» »

Club 3D 7600 GS AGP

Club 3D 7600 GS AGP

kuglvinkl ::

je že kdo nabavil to zadevo? Namreč, odletela mi je grafčna, plan zamenjave celotne kište pa je bl postavljen šele za pomlad 07. In zdej me zanima, kolk se ta karta obnese (imam AXP @2.1 GHz). Hrup?

Thnx

PS. na Skopuhu sem videl tudi gigabaytovo, samo je neprimenro dražja (okol 140 €). MSIjeve so dokaj poceni, samo jih še ni v RS.

lambda ::

Malo sem primerjal cene in zmogljivost in nekako ugotovil, da je v razredu okrog 25-35k ena najboljših varjant za AGP Sapphire x1600 pro 256MB. Je 7600GS kaj hitrejša?

kuglvinkl ::

Ok, idm, da ima Binji ežave z napajanjem te karte. Tko da bi blo mogoče primerno pčakat še na druge proizvajalce.

misso ::

Meni tudi windowsi skoz mjavkajo da ima grafa premalo štroma, sam upam da je to zaradi beta gonilniku

kuglvinkl ::

@misso, a to Club 3D? Kolk je glasna?

kihc ::

nubes: kje v slo pa imajo tega radeona?
x

lambda ::

X1600, nič pa nikjer ne piše o vsebovanosti DDV

Z nekaj tisočakov več jo ima tudi mlacom, če se ne motim.

Binji ::

Jap, pri zagonu stalno neki jamra. Sam performanse so nedotaknjene tko da tudi po moje je to zaradi beta gonilnikov. Je pa res da ko sm poskusu s 600W napajalcem je obvestilo izginilo..
Iz Club-3D so mi poslali pa nazaj mejl da je verjetno napaka na grafi. Tko da zdej trenutno sm v zmedeni fazi glede tega kaj je res na stvari:)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Alessio983 ::

imam to grafično club 3D 7600 gs Agp in je dost bolša od x1600 pro 512 , še boljša je od x1600 XT tako da pobi nabavte to stvat :P

misso ::

tolem grafično imam club 3D 7600 gs Agp

p.s. čakam na nove gonilnike, drugače bom moral iti v trgovino po novi napajalc.

st00rm ::

kolk je pa minimal napajalnik za 7600gs ???
God must love stupid people because he made so many of them.

misso ::

Ali je že kater kaj nstimal TV-out pri tej grafični kartici. Pri meni je tako da nemorem naštimati različne resolucije na lcd monitorju in TV. Če dam 1280x1024 mam na tv prevelko sliko če pa dam na 1024x768 pa je na Tv ok pa na monitorju slaba. Ker se spomnil da si lahko posebaj štimal resolucijo na monitorju ali na Tv sam zdaj pa to nemorem več štimati?

kuglvinkl ::

At/a212523. Html msi-jeva zgleda ok, še posebej pa Gigabyte. Com. Tw/products/vga/products_overview. Aspx? Productid=2334 gigabytova, ker je pasivno hlajena. Samo, vprašanje, kolk bodo hotl zanjo, ker je 20€ dražja. Oziroma, na njihovi strani piše, da ima ddr3 ram-e? :), po podatkih iz skopuha pa rami kljub temu bijejo na 400 mhz. Hmmm.

Zgodovina sprememb…

misso ::

Ali je že kateri kaj navijal to grafično kartico. Jest se malo bojim k mi skoz tečnari zaradi napajalnika.

p.s. Enkrat mi sploh ni tečnaril za napajalnik sem kar malo butasto gledal kdaj se bo a poročilo javil >:D .

kuglvinkl ::

Zgleda, da tale karta ni najbolj posrečena.

misso ::

Bom jutri če bom imel čas malo navil da vidim kako se kaj navija

p.s. ali res majo grafične tak spomin da se lahko vidi koliko je bila max navita grafična kartica ??

kuglvinkl ::

Hehe, ne, nobena.

fusioman ::

Men nič ne tečnari z LC420W in driverji =< 91.33, so pa še vedno problemi v igrah, ker se prikazujejo artefakti oz. neki poligoni. Bo treba počakat na nove gonilnike.

kuglvinkl ::

Čakte, hočte rečt, da karta ne dela z referenčnimi driverji?

misso ::

Grafična kartica dela samo z beta gonilnikim, ker trenutno jih pri nvidia še ni (uradnih), ki bi podpirali 7600gs AGP.
Ta beta gonilnik je il tudi priložen na cd od proizvajalca.

Imam pa napajalnik lc 6550, 550W ki poganja cpu 2.5@3.2, 1g ram, 3 diske,4 ventilatorje in grafično

Alessio983 ::

minimum je 350 W napajalnik + dodatno napajanje.

jaz imam 550 W napajalnik in dodatno napajanje i ndela super, razn ja problemov je nekaj s temi beta gonilniki in čakam na nove gonilnike ki bodo uradno zunaj ne pa beta različic. upam da se bodo ti problemi potem odpravili:)

fusioman ::

Itak da obstajajo tudi WHQL, evo tlele http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_9..., samo so še vedno problemi v igrah.

Binji ::

meni stvar razen tistega opozorila deluje bp. Igram pa Devil may cry 3 SE, ki ni ravno nedolzen spil, NBA Live, kasn starejsi spil, Oblivion, itd... brez artefaktov, z beta gonilniki. Pa 400W napajalc
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Vanich ::

Artefakti in poligoni se meni ponavadi kažejo če imam vklopljen
anisotropic filtering. Če je izklopljen, je v redu.

Opozorila o temperaturi se znebiš s popravkom registra:

N'vidia popravek registra za 7600GS AGP


Zgleda da bo res treba počakat na nove drajverje.

Binji ::

zdej sm tudi jst poskusu z anisotropic in imam tudi jst popaceno sliko;( Ni se cisto postimano tle vse ja...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

para! ::

ITak, da je tud MSI 7600GS AGP dobavljiva v SLO :\
Death before dishonor!

hokuto ::

kje pa para?
doke!

para! ::

Kakšen teden nazaj se je dobila v Mlacomu, vprašaj.

lp
Death before dishonor!

misso ::

>:D >:D >:D Mlacom >:D >:D >:D

hribovc ::

e-misija jo ma ceniku

hokuto ::

hmm 10k vec za MSI kot club-3D... ni ravno simpaticno.
doke!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično kartico naj kupim? Ne kupovat Nvidie 7600gs!

Oddelek: Kaj kupiti
412375 (1589) Raffaello
»

Katero grafo kupiti za agp? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1169720 (6653) J4CK
»

Geforce 7600 to be released as AGP card as well

Oddelek: Strojna oprema
392935 (1561) ciglence
»

grafična do 40.000sit

Oddelek: Kaj kupiti
171917 (1718) asus
»

grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
101267 (1061) Alessio983

Več podobnih tem