» »

košarka EP07

košarka EP07

1 2 3
4
5

Vikking ::

hrvati skor nabil litvo, če ne bi tko slabo metal prostih metov... kdo ve kako bi se lahko končalo :D , v glavnem sedaj so res za vsako ekipo možnosti 50:50 ko se gre na izpadanje, ne glede kako dober je bil v prejšnem delu tekomvanja... to so dons hrvati več kot očitno dokazal.

Neon87 ::

Whatever zmag je bilo 5: Italija,Poljska,Francija,Turčija in pa Nemčija..

Kar pa danes niti ne bo pomembno..

Upajmo da jim uspe!

LP

dzinks63 ::

:)) No ja , Hrvati so izgubili na tesno , borili so se dobro , samo se jim ni izšlo.
Upamo , da so si naši prihranili dovolj moči za to pomebno tekmo . Sedaj pa res čakamo , da vidimo kako bodo igrali naši. Seveda optimistično računamo na zmago, ker to bi bil potem lep rezultat in olipiada v žepu.

Vikking ::

žal OI vozovnica še ni v žepu, prva dva gresta direktno, ostali 4-je pa dobijo možnost da se borijo za vozovnico na OI

Vajenc ::

Tinkec, vrni državljanstvo ;)

Drugače pa si Litva danes ni zaslužila zmage. Držimo pesti za naše in izklopimo slabe oddajnike aka Tinkec.

bond007 ::

Polčas mim. Jst sam upam, da bojo še mal boljš začel špiat. Ker če bojo grki še kako trojko zadeli (do sedaj niso nobene, pa so kar nekaj poslkušali) bo zelo tesno...

Super Sonic ::

Dogaja se... to je to!

Pomoje jih imamo.

tinkec - zaradi takšnih kot si ti, je svet slabši. Toda, ok, ker si star šele 7 let, ti je vse oproščeno.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

dzinks63 ::

:)) Naši se borijo kot levi in prav je tako. Še malo pa se bomo veselili. Pa saj ne moreš verjet kaj so delali zadnje minute. Zgleda da jim je zmanjkalo moči in zbranosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

LjubimPeezde ::

Kakor sem predvideval. Zmaga BO8-)

Tinček pobalinček, skrij se za svoj klinček:)

mavec ::

Oooo kaj pa delajo naši koški.>:D

Super Sonic ::

Nemogoče! >:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

bond007 ::

Tko je to....

zdobersek ::

Kaj pa koncentracija, fantje?

Tr0n ::

Lesi smotani.

Vajenc ::

Tinkec, greva jutr skupi vrnt državljanstvo :((((((((8

Longinus ::

in zakaj lakovič čaka zadnjih 7s potem pa meče od tako daleč ??


Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

mavec ::

BRAVO GRČIJA!

Slovenija pa tja kamor spada. Suckers!>:D

Avby ::

Bemti zdaj pa sem razočaran. Ampak jebi ga še skoz cenim to ekipo. Pa drugič.

mavec ::

No, kje so zdaj optimisti, ki so prej tako pisali vseprek za Slovenijo.
A so jezički šli svojo pot.>:D

migič ::

Ma res je, zgodilo se je praktično nemogoče, ampak res nemogoče. Smejal sem se žalostnim in živčnim Grkom pet minut pred koncem. Sedaj se cela Grčija smeje nam revežem.
Najhušje je to, da mi še hladna piva ne tekne.......:(
Praktično, ne morem verjet, da je Slo v zadnjih nekaj minut prikazala tako slabo igro, nezbranost,napak ČudA,... Iskreno povedano, si te tekmi niso zaslužili,...sanje po slovenskem polfinalu čez 2 leti.>:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: migič ()

janez77 ::

Tile naši košarkarji pa rabjo obisk pri psihologu al pa še bolš pri psihiatru (jest bi ga zdej tud rabu)! ;((

WarpedGone ::

Čestitke vsem za odlično igro.

Kdaj bojo končno najel še enga sposobnga psihologa, ki bo igralce znal tut mal psihično utrdit?
Zadnjih 5 minut praktično niso znal špilat več, brez idej 100%. To je psiha. Žal.
Zbogom in hvala za vse ribe

Matek ::

A lahko kdo razlozi kako je zdaj z uvrstitvijo na OI?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Super Sonic ::

tinkec: forum, ker te bodo vsi razumeli zelo dobro.

Na tem te namreč ne (starostna razlika je le prevelika).

Če te pa doma preveč tepejo, KLIKNI nujno tukaj!
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

migič ::

Lakovič nas je pripeljal v četrt finale in od polfinala tudi odpeljal. Na koncu je napravli tri hude napake, ali več, ki so nas stale uvrstitve. Temu se reče psiha. Žal so naši junaki zadnjih nekaj minut že bili v polfinalu in niso bili sposobni za igro. Tako pač je. Vseeno si zaslužijo čestitke in že z veseljem pričakujem OI!!!
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

migič ::

Še zdej mi ni jasno zakaj je Lakovič metal trojko iz nemogočega? A ne bi rajš igrali na osebno napako - prodor pod koš, in to je to!!
jau jau jau
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: migič ()

kopriwa ::

No ja, me je pa vsaj en komentar na rtvslo nasmejal. Gre nekak tkole:
Kapo dol za prvih 35 minut, 100 jih dam nazaj gor za zadnjih 5 minut:D

Vajenc ::

Matek, spored je tuki, če hočmo gledat naše na OI mormo biti 7+, v bistvu jih gre 6 pa Španci kot sv. prvaki ... Eh ja, sem pogledal Hostel2, da bi mal preusmeru, pa sem še vedno žalosten.

JCD ::

Matek

Za olimpijske igre je tako. ''Uvrsti'' se šest reprezentanc. Dve gresta direkt plus štiri grejo u kvalifikacije. Španija pa kot zmagovalka svetovnega prvenstva je že na olimpijskih igrah. Torej če so španci prvi potem 2. in 3. mesto vodi direkt na olimpijske igre, mesta 4-7 pa v kvalifikacije. Če je Španija druga potem prvo in tretje mesto vodi direkt na olimpijske igre, 4-7 pa v kvalifikacije. No saj razumeš:) .Torej je nam sedaj cilj(ker je Španija med prvimi štirimi) vsaj 7 mesto, ki še vodi na kvalifikacije za olimpijske igre.

Glede tekme pa:
Zgodilo se je to kar sem se najbolj bal. Ravno v končnici so nas mogli premagat. Sem še v šoku. Mah! Škoda.

EDIT: Pardon Vajenc, mal si me prehital.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JCD ()

jrtjtejtt ::

Spet Pipanova tekma, čist njemu podobno. Vse tekme pred to je delal normalne menjave, rotiral igralce, da so se odpočil. Na tej tekmi se je pa posral v gate. Ta velek Lorbek je igral 9 min, jagoda 15, pa slokar 11, ostala peterka pa praktično celo tekmo. Kako naj Lakovič odigra 40 minut kvalitetne obrambe in napada, pol pa še odločilen met zadane, mislim HALO. Se je videlo, da beka na koncu tekme nista mela več kondicije. Obramba je zato takoj padla na nulo, grki so se sprehajal, naši pa še napada niso mogli organizirat. Pa ne da bi jim Pipan razložu, da moraš ob takem pritisku žogo spravit pod koš, ne pa divjat pa metat trojke, je** ga bog.

Manjka našim izkušenj, pa Čapin. Če se nebi poškodoval, bi danes tekmo dobili.

Zgleda da bo treba spet Nemce sesut.

LjubimPeezde ::

tinkec: vzamem nazaj>:D

Jaoooo!!!
Čestitke Grčiji za odličnih nekaj zadnjih minut:)
Zgleda da našim res manjka en slovenski "Michael Jordan" da bomo res lahko konkurenčni tem najboljšim ekipam:\ Prav neverjetno je kako gredo zgubit dobljeno tekmo. 16 točk pa tut ni ravno lahko nadoknadit! Tukaj se ne morejo izgovarjati na neizkušenost... ne vem, ampak ob tioliko zvezdnikov ni enega ki bi lahko odločal tekme...

Tko: Grki bodo še zelo zelo nevarni! Da ne bodo še kake Špance presenetli:)
Pa čez dve leti>:D , ali čez 4 ali čez 6...

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

No, kje so zdaj optimisti, ki so prej tako pisali vseprek za Slovenijo.
A so jezički šli svojo pot.
Veš, kaj si ti? Ena navadna hijena. Taka, ki komaj čaka, da našim spodleti, potem pa prileze iz brloga in se privoščljivo smeji razočaranim navijačem, ki smo upali na najboljše.
;(( ;(( ;((


Sem bil zelo razočaran, da so zapravili visoko vodstvo na tako pomembni tekmi, a še vseeno lahko mirne vesti rečem, da so tekmo odigrali na visokem nivoju (z izjemo zadnjih 5 minut). Ko prištejem zraven še ostale zmage, smo lahko ponosni nanje. Naj se jutri uvrstijo v kvalifikacije za olimpijske igre, pa bo priložnosti za dokazovanje še dovolj. Če bodo na naslednjih turnirjih letošnjo igro nadgradili, bo gotovo padlo tudi kakšno polfinale ali pa celo kaj več. Glave gor!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

The_hammer ::

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tako 3x globoko vdihnil in izdihnil, zelo pomaga, probajte še vi.... na OI pa mormo prit pa se tam še dokazat,.... Vsi tisti nejeverniki bo priš še dan, ko bomo prilezli nekam in se bomo vam smejali, očitno ne privoščite stopničk naši ekipi, ki si jo je 100% zaslužila!! Bolj ko pa Grki... Koga mamo zdej Nemce?? Pa še te enkrat sesujemo pa bo zadovolstvo malo večje....
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

mavec ::

Jah ni kaj, znesti se nad ekipo, ki je vsaj za 1 razred slabša od naših bo pa res potešilo zadovoljstvo.
Jaz sem bil realist in sem vedel, da se bo zgodba slej ko prej ponovila, nisem bil proti našim, a sem vedel kam sodimo. Tekma z Grčijo je to le potrdila, dokler naši ne bodo sposobni prevzeti odgovornosti v ključnih trenutkih in dokler bodo imeli vedno enak sindrom - zatajiti na najpomembnejših tekmah, se bodo vedno dogajale enake napake.
Žal. Vedno na dosedanjih zadnjih prvenstvih je bilo enako.

Ejsi_Disi ::

Predlagam zaklep. Karkoli povezano s košarko me naredi živčnega ;(( .
Rock n' roll ain't noise pollution!

Urc ::

Imate vsi plazmo v tej temi al kaj :\

mavec ::

Le kdo se bo zdaj spominjal 5-ih zmag?
Nihče. To je le dokaz, da je bilo teh 5 zmag nekaj sreče in nekaj prave košarke. 2 tekmi dobljeni za točko sta le sreča. "Trop podivjanih ovac" v zadnjih minutah je to le potrdil.:D

mikena ::

Folk dejte si tole pogledat. Milicic obtožuje sodnika... in pri tem izbruhne celo zalogo vseh kletvic :D

Sputnik59 ::

kako pa potem v dodatnih kvalifikacijah? s kom se merijo, s tistimi od 4-7 mesta na EU ali se jim pridružijo še ekipe iz drugih kontinentov?

dukenukem ::

:'( včer sm mel pokvarjen večer :'(

Bethrezen ::

djte jokat no...:\
www.urbanterror.net

mavec ::

Kako je zanimivo.
Če bi zmagali, bi vsi hvalili reprezentanco vsevprej, zdaj pa je šel vsak svojo pot.>:D

matejv ::

sploh se ne gre zato. reprezentanca je pokazala res veliko, vec kot je kdorkoli pricakoval. jezen sem pa na njih, ker so vceraj zapravili ze dobljeno tekmo. ce bi celo tekmo bili grki pac boljsi me ne bi jezilo, so pac boljsi. sam to kar je bilo vceraj je pa ne vem kaj. cimprej pozabit. ne mores kar tako zapraviti 18 pik prednosti, ne mores, ne smes.

JCD ::

Sputnik59

Glede kvalifikacij za olimpijske igre se morajo naši pomeriti poleg štirih (no v bistvu treh, če bomo mi eni izmed njih) moštev iz Evrope še s tremi iz Amerike, z devma iz Afrike, dvema iz Azije in z enim iz Oceanije.

Tloramus ::

Se strinjam z GOGYjem. Niso toliko krivi posamezni igralci kot taktika. Organizatorja sta mogla ob presingu žoge sama nosit čez polovico, celo tekmo sta bila na igrišču. Naša obramba je bila zato proti koncu idealna za Grke - ohlapna, primerna za 20 pik, ki so jih Grki nasuli proti koncu. Kar se tiče napada pa na koncu ne bi smeli igrati uigranih akcij, ker so preveč tvegane, sploh ob agresivnem pokrivanju. Naši so bili živčni (ker se je prednost topila), zmatrani in posledično nenatančni, tako da so Grki kar nekaj žog dobili v roke. Po moje bi bilo bolje, če bi v zadnjih minutah igrali več pod koš.
Igralcem pa vseeno ČESTITAM! Taktika je bila švoh..
Expirience is what you get, if you don't get what you want!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tloramus ()

Vikking ::

Škoda za izvrstno priložnost.

Kar se tiče naši košarkašev: ko so prišli na EP so vsi dejali da bo sreča če premagamo poljsko, pokazali so kaj ekipa zmore in konec koncu v dvoboj z grki šli kot favoriti.

Naredili so 10x več kot je večina mislila, tisti ki pa zdaj pljuvajo proti našim zaradi poraza proti grkom, se lahko vprašajo, kaj je v zadnjih letih dosegla grška reprezentanca in kdo so bili tisti košarkaši ki so igrali za grčijo in sedaj igrajo tukaj na EP. Sedaj pa vzami slovenske košarkarje in primerja dosežke reprezentance.

Gwanaroth ::

Ajej ajej... zgleda da se naši proti koncu userjejo.. imajo že zmago v rokah, potem pa zajebejo v zadnjih 5 minutah..

Ista zgodba kot je bla učeraj z Grki, je bla danes z Nemci..

Res škoda!
Lights often keep secret hypnosis..

MEDENA ::

brezveze, še poraz proti francozom pa je 5 zaporednih zmag NIČVREDNIH.

viking raje vidim da se komaj uvrstijo v drugi del pa potem komaj v četrtfinale pa potem poharajo...ne pa da bodo sedaj izgubili proti franciji v kar ne dvomim, tako, da zajebejo še OI in EP Poljska 2009.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

Vajenc ::

Če bi zmagali, bi vsi hvalili reprezentanco vsevprej, zdaj pa je šel vsak svojo pot.
Tinkec, reče se vsevprek ne vsevprej! In to je seveda edino prav. Za take končnice je kriv predvsem selektor. Malo pa tudi slovenska mentaliteta, ki je v večini žal podobna tvoji Tinkec.

Amare ::

Zadnji dve tekmi bom dobil iz neta in vsakič bom lahko videl kako se ne igra košarka.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539881 (32519) bambam20
»

EuroBasket 2013 - četrtfinale (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313625 (11220) FlyingBee
»

Slo košarka, Vujačič, Zdovc,... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12710938 (7761) T.A.D.E.J
»

EP Beograd 2005 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1358414 (5771) LapD

Več podobnih tem