» »

7600gs - PC zašteka ob začetku gledanja videa

7600gs - PC zašteka ob začetku gledanja videa

Kami ::

Danes sem končno dobil 7600 gs (kupleno pri mimovrste).

Res mi žal da sem kupil, po tem, ko sem videl kaj problemov je z to kartico (na st-ju skoro vsaki dan zasledim kaki post kak komu ne dela).

1. Zajebava to, da kao kartica nima dovol napajanja (to sem sicer že delno uredil - izklopil sem, da mi ne kaže sporočila).

2. Ta problem pa je še dosti bolj nadležn

Vedno ko hočem gledat video (bilokeri predvajalnik) mi pc zamrzne in morem resetirat. Ugotovil sem, da so problem gonilniki (uporabljam najnovejše).

Ko sem odstranil gonilnike in probal predvajat brez gonilnikov in na linuxu z vesa driverji pa vse špila ok.

Ma kdo kaki predlog, če naj uporabim kake druge (starejše) driverje?

Ali pa ma kdo kako drugo rešitev.

PS: Ne kupit 7600GS.

Alessio983 ::

evo pobi , grafična ponovno dela. s tem programom kjer je link zbrište kar je od nvidie pa naložte na novo pa bo 91.47 gonilnike seveda , pa če maš plato kako staro si tist tut updejti pa bo delalo

kartica pa je še kr vredi sam gonilnikov še ni tapravih , se mi zdi da so to prehitr vn dali vse skup

Kami ::

Že probal, ni pomagalo.

Tud že celi google sm obrno, vido sem, da še jih ima nekaj enake probleme ampak nikjer nisem našel konkretne rešitve.

opeter ::

A imaš štrom sploh priklopljen na grafično? Veš, molex priključek, kot je pri trdih diskih/CD-DVD-pogonih?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

J_Rotten ::

Isti problem.
Novi driverji ne pomagajo, tudi po ponovni inštalaciji windowsa ne. Svetujem, da kartic vrneš in prosiš denar, ali pa zamenjavo za Leadtekov model, ki te napake naj ni imel. Jaz bom poiskušal vrniti v ponedeljek in bomo videli kaj bodo rekli, saj sem dolgo čakal na nove driverje in je tako minilo 30 dni časa za zamenjavo. - Smola :'(

DrBekunis ::

kolega ima identične probleme. Igre delajo bp, zagon videa s katerimkoli programom pa zablokira PC. Potem je tu še problem s TV Outom, ker kartica nikakor ne pošlje slike na TV.
Se je pa zgodilo to, da sva priklopila dodatni ventilator v kišti, ampak očitno ima preslab napajalnik (300w) saj potem ni hotelo bootati oken. nakar ta ventilator izklopiva, ampak od takrat ne gre več v windowse. Ko se pojavi windows logo se potem enostavno ustavi s črnim zaslonom. Gre pa v safe mode, windowsi normalno zalaufajo tudi z drugo grafično kartico (Ati 9600). Zdej me zanima, ali bi nakup močnejšega napajalnika rešilo to težavo ali je problem res samo v grafični kartici? Se pravi je možno, da tv out ne dela zaradi preslabega napajalnika?

Kami ::

Meni dela tvout pa mam 350W napajalnik

DrBekunis ::

a je pol zanič tv out na kartici ali pač ne dela zaradi driverjev? force detect pa za tv izpiše kar HDTV, čeprav je navadna tv.

Kami ::

Ja to je ok. Tak tud meni napiše (HDTV)

Kami ::

Je že slučajno kdo najdo kako rešitev al bo treba čakat na nove driverje?

Stvar je res moteča. Tud pri nekaterih igrah, ki imajo vmes videje zašteka in res bedno, nemorem igre špilat zaradi bednega videa.

DrBekunis ::

Kolegu sem svetoval naj jo pošlje nazaj in jo v roku 8 dni po nakupu tudi je. Ne vem pa, če je že dobil povrnjen denar.
Mislim, zakaj bi se je.al z grafično, če nima ustrezne podpore z driverji in te zadeva samo živcira.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962581760 (21089) Dominator
»

Geforce 7600gs in napajalnik!!

Oddelek: Strojna oprema
221972 (1501) Slipi
»

Težave z Club3D Geforce 7600GS AGP in videom - vsaj mislim

Oddelek: Pomoč in nasveti
212039 (1601) denisxt
»

Graphics card is not receiving sufficient power??

Oddelek: Pomoč in nasveti
332999 (2030) Kami
»

Club 3D 7600 GS AGP

Oddelek: Kaj kupiti
301689 (1016) hokuto

Več podobnih tem