» »

Painkiller

Painkiller

1
2
3

Tr0n ::

Ja, doloceni predeli map kr fajn zalagajo. Bug verjetno.

AtaStrumf ::

Čudno jaz se nisem nikjer zataknu 8-).

tengo ::

pardon

AtaStrumf ::

Baje je špil že končan. A ga kdo že ima in kakšni so kaj vtisi oz. a je kje že kak opis?

Tilen ::

tomorrow morning prvi vtisi :) poročam :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

no.. kot sem obljubil proočam. NISO popravili buga kateri je bil tut v demotu, igra se kr nekaj SLOW DOWNA npr. hodis ... prvih par korakov je OK pol pa kr neki slow mode kot da bi .. ne vem. Sem probal tut ene prejsnje driverje ki so mi bli ql, ce bi pac ti novi bli bugasti al pa kaj pa je isto. Sem pa opazil eno novo "finto" ki je se do zdaj nisem pri igrah. Pred zacetkom igranja, ko si izberes tezavnost, v primeru da das "easy" nimas kao dostopa do nekega Turoka al nekaj takega >:D . Sound seka, igra ze na zacetku zlo zanimiva, ni nekih bednih misij presn si kako orozje naberes, takoj akcija samo pac to da se kr neki upocasnjuje me zlo zlo moti... ne šteka kr tisto je cist drugace:) pr stekanju so diapozitivi tu pa ... ah saj bote vidli no... saj ce se pocasi premikate igra dela ql >:D

lp, Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AtaStrumf ::

Čudno meni ni Demo nič štekal. Ta bila pa dva demota. Eden za PC Zone eden pa normalen. Un za PC Zone je bilj bolj kot en beta in mi sploh ni bil kaj preveč všeč, medtem ko je bil un ta normalen ful zakon in nisem imel nobenega problema ne na GF4Ti4200 ne Radeonu 9800 Pro.

Jok3r ::

Xplicit razlozi mi kero pravilo sem kršil??? ;((

Tilen ::

kot dobro novico lahko sporocim da se vse misije ne zatikajo... zdaj igram ze lep cas in se je igralnost "zboljsala" ... zatikanja parkticno vec ni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::



nekaj takega me je napadlo pred kako uro >:D


omg 8-O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Tilen ::



No in tukaj se moj pohod konča ;( . Ne znam dalje. zadeva je sledeca... v ta prostor stopim skoraj z vrha nakar bi moral se povzpet samo za 1 nadstropje kar nikakor ne gre zato morm poskakat dol... to naredim pobijem zombije (vrata se za mano sproti zapirajo) potem (ker pac druge poti ni) pridem cist do konca, do dna te "luknje" kjer je ta izpuh rakete in kao secret area (dobim še nek zlati element preden vstopim cist na konec) no in tukaj se ustavi... sem probal ze vse "v luft" spustit pa nič... nazaj tudi ne morem ker se vrata zapirajo ko izdeluješ sobe in pobiješ zombije.. torej nazaj ne morem tu doli pa ne vem kaj si počet.. a je že kdo morda prišel do te stopnje in jo izdelal? meni več na kraj pameti ne pride, kaj bi še lahko sprobal... bom pa še se malo znesel nad okolico >:D pa da vidim ce se kaj premakne...

PS: Ce slucajno igrate igro in ne veste koliko se morate izdelati da pridete do te sobe... ta soba je Chapter 3 level 2.


Tnx 4 help...

lp, Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Tilen ::

heh :)= igra končana ... v veselje mi je blo hehe ;) je ze kdo koncal ? >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

boštjan ::

pol pa še nam zaupaj kako si prišel mimo tam pri problemu

Tilen ::

hja... ko prideš po tisti dolgi lestvi do rakete dol ... morš pol it po tisti lestvi nazaj in v tistem nadstropju je ena lestev(dobro poglej) ki te potem vodi više ... pa se pol monsteri vsipajo pa pol spet se ena lestev pa se ena pa si na vrhu pol pa neko letalisce gori pa te kr s tanki napadejo pa s topovi itd... res zanimivo >:D


če hočete lahko prilepim še kak screenshot od kakega BOSS-a ki še vam bo stal na poti ... :) sem namrec vse pofotkal... če ne pa nebom da nebom pokvaril komu veselja >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

boštjan ::

ti kar,ti kar

Tilen ::











Hja ... men res ni žal časa ki sem ga porabil, da sem preigral painkillerja :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Poldy ::

A kdo mogoče ve, kako se ubije zlobkota v stopnji C01E03-Catacombs? Sm vso municijo nasul v njega, ga na rob ognjene jame zvabljal, pa nič...

Pri vsej fiziki, megli, svetlobnimi efekti še vedno ostaja isto - bi pričakoval, če puško s koli držiš v desni roki, da potem od tam tudi iztreliš kol, ne pa iz popka...

Tilen ::

no če mi spomin prav deluje.. je to tisti stvor ko so tam tiste roke ven iz zemle pa to ... zelo zanimiva fora je tam ... >:D malo se ozri po okolici ne glej samo naravnost. ce pa res nebo slo pa ti tudi povem kako se zadeva resi. (nocem da igra zgubi čar), lahko pa ti zaupam da se stvora ne da ubiti z municijo moreš ga nekako drugače... >:D

pa še nekaj slikic... ko sem se poigral malo s tole pištolo s koli(upam da niso prehude)>:D





>:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

cole-22 ::

Ok a mi lahko kdo pove kako nej ubijem unga prvega velikana(tistega ki je velik cez cel ekran in tolce po tleh)?????Predvidevam da se ga neda ubiti z navadnim orozjem kaj je treba narediti?;((

Tilen ::

edini ki se ga ne da ubit z municijo je tisti v C01E03-Catacombs katerega moreš na finto, ostale se da vse lepo napolnit s svincem ali čem drugim.

lp, Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Poldy ::

Zlobneža v sobi z rokami iz tal sem se že znebil. Res očitna fora, ne vem kako nisem tega prej opazil.

Zdej se pa borim s tavelkmu na britofu. Če mu že malo energije odžrem, pa začne tornadote delat, pa me zmer ujame...

frenk ::

cole-22:takrat k odpre oči mu našibaj svinca not pa bo kmal podlegu...če me spomin ne vara ma clo 2 lajfa:)

Tilen ::

ne nima...2 lajfa :) tisti zmaj ma 2 lajfa oz ma 4 lajfe oz še več ... >:D a si že naredo ta vlkega na britofu?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ATI ::

špil men tud rula, čeprov sm ga zlo mal igrov zaenkrat.

cole-22 ::

Ma jst tega splh nemorm skenslat:'( Pa nism nc opazu da bi odpiru oci8-O

Tilen ::

tistega k tornadote dela ga sam nasekaj v hrbet ... pa vsepovsod menda nima neke sibke tocke ti sam sekaj po njem kakorkoli ze pride pa izogibaj se tornada :) Sam hodi okoli njega pa samo bum bum pa bo ze pado pa tiste male ko pridejo se pol malo vmes postrelaj pa strelivo naberi pa ga samo pokaj, bo že pado ... probaj ga v hrbet, s strani... v prsa ... vsepovsod samo pokaj :) se ne spomnim da bi pr tem bossu bla kaka posebna fora tako da vzami tisto pumparco pa samo v njega not :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

cole-22 ::

Zdej sploh nevem ce misliva istega bossa!Ker men nobenih tornadov ne spusca!To je prvi boss po tistemu ki ga je treba na svetlobo zvabit da ga skensla!Pa na pokopaliscu se dogaja!

Tilen ::

daj kak screenshot naredi v igri z F12 pa pol objavi da se spomnim kr res ne vem kterega mislis zdaj ... tisti na pokopaliscu je tisti ta velik ki sem tut slikice dal par postov više. A je med tistimi ta tvoj boss ? Ce ni prilepi screenshot pa ti povem, cist mozno da sm kterega spustil >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

cole-22 ::

Ja ta na prvi tvoji sliki na tej strani!

cole-22 ::

No sej zdej mi je ratal:D Nism do predkratkim opazil da je njegova enregija v tistmu krogu:8)

Tilen ::

ja pa lol no :) poglej onega zmaja ... tisti ma najmanj 4 zivljenja vs kak je zanimivo ga ubit >:D najmanj 4x se mu oni krog napolni :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Spc ::

Quake 3 Engine ?
Že Špilam >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Tilen ::

poročaj kak kaj napreduješ :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Spc ::

67% and installing :D

Tilen ::

hahaha good one :) povej ce ti kaksne mape lagirajo oz nasploh me zanima ce komu nekatere mape med igranjem lagirajo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Spc ::

Emm . ... .. . .. bomo kr na nightmare dali >:D
Bom vido kak bo kaj laggalo .. :D
Ti povem če bo kaj 8-)

Spc ::

Kako jim delam!
Proti meni tak nimajo šans niti na nightmare >:D

I know kung-Fu!

p.s. do zdaj še ni nič lagalo :\

Edelweiss ::

PAINKILLER Heaven's Got A Hitman:
Moje mnenje glede igre je,da je igra en velik SHID ! ;((
Predstavitel te igre sem prvič videl pred cca. enim mesecem in pol na TVSLO v oddaji resnična resničnost.Bila je tako idealno prikazana,da sem si rekel da si jo moram kupit,ko bo izšla. Imam jo doma in igra je vsaj meni - nikakva.

Na pokopališču,v mestu in na neki platformi,ki je obdana z pol porušenim obzidjem ubijaš neke stvore brezvezne.
Vsi ljubitelji te igre,brez zamere.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edelweiss ()

AnZo ::

Jaz sm jo ravno včeri začel igrat. Zdi se mi soliden špil. Grafika ok, fizika odlična, mogoč bi glede na tematiko igre lahko bilo malo bolj srhljivo vse skupi. Tak pa ves čas oni metalci šopajo zadi (kar je zame ql muska) ampak bi res lahk bilo vse skupaj mal bolj grozno. Zombiji se kar usipavajo, ti pa sam laufaš pa udiraš po njih. Boljš bi blo če bi počas napredoval in se vsake tulk cajta ural ko bi kdo skoču pred tebe, zadaj bi pa igrala kaka gotska glasba...tišje in potem vedno bolj naglas
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

x.sci ::

Za taksne stvari pa cakamo D3.

@Edelweiss: Od taksnega spila pac ne mores pricakovat kaj drugega; nekaterim (nam) je to pac vsec...

Nemelk ::

no, kle še en k igralec painkillerja in še en problemčk.
ne dela mi 2ndary od dvocevke (to de sovrage okameni) skus mi kaže 0 metku, čeprav sm desetinko sekunde nazaj pobral municijo za to! vsaj mislm de sm jo. to je tak, bolj visok in ozek zabojček na katerem so narisane ene take modre palice, kot tiste mini cevne varovalke (mislim de sem jih prav poimenoval)
je to hrošč? mel še kdo podoben problem?
Nemelk ™

Nemelk ::

P.S za prejšni post

prsežem de mi je to na pokopališču delalo. sedaj v grobnicah pa ne dela več...
Nemelk ™

Tilen ::

municija za tisti gun (2ndf) je oblike kot nekaksna lego kocka mode barve :) malo vecja... drugac pa dobis tut nekaj municije v tako imenovanem AMMO packu :) Tista ta velika skatla ko je ... "vse" po malem not
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Nemelk ::

jap, sem igral še mal naprej in sam prišel do istega zaključka.
vseen tnx za odgovor
Nemelk ™

AtaStrumf ::

Sem si dons vzel mal več časa in mal špilal tega painkillerja in sem super navdušen. Točno to kar mi je bilo všeč v Demotu je tudi v končnem špilu - non stop hardcore akcija, odlična grafika, zakon fizika, super stopnje, odlični nasprotniki.

Zatika se mi nič - totalno nič, vse leti od začetka do kamor sem prišel, 9800 Pro pač :D. Druga funkcija dvocevke je čist brezvezna in sicer, da zamrzneš une za par sekund in še slabo se vidi kam leti. Mogoče si spregledal v vsej akciji in si falil in se ni nikjer videlo.

Tilen ::

počakaj malo ... oz igraj proti koncu pa boš videl kako zelo koristna je ta zadeva :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Trojan_Horse ::

Kako naj ubijem Luciferja??

Najprej kot nor pobijam duše, nato se mi prikaže lucifer. Nekje sem prebral da moram streljati te meteorje, ki jih spušča v zrak. Streljam jih kot nor, ampak nič se ne zgodi, po kaki minuti streljanja se zopet fajtam z dušami, pa spet pridem do Luciferja a ubiti ga ne morem... damn pa tako blizu konca sem..

Help, Anyone? :)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

ja blizu konca si, lucifer je zadnja ovira. Tisti "super" mode se ti mora kakih 5x pokazat v katerem mores non stop palit v luciferja nakar umre. Vmes pa seveda duse pobijat ko tega super moda nimas. Je kr bedn konec, priznam. Ta level je prevec bedn da bi bil lahko zadnji. Tukaj sem bil razocaran nad igro. Potem se sam en kratki muvi ko ti pac pove da sploh se ni vsega konc itd in mislis da se bo igra nadaljevala in nic od tega. To je pomoje kaksna napoved za painkiller 2 :) Drugac pa... na koncu se dobis tisto punco nazaj :) Ok, zaj ga pa daj =)

lp,

Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Trojan_Horse ::

Hehe, sem ga že pred tem, ko si odgovoril. Prebral pa sem si na Painkillerjevem uradnem forumu :D Hja.. konec je beden :| Ve kdo če se konec spremeni na najvišji težavnostni stopnji?

Tilen ::

Se ne spremeni. Kaj pise na njihovi strani?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doom III (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Igre
121093377 (5881) opeter
»

Deus Ex: Human Revolution (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62079708 (41682) Bor H
»

Painkiller : Overdose

Oddelek: Igre
111690 (1690) opeter
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744685 (18608) X-Hair
»

Potek racunalniske igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
563106 (2377) BigWhale

Več podobnih tem