MP, pa se bojim da bi izgubu kondicijo:))

TechBeats ::

Ne sej ni nevem kwa multiplayer, prevelke sobe pa nč sploh nevidš dobr, k je tok enga sranja naukol (zgradbe, drevesa, podrtije...) nouš nč zamudu... singl bo zih boljši :D

TechBeats ::

Ja sej bo kr hud tale Stalker, evo sm še najdu en kr hud posnetek, frišn 2 dni star klik

bo dugajal ja :D :D :D

Heavy ::

Zakon igra bo:D

xabre ::

Kdaj naj bi zdaj dokončno ven prišel?

Heavy ::

okoli 22 ta mesec

Calligula ::

Tr0n ::

Kak teden dni si zamudo (glej prejsne poste). ;)

Matek ::

Fantje, dajmo pustit linke na razlicne cvetlicne strani pri miru in lepo nabavit igro iz trgovine. Ce bi avtorji hoteli, da vsi igrajo beto, ne bi bilo treba vpisovati nekaksnih kljucev, kajne?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TechBeats ::

Kdaj bo pršu točn...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

mprox ::

23 marca hehe se 12 dni wiiiiii :)

Pesimist ::

Matek vsak drek pa res nemoras pricakovat da folk kupi. To je pac se en kakec. Sploh pa take stvari ko jih nikoli nebi kupli anyway tak da tukaj programerji cisto nic ne zgubijo prej profitirajo od reklame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

S.T.A.L.K.E.R multiplayer so kazali na GigaTV (ne beta, ampak pre-gold verzijo).

Tako grdega shooterja se nisem videl. Upam, da bo single player boljse, ampak to kar sem videl v multiplayer verziji je bil totalen crap. Igrali so pa ga na max nastavitvah (quad core, 2 GB ram, 8800gts).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Mavrik ::

Matek vsak drek pa res nemoras pricakovat da folk kupi. To je pac se en kakec. Sploh pa take stvari ko jih nikoli nebi kupli anyway tak da tukaj programerji cisto nic ne zgubijo prej profitirajo od reklame.


To je popolnoma nepomembno in je samo odraz dandanašnjega primitivnega razmišljanja dece. Če nočeš dat denarja, potem ne igraj.
The truth is rarely pure and never simple.

Pesimist ::

Ti si pravo dece. Jaz tak nemislim igrat tega smenta brezveznega. PA tudi ce bi ga igral nima to blanke veze ker kupo nikdar nebi torej doben ne izgubi cisto nic. To je v najbolsem primeru spil za probat 15 min in pozabit. >:D

Reklamo jim delas to pa je super za njih. No zdaj da napisem da je spil zakurc sicer ni dobra reklama ampak sej ves :))

Pa ce bi spil spilal 1 leto neprekinjeno in imel piratskega tudi nic stem ne izgubi programer ce nisi pripravlen za nic na svetu ga kupit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

xabre ::

Če ne misliš kupit in špilat, zakaj imaš pa pol tolk za povedat?

Tr0n ::

IGN je objavil nekaj svezih video posnetkov.

Ne vem, kaj folk vidi na tem spilu. Zgleda, kot cisto povprecen shooter, tudi grafika je za danasnje case bolj boga.

winchester ::

Malo se strinjam s Tr0nom,čaprav tudi sam komaj čakam,po dolgem času vsaj nekaj obetajočega.

opeter ::

Grafika ni vse, igralnost je bistvena. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Danes bodo na nemskem TVju Giga ob 22. uri v oddaji Giga Games pokazali S.T.A.L.K.E.R. final in verjetno single player.

Mozen ogled preko online streama.

Kami ::

Igra naj bi bla veni, kmalu poročam :)

jamiroq ::

ne boš kaj dosti poročal, ker 1. je ruska in 2. ima starforce.
edit: se pardoniram, je tudi uk in securom varianta zunaj :P.
(moderator pa lahko ta post komot zbriše)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

Rotaidal ::

Ta igra bi morala biti zunaj pred dvema letoma, če bi želela "sekat". V igri nebo vozil, ta grafika bi bila dobra pred leti, zdaj je povrečna. Pa še zgodba in igralnost naj bi bila dokaj linearna... Igro so morali enostavno izdat, drugače je nebi nikoli. Vedno bi še imeli nekaj za popravljat, dodajat in tako bi se nadeljeval začaran krog. Škoda, na koncu bo spet kaj takega kot je bila igra Boiling Point.

winchester ::

Tinček nevem kaj si ti bral,ampak naj ravno nebi bila linearna in vsebovala naj bi vozila.

Rotaidal ::

Res? Kaj pa bomo vozili? Ukrajinske traktorje?:D

Tr0n ::

Prvi vtisi so zelo dobri. Z vsemi nastavitvami na max in sencami izgleda zadeva precej cool. Misije oz. queste sprejemas od sefa in drugih stalkerjev, s katerimi lahko tudi trgujes, izmenjujes info ipd.

msms ::

Tr0n kako mašino imaš da ti dela na max nastavitvah?

TechBeats ::

Pa kokr sm vidu nočne posnetke, z baterijo in tuneli z mostrumi not ja jajaja:D :D hudo zgledal kr detajli , oz ta nova scena displacment maping pa paralax lightning res pride do izraza k vse teksure izstopajo tko k morjo ne :D :D, k drgač podnev se sploh ne vid te detajle dobr. A u temi>:D >:D hudoooooo.8-O hehe

kilergas ::

Vi pa zgodaj po trgovini nakupujete:D

DOOM_er ::

oh nenene travniki cvete in nabiramo cvetlice skupaj...

drgač pa komi čakam da bo dol em... da se odpre cvet :D
Robots will steal your job. But that's OK

pozitron ::

Lahko mogoče še kdo komentira performans na svoji kišti. Jst morm met na medium nastavitve, če mam full dynamic lighting. Na 7900gs, athlon 2400, pa 1 gb rama. Na dx8 (static lighting pa ni problemov lahk pa vse nabije na max še aa in af)

Klemzz ::

jst imam na svoji kišti vse na max+hdr resolucija 1360*768...dela k šus :) aja mam pa 2GB rama tega ni u podpisu.

Tr0n ::

Na 6600GT moram dat navaden (staticni) lightning in potem lahko poganjam na 1280x1024 na high. Vsi ostali lightning modeli so pocasni ko vrag. :)

TechBeats ::

Jst pa glih inštaliram dele, the all mighty STALKER :D :D :D

EvilDare ::

Na static lightning, 4/8 glajenja in vse do konca kar se da nastaviti deluje na 6800gt pri 45-60 fps na začetku prve misije zunaj.

Rotaidal ::

Demo je že zunaj? Ali samo roba iz travnika? :D

Klemzz ::

jst sm za foro probu na P4 1.6 512MB R9100 64MB pa dela, sam zlo zlo šteka >:D

Mavrik ::

Zresnite se, pa malo pamet uporabljajte. Od zdaj naprej bom začel skrbeti za rože. Tako da bom jih z rdečo barvo polil.
The truth is rarely pure and never simple.

opeter ::

Ohoho, prišel je vrtnar, da poredne vože zalije! >:D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tr0n ::

Lahko prosim nehate s temi vrtnarji pa rozica in raje napisite vase mnenje o igri, kako vam laufa, kaksen sistem imate ipd.

Dajte bit malo bolj uporabni.

Klemzz ::



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

kilergas ::

A tiste rizotarje si ti postrelil al jih je mati reaktor pokoncala ?Puska pa ti skor pol ekrana pokrije :)

Klemzz ::

to sm jst malo poklal tele bandite :) game je noro dober... čist noter padu :))
zanima me če še komu po več urnem igranju game štekat začne? fpsji ne padejo...

Tr0n ::

So obcasni stopperji ja. Razlog je se vedno precej buggast spil.

kilergas ::

Najbol me rapsizdi v igri to, da sm ene komrade streljal s pusko ,. sm jih polnil z metki od pete do cela,..pa nocejo crknt;( .Pol pa samo en mal postrani pokuka iz neke cevke ven prtisne na petelin in sm koncal se preden sm zacel.;(( ;(

Raw ::

Ja, lohk jih filas z metki, ce ne zadanes prav, on te pa slucajn u glavo. Da ne omenjam kaksno tezavnost si izbral..

Anyho, spil je cutet kar dobr overall (gameplay, grafika, soundi) - tud na x1900xtx zadeva ni gladka pr 1600x1200 pa vse na max (vrjetn tud presvoh pc) oz. med prehodi (zunaj/notr, ko se spreminjajo texture), zna kar hudo stekat.
Mi pa dostkrat vrze iz spila, predvsem pri sejvanju (prehodi iz spila v meni in nazaj) - bug al pa slabo oplojena rozca.
I am what I am and I do what I can

Klemzz ::

ja rama kr pokuri, po neki urnem igranju je 1GB zaseden :) mogoče se mormo res malo odmaknt od raznih rožic in travnikov, krekov....

OmegaBlue ::

Kdo bi imel rad tak lep napis pod imenom? Še ena omemba rožice pa ne boste imeli teme. Ever.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kilergas ::

Zakaj sluzijo oni kamni k ose svetijo,.pa tm kjer je elektrika vcasih dobis neko svetleco kroglo,..pa nekega jezka sm ze pobral ,..:\
««
2 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1856249881 (929) oo7
»

Areal

Oddelek: Igre
83901 (3630) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206670 (6386) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282938 (2938) damjan11
»

Najbolj pričakovane igre leta 2007

Oddelek: Igre
403273 (2300) opeter

Več podobnih tem