» »

SP v košarki

SP v košarki

klemen22 ::

SuperSonic: ne rečem da bi bili Italijani boljši ampak po naših neumnostih na koncu je bil porazen smešen da! In to se jim ni zgodilo prvič kaj.

Bolj kot gledam "dream team" bolj imam občutek da bodo popušili nekje v polfinalu že.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Super Sonic ::

klemen22: Možni sta samo dve stvari:
1. da nisi gledal cele tekme
2. da nimaš pojma o košarki

Naši so igral dobro in s takšno igro lahko premagajo Kitajsko in Potoriko, zato ta poraz ni važen. Odnos v igri je bil ok, kar je nabolj pomembno, saj je bil ta kriv za vse prejšne glupe poraze (ja sami solerji, pa kaj boš ti men, itd.). Ta _glup_ poraz je bil torej drugačen od prejšnih in ne vem zakaj morjo nekateri takoj zlivat žolč.

Dejte mal počakat, ane.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

klemen22 ::

Bomo počakali, ne skrbi. Samo upam da jim ne bo morala preveč padla po današnji tekmi. Oz. da se še ne skregajo med sabo kar ni redkost.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

C4rtm4n ::

Američami spet pokazali!!!:D
Respect my Authority!

C4rtm4n ::

Vikking!!

Saj vem,da so se tekme odločale tudi v zadji četrtini.
Dejstvo je pa tudi, da ima Italija na tem SP , dosti slabšo ekipo kot jo je imela prejšnja leta.


FIBO pa res ne moreš primerjati z NBA.:\
Respect my Authority!

DavidJ ::

Zaradi opravicljivih :8) razlogov sem zamudil obe tekmi, tako da jih ne morem komentirat. Ampak glede na to, kaj sem danes slisal od Vilfana, je verjetno levji delez pri porazu imel Pipan. 14 pik razlike na zacetku ni dovolj dober garant, da gres eksperimentirat s peterko, kaj vse bi lahko delalo.

Rad bi se dodal, da Fibina lestvica ni realen pokazatelj moci na tem prvenstvu. Poglejte si sistem pridobivanja tock, pa boste videli zakaj. Nenazadnje smo Italijane premagali dosedaj se na skoraj vseh vecjih tekmovanjih in takrat je bila nasa reprezentanca na papirju mnogo sibkejsa, Italijani pa so takrat osvajali medalje. Nenazadnje nas sportne stavnice kotiraj na 10. ali 11.mesto, medtem kot Italijane na 14. Tako, da poraz proti Italijanom ni nekaj, na kar bi lahko racunali, ampak razocaranje. Tako ga vidim jaz.

Cakajo nas se tri tekme, od katerih imamo verjetno najbolj realne moznosti proti Kitajski, ZDA so verjetno res premocne, glede Portorika pa si ne upam napovedovat. Dajmo nasi!
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

acheron ::

A mislite da bo lahko Slovenija premagala ZDA?
http://www.ashy11.net

Vikking ::

@acheron

Ni šans da Slovenija premaga ZDA, verjetno ji bo pa en čas lahko sledila. Če pa bomo imeli dosti razpoloženih strelcev, boljši skok v igri, pa bi lahko bilo tudi presenečenje. Obramba pač ne bo igrala velike vloge v tej tekmi.

WarpedGone ::

A mislite da bo lahko Slovenija premagala ZDA?


No nobene mininimalne šanse za kej tazga.

Če se po kakšnem čudežu zgodi da bi slučajno prišlu u vodstvo za eno samo piko, se jim bodo tako zašibila kolena in začele tresti roke da bo sam smeh. Slovenija je še vedno majhna. Predvsem in najprej v glavah.
Zbogom in hvala za vse ribe

mtosev ::

A mislite da bo lahko Slovenija premagala ZDA?

LOOOOOOL, No way Jose.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

iggy ::

Dej MTOSEV zadrž se tvojih nazadnjaških komentarjev prosm k nimaš NOBENE podlage za komentirat tele teme ok?:\
Hey, you're fat!

mtosev ::

hehe Svetovni prvaki - Srbi so že dve tekme izgubili. :D :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Super Sonic ::

Ja sej večina v tej temi komentira tja v tri dni celo brez tega, da bi si vsaj eno celo tekmo pogledal, tko da so vsi posti nekje na tej ravni (oz. večina basa podobno kot Vilfan, ki bi celo tekmo igral z prvo peterko|O ).

"Rad bi se dodal, da Fibina lestvica ni realen pokazatelj moci na tem prvenstvu. Poglejte si sistem pridobivanja tock, pa boste videli zakaj. Nenazadnje smo Italijane premagali dosedaj se na skoraj vseh vecjih tekmovanjih in takrat je bila nasa reprezentanca na papirju mnogo sibkejsa, Italijani pa so takrat osvajali medalje. Nenazadnje nas sportne stavnice kotiraj na 10. ali 11.mesto, medtem kot Italijane na 14. Tako, da poraz proti Italijanom ni nekaj, na kar bi lahko racunali, ampak razocaranje. Tako ga vidim jaz."

Fibina lestvica je takšna kot je, dejstvo pa je, da Italija je močnejša reprezentca, pa če se Vilfan feni na glavo postavte. Pač imajo njihov "krompir" in večina zadetih košev je bila dans takšna, da se bodo ZDA ko si bodo ogledovale tekmo, samo križale.

Vse pa pele lulat prva četrtina. To je bila hkrati tudi edina, kjer je bila naša reprezentanca precej boljša. Potem so pa sodniki in naši igralci sami - načelu s trenerjem, delal napake. Pač celo tekmo s eno peterko ne moreš igrat (razn Vilfan lahko).

Saj pravim - naprošam vse tiste, ki mislite smetit temo s svojimi okraski: oglejte si celo tekmo (vsaj eno), ker nekih posplošenih izjav in izrazov in nevemkajšenevsezraven je težko brat.
Zapravljate čas peščice bralcev, ki košarko celo gledajo celo tekmo (in tudi igrajo).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

ronaldinjo ::

http://www.avenija.com/b/?l=61850 napovejte zmagovalca sp v košarki 2006 in osvojite bogate nagrade

LapD ::

Da ampak poraz proti Italjanom ni zanemarljiv, ker bi se sicer borili za drugo mesto v skupini, ki prinaša dokaj lahkega nasprotnika v nadaljevanju.

hamax ::

kokr sm js vilfana poslusu, nism zasledu, da je reku, da bi igrov z eno peterko.
reku je to, da se mu ne zdi logicno na klopi drzat igralce, ki so v prvi cetrtini odlicno igral.

acheron ::

ja mogu bi več met nachbarja na parketu, sploh pa na koncu
http://www.ashy11.net

Super Sonic ::

hamax - slabo poslušaš

Vilfi osebno je izustu, da je skoraj "nezaslišano", da trener v 17 minuti tekme zamenja celo prvo peterko, kateri je šlo do takrat super (wtf???). Mislm, koma.

Ja Pipan pač ni najboljše kar imamo, ampak če bi kdo od vas tekmo gledu, potem bi si priznal, da so naši igralci sami naredil par napak (na takšne trener ne more vplivat) in da so imel Italjani ogromno sreče. Tako pač je.

Lažji nasprotnik v osmini?
Kaže na Turčijo, lahko bo Grčija, tudi Brazilija, mogoče Avstralija, Litva odpade. Kaj sem torej povedu? Da lahko dobimo 4 reprezentance pa smo lahko 4x prvi.

Naši so dans povedal, da če se bo jutri med tekmo videlo, da USA odhaja v višji prestavi naprej, ne bodo šaltal višje, ampak hranil moči za Portoriko. Sekret. To je pa nevarno igračkanje. Upam samo, da ne padejo v strelski formi.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Amare ::

Varčevati moči proti USA.8-O Mislim,da noben noče videti poraz naših za 30 pik......

Vikking ::

Jaz se strinjam z varčevanjem moči. Gre za turnirski sistem tekmovanja, bolje izgubiti z ZDA 40pik, pa potem premagati Kitajsko in PR. Se uvrstiti v naslednji del tekmovanja. Potem pa zabušavanja ni več.

DavidJ ::

Tole je bilo kar mučno gledat. Dobil sem občutek, da Američani igrajo z rezervo zaradi tega, da razlika ostane spodobna... Au. :'(

Očitno so, kadar igrajo 'zares', še vedno svetlobna leta pred ostalimi reprezentancami.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

klemen22 ::

Jah itak da je USA najmočnejša reprezentanca. Že Wade + James delata burjo sama lahko tam okoli. Še sreča da niso Američani res sestavili svoj dream team še s kakšnim Shaqom in Kobeyem ipd.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

acheron ::

potem bi sigurno bili slabsi oz. bilo bi vec kreganja in zamer med igralci, med shaqom in kobejem pa itak..

howarda so redno sparali, saj bi lahko naredil sam še večjo razliko
http://www.ashy11.net

klemen22 ::

Sedaj pa res zgleda da so USA upravičeno favoriti. Verjetno lahko vsako reprezentanco premagajo za +20 pik če bi igrali ves čas na polno-.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

acheron ::

primerjaj število prebivalcev USA in Slovenije,..
pa poglej popularnost kosarke, npr. na univerzah je poleg a nogometa zlo popularna tud kosarka..
http://www.ashy11.net

Tarzan ::

Po mojem je pa to, da so našim pokazali lekcijo iz košarke v drugi četrtini, v ostalih pa so se z njimi lahko dokaj uspešno kosali, super. Naši so videli, da so američani dobri, to, da so se pa občasno z njimi več kot enakovredno kosali jim lahko samozavest le dvigne in jim vliva pogum za naslednje tekme. Poleg tega upam, da se bo še ponovilo navijanje s te tekme. Pohvale navijačem!

Američani veliki večini naših igralcev niso pustili dihati, predvsem se mi je smilil Lakovič. Upam na še dve zmagi!

Amare ::

Ma itak se je vedelo.....Kot sem že napisal,se mi zdi ta ekipa USA najboljša in tudi mi je najbolj simpatična glede svoje igre.Že sami branilci so bistveno fizično močnejši in eksplozivnejši od naših.Izjava Wadea po tekmi:

"This was a game that we were really looking forward to," said Wade.
"We wanted to test how good we are as a team and we did a good job.
"We could have beaten this team by 30 or 40 points but we let them get back on the game but that's their will not to quit."

Izjava je lahko zastrašujoča za druge ekipe.Prvi favorit absolutno USA,edina ekipa,ki jim po mojem mnenju lahko normalno parira je Španija.

Jutri bo bistveno težja tekme od te,četudi bo nasprotnik slabši.Dobro bi bilo,če bi Pipan začel z isto peterko kot danes.

Amare ::

Že lani je bilo najboljše zabijanje v NBA ligi zabijanje Josha Smitha čez Primoža Brezca,danes je pa Breza spet naj........

Wade ( 193 cm) vs. Brezec ( 216 cm )

:8)

klemen22 ::

Jah kaj čmo, Wade skoraj novi Jordan
Za moje pojme najboljši igralec NBA in nasploh na svetu.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

iskra ::

Ja ni kaj, Američani imajo debel telefonski imenik, kar se športnikov tiče. Naši pa bi lahko vseeno fino pritisnili zadnjo četrtino in jim sprašili riti... Tako, za opozorilo :)

Glede tekme USA - Slovenija pa bi rekel tole: več menjav, manj conske obrambe, več podaj in bolj odprta igra v napadu. Pa dva centra v igri, jasno. To me je bodlo v oči celo tekmo - že res, da so Američani hitrejši ampak vsake toliko pride par velikanov pod košem še kako prav. V ekipi trije "hrasti", igra pa samo eden. No, recimo 2,5 "hrasta". Slokarju zaenkrat še ne zaupam :P

Ožbolt pa si po moje ne tako zelo zasluži biti v ekipi - očitno še noče/ne more/se boji delat na 100% po poškodbi. :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Super Sonic ::

No sej so naši že vodil med tekmo 21:16, pol pa zgubijo za 19 ej. Mislm keri kreteni.
sarkazem off:

Pokazale sta so se naslednje stvari:
1. Američane dobijo lahko samo tisti, ki bodo sposobni igrati tako kot oni sami (presing celo tekmo, ker dans se je pokazal, da bi znal imeti tudi oni s tem težave).
2. S strani sodnikov so zaščiteni kot medvedi.
3.Izredno učinkoviti so (na trenutke sploh nisem mogu verjet, da jim lahko vse not leti).

Naši?
1.Prva peterka, ki je stopila na parket je bila čisto dostojen nasprotnik, pravzaprav so Amerosi mas zašvical.
2.Preveč izgubljenih žog in zmaga je šla papa.

Pozitivno je to, da se naši niso šparal (mogoče Udrih mal).
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

begy ::

Nič zato, danes so naši dokazali, da lahko premagajo na papirju in statistično boljšo ekipo Puerto Rica:)) Skoraj konstanto vodstvo z 19 točkami, razen na koncu ko se je šlo za nohte našim, pa so se že nevarno približali. No upajmo na najboljše na tekmi proti Chini.
hehehe

bond007 ::

Res so fino odigrali. Spet Lakovič razturaval. Ampak, da bomo sigurno napredovali moramo porazit še kitajce.

LapD ::

Glavno da Italija za 10 vodi...Mislm da naši nebi smeli imeti težav z napredovanjem. Če po kakšnem čudnem slučaju ne premagajo Kitajske, bo tako ali tako Italija premaga Portoriko.

bond007 ::

Sam lol no, tile američani tako bogi zgledajo proti makaronarjem. Prav zanimivo bo videt drugi polčas...

T-h-o-r ::

Končno so zmagali :O

Še zdaj ne vem kako imajo naši vasko tekmo 20izgubljenih žog:|

Drugače pa smo danes imeli srečo, da Portoričani niso znali kaznovati napak

T-h-o-r ::

Lool libanon je premagal francijo 8-O :D

Super Sonic ::

Ja Italjani itak zanič igrajo (po mnenju nekaterih tule gor).

Drugač so pa naši igral čist enako dobro kot prve tri tekme in dans jim je uspel drugič zmagat.

Jutri bo zares težka tekma.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

C4rtm4n ::

Kitajci!! prihajamo!!:D
Respect my Authority!

bond007 ::

Slabo tole. Spet znana zgodba - v drugem polčasu jih zmanjka. Nima veze tista zadnja trojka - tekmo se mora že prej dobiti, ne pa čakati na loterijo v zadnjih sekundah...

Jan987 ::

Zdej lahko samo upamo da inaljani zaigrajo na polno!

DavidJ ::

Vcasih smo v takih trenutkih igrali na faul in proste mete ...
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

WarpedGone ::

Deja vu
Zbogom in hvala za vse ribe

Zheegec ::

Jooj, dve trojki sta čisto pokopali celotno svetovno prvenstvo - mogoče ;((
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

klemen22 ::

Keri bedaki so.
Nimam pojma zakaj v vsaki tekmi začnejo na HARD v nadaljevanju se pa podelajo ko najhujši pusiji ki igrajo v tretji občinski ligi v občini Turkceg v Turčiji.:\
Upam da spizdijo domov in se agonija konča. Itak jih kasneje nabrišejo brez vazelina še Grki ali Turki
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

volkec ::

Italjani bodo igral na polno, ker jih poraz s portorikom pripelje na 3. mesto(drugače 2.).

Če Italjani premagajo Portoriko, smo mi potem 3., zaradi koš razlike. Je tako?

Neon87 ::

Zmešalo se mi bo... nej gre v kurac vse skup ;(
Itak pa je vseeno, če pridejo naprej, ker bojo 4. v skupini in bo njihov nasprotnik najbrž Grčija.

Neon87 ::

volkec a na Kitajce si pa pozabu? Kitajci so pred našimi zarad medsebojne tekme...;(

Matrix ::

Kot da naši niso vedeli, da Kitajci znajo zadet za tri točke.3 sek. pred izekom napada, ko je bilo 1:01 do konca in na koncu. ;((
Prosti meti na koncu Bečirovič in Udrih. ;((
Ma Lurido!!!

klemen22 ::

Neon: ja u bistvu so 3 ekipe nekako paralelno povezane. Važna bo koš razlika!
poglej
Portoriko: zgubil s Slovenijo a zmagal Yao Minga
SLovenija: zmagala Portoriko, zgubi z Kitajsko
Kitajska: zgubi s Portorikom, zmaga s SLovenijo v zadnji sekundi (damn ti ri*ojedci)
------------------------------------------------------
Važna je pač koš razlika

Upam da se spokajo domov in gredo v objem prostitut,k ki takim velezvezdnikom zagotovo ne manjkajo.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156287 (34966) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617759 (14927) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539880 (32518) bambam20
»

EuroBasket 2013 - četrtfinale (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313625 (11220) FlyingBee
»

košarka EP07 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21216531 (11354) dejansan

Več podobnih tem