» »

DVD pekač

DVD pekač

kozjakovec ::

Pred kratkim sem kupil paket DVD-R-jev na katere ne morem nič zapisati. Ko poskusim zapisati,mi na koncu zapiše INCOPATIBLE FORMAT (kot sam razumem naj bi bil format nepravilen)Kolega je na ta DVD normalno zapekel,prav tako lahko na svojem računalniku zapečem DVD druge firme.

darkcloud88 ::

mogoče tvoj pekač lahko zapisuje samo na DVD+R medije

kozjakovec ::

A obstaja način kako to ugotovim.Pa še to ,kakšna je razlika med + oz. - na DVD-u?

darkcloud88 ::

Nisem ravno strokovnjak... lahko pa probaš na DVD+R zapečt in če bo normalno delalo, to pomeni da je tvoj pekač samo za DVD+R ali pa je pokvarjen in dela samo za DVD+R. Kakšna je razlika med + in - pa ne bi vedu.

Aja to sem še spregledu..tisti dvd od druge firme na katerga si lahko zapeku...če je ta DVD-R, potem je pa verjetno res nekaj narobe s to firmo dvd-jev, ki si jih kupil.

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

Kakšen pekač ?
kateri dvdji ?
edit: Slovnica

Saintek ::

Napiši kateri DVD pekač imaš pa bomo lahko več povedali če ti podpira ali ne DVD-R...

kozjakovec ::

Mal sem že pozabil na to temo, podatki pa so sledeči:
- pekač:NEC DVD RW ND-3520A
- DVD RW:INTENSO DVD-R 4.7 GB
Verjetno bom dvd-e podaril kolegu,ki jih lahko zapiše,mogoče pa bom s tem prispevkom komu preprečil podobne težave.

Han ::

Za začetek bi bilo dobro, ko bi posodobil firmware v tvojem NEC-u. Klik...

Intenso mediji: podn.

kozjakovec ::

Hvala .Stvar dela.

Jeremias ::

jaz mam tudi pekač nec 3520 in mi sedaj naenkrat noče prepoznat dvd-rw in pa multisession diskov, tako da ne morem več pri multisession diskih dosnemavat ker mi ga prepozna kot da je zaključen. isto tako mi naredi pri posnetem dvd-rw mi napise da je navaden dvd in da ga ne more zbrisat. imam posodobljeni frimware in pa novi nero pa nič ne pomaga. :'( kakšna ideja kaj je narobe? je pekač zanič? :'(

Han ::

Od kdaj imaš težave? So se pojavile po tem, ko si naložil nov firmware, ali že prej?

V takem primeru je najbolje stestirati pečko v drugem (čistem) računalniku oziroma v sveže nameščenem operacijskem sistemu ter programu za peko...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297223 (26325) pingo76
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100831 (25340) nuclear
»

Težave z snemanjem dvdjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
241625 (1458) dzinks63
»

DVD-R ali DVD+R mediji?? kaj je bolš??

Oddelek: Strojna oprema
72151 (1990) Quikee
»

DVD pekač (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
897664 (5247) AtaStrumf

Več podobnih tem