» »

EP Beograd 2005

EP Beograd 2005

«
1
2 3

LeBron James ::

No koncno smo dočakali vsi ljubitelji košarke uvrstitev Slovenije med 8 najboljših reprezentanc in to z kar 3 zmagami. Sedaj imajo naši košarkarji kar 4 dni počitka in nato tekma četrtfinala.

Povejte svoje mnenje, kaj mislite do kam bomo prišli. Kdo se vam zdi, da je bil ključ do te uvrstitve.
Lp

IČA ::

Igra do sedaj ni bila preveč prepričljiva, rezultat pa vsekakor spodbujajoč.
Preveč je napak v napadu in obrambi, to bo potrebno popraviti in uvrstitev v polfinale, ter boj za medaljo bi bil čisto mogoč.
Bomo držali pesti.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

iskra ::

En dan si bojo mogli uzet za proste mete povadit, en dan bi pa moralo vodstvo natrenirat selektorja kako menjat več kot 3 igralce >:D Ne vem al so drugi res tako slabi, al trener sploh ne razmišlja v tej smeri. Če enega od teh osmih poškodujejo, je cela ekipa naj***la.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Slowenc ::

Pa sej je spustu Maraviča za par minutk notr.
Francozi imajo pa več črncev notr kot pa belcev. Imajo srečo, da imajo toliko kolonij po svetu, da iz tam uvažajo igralce.

Ne razumem pa kako lahko igralec zgreši vseh 11 prostih metov? Petletnik ti jih več zadane. >:D

Navijači so pa zakon.8-)
Skiny gate.

msms ::

Upam da dobimo hrvaško za četrtfinale, da jih sesujemo vsaj v košarki če jih že v fuzbalu nemoremo.8-)

iskra ::

Navijačem pa res svaka jim čast! Letos so res fajn zadeli z lokacijo EP :D

Samo res - če bi falili 5 prostih metov še OK, ma da majo 50% pa je za jih scukat :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

monster-x ::

Danes nismo igrali tako dobro, ampak na srečo so tudi nasprotniki delali veliko napak, tako da nam je vseeno uspelo priti naprej s tremi zmagami. Včeraj se mi je zdela veliko boljša tekma, ampak vseeno je važno, da smo zmagali. Upam, da bomo imeli veliko sreče in da bomo dobro igrali tudi v petek. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

dejansan ::

msms ne zeli si hrvatov, ker bomo na koncu spet naj...

drugace pa vsa cast navijacem, no ja pa za enkrat lahko tudi celotnemu kompletu cestitamo
dejansan

msms ::

Hrvate sigurno ne dobimo ker so nardilli delni rezultat 32:0 proti turčiji tako da bodo hrvati povsej verjetnosti 2 v skupini.

mzidy ::

Škoda, ker bi rad vidu, da bi Hrvate nažgal po p.........:D

Sergio ::

Ja, dej no dej. HRV:SLO vsred Beograda. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

msms ::

Igrali bomo proti zmagovalcu dvoboja: Turčija vs Nemčija(Rusija).

Amare ::

IČA ka ti ni jasno??Očitno sploh nisi gledal tekem,prebral si kak komentar pa si glasn!Obramba je bla odlična,dobiti povprečno 60 točk na tekmo je dokaz,da igramo trenutno najboljšo obrambo na EP-ju,skoke dobivamo in to je važno!Streznimo glave,naberimo nove moči in v petek pokažimo Evropi kako se igra košarka!Mi smo z vami!

P.S.Nekateri se raje držite drugih tem......

msms ::

Dvoboj s hrvaško še ni izgubljen, mal sem gledal pare in je možmost da se srečamo v polfinalu. Sicer je majhna verjetnost. To bi pa bla prava tekma z neverjetnim vzdušjem.

kopriwa ::

če igramo s hrvaško, so srbi na naši strani, hrvati si pa itak navjo upal sred srbije pridt ;)

msms ::

Če pride hrvaška v polfinale jih bo dosti prišlo v srbijo brez skrbi, pa še dvorana je velika.

Nejc Pintar ::

Ce bi bil jaz hrvat nebi upal nikamor vec:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

mtosev ::

hrvati si pa itak navjo upal sred srbije pridt ;)

LOL

Hrvati bi na luno šli če bi tam igrali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

IČA ::

Beblek
Kaj pa je tvoj problem???
Govorim o tem, da to še zdaleč ni takšna igra kot so jo sposobni prikazati. So lahko dosti boljši.
Parker 2 točki, Diaw 11 zgrešenih prostih metov.... Dodaj povpreček, pa lahko enostavno zračunaš, da razlika ne bi bila tako velika, če nasprotnik ne bi delal takšnih napak.

Ja, skok pa je dejansko najbolj svetla točka naše igre, pa še borbenost se mora pohvaliti.

Svojo pravo kvaliteto in zrelost bodo fantje lahko pokazali v četrtfinalu.
Prevečkrat sem upal (kljub "sanjskim" postavam na zadnjih dveh EP-jih) in prevečkrat bil razočaran.

Tokrat MORA biti drugače.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

LapD ::

Mislm da bo QF za nas kar ugodn saj se pr nemcih vse prevec vrti okol enga igralca..tko k se je dons vidl če parker ne igra ne igra francija tko tud nemčija nebo s slabim novitckim :) Kako ga ustavt bo pa druga zgodba :D No Sicer lahko dobimo turke sam glede nato kako igrajo nevem če majo kej šans..Prov mika it u Beograd glede na to kok so pocen karte

msms ::

IČA naši so zgrešili 16 prostih metov tako da to sploh ni merilo, merilo je to da so naši prvič premagali francijo na ep.

Amare ::

Ok,sorry če sem te narobe razumel,ampak zadnje čase videvam tako neumne komentarje,da me že vse razjezi,določeni ljudje so pred EP-jem bili taki pesmisti,da me je kar glava bolela,zdaj pa najbolj zagovarjajo našo repko,da popizdiš.....;(( Drugače se pa strinjam,pokazali bodo kako se igra košarka,upam da tudi jaz ne bom razočaran kot že mnogokrat,toda imam občutek,da je to naše leto!
Baje bomo dobili Turke ali Nemce,tega sem namreč zelo vesel,igramo na višji ravni,obe repki znamo pustiti na 60 točkah ali manj,tako da se zaenkrat ne sekiram.

Ap4c3r ::

Jst bi reku da so naši danes suxali. Prosti meti popolnoma v kurcu, met iz igre je bil precej slab, pa žoge so precej izgubljali. Obramba je bla kokr tolku kul. Meli smo mal sreče, da so srali tudi Francozi. Če se bomo mal popravli bo kul in bomo premagali še koga, če ne pa dvomim.
Jagermeister

volkec ::

Lej kateregakoli trenerja boš vprašal ti bo rekel, da je obramba na 1. mestu in nato šele napad ...

Če ti teoretično ne prejmeš nobenga koša se ti bo že usral pa boš dal 1 koš in zmagal :D

Sicr pa se vidi da so obrambo fajn natrenirali, napad pa se tudi izboljšuje iz tekme v tekmo, tako da se zaenkrat nam ni treba nič bati :))

Pred začetkom prvenstva so vsi košarkaši jamrali in napovedovali veliko izgubljenih žog, zato ker so žoge spolzke in se jih težko prime, ampak pogoji so enaki tako da vse ekipo nadpovprečno veliko izgubljajo žoge.

Fenomen zame pa so prosti meti, saj jih vse ekipe izvajajo nenormalno slabo, tako da naša igra je na nivoju in imamo realne možnosti za napad na sam prestol.

No, če jutr dubim karte se v petk odpravmo v Beograd in bomo ostal dol doklr bomo mel karte za tekme ... če je to finale pa finale :D

Ap4c3r ::

NO glede prostih metov sem gledal statistiko in so ekipe, ki jih imajo lepo 80%, kar je precej zadovoljivo. Gre se zato, da po tolikih letih treninga ljudje ne morejo natrenirati prostih metov in to se meni zdi žalostno. Vem koliko smo mi trenirali proste mete, tako da vem, da bi jih morali metati >80%!
Jagermeister

IČA ::

Turki in Nemci so vsekakor premagljivi. Kot pa sem že omenjal, bo potrebno napake zmanjšati na minimum, stisniti v obrambi, popraviti katastrofalne proste mete. Če pa se kateremu od naših NBA-jevcev utrga, je kolajna zelo zelo blizu. Igrati bo treba z navdihom in kolektivno.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Mati ::

Mi se tudi odpravljamo dol v petek. Zato nujno rabim 5 kart. Volkec kje jih boš ti dobil, že veš?
A ni tako, da bi nam moralo pripadat nek procent kart? Vsaj pri fuzbalu je tako!

Ap4c3r daj si eno hruško stisni!!!

Aryss ::

zj mam pa tud jst že povhn kufr teh košarkarjev!! končno jim je ratal da so zmagal več k eno tekmo v predtekmovanju, če pa zdej še četrtfinale puhnejo, pol pa nikdar in nikoli več ne pogledamne košarkarske žoge ne nobenga igralca! po tokih letih, upam da je letos to to.
glede hrvatov, kr nej naši naletijo nanje, pa da jih enkrat končno razbijejo k kante, da najo ti bedaki mislni da so ne vem kok pomembni slučajno...
drugač me pa zanima kako bi zgledal vse skup, če bi bla tud udrih pa ožbolt tm dol...
searching users signature...
...
not found!

volkec ::

Mati jah donz smo klical agencijo pa so rekl da bojo karte za tekme jutr v Sloveniji, da so jih šli donz iskat. Tko da agencije so pumoje edina možnost, da prideš do kart :))

Well, upam da bom meu jutri že karto v rokah(ali pa več)

Mati ::

Mislim, da agencije niso rešitev! Sem danes povprašal v Sončeku v MB in so se mi samo čez brk smejali in mi želeli veliko uspeha pri pehanju za kartami. ;((

Sedaj mi išče človek v BG karte na črnem trgu! PO moje edina možnost!

urbybaby ::

Jst grem pa v sredo dol, pa še karte mam. (slin, slin).

LeBron James ::

Dobil bomo al Nemčijo al Turčijo to je zdej jasn. Koga bi raj vidu res nevem. Na en stran Nowitzki, ki se mu strga in ma prec 30 pik, res je da sam nemore vsega, pol mas pa se Turke, k igrajo bol toplo hladno, da mas delni izid 32:0 more bit neki hudo narobe, ampak nikol neves so odlicni metalci za 3 točke majo pa tud Okurja k bi nam lohk delu štalo pod kosem.

Osebno mislm, da katekol od teh dveh bo, se ni za bat da jih nasi nebi premagal.

Ja karte za petek je težko dobit tko da jz ostajam doma, z mislimi pa v Beogradu:))

Mati ::

Pravkar dobil podatek, da za karte ni blema. Na črnem trgu jih je dovolj, cena je pa enotna 50 EUR za 2 tekmi, ki se igrata na isti dan!

Bolje bi bilo, da dobimo Turčijo, vendar bomo tudi švabe stresli!

Slovenija do finala 100%!

monster-x ::

Mati, kje pa si dobil ta podatek? Se da karte kje rezervirati? :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

dejansan ::

rezervirao sam karte kod svercera na crno
dejansan

Mati ::

Monster, tako kot ti je napisal dejan. Pa ne moreš kart pri švercerju - preprodajalcu rezervirat :)) !

Imam človeka v BG, ki je poskrbel za moje karte. Pravi, da jih je dovolj na zalogi, da okoli Arene je na vsake 2 metra človek s kartami v rokah.Cene so ugodne, saj je original karta za 2 tekmi isti dan stala 35 EUR, sedaj pa stanejo 50 EUR!

Najcenejše karte bodo 2 minuti pred tekmo, vendar ne želim riskirat. ;)

Gre kdo od vas geekov tudi v BG? Morda mtosev >:D >:D >:D

LeBron James ::

Zanimivo - pol pa še jz uletim.:)

Amare ::

Dobili smo Nemce:D :D
Nowitzki igra za svojo statistiko,tako da moramo ustaviti druge,on pa naj igra sam in naj doseže tistih 30 točk,ampak ostali bodo pri 40.točkah!
Polfinale here we come!

LeBron James ::

Slovenija - Nemčija, v petek ob 18.00. Dobil smo Nowitzkega and company. Pomojem bomo Nemčijo premagal "brez večjih težav" v smislu, da nebomo preveč ogroženi da tekmo dobimo. Ker mislm da nowitzki nemore slovenije sam premagat, mi pa imamo dost kvalitetnih igralcev na ostalih pozicijah, da bomo odrezal od igre ostale nemce. Pa še ce pristejemo dobro obrambo na njem, pol sploh ni frke da nebi zmagal, res je pa da nikol neves, samo dvomim da bi lahko kksn drug nemc razturov.

Tko, da Slovenija v polfinalu pomojem z veliko gotovostjo (no ja, upam):)

Kaj pa kej druge reprezentance kera se vam zdi močna?

msms ::

Verjetno bomo res nemce premagali če bo igra na nivoju in prosti meti dobri. Kaj pa mislite o drugem paru hrvaška : španija? Jaz mislim da zna hrvaška presenetit če bo igrala tako kot proti turčiji in italiji. Če se vse izide sledi sanjski polfinale slovenija : hrvaška. Upajmo da res. Nakar jim v polfinalu pokažemo kaj je prava košarka.

Alec999 ::

Uff drzim pesti da bojo nasi res Nemce premagal, to bi blo pol res hudo da bi bla Slovenija : Hrvaska v polfinalu in to v Beogradu :D

LeBron James ::

Hrvaška zna res persenetit, k tele spanci igrajo bl tko toplo hladno, tko da vse se loh zgodi.
Če mamo pa Slo-Hr v polfinalu pol smo pa že v finalu. Naši bi bli napaljeni dokonca to bi bla res tekma pa pol.

IČA ::

Fantje le počasi, še nismo v polfinalu (bi bilo pa lepo ane). Med osmimi ekipami, ki ostanejo ni več "slabih" nasprotnikov. Vsak lahko preseneti in ne sme se nobenega podcenjevati. Upam, da naši ne bodo doživeli neprijetnega presenečenja.
Če pa sklepam po Beblekovi statistični napovedi, smo z doseženimi 41 točkami že v boju za kolajno-SUPER.

Pipan & boysi: sesujte Nemce v petek s +20 razlike.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

sid911 ::

opa...sčg je izpadla....kdo bi si mislil...očitno je bil pritisk prevelik...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Amare ::

.....in tako je tudi prav,Srbija do Tokia!Yeah right:\ :D :D :D

Amare ::

Ne filozofirajte,če premagamo Nemce bo polfinale Slovenija:Španija!Ma kakšni Hrvati seronje.....:\

LapD ::

Zakaj so mi ti franzoci tok sumlivi da zdj ko bo parker proradil da znajo it do konca :\ K atletske sposobnosti pietrusa pa unga tamalga so...supermani uglavnem. Res da je scg igrala slabo sam igra francozov je bla ko noč pa dan..moje stave za QF so slovenija, španija, rusija, francija

MEDENA ::

MUAHAHAHHA

Zdej bojo pa karte kar naenkrat na voljo!!!

Mati ::

Juhu...

Danes je bila najbolj ugodna karta za četrtfinale v BG 80 EUR komad. Počakali smo in riskirali.
Grem stavit, da bodo jutri karte po 30 EUR!

BG here we come....

P.S. Imamo 1 plac fraj v avtu, če komu je za it. Indijancev, geekov in trigijev ne sprejemamo! Ženske dobrodošle...:8)

volkec ::

Well men že iščejo eni karte dol v Beogradu, drugače pa zdej bo pršlo velik kart za pofinale in finale, ker je Srbija in Črna gora pač zgubila in Srbi nebojo mel več veselja jt na tekmo :D ... no uglavnm na četrtfinalno tekmo grem 100%, če pa nebom mel karte jo bom pa nabavu v petk pred Areno nekje. :))

Sicr pa zadnje minute pred tekmo vse karte zgubijo ceno, tko da mogoče še pocen skoz pridem :D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EuroBasket 2013 - četrtfinale (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313625 (11220) FlyingBee
»

Svetovno prvenstvo v košarki - Turčija 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921455 (18136) jrtjtejtt
»

Slo košarka, Vujačič, Zdovc,... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12710938 (7761) T.A.D.E.J
»

košarka EP07 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21216533 (11356) dejansan
»

SP v košarki (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29318700 (13462) glinik

Več podobnih tem