» »

Denon DVD-1930

Denon DVD-1930

bbf ::

Zdravo!
Zanima me tale model, če ga kdo pozna in ima kake izkušnje z njim?
V kvaliteto ne dvomim, me pa znaima pri divx podnapisih, če zna slovensko, kakšna je velikost črk in podobne cake. Kaj pa zoom, je uporaben?
je kdo sprobal različne formate divx/xvid?

hvala

NewLife ::

Si dobil kakšno informacijo (šumniki itd.) glede tega predvajalnika oziroma si ga mogoče kupil?

bbf ::

dubu včeraj za 1730ko. sprobal večino formatov, ima probleme z xvidi, so radi kockasti in negledljivi. divxi delajo ok. zoom je porazn, 2x ali 4x, preveč za normalno uporabo. šumniki nougou, sem probal vse živo, pa nič - nima western characterseta za divxe - pri dvdju bi pa mogl delat (nism probal) ker lahko nastaviš slovenko kodno tabelo. sam pri divx ne. pa firmware update ni nikjer za dobit, nism ga zasledil niti za 1930ko. dts in ac3 in dolbi digital dela ok, tut dts avdio cdji, ne zna izbrati tretjega audio strima iz divxa - spozna kot samo 2.

za tako ceno (47.000 sit) bi moral delat TIPITOPI! ne pa tko. vrednost tega pleyerja (1730) je po mojem mnenju ne več kot 10batov. SRAMOTA!!

1930 lohk sprobaš v Celju pri A-Ž al pa jih poklič in ta ga v ljubljano prpelejo in ga tam sprobaš (A-Ž, špar center vič, 01-423-7260). jest ne mislm it probavat, ker glede na primerjavo na uradni strani in enakih navodilih ne more bit nič boljši pri divxih.

jest sm mislu nabavt zarad tega, ker moj xoro4000 "ne paše" v sistem, sm mislu da za tako ceno dobim 'ni da ni', ampak je 4000 kljub temu da spušča podnapise 100x boljša od tega denona. res jih je lohk sram, da to prodajajo za take gnarje.

bo treba počakat na kak novejši model, sam k so vsi take gnarje, k bi bli zlati...

NewLife ::

Hvala za obsežen info. Hmm, NO GO torej. Imam namen nabavit reciver Denon AVR 2106 in en soliden player (SACD, DVD, Divx). Zato je bila tale 1930 sploh po testih dober izbor.

Trancedeejay ::

HI
Jaz bi pa takole povedal. Glede na to da se kupuje receiver in DVD player, zakaj bi sploh rabil DIVX predvajat? Sam imam malo visji rang HI-FI in bi mi bilo skoda predvajat DIVX ali mp3 na sistemu (ok skoda ne za obcasno). Je kdo ze sploh probal kaksen srot zvok je na predvajalnikih ki berejo vse (misljeno predvsen Yamada in podobni). Vglavnem zvok teh predvajalnikov je nikakav, slika nekako se gre. Meni se zdi da je skoda ze pri DVD5, samo jebiga, glavno da je DD ali DTS kot se zagre. Je ze res da se Divx-e hitro dobi, ampak tudi glede DVD-jev ni panike, samo moje mnenje, ker vidim da se folk klele res obremenjuje z DIVX-i, pa s podnapisi. Sva sprobavala zvok z Yamade in Onkyo DV-SP501 in je kot dan in noc, Onkyo 100krat boljsi player, yamada pa pac prebira DIVX.
OK, toliko od mene
Have a nice Day

Matt
Music is the key

NewLife ::

Maš prov glede divx-ov. Bom kar 1930 vzel in reciver 2106 ali pa 1907 (cena je podobna). Tole bo sicer mal off topic:
Trancedeejay mogoče veš, kateri reciver se bolj splača vzet?? Gor mislim priklopit 5.1 sistem (monitor audio radius).

še link:
http://www.denon.de/site/frames_main.php?main=prod&ver=&MID=3&sub=1&action=detail&Pid=297
http://www.denon.de/site/frames_main.php?main=prod&ver=&MID=3&sub=1&action=detail&Pid=234
Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NewLife ()

Trancedeejay ::

HM, na to ti ne morem odgovorit, ker Denona ne poznam tolk, vsaj receiverjev ne. Sam imam NAD T753 V2 in pa SA zvocnike. Sam sem kar zahteven glede audia in to se ne more kar nekaj na pamet vzet al po specifikacijah al kako drugace. Imas nekaj takih trgovin kjer lahko zadeve sprobas. Recimo sam imam 2 Onkyo playerja DV-SP503 in DV-SP501 do sedaj sem samo enkrat sprobal kako izgleda DIVX (na 503-ki) in enkrat sem jpeg slike scekiral, drugace pa se playerja uporabljata izkljucno za DVD-je, pa tut za CD, sacd..., drugace imam pa za audio posebej stereo sistem.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

bbf ::

sam imam denon receiver, 1706 se mi zdi da je, in špila super. sem zadovoljen z njim, ni sicer nevem kak hifi in je srednjega cenovnega razreda (je bil) in z dobrimi izkušnjami sem šel povohat denon dvd. sej dvdje verjamem da igra kvalitetno, zvok itak ni blema, tut pri divxih ki so dobrega pedigreja ni blema. ampak divx player mora pr men špilad divxe lepo, kaj mi sicer nuca zbirka preko 900tih divx filmov, če mi jih polovico nau bral? (če bodo takrat, ko jih bom hotel pogledat, seveda še sploh berljivi..)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Hi-Fi] - Oprema / naprave (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Zvok in slika
74073276 (5239) MaStr
»

DENON AVR-1910 7.1 A/V Surround Receiver

Oddelek: Zvok in slika
61287 (1144) PacificBlue
»

[Hi-Fi] - Hišni kino sistemi 3.1, 5.1, 7.1... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16634025 (16796) josko674
»

hišni kino sistem

Oddelek: Zvok in slika
51223 (1090) guzmiricka

Ojacevalnik DENON AVR 1706

Oddelek: Zvok in slika
175014 (4760) Stepni Volk

Več podobnih tem