» »

Painkiller

Painkiller

«
1
2 3

Tr0n ::

V roke mi je prisla pre-alfa verzija Painkiller FPSa. Na prvi pogled zelo dobra grafika in igralnost. Fizicni model, sencenje .. the whole shibang.

Multiplayer me zelo spominja na Quake / QuakeWorld. Isti stil map, hitro gibanje, armorji, teleporti,...

Zna bit zanimiv spilcek :). Nekaj linkov in SSjev:

http://www.painkillergame.com/
http://www.gamershell.com/hellzone_FPS_Painkiller.shtml






  • zavaroval slike: Predator ()

NoUse4AName ::

Zgleda lepo. Ampak gameplay pa ni tako dober. Tudi mi ni vsec njihova oblika strafe jumpanja, pomojem bi mogli vzet tisto iz q3 ven. Za q3 strafe jumpanje rabis obcutek, za to pa nic.

MrX ::

men je kr ql :D

Ahiles ::

Spil total sux zlasti un britof cist za vsak drek se tm zataknes sem skaku po unih grobovih sem se ene 10 zataknu.

Grafika je na nivoju okol leta 1999.

Z fiziko mal pretiravajo ga ustrelis pa ga odnese 50m po zraku.

Tr0n ::

Hmm, jaz se nisem niti enkrat zatakno :). Gre pac za pre-alfa verzijo.

Druga soba je kewl, ko dobis grenade launcherja in loko strel. Tak fun gledat kako folk mece po luftu :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

MrX ::

serious sam3 :D

frenk ::

men tole ne zgleda kej preveč vredu...sama kvaliteta je dost v podnu...no ja sej bojo mogoče še kej zrihtal:D

speed machine ::

Kje si ti kako kvaliteto v podnu vidu? Pa kaksna grafika iz leta 1999. Se vam se sploh sanja kaki spili so bili takrat, da primerjate ta spil z starinami.
To bo se nor spil, glede na to da ze alpha na trenutke lahk preseneti. Fiziko ima kar dobro razvito, ceprav bodo morali se kaksno stvar izpopolnat.
Aja, je ze kdo slcajn sprobu MP. Ker pise naj bi 4:4 igra ze podpirala. Bo ocitno treba sprobat.

Tr0n ::

Fizika je od Havok, torej taksna, kot jo bo imel tudi HL2.

VuLc4n0 ::

Kwa zdej, a se splača probat? :)
http://christinalake.cjb.net

Jok3r ::

Se splaca verjemi mi 8-O .

VuLc4n0 ::

Špil rula, 3 sobe pa ne morem zmagati... ''ubijem'' ga se mi zdi 3krat potem pa se četrtič nabilda zdravje pa me ubije. A obstaja kakšna fora, da ga ubiješ, oz. da mu preprečiš da si nabilda zdravje?
http://christinalake.cjb.net

Jok3r ::

Ja one kipce moras sesuti ko se zdravi :) .

VuLc4n0 ::

sm jih strelu, pol sem skoču za enega od kipcev pa me je ubilo :D >:D

grem zdej še enkrat probat:)

edit; sm ga premgal.

//
kdaj pa izide cela igra? :)
http://christinalake.cjb.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VuLc4n0 ()

speed machine ::

Izid je napovedan za 10. marca.
VuLc4n0: sam to pa je cudn da te je lohk sef ubil. Ker men ko je zdravje prsl do nule, ga je avtomatsko spet vrgl na 999. Tak kot da bi mel god mode vkloplen. No pa glavn da si ga sesu.:))

ragnarock ::

speed machine: ja eno tri ali štirikrat ti povrne zdravje na 999, potem pa sledi crkot :D

ragnarock ::

Aja, je kdo opazil: obstaja en zanimiv efekt, ko postane vsa okolica invertirano crnobela nasprotniki pa rdeci, neke vrste berserk/quad mode. >:D

Zgodovina sprememb…

speed machine ::

Mal tezk bi blo zgresit to dobroto.:D

VuLc4n0 ::

Tud jaz sm opazu sam nisem ravno prepričan kaj sproži ta ''efekt'' po mojem ga sprožiš z pobiranjem unih ''duš'(zelenih)' ko koga ubiješ. če se motim me naj nekdo popravi:)
http://christinalake.cjb.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VuLc4n0 ()

Tr0n ::

Painkiller uradna stran je up & running. Nekaj MP3jev, trailerjev etc...

Demo @ 16. februar. Final @ 12. april.

Tr0n ::

Se direkten link do trailerja.

Painkiller_Trailer_ESRB_Safe.zip [QT, 99 MB].

Tr0n ::

"Each of them will leave a soul behind for you to pick up. These have two functions. The first is they give you extra health points. The second is that every time you collect 100 souls, you go berserk and transform into a demon yourself."

Raw ::

Vam je vsec demo?
I am what I am and I do what I can

Tr0n ::

Meni je kewl. Ceprav se igra v dolocenih predelih sob precej upocasni.

speed machine ::

Ma demo iste sobe, kot so ble v tistem leakanem demotu (al kaj je že bil)?

Longinus ::

shit pc še na resoluciji 800x.... ne morem normalno igrat demo. Zgleda da res za mene odpadejo novejše igre pa da bo treba kupit več rama boljšo grafično in seveda malo hitrejši pc ampak kot vedno primankuje denarja :D .
Drugače pa se mi je meni igre zelo dopadel hehe

BaRtMaN ::

Demo je kar všečen, lepo je vidit lepo fiziko spet po Max Paynu 2, je pa pač zelo linearen špil... sej kaj drugega niti ni pričakovati. V glavnem sem prišel do nekega trga, kjer se ti dolgo spawnajo zombači, jih s koli nafilam, potem pa mi neka 2 stvora nad glavo letita, jaz pa brez količkov. No, pol me je pa itak na namizje ven vrglo in sem se sel ucit. :P

KTr1sk ::

A bi mi delala na Gf4mx, 512ddr, 1700xp+?

KTr1sk ::

Mislilm če še podpira Gf4mx, ker recimo Prince of Persia in še ena igra ne podpirajo te stare grafične

Longinus ::

jaz mislim da ja
Če meni dela na geforce2 ti 64mb te še bo tebi na geforce 4 .Je pa res da igram na najslabši možni resuluciji in da so vse texture nastavljene na low :D

Double_J ::

Gf2 Ti ok na high 1024x768. Mogoče pa pomaga 2,25ghz athlončič, a?
Dve šivanki...

speed machine ::

Dela tekoče na 1600x1200 pri polni grafiki. Mogoče pa pomaga 2,1GHz bartonček, pa radeon9500PRO, a?:D

BaRtMaN ::

Špil je preveč temačen za moje živce. Raj filam Švabe s svincem, kot da tukaj ubijam neke zombije na vedno en in isti način. Al pa Serious Sam. Vsaj vidim kej. :P

ragnarock ::

brightness settings anyone? :D

BaRtMaN ::

Hehe. Ma ne, v bistvu mi zgleda vse kot samo odtenki sive barve. Pr Samu Resniku je vsaj mal sonca, zelenja, sonca, različnih sovražnikov, sonca... :\

ragnarock ::

Bo pa retail mogoče vseboval barvitejše sobane. :D
Po drugi strani pa od igre s tako tematiko ne mores pričakovati mavričaste podobe, sicer gre vzdušje po gobe. 8-)

EDIT: pa še rima se, lol >:D

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

>:D

A mi kdo pove, kako se ubije tiste goleme v dvorišču palače? To je takoj po tisti sobani, v kateru je na sredi en vodnjak lave.

ragnarock ::

v trebuh ciljaj tam niso zaščiteni 8-)

BaRtMaN ::

Mah, v bistvu sem demo že zbrisal. :\
Upam na multiplayer demo.

AtaStrumf ::

Men je špil ful zakon. Res je brezglavo streljanje, ampak je ful zabavno in fizika je fenomenalna. Komaj čakam full version.

HL2 se je pa mal zaj***, ker jih bo očitno nekdo prhitel z Havok-om. No ja pa drugič Valve.

Tr0n ::

Ne vem, zakaj bi morale bit igre barvitejse in pisane. Osebno so mi bolj vsec temni, enobarvni odtenki kar da igri dodatno vzdusje, kot pa eye-candy galore mavrica :).

boštjan ::

jaz sem danes ga tudi malo špilo(alfa verzijo) in moram rečt da komaj čakam full game. Kar se tiče barvitosti oz. ambienta,pa mene sploh ne moti.saj nekaj podobnega je blo v RTCW,ko si zombije strelal.

BaRtMaN ::

No, sej ni tako slabo z barvami, samo mi je špil tudi nerazumno hudo štekal. Imam Ti4200 tako da bi na 800x600 moral sekati (in tudi je), nato pa kar naeknkrat slideshow. Isto se mi je dogajalo, ko sem imel Azureusa odprtega in mi je žrl >90% CPUja. Mah, bom še enkat probal.

A mi lahko kdo pove, kako dolg je demo? Prišel do tistega dvorišča z Golemi.

AtaStrumf ::

Baje so tri stopnje. Boš že vedel ko prideš do konca :D. Je pa šit ker se ne shrani, tudi ko končaš eno celo stopnjo. Tako moram vedno od začetka, ampak nimam nič proti, ker je špil čisti zakon, samo cajta nimam nikol, da bi prišel do konca.

BigSexy ::

Kr kul špila :) Me pa zelo spominja na tiste dni, ko sem nažigal "blood" še na 100 megaherčnem pentiumu :D

BaRtMaN ::

Jap, sej tisto mesto na zacetku je cist easy, lahko z osnovno pušketino vse sesipaš - samo pošlješ tisto sondo in gledaš, kako se cvrejo. Na žalost postane ta metoda dolgocasna, ker je najbolj ucinkovita na daljino in tudi bližino. Tisti koli imajo premajhen rate of fire pa tudi raje ne kurim streliva.:D

BaRtMaN ::

Painkiller Demo Milestone
DreamCatcher is happy to announce today that the single-player demo of its promising first-person shooter, Painkiller, has been downloaded over one million times. The game demo proved to be a popular download amongst first-person shooter fans. The demo offered three levels and a new demo is available on the covers of some of the world's top PC magazines - not available for download like the first demo. But don't fret, a multi-player demo is planned close to the game's ship date of April 12th and will be available for release online.

kr neki ::

Ej dost hud spil sam na splosno pa Half-life 2 RULEZ!!!!!!

Highlag ::

Igra je v bistvu tipa Serious sam z dodatkom fizike.

Zgleda kar v redu posebno tisti velikan na koncu :D.

Rabim malo bolj zahtevne špile. V čakanju HL2 in Doom3 :D
Never trust a computer you can't throw out a window

frenk ::

evo jest sm jo špilal in sm spremenu svoj mnenje...špil je zakon:))...samo mal je čudno, ker mi je celo uro delal BP pol pa kr naenkrat začne u nulo štekat...weird:D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doom III (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Igre
121093378 (5882) opeter
»

Deus Ex: Human Revolution (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62079708 (41682) Bor H
»

Painkiller : Overdose

Oddelek: Igre
111690 (1690) opeter
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744685 (18608) X-Hair
»

Potek racunalniske igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
563107 (2378) BigWhale

Več podobnih tem