» »

S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R.

««
10 / 11
»»

krneki0001 ::

Zanimivo, bom sprobal.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

oo7 ::

Stalker Clear sky SPOILER


Meni ni čisto jasen konec. Kaj se zgodi z Stalkerjem na koncu, ki ga igramo mi se pravi Scar? Na koncu Clear sky pokaže film, kjer je v eni dvorani polno Stalkerjev. V bistvu bolj kaže Sterloka z opranimi možgani pa tudi ni mi jasno ali so ostali Stalkerji v tisti sobi živi ali ne glede na to, da na začetku Shadow of Chernobyl tovornjak pelje same mrliče edino Sterlok je preživel.


Clear Sky ending


Shadow of Chernobyl Intro

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kaj se zgodi z Stalkerjem na koncu, ki ga igramo mi se pravi Scar?
Kogar udari tisto žarčenje, ki ga pošlje C-Consciousness ali umre ali pa postane eden izmed Monolitijanov. Za Scara se ne ve točno kaj od tega se mu je zgodilo, ampak oboje je dokončno. Scar kot oseba v vsakem primeru ne obstaja več.
Sicer je pa tako ali tako umiral in ne bi več dolgo živel. Streloka je lovil ravno zaradi tega, ker je njega krivil za svoje stanje zaradi katerega je umiral. In dejansko je bil za to kriv Strelok, čeprav nevede.

oo7 je izjavil:

Na koncu Clear sky pokaže film, kjer je v eni dvorani polno Stalkerjev. V bistvu bolj kaže Sterloka z opranimi možgani pa tudi ni mi jasno ali so ostali Stalkerji v tisti sobi živi ali ne glede na to, da na začetku Shadow of Chernobyl tovornjak pelje same mrliče edino Sterlok je preživel.
Vsi tam so mrtvi, edini živ med njimi je Strelok.
V udaru žarčenja Strelok ni umrl, ampak ga je C-Consciousness ujel. Ker pa je Strelok zaradi udara izgubil spomin ni vedel kdo je. Tako C-Consciousness ni vedel koga je ujel.
C-Consciousness se je odločil, da bo izkušenega Streloka porabil kot assassina, da najde in ubije C-Consciousnessu najbolj nevarnega STALKERja, ki je edini vedel resnico o njem, in mu v možgane vprogramiral eno samo jasno misel in sicer, da mora ubiti Streloka 8-O Potem pa ga je odložil tja kjer ga na koncu pokaže med tiste mrtvece, ker je vedel, da ga bodo našli in res so potem vse skupaj odpeljali s tovornjakom in tukaj se začne Shadow of Chernobyl.
A še slediš? ;)
C-Consciousness je torej, ne da bi vedel, Streloku naročil, da mora ubiti samega sebe :))
Ker pa je bil ta del pred Clear Skyom tudi mi takrat nismo vedeli da pravzaprav skozi igro iščemo sami sebe.

krneki0001 ::

Tastar je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

xy! je izjavil:

Ko dol padejo, jih moraš strelat v glavo.


A ko dol padejo, če jih ustreliš v glavo, so potem mrtvi, al še vedno vstanejo čez nekaj časa?

Iščem namreč strelokovo knjigo v agropromu, pa so mi tile zombiji orenk v napoto, ker so že navadni vojaki dost nevarni v podzemlju. Sicer imam dovolj municije, ki sem jo pobral mrtvim vojakom, ampak vseeno mi pa zmanjkuje prve pomoči, pa mi tile zombiji potem kr delajo probleme.



Če zombija z shotgun direkt v glavo pade in ne vstane več.
Samo malo jajca vklopi in mu pusti da pride malo bližje k tebi (tudi dva na enkrat mi je že ratalo).
Sej so itak počasni...maš časa več kot dovolj za repeat orožja.



Probal, pa ne gre. V tej tazadni verziji kr še vstajajo, pa ga počiš dvakrat direkt v glavo in še vedno vstane.
Sem ga ustrelil, da je padel in mu v glavo spustil cel seržer iz obokana, pa je še vedno vstal.
Igram pa na težavnostni stopnji veteran.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj se zgodi z Stalkerjem na koncu, ki ga igramo mi se pravi Scar?
Kogar udari tisto žarčenje, ki ga pošlje C-Consciousness ali umre ali pa postane eden izmed Monolitijanov. Za Scara se ne ve točno kaj od tega se mu je zgodilo, ampak oboje je dokončno. Scar kot oseba v vsakem primeru ne obstaja več.
Sicer je pa tako ali tako umiral in ne bi več dolgo živel. Streloka je lovil ravno zaradi tega, ker je njega krivil za svoje stanje zaradi katerega je umiral. In dejansko je bil za to kriv Strelok, čeprav nevede.

oo7 je izjavil:

Na koncu Clear sky pokaže film, kjer je v eni dvorani polno Stalkerjev. V bistvu bolj kaže Sterloka z opranimi možgani pa tudi ni mi jasno ali so ostali Stalkerji v tisti sobi živi ali ne glede na to, da na začetku Shadow of Chernobyl tovornjak pelje same mrliče edino Sterlok je preživel.
Vsi tam so mrtvi, edini živ med njimi je Strelok.
V udaru žarčenja Strelok ni umrl, ampak ga je C-Consciousness ujel. Ker pa je Strelok zaradi udara izgubil spomin ni vedel kdo je. Tako C-Consciousness ni vedel koga je ujel.
C-Consciousness se je odločil, da bo izkušenega Streloka porabil kot assassina, da najde in ubije C-Consciousnessu najbolj nevarnega STALKERja, ki je edini vedel resnico o njem, in mu v možgane vprogramiral eno samo jasno misel in sicer, da mora ubiti Streloka 8-O Potem pa ga je odložil tja kjer ga na koncu pokaže med tiste mrtvece, ker je vedel, da ga bodo našli in res so potem vse skupaj odpeljali s tovornjakom in tukaj se začne Shadow of Chernobyl.
A še slediš? ;)
C-Consciousness je torej, ne da bi vedel, Streloku naročil, da mora ubiti samega sebe :))
Ker pa je bil ta del pred Clear Skyom tudi mi takrat nismo vedeli da pravzaprav skozi igro iščemo sami sebe.



Izi hvala za razlago.
Če mi je pa žal, da so ukinili kakšno igro je to pa Stalker 2.
Ampak bi lahko naredili tv serijo Stalker>:D zgodba je zelo zanimiva in zapletena pa še v zoni se dogaja ogromno stvari. To bi bila lahko ena zelo odlična brainfuck Sci-Fi serija:D

Tastar ::

krneki0001 je izjavil:

Tastar je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

xy! je izjavil:

Ko dol padejo, jih moraš strelat v glavo.


A ko dol padejo, če jih ustreliš v glavo, so potem mrtvi, al še vedno vstanejo čez nekaj časa?

Iščem namreč strelokovo knjigo v agropromu, pa so mi tile zombiji orenk v napoto, ker so že navadni vojaki dost nevarni v podzemlju. Sicer imam dovolj municije, ki sem jo pobral mrtvim vojakom, ampak vseeno mi pa zmanjkuje prve pomoči, pa mi tile zombiji potem kr delajo probleme.



Če zombija z shotgun direkt v glavo pade in ne vstane več.
Samo malo jajca vklopi in mu pusti da pride malo bližje k tebi (tudi dva na enkrat mi je že ratalo).
Sej so itak počasni...maš časa več kot dovolj za repeat orožja.



Probal, pa ne gre. V tej tazadni verziji kr še vstajajo, pa ga počiš dvakrat direkt v glavo in še vedno vstane.
Sem ga ustrelil, da je padel in mu v glavo spustil cel seržer iz obokana, pa je še vedno vstal.
Igram pa na težavnostni stopnji veteran.


Dve stvari sta lahko zakaj ti ne uspe: (Predvidevam da je kar druga)
Jaz sem jih streljal z pušketo TOZ-34 (hunting rifle)
In igram na težavnostni stalker (medium)
Sem se pa končno malo spravil brat razlike med težavnostnimi in kot kaže bom presedlal na vsaj veteran. Berem, da v kolikor igraš taktično
in bolj umirjeno s kritjem im možgani;)...da je stalker težavnost prazaprav težja, ker metki letijo mimo...hm glej ga zlomka..jaz sem pa mislu, da je puška na vsake kvatre tolk zvita..he he.
Tole moram res sprobat. Upam, da opcija v settings deluje tudi med igro.

krneki0001 ::

Tudi jaz sem uporabil TOZ, potem ko je padel, sem pa še cel seržer iz obokana spucal v glavo, pa je še vedno vstal.

Ja, na veteran tudi AI dostikrat fali, ker letijo metki mimo, je pa res, da ko te zadane rabiš več paketkov prve pomoči.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Tastar ::

krneki0001 je izjavil:

Tudi jaz sem uporabil TOZ, potem ko je padel, sem pa še cel seržer iz obokana spucal v glavo, pa je še vedno vstal.

Sem pa dobil občutek, da ko leži in če takrat tolčeš/pucaš seržer po njemu mu ne narediš škode. kot, da umre za 10-15sec. in potem spet vstane.
Tako da jaz počakam, če bo spet vstal.
Sem jih pa (zdej pa nisem siguren ali v agroprom ali pa garbage srečal celo četo) kar obšel zunaj na enem odpadu vozil.


Ja, na veteran tudi AI dostikrat fali, ker letijo metki mimo, je pa res, da ko te zadane rabiš več paketkov prve pomoči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tastar ()

yayo ::

Kako je kaj z vremenom v Lost Alpha Stalkerji? Pri meni (in še pri marsikomu) je na DX10 renderju vreme vedno oblačno, pa nobenega blowouta ni, zaradi hrošča je vse skupaj "zagozdeno". Hotfix je, da render daš na "Static Lighting", sejvaš nastavitev, zapreš igro, znova zaženeš in greš v igro, sejvaš medtem ko igraš pri statični osvetlitvi, greš ven iz igre, render znova povrneš na DX10, zapreš igro, znova zaženeš. Po kakih desetih minutah se bo meteorologija spremenila in nekaj časa spreminjala. Potem se spet zagozdi in ponavljaš zgornjo proceduro... Na DX9 hrošča ni je pa igra presvetla, če ne greš manipulirat konzolo ali config datoteko...

yayo ::

Pozor, ko izide novi, tretji patch bo potrebno Lost Alpha spet reinštalirati in igrati od začetka.

Yes, new game needed unfortunately. I tried my best to avoid it, but I spent a good 12 hours testing and debugging all the duty tasks and ended up editing about 40 files. Its just too much change without asking for problems. Other fixes I made, although won't crash the game, would also need a new game to work correctly. So we decided to add more content and release it as the third patch. I'm sure dez will post the change log we compiled soon. If you see something missing from the log, just let me know and I'll add/fix where needed. Its hard to remember everything I've done over the last few weeks.

BorutK-73 ::

yayo je izjavil:

Pozor, ko izide novi, tretji patch bo potrebno Lost Alpha spet reinštalirati in igrati od začetka.

Se kaj ve kdaj bo? Mi ne bo problem začeto znova ker v drugo nisem prišel dlje od garbage mape.

krneki0001 ::

Kje pa ostaneš. Snajperista si že poču?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

BorutK-73 ::

krneki0001 je izjavil:

Kje pa ostaneš. Snajperista si že poču?

Ravno tukaj sem ostal. Ni bug ali kaj podobnega, igram druge igre trenutno in sem pozabil na Lost Alpho

krneki0001 ::

Snajperista počit ni problem. V zeleni hiši al hiši z zeleno streho imaš kalašnika, pa ga vzameš in greš do mosta, tam pa počiš snajperista.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

krneki0001 je izjavil:

Snajperista počit ni problem. V zeleni hiši al hiši z zeleno streho imaš kalašnika, pa ga vzameš in greš do mosta, tam pa počiš snajperista.

Sem že naredil to misijo.

yayo ::

Patch 1.3003 je zunaj

BorutK-73 ::

yayo je izjavil:

Patch 1.3003 je zunaj

link
http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/do...

ps
Stari save-i ne delajo.

Zgodovina sprememb…

nooby ::

Eno vprašanje.

Pop katerem vrstnem redu naj igram STALKER?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

oo7 ::

nooby je izjavil:

Eno vprašanje.

Pop katerem vrstnem redu naj igram STALKER?


Clear Sky, Shadow of Chernobyl in Call of Pripyat

yayo ::

Po mojem skromnem mnenju igraj po vrstnem redu izida iger, ker drugače ti stvari ne bodo popolnoma jasne, pa še užitek si boš pokvaril, ker je CS najšibkejša igra. Predlagam tudi, da inštaliraš nekatere grafične mode za SoC, posebno če imaš novejši pc. Npr. Zone Reclamation Project in PRZ Pack. Nikakor Complete mod, ker vpliva na igro in jo naredi precej lažjo (kar je bad)

Nagi Bator ::

nooby je izjavil:

Eno vprašanje.

Pop katerem vrstnem redu naj igram STALKER?


Nikakor kot predlaga M-Power, saj si bos s tem popolnoma unicil original (Shadow of Chernobyl).
Igraj tako kot so prisle ven.
1. Shadow of Chernobyl (obvezno petchat na zadnji release + ZRP -> Zone reclamation project)
2. Clear Sky (pravtako zadnji release + SRP -> Sky reclamation project, priporocam pa se kak dodatni sleeping bag mod)
3. Call of Pripyat (ko preigras vanilla lahko probas se enkrat z Misery mod, nikakor pa ne ce igras prvic).

Roke stran od Complete moda!

nooby ::

Nagi Bator je izjavil:

nooby je izjavil:

Eno vprašanje.

Pop katerem vrstnem redu naj igram STALKER?


Nikakor kot predlaga M-Power, saj si bos s tem popolnoma unicil original (Shadow of Chernobyl).
Igraj tako kot so prisle ven.
1. Shadow of Chernobyl (obvezno petchat na zadnji release + ZRP -> Zone reclamation project)
2. Clear Sky (pravtako zadnji release + SRP -> Sky reclamation project, priporocam pa se kak dodatni sleeping bag mod)
3. Call of Pripyat (ko preigras vanilla lahko probas se enkrat z Misery mod, nikakor pa ne ce igras prvic).

Roke stran od Complete moda!


Hvala :)

Kateri pa so najboljši grafični modi? PC v podpisu(verjetno bo dovolj) :)
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

yayo ::

nooby je izjavil:





Kateri pa so najboljši grafični modi? PC v podpisu(verjetno bo dovolj) :)


Poglej opis pod tem videom, našteti modi igro grafično posodobijo za današnje razmere ne da bi kaj bistvenega spremenili. Za prvo igranje raje izberi bolj "vanilla" igro. Lahko pa dodaš spalno vrečo, da ti ne bo potreno na začetku delat misij v najbolj črni noči (kasneje dobiš nightvision).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

dronyx ::

>Roke stran od Complete moda!

Kaj konkretno je narobe s tem modom?

Tastar ::

dronyx je izjavil:

>Roke stran od Complete moda!

Kaj konkretno je narobe s tem modom?


Prav nič ni narobe..za first play če ne želiš vanile (ker je res grafično zadaj) je še najbolj primeren.
In je enostaven za inštalirati, če se slučajno ne spoznaš glede modanja.

dronyx ::

Eni trdijo da je s tem modom igra bistveno lažja, ampak jaz kaj takega nisem opazil, res pa sem original igral takrat ob izidu. Stalker zna biti na najvišjih težavnostih na posameznih mestih kar težak, sploh če nimaš s sabo ustrezne opreme in dovolj zalog.

suhi ::

Sam neke bistvene razlike v težavnosti nisem opazil, pa sem igral vanilla SoC in CoP s Complete modom.

nooby ::

Kaj Complete Mod za Shadow of Chernobyl vsebuje že vse tanajlepše grafične mode? Kaj pa še doda da je igra lažja?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

Tastar ::

nooby je izjavil:

Kaj Complete Mod za Shadow of Chernobyl vsebuje že vse tanajlepše grafične mode? Kaj pa še doda da je igra lažja?


Daleč od tega. Complete grafični modi so eni od najstarejših. Lažja je na primer v smislu (complete ima še en dodatek), da po domače povedano metki ko streljaš letijo kamor nameriš. Ker v vanila piha kt sto mater;) in je tarčo težje podreti.

Pobrskaj malo http://www.moddb.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tastar ()

dronyx ::

>... da po domače povedano metki ko streljaš letijo kamor nameriš.

Ravno sedaj igram Clear sky, sem pa končal SoC s Complete modom. V Clear Sky so puške zelo nenatančne in je tarče kar težko zadet, medtem ko v SoC to ni tako opazno. Tu dvomim da je mod veliko oz. karkoli popravljal.

Nagi Bator ::

Kaj Complete mod konkretno spremeni (ne upostevajoc graficne predelave, kar je tudi edina pozitivna lastnost):

Poveca tezo, ki jo lahko nosis za 10kg, ekstremno spremeni balistiko orozja. V originalu moras sam ugotovit kako merit in kdaj sprozit, da cim bolj natancno zadanes - iskreno, vecina tega ne posteka nikdar. In to velja za vsako orozje posebaj! Dumbed down AI. Hkrati lahko drugim Stalkerjem prodas vse, tudi orozje, ki si ga pobral ispod njegovih nog. To je samo na hitro kar se spomnim. Iskreno, igranje complete moda na "master" je nekako primerljivo igranju na "stalker (normal)" tezevnosti vanilla igre. Sicer bi se pa Stalker itak naj igral na najtezji tezavnosti. Razen, ce ga spila nek CoD player, ki ne pricakuje alternativnega pristopa k marsicemu v igri. V tem primeru Complete + Stalker difficulty, sicer bo polno frustracij.
Se pa strinjam z yayo-tom. Za boljso grafiko, ce je ze potrebna, uporabit mode iz opisa na gornjem videu.

dronyx je izjavil:

>... da po domače povedano metki ko streljaš letijo kamor nameriš.

Ravno sedaj igram Clear sky, sem pa končal SoC s Complete modom. V Clear Sky so puške zelo nenatančne in je tarče kar težko zadet, medtem ko v SoC to ni tako opazno. Tu dvomim da je mod veliko oz. karkoli popravljal.


Verjetno se nisi ugotovil kako deluje upgrejdanje. AK-74 lahko ze v mocvirju upgrejdas do te mere, da jo potem uporabljas prakticno skoraj do konca igre kot primarno orozje.

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

>Verjetno se nisi ugotovil kako deluje upgrejdanje.

Ne, s tem se nisem ukvarjal. Igram bolj "speed run", ker CS res ni moj najljubši del Stalkerja.

dronyx ::

Sem šel še par ur igrat CS brez Complete moda in lahko samo potrdim to, kar so nekateri napisali zgoraj, da mod ne samo spremeni vizualno podobo, ampak tudi spremeni cel kup drugih reči. Nazadnje sem Stalkerja igral več let nazaj (ko je igra izšla), tako da sem že malo pozabil, kako izgleda dejansko "original". S Complete modom se ne rabiš ukvarjat z "resurse managmentom", ker imaš ves čas običajno vsega preveč. Tak na prvi pogled neopazen "cheat" je tudi to, da vsake toliko časa najdeš neko škatlo, s katero lahko popraviš orožje ali celo armour. Brez moda v takem primeru če ni kje blizu serviserja pobereš drugo orožje, kar pride pod roko. V original Stalkerju na najvišji težavnosti praktično streljaš samo iz zaklona s pomočjo QE tipk, ker sicer krvaviš neprestano, saj tudi nasprotnik dobro meri. Pred spopadom moraš vedeti kam bežati, če padajo granate itd.

nooby ::

Nekaj bi vprašal glede Stalker Shadow of Chernobyl

Ali je Stalker Shadow of Chernobyl Lost Alpha vbistvu enaka igra kot prvotni Stalker Shadow of Chernobyl? Vem da so dodali par zadev, zanima me pa sama zgodba?

ALi je boljši originalni Stalker Shadow of Chernobyl + npr. Complete MOD?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

Heavy ::

nooby je izjavil:

Nekaj bi vprašal glede Stalker Shadow of Chernobyl

Ali je Stalker Shadow of Chernobyl Lost Alpha vbistvu enaka igra kot prvotni Stalker Shadow of Chernobyl? Vem da so dodali par zadev, zanima me pa sama zgodba?

ALi je boljši originalni Stalker Shadow of Chernobyl + npr. Complete MOD?



Lost alpha naj bi bila alpha verzija igre, ki so jo neki posamezniki iztisnili iz datotek same igre oz zgodnjih ruskih verzij. Na zgodbi pa doda kar par reči, ki so sicer bile ven vzete. Je pa bolj polna bugov kot pa slovenske pekarne :D



Po mojemu mnenju je stock SoC še najboljši. Veliko modov doda novih reči, tako dobrih in pa slabih.

yayo ::

Lost Alpha lahko počaka, ker modderji napovedujejo nove popravke, kao Director's Cut verzijo, ni pa znano kdaj izide. Drugače je LA zanimiva zadevca, nima pa pol vzdušja, ki ga ima original SoC, da ne govorimo, da v novih velikih mapah nimaš praktično nič pametnega za početi. Pa AI je kompletno butasta. Igraj SoC z modi, ki sem jih predlgal višje zgoraj pri Youtube videu. Pogooglaj za vsakega posebej in inštaliraj, saj ti ne bo vzelo več kot 15 minut, pa če navodila so priložena za vsak mod posebej. Ne vem kaj si se tako obesil na ta Complete mod, je sicer res, da je "all inclusive" ampak saj ni težko inštalirat 3-4 samostojne mode enega za drugim.

Nagi Bator ::

Complete mod je pravzaprav graficna predelava + prilagojen (modificiran) ZRP.
Zato se enkrat, raje kot Complete mod, ki resnicno zelo poenostavi igro,
uporabit neko izkljucno graficno predelavo, potem pa sam v ZRP postimas, ce zelis se kaj dodati ali odvzeti.

yayo ::

krneki0001 ::

A je to stand alone, al moraš imet kako igro "spodaj"?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

BorutK-73 ::

Piše pod naslovom:
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl mod

yayo ::

SEm linkal mod, ker je tam okoli leta 2008 prejšnja verzija bila zelo popularna. Avtor je prenehal delati izboljšave nekaj let nazaj, pa je pred kratkim kao našel dvd z zadnjo različico in odločil, da jo bo sedaj objavil. Oblivion Lost res doda novo dimenzijo Stalkerju, rad ga bom znova preigral, posebno potem ko se je razvpiti Lost Alpha mod izkazal napol za razočaranje.

oo7 ::

Čez 1 mesec bo že 10 let odkar je izšla igra S.T.A.L.K.E.R. :O

Evo še moja kopija :)



Igro vem, da sem kupil ob izidu pa je gor cena 16.95 ? So bile takrat igre tako poceni? :|

scipascapa ::

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Igro vem, da sem kupil ob izidu pa je gor cena 16.95 ? So bile takrat igre tako poceni? :|

Po nalepki sodeč je to rabljena igra iz Mantisa. :)

opeter ::

Čakaj, to piše 16,95 EUR ali 1695 SIT?
Sicer pa tudi meni izgleda kot rabljena iz Mantisa.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

V Mantisu je bila kupljena ampak sem skoraj 100% siguren, da sem jo igral ob izidu čeprav je res cena nekam manjhna.

Bom pogledal če je še kje račun sem ga pa našel za Crysis, ki je izšel v istem letu. No tukaj je pa bolj prava cena.

yayo ::

Se mi ne da iskat po omarah, ampak imam Collector's edicije vseh treh iger, žal ne originalnih ruskih, ki so bile zelo razkošne, ampak evropske, v plehnatih škatlah. Plus GOG verzije, seveda, ker komu se danes ljubi nalagat s cedeja... Ena od redkih serij katerih sem bil res fanboy, pa še na uradnem forumu se tudi dandanes oglasim vsake pol leta (je veliko tipov, ki so še gor od 2007). Kako je Grigorovich uspel na koncu zajebati franšizo in GSC je pa prav za dat v priročnik o temu kako se NE vodi razvijalsko hišo.

oo7 ::

Malo sem pozabil.

Zdaj sem v baru, kjer sem od dveh dobil nalogo, da naj ubijem dva Stalkerja. Zdaj pa oba Stalkerja sta lonerja. Če ju ubijem bom potem sovražnik skupine loner? Quest sem pa dobil tudi Snitcha, ki je pa tudi loner.

yayo ::

http://stalker.wikia.com/wiki/Kill_mast...
mislim, da ne vpliva na odnose s frakcijo, če ga ubiješ nekje daleč od bara.
https://www.reddit.com/r/stalker/commen...
Si modal igro glede grafike?

[D]emon ::

oo7 je izjavil:

Čez 1 mesec bo že 10 let odkar je izšla igra S.T.A.L.K.E.R. :O

Evo še moja kopija :)



Igro vem, da sem kupil ob izidu pa je gor cena 16.95 ? So bile takrat igre tako poceni? :|


Jaz imam nekje se zapakiran izvod, ker sem kupil ob izidu dva komada. Bila pa je cena cca 40 eur ob izidu. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.
««
10 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1851247440 (509) oo7
»

Areal

Oddelek: Igre
83887 (3616) Heavy
»

Igre podobne Fallout 3 (New vegas)

Oddelek: Igre
206646 (6362) yayo
»

Kaj od tega se splaca spilat?

Oddelek: Igre
282926 (2926) damjan11
»

Najbolj pričakovane igre leta 2007

Oddelek: Igre
403271 (2298) opeter

Več podobnih tem