» »

EP Beograd 2005

EP Beograd 2005

1
2
3

msms ::

Zakaj nebi hrvaška premagala španije. Če je francija domačine, lahko tudi hrvaška španijo. Hrvaška je zelo slabo začela ep, vendar skozi zadnje tekme dviguje formo. Turke so razbili ter italijo premagali brez večjih problemov.

Mati ::

Vseeno koga dobimo, razbili bomo tako nemce, kot špance ali hrvate, v to sem prepričan!

Edino v finalu nas bo Litva ustavila.

volkec ::

volkec ::

No tak je zdej, jez mam karto pa zastavo ... :D

VIP karta al nekak tko je pršla 40 evrov, moja k je pa na normalnih sedežih je pa mejčkn manj, nevem kolk točno :))

No zdej me pa zanima kje bi lahko dobil tale šal v Sloveniji, pa ceno če ve kdo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: volkec ()

Jan987 ::

nzs jih je prodajala sam da je bil še trigi nrisan

DavidJ ::

Jst imam občutek, da če premagamo Nemce, smo najbolj resni kandidati za zlato. Če.

Dajmo naši. :))
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

gkovac ::

@ volkec
ej kakšen šal prjatu! jest bi drugo z leve v spodnji vrsti... se jo da kje dobit?? :D :D :D

drugač pa... a ni bil enkrat v centru LJ nek trigi shop kjer smo lahko kupovali navijaške rekvizite??

Slovenija : Nemčija
RES, RES, RES, upam, da bojo naši po nevemkolkletih nekaj nardil in da ne bojo igral kot v krču. Z igro, ki so jo prikazali (al pa recimo z pristopom) so lahko tut prvaki. DRžim pesti, gledu pa ne bom ker bom preveč živčen.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

LeBron James ::

Jz sam upam, da Pipan prov zastavu igro, v kar ne dvomim.:D

Gremo na zmago!!!!!!!!

Dons že 2 tekmi četrtfinala, zanima me predvsem Litva - Francija

msms ::

Kaj mislite da bo dvorana polna ter koliko slovenskih navijačev pričakujete jutri v četrtfinalni tekmi.
Po mojem še zdaleč nebo polna, naših navijačev pa bi znalo bit 6-7 tisoč. Dvorana sicer sprejme 18.000 gledalcev.

LeBron James ::

Jah polna vejetno res nebo, ampak važno je da bo naših pomoje kr okol 10-9 tisoč sedežev, pa pol ene 1000 nemcev največ, ce sploh bo, pa se lokalni ljubitelji pomoje.

Tko da placa bo se kr pomoje, ampak vazn je atmosfera, k se bo slišal sam SLOVENIJA, SLOVENIJA!!!

Dr Evil ::

Jaz pa mam občutek,da bodo popušli.Po kvaliteti sodeč so naši dost bolši od Nemcev,ampak mentaliteta naših športnikov....:\

Do zdaj so me skoraj vedno razočarali.Držim pesti,da me tokrat ne bodo.

volkec ::

Po mojih podatkih sprejme dvorana 22.000 gledalcev. Po mojem mnenju nas bo okoli 15.000 navijačev slovenije :D ... zna pa se tudi zgoditi da dosežemo številko 20.000 :))

Jan987 ::

kako pa se imenuje dvorana?

volkec ::

Arena ... zgrajena je bila za morebitno Svetovno prvenstvo, katerega potem Srbija in Črna gora ni dobila :))

Beogradska arena bl natančn no :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: volkec ()

trillian ::

grki v polfinalu. in to po tem, ko so v prvih devetih minutah dali vsega 2 tocki. heh.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

volkec ::

Rusija : Grčija 61:66 (40:44, 33:26, 13:6)
Kirilenko 20., Holden 15.; Papaloukas 23., Ntikoudis 11.

V 10-ih pa so jih dobili 13 ... če je obramba dobra napad ni tolk pomemben :P

Utk ::

No, upam da bojo Grki fajn namatrali Litvo, da še njih v finalu obvladamo:D

Dr Evil ::

Prehitro se veselite.

MEDENA ::

Upam da bo jutri res tko ene 5000 folka :D

msms ::

Glede na to da smo premagali Grčijo in Fracijo ki sta še v igri za naslov prvaka, smo izjemno močni.

LeBron James ::

Grki so po mojem mnenju presenečenje - kot kaže res nismo tko slabi.

Trenutno pa celo Francija raztura Litvo- bomo vidl kako bo nakonc.

WarpedGone ::

Sta samo dve šansi:

1. Meli smo blazn krompir da smo naletel na totalno nerazpoložene Francoze in Grke
2. Naši so psihološko zelo pri sebi
Zbogom in hvala za vse ribe

LapD ::

Francija uničla litvo ampak po pričakovanjih..vsaj jst tko dojemam ker so litovci premladi in neizkušeni..to da jim manka prva petorka na tem prvenstvu dost pove. Zanimiv bi blo ja da so tri ekipe iz iste skupine v polfinalu. Glede razlage naših. So dobro igrali in mogoče celo uspeli onemogočit razvoj igre francozov in grkov ampak definitivno sta ti dve ekipi zelo napredovali v igri sedaj..Dvorana pa sprejme 18k gledalcev in po napovedih domačinov naj bi blo jutr 10k slovenskih navijačev. Na konc bo pomojm 10k vseh skupi ampak bi blo lepo vidt slovenski val :)) Cene vstopnic so pa že smešne skor..prodaja se za med :D

perci ::

I have a bad feeling about this match.:|

kopernik ::

Ja, tudi jaz. Kar naenkrat so Grki in Francozi prišli v formo. Upam, da bodo naši zdržali (predvsem psihološko) in premagali Nemce. Kvaliteto imamo tudi mi, ne samo Nemci, res pa je, da ne smemo streljati takih kozlov kot Litva (zdi se mi, da so se kar malo ustrašili Francozov).

DavidJ ::

Men se pa tokrat zdi, da lahko računamo na mirne in zbrane igralce, ki bodo znal odigrat, kot se od njih zahteva. Rabli pa bodo tud srečo. Ali da povem drugače, Nemci je ne bodo smel imet.

Za Nowitzkega pa bi verjetno rabli Kotnika. Da na eni tekmi zlomiš Bečiroviču roko, Nachbarju zapestje in Lisici izpahneš ramo in za vse to dobiš le 2 osebni, rabiš skill. >:D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zheegec ::

Zelo zanimiva tekma >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Dr Evil ::

Nemci vse zadenejo.Naši vse zgrešijo.

fitipaldi ::

ja ni kej zgubli bomo heheheh

Dr Evil ::

Včasih se res sprašujem če Nemci nena kr v vsakem športu sodinkov ne podkopujejo,ker koliko se v njihov prid sodi je že zelo sumljivo.

OldSkul ::

Upam, da ne zgubimo.
A se samo meni zdi, da na vseh velikih tekmovanjih popušimo?

Dr Evil ::

5 pik razlike.Če Nowitzki zunaj ostane še mogoče igro lahko obrnemo,ampak to le z veliko sreče.

Dr Evil ::

Zgubli smo.Našim priporočam,da menjajo profesijo,ker v tej popolnoma suxajo.;(

msms ::

Pa to je neverjetno, minimalne možnosti so ostale.

fitipaldi ::

jst sm pa na nemce stavu heheheheh toooooooooooooooooooooo

msms ::

Zdaj pa ni več možnost.

Vikking ::

Zakaj ni več možnosti? Še vedno se lahko borimo za SP2006 na Japonskem.

Kar se tiče te tekme, so Nemci jasno prikazali in dokazali da nemška ekipa ni samo Dirk N.

zile ::

Cold shower :D
Folk je pa tolk TVjev pokupil. Ouch.

msms ::

Ni več možnosti za današnjo zmago.

st00rm ::

točno Vikking, vsi so govoril "Ustavt Dirka N. in bodo zmagal, pol so se pa jasno vsi ostali hotl pokazat in so tut se:(
God must love stupid people because he made so many of them.

zile ::

Mal preveč so bli živčni dons. Take "zicerje" grejo falit. No excuse!
A sploh majo 25% met ?

Barakuda1 ::

mene pa zanima kolk televizorjev je blo kupljenih bez veze >:D

krisspace ::

Ma kdo je šel dol navivat?

kmetje, ki so mislili da je kakšen kmetiski sejem?

Sramota....upam, da osatnejo kar dole za tako navijaško sramoto.

No ekipi pa ni slo vse kar so si zamislili in nemcem je sral met za tri.

kokos25 ::

Mah pa kva bo publika če ne znajo igrt. Če ste ugotovil kako to gre. Navijači se prebudijo ko je nek rezultat, par napadov uspešnih, dora obramba takrat se gledalci prebudijo. In pol posledica tega je da je ekipa še bolj na krilih. Ne morjo pa navijači gledat tako tekmo pa navijat, ker igra je bla bruh, skratka slabo slabo slabo. Take igre pa še ne...

krisspace ::

To ni nobeno navivanje!!! ekipo se bodri vseh 40 minut...ali zmaguje ali zgublja...to kar ti omenjaš, pa je tipično slovensko navivanje. Če zmagujemo so naši in vsi navijajo, če zgubljajo pa znajo samo kričat in preklinjat na igralce.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Drujga ti ne preostane kot preklinjat...selektor je bedak. Pri tolkih dobrih igralcih odpelje dol 4 turiste ki igrajo vsi skupaj niti ne 4 minute. Kako slabo bi pa lahko igral Čapin če ga bi dal not...slabše od Bečiroviča pa še koga danes težko, morda bi mu pa šlo, vsaj kakšno trojko bi morda zadel. No, ampak če ni igral 3 tekme ga bi blo tudi zdej not dat čist brez veze. Kaj pa dela potem sploh dol. Novitzky...pokrivali ga bi normalno kot vsakega drugega, tudi če bi dal 40 točk, pa ne bi, jim ne bi nič pomagalo, če bi drugač normalno igrali. Pipan je samo paniko stem naredu. Jurak takoj 3 osebne in na klop, čist brez veze. Sej je vseeno nabral kar nekaj točk. Sicer bi pa Nemci zmagali tudi brez njega.

dejansan ::

zdaj upajmo da se bojo pobrali do jutri da grejo vsaj na japonsko

kokos25 kar se pa pravih navijacev tice pa nimas blage veze

lp
dejansan

krisspace ::

to je res, da so preveč cikali na novickega. pustit bi ga morali, da igra normalno in se celo ostala ekipa nebi razigrala. On bi dal 45 pik in to bi bile tudi vse pike nemčije. Slovenci so smatrali, da ostala nemška ekipa je isto kot da bi tu na slo.techu izbrali 9 računalniških zagrizencev in jih spravili neogrete na parket.

zile ::

Jah dvorana je prevelika. Če bi bla pionir, bi se gledalce bolj slišal. Naši pa brez bučne podpore publike, očitno še ne znajo zadevat...in igrat.

kopriwa ::

matr pejte se vi ke 40 min dret, bomo vidl če boste zdržal. Dej ko bi 2 minuti navijal. Tle govorite čez une k so šli v Beograd. Pejte vi lene riti dol. Ma igra je bla zanč, navijači so pršl gledat pa dobro igro, ki jo niso vidl. Vsi tisti luzerji k misljo da morjo navijači 40 min se dret Slovenija Slovenija nej grejo dol pa nej se izkažejo
In tko kot je že en povedu kaj delata tam Slokar in Čapin, ki sta igrala 2 minuti oz. nič?

In ja če se morjo navijači pr ns dret 40min, se zgleda pr Nemčiji ni treba, ker so nas sesul ko beba žvečko pa nism niti enkrat slišu da bi kdo naviju za Nemčijo. Dejte nekateri nehite klobasat da so navijači vse. Važn je kaj je v glavah in fizični pripravljenosti. Če samo pogledaš naše lesene centre, ki igrajo kot neke lipe. Ko pogledaš Novitzkega je velk, odriva ma pa glih za 2 Nesteroviča

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EuroBasket 2013 - četrtfinale (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313625 (11220) FlyingBee
»

Svetovno prvenstvo v košarki - Turčija 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921458 (18139) jrtjtejtt
»

Slo košarka, Vujačič, Zdovc,... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12710940 (7763) T.A.D.E.J
»

košarka EP07 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21216535 (11358) dejansan
»

SP v košarki (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29318703 (13465) glinik

Več podobnih tem