» »

S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R.

««
11 / 11
»
»»

Nagi Bator ::

oo7 je izjavil:

Malo sem pozabil.

Zdaj sem v baru, kjer sem od dveh dobil nalogo, da naj ubijem dva Stalkerja. Zdaj pa oba Stalkerja sta lonerja. Če ju ubijem bom potem sovražnik skupine loner? Quest sem pa dobil tudi Snitcha, ki je pa tudi loner.


Ne boš. Pazi le, da bos streljal le tiste, ki bodo dejansko zaceli streljati tudi proti tebi,
saj znajo biti v grupi tega, ki ga bos fental, tudi nevtralni lonerji, ki nimajo nic s tvojim questom.
Ampak zaupat Snitch-u je pa tudi...

oo7 ::

yayo je izjavil:

http://stalker.wikia.com/wiki/Kill_mast...
mislim, da ne vpliva na odnose s frakcijo, če ga ubiješ nekje daleč od bara.
https://www.reddit.com/r/stalker/commen...
Si modal igro glede grafike?


Dobro potem ju bom pa likvidiral :)

Ne ne igram z modi. Sem dal grafiko vse na max in moram rečt, da igra zgleda še vedno zelo dobro. Edino probleme imam z težo :)

yayo ::

Jaz ga imam inštaliranega še od lanskega poletja, ampak sem se ustavil po drugem laboratoriju, ker so vmes prišle nove igre in potem nisem več nadaljeval. Imam par modov za HD teksture, nič takega, kar bi spremenilo celotno podobo igre. Ampak peeeesda, kakšna igra! Glasba, vzdušje, nekaj neponovljivega, ko sem jo prvič igral, ob izidu, mi je kar mravljince delalo po hrbtu od uživanja. Spomnem se, da sem potem še enkrat preigral z Oblivion Lost modom, ki je bil tudi fantastičen. Aja, imam spalno vrečo, če se ne motim tega ni bilo v vanilla igri, čeprav je bila planirana med azvojem.

oo7 ::

Jaz zdaj igram tretjič samo je pa že več kot 5 let odkar sem igral nazadnje. Ja vzdušje je neverjetno v tej igri.

Upam, da bodo naredili igro S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Res, da je GSC game World studijo razpadel ampak so studijo zopet odprli in po 7 letih izdali igro Cossacks 3. Če se ne motim ima vse pravice GSC game world. Tisti, ki pa so šli stran pa če se ne motim eni so 4A games, ki so naredili odlično novo serijo Metro tudi napovedana je igra Metro Exodus [Metro 2035] 8-) drugi pa so Vostok Games, ki pa so naredili Survarium samo škoda, ker je samo multiplayer.

yayo ::

Ja Vostok je praktično cela ekipa, ki je delala CS in CoP, 4A pa sta tipa, ki sta naredila XRay engine za prvo igro - potem ko sta odšla ju je Grigorovich, šef GSC, celo tožil, da sta "ukradla" engine, pa ni zmagal. Baje je Grigorovich imel 16 let, ko je ustanovil GSC, po CoP pa se je naveličal razvijanja videoiger in je želel v drugačne podjetniške vode. Ampak trenutno v Ukrajini po mojem ni nekih možnosti, pa se je vrnil igram, žal brez večjega uspeha, Cossacks 3 so precej skritizirali, če se ne motim. Stalker 2 bi bil prevelik zalogaj, razen, če bi se pobotal z nekdanjimi sodelavci...

oo7 ::

Me zanima koliko je še zaposlenih pri GSC in pri Vostok Games. Pri 4A games piše za leto 2016 +100.
Trenutno so definitivno daleč najboljši od teh treh razvijalcev 4A games. Metro igri sta odlični in zelo priljubljeni studijo ima svetlo prihodnost :)
Vostok games po moje bi bilo bolj pametno, da bi naredili Survarium kot single player in Free to play multiplayer igro.
GSC pa so naredili Cossack 3 ma Steamu imajo kritiko mostly positive samo večji problem je po moje slaba prodaja. Če bi napovedali Stalker 2 in ga dali na Kickstarter ali pa, da bi denar zbirali tako kot pri igri Star Citizen grem stavit, da bi nabrali dovolj denarja. Zdaj pa samo vprašanje koliko je sploh še zaposlenih v GSC.

So pa nekateri pred 3 leti hoteli okoli prinesti ljudi na kickstaretrju z igro Areal .

yayo ::

Lost Alpha Developers Cut patch je zunaj že nekaj dni.
Stalker: Lost Alpha Developer's Cut gets launch date three years after major leak

MATiCEK ::

yayo ::

sniff, sniff, STALKER :'(

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha Developer's Cut 1.4005 is now available for download - http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/do...

krneki0001 ::

Hvala. Že dl-jam torrent.

scipascapa ::

naj to vse spakirajo v nek bundle hudiča ali kak trilogy za ps4.

yayo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Invictus ::

Glede na težave v razvoju že prve igre, bo najbrž izid nekje leta 2031 ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

yayo ::

verjetno ne bo nikogar od originalne ekipe, vprašanje, le bo to še STALKER...

[D]emon ::

Zivi bili pa videli. Na prvi del smo cakali od prve najave, ko so rekli, da bo izsla v 2003. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

yayo ::

vodja projekta Sergey Galyonkin

krneki0001 ::

Ali je že kdo sprobal mod: Dead Air?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

[D]emon ::

A temu se po novem rece mod ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Sssaga ::

nebivedu

yayo ::

žal ni časa, drugače pa...

oo7 ::

STALKER Remaster Mod - 2019 Tech Trailer

lonewolf_ ::

Stalkeristi. Ker sem čist naključno zasledil, bom delil z vami, če je komu do preigravanja stare verzije.

Naletel sem na Anomaly z modpackom Gamma. Gre za dodelavo Stalker: Clear skies, izboljšana igralnost, večja težavnost (ponoči je dosti več mutantov veni, nov model trgovanja in še in še. Meni je zelo všeč.

Gamma pa doda 400+ modov, ki dodajo nekaj povsem novega k tej igri, tudi grafične dodelave in texture, odseve, barve itd. Orožja in oblek ne moreš kupovati, moraš jih pobrati ali od drugih ali najti v stashih. Poleg tega, jih ne moreš kar popraviti, ampak se popravlja posebej vsak del v orožju (sprožilec, cev, zaklep itd.)

Dela pa na Win11 preverjeno dobro, po 30 preigranih urah sem imel samo en crash, pa še to zaradi moda, ki sem ga sam dodal in se je tepel z drugimi.
Aja pa, Gamma support je zelo hiter na Discordu. Za kak crash sem dobil rešitev v manj kot 30min.

Prvo se "instalira" (kopira na direktorij) Anomaly, potem pa v drugo mapo Gamma, ki zaganja preko svojega launcherja, kateri vse potrebno potegne dol in je avtomatsko ter dokaj lahko za izvedbo.

Sem dosti preigral Stalkerjev, ampak tole je res _kot druga igra_.



R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Meizu ::

Poznamo in ja, to je super mod. Jaz ga obračam že slabi dve leti. Je luštno spremljat, kako se modpack razvija.

Imaš pa še nekaj zelo dobrih modpackov s podobno survival idejo kot Gamma, le z drugo mentaliteto oziroma vizijo, npr. Escape from Pripyat, ter Dark Signal. Potem imaš še Radiophobia, Gunslinger, Dead Air (tale je že malenkost outdated ampak še vedno zelo dober modpack) ter še veliko drugih. Je kar zanimivo brskat po teh modpackih pri Stalkerju, miljon različnih pogledov na isto stvar.
««
11 / 11
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1851247574 (643) oo7
»

Areal

Oddelek: Igre
83889 (3618) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206648 (6364) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282928 (2928) damjan11
»

Najbolj pričakovane igre leta 2007

Oddelek: Igre
403271 (2298) opeter

Več podobnih tem