» »

Baldur 2

Baldur 2

1309976 ::

Zdravo!
Zanima me katere karakterje ste igrali,
kako druščino ste si izbrali in kateri so kaj najboljši ustvarjeni liki?
Doslej sem špilal kavalirja in monka...
LP

frudi ::

uf, bg2 sem končal tolkokrat, da ni šans da bi se spomnil vseh različnih druščin, ki sem jih imel. se pa spomnim, s katerimi liki sem prvič končal, in sicer Keldorn, Minsc, Imoen, Nalia, Aerie in moj lik, v tem primeru conjurer z zanič statistikami :).
prva druščina, ki pa je poleg bg2 končala še dodatek Throne of Bhaal, je bila precej podobna - Keldorn, Minsc, Jaheira, Imoen, Nalia in moj lik dual-class fighter/mage.
za tem se je zvrstilo še par druščin, ki se jih več ne spomnim... sem pa nato dvakrat odšpilal skozi v duetu, prvič monk + Aerie, nato še kensai/mage + Viconia.
za tem sem odigral s štiričlansko druščino - sorceress, Korgan, Anomen in Imoen.
no, pa vmes sem enkrat še končal neuradni dodatek, The Darkest Day.

prvič in drugič sem igral na normalni težavnosti, nato sem preklopil na insane. zadnji dve druščini pa sta morali ob tem premagati še patche, ki dodatno dvignejo težavnost nekaterih fajtov v ToB.
ob tem lahko rečem, da je bilo (če izvzamemo nekatere patchane fajte) najlažje igrati s kensai/magom, ki je absurdno močen. združuje namreč izvrste fajterske in magične sposobnosti.
tudi monk in sorcerer sta zelo močna, prvi zaradi vrste imunosti, zlasti na magijo, drugi zaradi izrednega arsenala urokov.
na koncu sem imel še namen probat dual- ali pa multi-class fighter/thief, ampak takrat sem dobil wizardry 8 :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frudi ()

IR Babun ::

Jest sem špilal s Archerjem, ko imaš višji level dela take šale, pa nikol ne zgreši, zraven pa sem mel Minsca, Jaheiro, Imoen, Arie, Valygarja, nekaj časa pa tudi Jana
SCREW THE GOVERNMENT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Divinity: Original Sin (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13626259 (10024) Jerry000
»

Pillars of Eternity (Obsidianov Kickstarter: Project Eternity) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16830562 (10140) yoco
»

Baldurs Gate (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17532124 (22814) opeter
»

Dragon Age 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17530190 (23440) todman74
»

Neverwinter Nights 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1478771 (6274) Alpheus

Več podobnih tem