» »

Dražbe

Dražbe

Janus ::

Poznate kakšne dražbe kot so e-bay sam za po evropi? A se splača kupovat preko njih?
Janus

AnWar ::

Kaj pa vem mogoče se splača?!:)

Jst ::

DeeYeey: to ti je bil najbolj pameten post v tvoji karieri!!

Model vpraša za izkušnje, ti pa na podlagi svojih dolgoletnih izkušenj z dražbami, poveš kar se da objekiven post.

(epilog: NE BLUZI!)

SLOWWWeb.net ::

...nakupovati preko e-draž se splača, vedar moraš biti pozoren za koliko dražbena poslovalnica jamči za primer, če te kdo ogoljufa. Običajno se ti ne splača kupovati pod 15000 sit saj v primeru goljufije, ti "zavarovalnica" obracuna oz. odšteje 10.000sit storškov. Bodi tudi previden na ključavnico v statusni vrstici, preveri certifikate in predvsem poslovne pogoje 8-) !
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Ales ::

Jst: meni se zdi, da je DeeYaay ravno nekaj podobnega hotel povedati Janusu, oz. da se je hecal. Mislim, splača se, če je ceneje, drugače se ne, ane? Janus je vprašal nekaj takega kot če se splača kupovati v Sparu ali Merkatorju? Ja halo človek, kaj pa kupuješ, kolk pa stane...?

Jaz za podoben site v evropi ne vem, niti ga nisem kaj dosti iskal. Sicer ma ebay tudi predmete iz Evrope, so pa redki...

Me pa zanima, ty-team, od kod ti to za zavarovalnico, si bral pogoje na ebayu ali opisuješ nek *evropski* site, po katerem človek sprašuje? Se ti ne zdi, da bo vsak drugi site imel drugačne pogoje...?

Drugače pa, če kupuješ s kraditno kartico lahko preko svoje banke vedno ugovarjaš plačilu, če se izkaže, da kupljeno ni bilo tisto, kar je prodajalec ponujal. Postopek ni preprost, dobiš pa *ves* denar nazaj, zavarovalnica gor ali dol.

SLOWWWeb.net ::

Mislim, da sem to nekje bral, ko sem nekaj kupoval preko interneta, pa me je zanimalo kakšne so moje pravice, kot potrošnika. Zlorab je izredno veliko.8-) .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Janus ::

po nekaj minutnem iskanju sem najdu tut italjanski, nemški in angleški ebay, res je da ti nima tok izbire sam, jebiga vse ne mormo met
Janus

PRiMoZ- ::

Ja preko dražb lahk kr fajn stvari dobiš, predvsem veliko opazujem nemški ebay.de. Če kaj kupuješ, najprej preveri prodajalca, zvezdice, komentarji njegovih kupcev, količina prodanih izdelkov, procent nategnjenih kupcev, itd.
Ko boš kupu, mu boš mogu denar prej nakazt na tekočega in pol ti bo poslal, vsaj tako gre najhitreje, potem pa če si blizu meje doma, si že na konju, pošlje ti naj poštnoležeče na bližnjo avstrijsko pošto in greš čez mejo in prešvercaš pa je. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435935973 (5325) lolipop2
»

ebay prodaja- plačam za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
3412816 (8143) Pentium
»

eBay - "zmaga" na avkciji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9912081 (6759) Okapi

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101176 (45723) Tilen

ebay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19743239 (32630) Tilen

Več podobnih tem