» »

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje..

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje..

«
1
2

Gandalfar ::

Torej sedaj je menda konec mature in sem razmisljal, da bi mogoce kaksno igrco igral. To bi sicer zahtevalo dodatni psihicni napor namestitve windowsow ampak vredu..

Nekako nimam volje preizkusat vseh novih spilov. Gledal sem sicer GTA:VC ampak mogoce je se kaj boljsega tam zunaj..

Warcrafta 3 pa ne bi .. to sem lansko poletje spilal =)

HW ni problem (P4 2,4G z Gf4 4200ti)


Torej katero igro mi predlagate?

R0K ::

Zvrst?

Jest že dve leti igram SOF2. Gre za igro, ki nekak najbolj realno prikaže človeka v fajtu (ampak treba vdet, da je to še vseeno računalnik).

Drgač mi je pa kul tudi Age of Mythology.

Pa Enter the Matrix.

:)

Klemenn ::

colin mcrae 3

mailman ::

Lahko pa poskusis s kako MMORPG (mislm da se tko napise) ala prastara Ultima Online (zastonj). Lahko pa tut z novejso Star Wars Galaxy (rabs original in mesecno placevanje).
Ampak za vsak slucaj preigraj Frozen Throne ;)

jRk0 ::

vceraj sem gledal Road to Predition in vse me je zlo spomnijalo na igro Mafia, ki sem si jo kar takoj zazele igrat in jo tudi verjetno bom sel spet obracat:)

tako da, probaj Mafio, ampak, igra je na zalost malo kratka, jo bos v nekaj dnevih koncal...

ce hoces reees dolgo igrat je to Deus Ex, sicer malo starejsa igra, ampak ce tega nisi igral, enostavno mores!!
You fuck up once, you loose two teeth.

mirage ::

Rise of nations al pa RTCW: enemy territory

freejack ::

Jst sn tut med letom zamudil kr nekaj špilov, tko da morn zdej nadoknadit. Se pa še odločam med GTA3:VC (zadeva mi zgleda ful hudo), Splinter Cell, Neverwinter Knights in Gothic 2.

sash ::

CMR 2 :D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

OldSkul ::

Gta 3: Vice City bi ti priporočal, pa tudi Star Trek: Elite Force 2.No Elite Force sem že obrnil, gta 3:D pa še ne , tako da iščem še druge igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

BaRtMaN ::

Definitivno GTA: Vice City. Zabavna mi je pa tudi Neighbours from Hell.

frudi ::

edini špil, ki se mi ga ta čas da igrati, je Gothic 2, sicer pa že lep čas ni bilo spodobnega špila po mojem okusu (dobro, igram še UrT prek neta, ampak to ne šteje). špilov sicer ko smetja, ampak vsi so krneki...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

pingo76 ::

Po mojem okusu je bilo nekaj iger kar vredu:
- Vice city
- The hulk (No ja, saj je beda dolgoročno ampak za 15min na dan mi je kar všeč, čeprav take igre nisem nikoli maral)
- Dodatek za NWN je kar soliden

P.S. Chaser-ja pa se izogibajte (fuj in fej) raje Will Rock ki pa je leva verzija serious sam-a ako vam je ta stil všeč.

Vesoljc ::

konc poletja (septmber) pride vun novi xcom (aftermath).
mam filing da bo to DA GAME
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

ahac ::

Enemy Territory - zastonj pa tud Linux verzija obstaja (da ne bomo podpiral wareza, a ne?)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zheegec ::

Warcraft 3 - Frozen Throne kicks ass>:D
Zgodba je huda
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

DavidJ ::

Vietcong ali pa Operation Flash point z dodatki, ki jih dobiš v raznih trgovinah. ;)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Parkely ::

Če še niste špilal je DEUS EX best by far, ker ti dovol da ga špilaš kokr ti paše. Če si rambo potem s šmajserjem v sobo pa strel strel na vse kar se bo v bližnji prihodnosti premaknilo, če si thief skoz zadnja vrata notr pa neprostvoljna kastracija odzadej; lohka špilaš kot fps, frp al pa neki vmes, skratka kokr ti sede.

Če pa nisi obrmenjen z grafiko ti pa svetujem tut kšn abandonware, k je večina petkrat bol igralnih od večine današnjih iger.

Pa tut kšn singleplayer UT/HL/NWN mod je lahka uredu.

root987 ::

ALIEN3001: O čem pa kaj govori?

Sicer pa to daj: Operation Flashpoint z vsemi dodatki, Baldur's Gate x: kateri koli del, Deus Ex, Counter-Strike. Morda še kakšno GTA ampak, to se pa sam odloči.

BTW: WineX?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Lethal-Angel ::

Priporočam: GTA:Vice City, Enter The Matrix, Warcraft3 - The Frozen Throne, Colin McRea 3,.. sej pride še dost novih tko da ni panike:D


Jst bom igal:
PC: Metal Gear Solid 2
PS2: Devil May Cry 2, Burnout 2

PS. Same dvojke a?::D

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

root987: a si ze kdaj dejansko preizkusil winex?

Kar ne morem se odlocit .. gta3:vc zgleda se najboljse. Za gothic2 pa se ugotavljam za kaj se gre..

mailman ::

ALIEN3001: Uh uh zgodba je sicer res huda, sam konc je pa mal brezvezen. Lohk bi zavladal svetu al pa kej podobnega >:D

DejaVu ::

Vietcong! Vietcong! Vietcong!

www.vc-slo.com

BigWhale ::

Fallout 1 / 2

Neverwinter nighs + The latest add-on


;>

Avoid FPS-es :P

Sunna ::

kot je nekdo ze rekel ce se nisi MAFIJE spilav pol to igraj . graficno poseka gta vc na polni crti plus odlicna igralnost je (no sej VC je tud zlo dobr samo men je bolj v spominu ostala mafia) .

gothic 2 je pa cisto drug zanr. SIcer zlo dobr spil ampak obsezen in dolg (vsaj zame ) . pa grafika ni nic posebnega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sunna ()

Ghero0 ::

CMR 2 8-)

[Eraser] ::

RTCW: enemy territory8-)

.smidge. ::

kot je nekdo ze rekel ce se nisi MAFIJE spilav pol to igraj . graficno poseka gta vc na polni crti


Bah. MAfia je v vecini stvareh res boljsa kot gta vc, ampak v grafiki pa ne to si cisto mimo vrgel. Poglej recimo kako ima gta hude efekte s soncem in sploh svetlobo, poglej kako se blescijo luci od avtov in kako je vse rdece ko sonce vshaja, ali pa recimo kako je voda hudo dobelana, dno vidis vse, ali pa kako se sonce blesci od vode. Da ne pozabimo to da so pri Mafiji skor vse hise enake, ali pa kako gnile crte puscajo za sabo avtomobili, ne pozabi tudi na milijone bugov v mafijini grafiki recimo ko gres na streho Tommyjeva glava pogleda ven skoz pleh in se ogromno takih podrobnosti...

Tako da ta tvoja izjava krneki
:\
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

freejack ::

p.s. če boš igral Mafio, nikar ne šparaj avtov v garaži (boš že videl zakaj). Jst sn to delal in na koncu klel ko *****.

DejaVu ::

igraj nekaj prek neta. saj mas adsl/kabl ali ne?

vietcong je super izbira!

Sunna ::

ej ne me razument narobe men je vsec vice city ampak graficno je pa zlo za casom
edina stvar prakticno ki so jo spremenil je draw distance pa sencenje so malo izbolsal. tista prozorna voda je prakticno iz casov geforce 1 ..teksture so se zmer zelo nepodrobne in sploh bolj risankaste kot ne . kje imas kaksno spodobno obrazno mimiko . animacija likov je proti Mafiji tudi precej slaba. teksture v mafiji so odlicne ( glede his se mi sploh ne zdi da so si bile podobne ) potem avtomobili ki so v GTA taki da ti ga jaz naredim na list papirja so v mafiji tako podrobni in takim stevilom poligonov da zgleda resnicno . in sploh dynamic lightning ki je v mafiji je odlicnen....blah blah.. glede bugov . patchas in to je to. . system requirements sploh ne bi ..ect.

moj post sploh ni kr neki. probi mal objektivno gledat na stvar. drugac je pa to off topic . ce se hocs kregat posl pm.

BaRtMaN ::

No, meni je bolj pomembna igralnost in dobra štorija. Pri mafiji si omejen izključno na misije ali pa izključno na free ride. V GTA maš pa to združeno v nepremagljivo celoto.
Lahko gledamo tud takole: Mafia:GTA=simulacija:arkada

.smidge. ::

Eh mani pa vc ni vsec ampak neki pac moras priznat. Res kar pravis ampak se zmeraj bolj dodelano kot pri MAfiji. Prozorna voda ja kaj stara Mafia pa se tega nima:\ Hiise so dosti lepse pri gta pri Mafii so blolj za od dalec gledat cim prides blizje zgleda vse tako povrsno. Sploh vse pri Mafiji se mi zdi tako kot da so pozabili se nekaj dokoncat. Pojdi recimo kam proc iz glavne ceste za kaksen zid ki temu ni namenjeno pa bos padel skozi. Ne o draw distance pri Mafiji se crte po cesti izrisujejo 2m pred tabo. Kaj pa to da je cesta deljena na dva dela z eno ostro crto, ki se jim ni bilo jo vredno izbrisati(rob med 2 teksturama). Kar se avtov tice so res lepo izdelani tudi damage je dobro narejen edino premalo hm, mocan. Se zmeri pa imajo pomanjkljivosti z mozicki ko odpre vrata mu gre roka kar ceznje ipd. Ali pa poglej kaksen dim pusca cigara za sabo kar neke krogce. Kaj ne bi system requirements? vc je velik korak naprej v tem tako da ne vem kaj hoces reci. Premikanje mozicljev pri gta sux se strinjam. Ne jaz se sploh nocem kregat ce ne bo kdo drugi zacel.
Mafia:GTA=simulacija:arkada
Bolj bi rekel Mafia:GTA=resna:za otroke
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

San ::

Freelancer - ne vem zakaj je ne morem nehat špilat, pa čeprav striktno šopam FPSjke.

jRk0 ::

gta graficno ni biser. to je dejstvo. ze zaradi tega ne, ker je predelava s konzol.
You fuck up once, you loose two teeth.

pingo76 ::

Freelancer je tudi mene prevzel. Nisem bil navdušen ko sem jo dobil v roke. Na srečo sem jo moral opisat ter odigrat sekvenco za oddajo in ugotovil, da je biser. Že dolgo nisem igral igre ki bi me toliko vlekla! Igral sem jo vsak dan ob 4h zjutraj na enem lan partiju ko so vsi omagali.:D Saj sem bil kanta tudi jaz a kaj ko me je vlekal toliko:D .
Toplo priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

asd_guy ::

stari dej poskus Mistmare al pa mogoče The great escape

pingo76 ::

@ASDguy: Je mistmare vredna igranja? V 2 urah sem komaj namlatil nekaj podgan in nekaj noničev, ki so se rzlikovali le po barvi oblačil. To posnel dal v oddajo in se jokal (ko je bila na sporedu) kakšne bedarije predvajam. Ne mi zamerit, res me zanima če ta igra zaživi ker prvi vtis je bil izjemno žalosten da ne rečem kaj drugega.

Neon87 ::

GTA-Vice city
Age of Mythology |O
(Medal of honor)

goku :) ::

Moto GP2 --> edini špil ki sem ga resnično letos igral

kihc ::

Wolfenstein: Enemy Territory full dobr špil

MRtwister ::

Gothic 2 in Warcraft 3 TFT.

majk2000 ::

Meni ni jasno, kako lahko igrate tisti podn od Colin McRae Rally ? Popolnoma zgresena igra, tako kot NFS serija.. vsak del je slabsi. Ce hocete pogledati kaj je dobra simulacija, poskusite novo F1Challenge 99-02 . Najboljsa simulacija voznje po Grand Prix Legends !

Pa za bozjo voljo, Gandalfar.. pejdi raje ven na sonce dokler ga se imamo. Igral bos lahko jeseni ali pa pozimi ko bo mraz in punce v debelih bundah. Zdaj pa le ven, otroci na soncka !!

romci ::

Ce mas moznost kje dobit Chrono Cross za PSX (emulatorji niso problem) - spil za veliko dni :)
-- not all those who wander are lost...

Xplicit ::

Splinter Cell je nujno za sprobat ce mas dobrop graficno, pol pa na vrsto pride sele Vice City

njok ::

Ce hoces igro, ki bo trajala celo poletje, potem lahko preigras NeverWinter Nights in potem se dodatek Shadows of the undrentide. Sicer ne poznam tvojih okusov -- jaz igram vse zivo in me je igra zelo pritegnila.

Drugace GhoticII, GTAVC, Splinter Cell, vse so odlicne igre samo dokaj kratke (no, razen GTA, pri kateri imas po koncanih glavnih misijah se veliko moznosti za zabavo :) ).

fruit ::

Gothic 2 :)

Blum ::

Igraj igro half life 3 :)

romci ::

Just wondering malo offtopic....

half life 1 = half life
halt life + half life 2 = life
life + half life 3 = ... 1.5 life? :)
-- not all those who wander are lost...

njok ::

Gothic, se razume. :)

Corpse ::

definitivno gothic2..sam prej mors spilat se enko8-)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536934 (14953) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237532 (23248) Sc0ut
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518757 (7166) oo7
»

Največkrat preigrane igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727615 (5341) Engineer_SLO
»

Kaj igrate to poletje ?

Oddelek: Igre
351566 (1029) b-rabbit

Več podobnih tem