» »

SP v košarki

SP v košarki

dejansan ::

če so lebavi so lebavi in upam, da ne pridejo naprej, pipan je pa tudi patak, da mu ni večjega
dejansan

Amare ::

Če nas Italija reši potem pridemo daleč......

volkec ::

Italija nas bo rešila v to sem dokaj prepričan, ker imajo lastne interese zmagati na tej tekmi. Večji problem je pa v nadaljnih Slovenskih tekmah, ki jih nebo prav veliko.

LapD ::

naši so lahko samo 3 ali 5. Vprašanje pa je kako bodo Italjani igrali..upam, da jim je kaj všeč 2. mesto :D

Super Sonic ::

Kva ste nigri hudi vsi ej - še posebi pa ti dejansan. Lebav je tvoj komentar in verjetno tvoje celotno življenje.

Igra je bila najslabša do sedaj - to sigurno, a izgleda, da je našim zmanjkalo sape. Tri tekme v treh dneh. Sicer pa spet sreča. Lahko bi zadel, lahko pa ne bi. Pa je - jebi ga.

Italjani morajo premagat Portoriko. Vsaj motiv imajo za to početje. Če npr. izgubijo, potem izgubijo pozicijo dve v skupini, ki je trenutno zelo ugodna (dobi se Avstralija).

Vsekakor bodo pa nabrušeni Portoričani. Ti so ravno kar na letalu za domov in lahko predpostavljamo, da si tega nihče od njih ne želi.

Računam na Italjanski krompir. V porcijah.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Neon87 ::

Ali mi lahko kdo razloži kako so lahko naši na 3.mestu? Se pravi, da tudi Kitajci še niso v nadaljevanju tekmovanja?

LapD ::

Pozicija dve bo vrjetno prnesla Litvo. Naši so na tretjem mestu s kakršnokoli zmago Italije. Kitajska je kakorkoli obrneš 4.

dejansan ::

super sonic, če je kdo poleg našiv vrlih košarkarjev pa trenerja še lebav si to ti

pa kaj bi nas mogel zmeraj drugi ven vlačit, pa za koji k..., namesto da bi imel 4/1 upam da pakirajo, lol
dejansan

Super Sonic ::

"Ali mi lahko kdo razloži kako so lahko naši na 3.mestu? Se pravi, da tudi Kitajci še niso v nadaljevanju tekmovanja?"

Ne to ni res. To so lebavi komentarji, ki so plod tega dejstva, da nihče ne spremlja prvenstva v celoti. Potem so glasni vsi za štiri v kup. Kot nacija znamo odlično zmerjat in manj odlično razmišljat z glavo.

Naši so lahko kvečjemu četrti in američani bodo prvi. To je fiksno. Italjani so lahko drugi ali tretji, Kitajci tretji ali četrti, nabolj je pa zanimiv Portiko - oni so lahko samo tretji ali peti.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

volkec ::

V primeru poraza Portorika je naslednje:

Slovenija, Portoriko in Kitajska imamo enako točk - 7

Nato se gledajo medsebojne tekme, ker se zmage in porazi pokrivajo med seboj - Slovenija premagala Portoriko in izgubila proti Kitajski, ...

Ker sta obe zgornji stvari neodločeni, se nato gleda koš razliko

Kitajska - 346:346
Slovenija - 356:355(Smo pred Kitajsko)
Portoriko - 360:376(PRED TEKMO Z ITALIJO!!!)

Da se bo koš razlika upoštevala mora Portoriko izgubiti, tako da bo njegova koš razlika samo slabša in nemore presežti slovenske in kitajske in ne kitajska je že v osmini finala in nemore izpasti(Zasidrana je na 4. mestu) :)

Super Sonic si prepričan da Portoričani ne morejo biti 2.?

Če premagajo italjane imajo 8 točk, toliko kot Italija - v medsebojnem dvoboju imajo zmago, tako da so na 2. mestu :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: volkec ()

LapD ::

supersonic mal te jebe statistika :P

Neon87 ::

Če je Kitajska pred Slovenijo. Kk bo pol Slo 3., Kit pa 4. ?

volkec ::

Kitajska je trenutno pred Slovenijo, ampak če se jima pridruži še Portoriko velja zgornji post, če se jima pa ne pridruži Portoriko(po številu točk, pa je naslednji vrstni red:

1. ZDA
2. Portoriko
3. ITalija
4. Kitajska
5. Slovenija
6. Senegal

Če se pa motim me pa popravte :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: volkec ()

LapD ::

Portoriko zgubi nastane krog ekip v katerem ima SLO najboljšo koš razliko, potem Kitajska in potem Portoriko, ki je v tem primeru 5.

Super Sonic ::

no dobro tu sem ga pihnil, ker nisem upošteval dejstva, da smo en proti drugemu vsi zmagal in izgubil. V tem primeru se res šteje koš razlika, za katero pa ne vemo kakšna bo.

Lahko je Slovenija tudi tretja, se opravičujem - imamo pa točno za en koš(dve točki) boljšo koš razliko kot Kitajci.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

LapD ::

Vemo. Če Portoriko zmaga nas razlika ne zanima, če zgubi ima v vsakem primeru najslabšo.

klemen22 ::

Super Sonic: halo. PA sem že jaz v enem od prejšnjih postov napisal: medesbojne tekme + koš razlika:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

volkec ::

No da nebo problemov, bom šeenkrat spisov listek:

ITALIJA PREMAGA PORTORIKO:

1. ZDA
2. Italija
3. Slovenija
4. Kitajska
5. Portoriko
6. Senegal

PORTORIKO PREMAGA ITALIJO:

1. ZDA
2. Portoriko
3. Italija
4. Kitajska
5. Slovenija
6. Senegal

Edino te 2 možnosti sta še v tej skupini, ker ZDA:Senegal tekma ne igra čisto nobene vloge.

Tako še 20min pa se začne, na SLO 2 sigurno ne bodo prenašali tekme, mogoče kdo ve na katerih italijanskih programih prenašajo tekme?

Super Sonic ::

LapD: ne veš kakšno bo razlika, veš pa kako bodo ekipe razporejene (razn če si Dany).

"Super Sonic: halo. PA sem že jaz v enem od prejšnjih postov napisal: medesbojne tekme + koš razlika:\"

Tvoji postov jaz skoraj ne berem. Samo največje cvetke.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

volkec ::

8-O 8-O

Presenečajo na RTV SLO, saj bodo prenašali tekmo Italija:Portoriko :))

LapD ::

Sj se je že Vilfan hvalil med prenosom :) So že vedl da bo zanimiva za nas :D

volkec ::

Huh to sem pa preslišal potemtakem, zgodnja ura + bebav Vilfan, katerga ne poslušam 100% :D

Samsung06 ::

Super Sonic ti si lebav in ne naši komentarji! Imamo pravico kritizirat naše, ki igrajo lebavo slabo. Zaradi mene jih lahko hvališ ampak niso pokazali prov nič. Kot rečeno že zgoraj igrajo 1/4 do 2/4 dobro potem pa padec. Sorry ampak očitno si ne zaslužijo naprej, pa čeprov jih bodo Ita rešili.

Super Sonic ::

"Super Sonic ti si lebav in ne naši komentarji! Imamo pravico kritizirat naše, ki igrajo lebavo slabo. Zaradi mene jih lahko hvališ ampak niso pokazali prov nič. Kot rečeno že zgoraj igrajo 1/4 do 2/4 dobro potem pa padec. Sorry ampak očitno si ne zaslužijo naprej, pa čeprov jih bodo Ita rešili."

Ja gospod trener. Upam, da si se spotil doma na kavču ob gledanju Tv-ja. Igralci so že dobri, ampak na našo "srečo" to niso edini dobri igralci košarke na prvenstvu. In če bi gledal današnjo tekmo, bi videl, da imajo Kitajci skor zid pred svojim košem. Naši imajo pa nihanja že od začetke priprav - so prevelka nič ne rečem, sigurno pa niso za domov.

Če bi pa zmagal, bi pa vsi drugač govoril.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

LapD ::

Glih tok so si Kitajci ali Portoričani zaslužili naprej. Nismo mi dost boljši če gledaš realno, vsaj po prikazanem ne. Je pa Portoriko v hudi situaciji..al 2. al domov :D

volkec ::

Naši igrajo na tem prvenstvu veliko bolj ekipno, kot pa na vseh prejšnjih tekmovanjih, kjer je prevladovala individualnost.

Tako da s prikazanim, za moje pojme, bi si zaslužili nadaljevanje v osmino finala. Res pa je da so se sedaj pokazale drugačne napake naše ekipe, kot pa prejšnja leta(napake klopi, ...), tako da z nadaljevanjem prvenstva bi lahko večino stvari popravili in mogoče dosegli odmeven rezultat.

Drugače pa glede današnje tekme, nam je manjkal Nachbar, saj danes ni naredil 0, a vseeno so centri in krilni igralci popravili veliko stvari, tako da naša ekipa vseeno ni slaba.

Samsung06 ::

sorry, da te bom razočaral ampak sm že rekel proti ita, da igrajo bad!

aja, pa gospod trener je do zdej gledal prov vsako tekmo naših!

Super Sonic ::

"Je pa Portoriko v hudi situaciji..al 2. al domov :D"

ja to bi moral že jaz prej napisat, pa nisem ;) - skratka nora situacija, hkrati pa izjemen motiv.

Samsung06 - potem se pa karkšen koli igrišču nisi približal niti na 100m. Ob moji kalkulacijski napaki, si lahko razbral, da smo lahko celo tretji. Zdej, da si tretji v skupini moraš nekaj naredit. Sreča je pa zelo random reč (ok, Italjini imajo nek poseben dil s tem pojmom), ampak za vrhunski rezultat vedno rabiš srečo.

Preveč Vilfana poslušaš.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Samsung06 ::

SS -treniram basket btw

Vikking ::

Tudi igra naše reprezentance je neprepoznavna, v smislu da ne gojimo nekega stila igre. Še američanom je bilo zanimivo "bojda" proti nam igrat, ker gojimo nek tak "svoj" stil igre.

Sicer pa igra je bila dobra proti kitajski, zmanjkal je kanček sreče na koncu. Se je pa še enkrat pokazalo to, da kadar se vrši močan pritisk na naše branilce, zavlada panika, branilcem letijo žoge iz rok kot po tekočem traku, za Udriha sem to vedel ker se mu je isto dogajalo v SA, za Lakoviča pa sem mislil da bo naš najboljši in bo imel še najmanj problemov z vodenjem žoge ob pritisku tekmecev... ampak...

Pač kdor misli da smo v vrhu svetovne košarke naj še enkrat premisli, saj nismo tako dobri kot nam našo reprezentanco hočejo naši novinarji prikazat.

Kitajska zasluženo šla naprej, upajmo da Italjia zmaga in naši potem proti naslednjemu tekmecu prikažejo vrhunsko igro (trenutni rezultat tega ne kaže), in jih nabrišejo za 15pik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

T-h-o-r ::

Spet so sami sebe premagali :\

Gundolf ::

Ampak to, da vsi naši praktično bežijo preč od Yao Minga ko ta dobi žogo pod košem, da jim sodniki nebi še osebne piskal, je pa tud ena cvetka. Sicer se je pa danes Brezec pomoje zlo izkazal (vsaj v drugem polčasu ki sem ga gledal).

Vajenc ::

A ni tako, da se v vsakem primeru gleda le koš razlika, ki je v vsakem primeru nam v prid ?

smarkic ::

Boštjan Nachbar: "Jao Ming mi je po koncu dejal: Vi ste majhna država in imate male težave, mi pa smo veliki in če bi izgubili, bi imeli ogromno težav."
(s strani RTV SLO)

:-)

volkec ::

Italija:Portoriko 73:72, končn se nam je sreča nasmehnila :D :D :D :D :D :D

Jan987 ::

Pa so se naši le izvlektli in na koncu so celo tretji.

LapD ::

Hahaha, če bi pa zadeli zadnji met bi bil pa play of the day :D. Na in na konc izpade tako, da jim zmaga proti Kitajski za 50 pik nebi prnesla nič..edin kakšen živček ohranla :P

Gundolf ::

Prvič da sem v katerem športu za Italijo navijal :) No, me veseli da grejo naši naprej. Računam da bojo še kako dobro tekmo, s katero bomo lahko res zadovoljni, pokazal.

DavidJ ::

Če ne bojo popravli igre, nas bojo Turki v soboto (še enkrat) razkosal...

Ne vem, kaj je našim, da ne morejo spodobnega tempa igre obdržat skozi celotno srečanje. Rezultat tekme lahko napoveš že na koncu prve četrtine. Če vodimo za 15, bomo zmagali, sicer pa nas ob koncu tekme prehitijo.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DavidJ ()

volkec ::

Naš naslednji tekmec še ni znan.

Znan bo po obračunu Turčija:Grčija - poraženec tega dvoboja je naš nasprotnik :))

klemenSLO ::

ja če za 15 vodmo 5 minut do konca.....;(

klemenSLO ::

Oboji so premagljivi, mislim da smo tudi že premagali obe reprezentanci....

nč si nebi upal napovedat.....

Dejcc ::

Bravo naši, Italijanom ste dolžni rundo pira:D

LapD ::

"Po temeljiti analizi tekme s Kitajsko so se v vodstvu slovenske reprezentance odločili, da vložijo uradno pritožbo zaradi kršitve materialnih pravil igre, ki so se zgodila dobro minuto pred koncem zadnjega dvoboja Slovenije v predtekmovanju svetovnega prvenstva."

:\

Aja še obrazložitev - gre se za dogodek dobro minuto pred koncem, ko je igra tekla ura pač ne. Potem so nekaj zmotali in dali Kitajcem 3 sekunde za napad v katerem so dosegli trojko. Fora pa naj bi bila, da so toliko zaštrikali, da je tekma trajala 6 sekund preveč. Zadnji koš Kitajcev bi bil potemtakem brisan :D

Svašta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

Gundolf ::

LapD, daj še vir navedi. Kaj to pomeni da so imeli Kitajci takrat že 3s predolg napad pa so jim sodniki dali še 3s?
Sicer bom hudo presenečen če bo pritožba kaj pomagala ampak če so sodniki tako kolosalno zasrali (že na tekmi je bilo videt da se ne najdejo najbolje) potem je prav sa se vsaj pritožijo naši.

LapD ::

Vir je sportal, rtvslo karkoli :)

alesp56 ::

za las smo prlezli naprej, upam da se bojo s tega kaj naučili (čeprav rahlo dvomim).
Mislim da se je s5 pokazalo da ma fiba grozne sodnike... niso dorasli tako kvalitetnim tekmam in je ogromno napak pa čeprav tega nihče ne upa priznati. Škoda... isti problem kot še pomnite tovariši evropsko prvenstvo hrvaška:španija? itd... Žalostno je to da fiba še sploh obstaja in se porablja ogromno sredstev zanjo ne naredijo pa 0 oz. tisto kar delajo je slabo...
in to je to...

LapD ::

Kebaparje smo dobil..we shall see :)

C4rtm4n ::

Slovenija - Turčija :\ (upam, da bodo naši bolje igrali)
Respect my Authority!

Vajenc ::

Če po slučaju "zmagamo" Turce, fašemo Argentince in če "odigramo" tekmo življenja in premagamo še te, po vsej verjetnosti dobimo še Špance :O . Težka in trda bo pot do finala ;).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156313 (34992) bambam20
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617764 (14932) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539893 (32531) bambam20
»

EuroBasket 2013 - četrtfinale (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313625 (11220) FlyingBee
»

košarka EP07 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21216534 (11357) dejansan

Več podobnih tem