» »

TV-out na Gigabyte Radeon x1600pro ne dela?!?

TV-out na Gigabyte Radeon x1600pro ne dela?!?

aco111 ::

Pred mesecem dni sem priklopo prvo eno TV pa še drugo za tem in še na koncu videorekorder. Catalyst mi je zaznal, mi je postavo slikco televizije kot najdeno TV ampak, nisem mogel nič narediti, ko sem na ikonici TV-ja klikno desno miškino tipko sploh se mi ne pokaže meni, kaj želim narediti, kot da je nenako disejblano. No te sem pusto vse na miru pa sem včeraj tudi spet šel sprobavat, zaj pa več sploh ne prepozna nič, kot da je izklopljeno.

Kaj sem naredil pa ne deluje:
- TVja pa videorekorder sem priklopo preko činča kasneje tudi s S-video kablom.
- Šel sem direktno na grafo, pa tudi preko razdelilca, ki sem dobil zraven grafe.
- Menjal gonilnike, starejše pa nove.
- Priklapljal preko scart razdelilca (činč in S-Video), pa direktno (činč)

Kaj je za narediti? Mogoče TV izhod se do konca pokvaril? Nimam pa nobene druge grafične kartice s TV izhodom da sprobam.

Kaj predlagate, da iščem kako grafo s TV izhodom za sposoditi, pa da vidim če je grafa blem al kaj? Aja če še pripomnim, grafika se delno obnaša kot da nima gonilnikov, samo jih ma, tak po posnetkih kako okno premikam pa tudi v špilih preštimam da ne gre lepo gladko.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

bukvi ::

LP

:D Jst sem isto bedarijo naredil na svojmu radeonu 9600 XT. Zdej pa mi dela še samo preko force detection. Pa sn formatiral pa ni nč pomagal sn pač uniču zgleda nekaj. Pa men tud unga ne kaže več, ko zalaufaš comp pa ti pol kaže na tvju cel zagon winxp.

aco111 ::

Bom probal v VISTI alpa x64 bitnih WIN če bo kaj bolje, drugače pa po novem letu enkrat si bom sposodil drugo grafo, pa da vidim če je grafa blem.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579973 (19302) Dominator
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458474 (7869) opeter
»

Katero TV kartico kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
61456 (1280) MEDENA
»

Povezava S-VIDEO na TV (antenski priklop)

Oddelek: Zvok in slika
82347 (2157) danix1
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506154 (5059) bbobst

Več podobnih tem