» »

Kater avto

Kater avto

shock ::

Živijo,
te dni sem malo gledam za avto, ki bi si kupil v bližnji prihodnosti, pa sem tako neodločen, da ne vem kaj bi si izbral. No skratka sem že odločil da bo avto moral biti 100% dizlc, kajti sem malo tako na hitro preračunal da bi mi si povrnil denar v 60.000 km (kar opravim brez problema v 2-3 let) za model novi clio. Drugače ta novi clio je kar velik, par centimetrov krajši od golfa. Drug avto, ki sem ga gledal pa je KIA Rio 1,5 dizlc, samo imam malo bolj mešane občutke za tisti avto. A bi vi priporočali kako drug avto za ta cenovni rang, ki ga gledam jaz (tam do 3,3 mio SIT).

zee ::

Renault Modus 1.5dci 80KM ~2.8 Msit - rabljen.

drugače pa imaš rabljenih (leto do dve starih) Cliotov, kolikor ti srce poželi.

za >2.5 Msit pa lahko dobiš že kakšnega leto, dve starega Megana z minimalno kilometri.

Napisal sem Renaulte, ker sem bil v podobnem položaju kot ti pred nekaj meseci.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

shock ::

zee:

In kaj si potem kupil?

qdone ::

povprašaj v kakšni avtohišah za testne modele...imajo mal kilometrov pa še ponavadi so dobro ohranjeni za dosti nižjo ceno kot novi

Vikking ::

Nevemno, jst bi te sam opomnu da si ne kupit dizla samo zato ker bi rad prišparu pri gorivu. Vzami v zakup to, da so nekateri deli dražji, pozimi so lahko težave, bencinarji tudi niso več tako "zelo" požrešni napram diesel-ov. Ampak ima pa tudi nekaj dobrih lastnosti napram bencinarjev.

Najboljše da kupiš enoprostorca in ga predelaš na plin, verjemi da boš največ prišprau če ti je to edini razlog za nakup avtomobila.

zee ::

po pregledu ponudb sem v avtohiši kupil leto in pol starega testnega Renault Modusa (1.5dci 80KM s 13.000 km) za 2.8 Msit oz. 2.4 Msit, ker nam je prodajalec za 400 Ksit odkupil stari avto.

zaenkrat sem skrajno zadovoljen.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

shock ::

Vikking:

No če sem iskren z dizlom je moj oče imel še najmanj problemov, pa še zdej mu dela avto ko urca.

muzičar ::

Drugače obstaja pa tale tema v kateri boš našel veliko zanimiviega in bi bilo dobro da bi se držali tiste teme brez odpiranja podobnih novih tem.

smilyxx ::

shock vedi da če ma kakšnega starega dizla, tam do zaćetka 90ih, tist je blo res večno. Sploh mercedezi so bli znani: Drgač pa dons poglej cene goriva, pa boš vidu da so razlike dost mejhne, dobr splačal bi se ti če bi dolge relacije vozu, samo s temi manjšimi avtomobili tut ne boš ravno daleč pršu. Sicer pa če bi že dizla v takem rangu kot iščeš ti bi se za kej takega odloču: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=799720
Save water.
drink beer.

Ajvan ::

ja za testnimi primerki se splaca pogledat, jz sm dve leti tega kupil testnega kanguja dobro leto starega 25000km za 2mio nov bi bil cca 4 mio
avto dela super brez kakrsnih koli problemov
Najbl neumn se najbl dere

stromar ::

Jaz sem se pa peljal s testno Opel Tigro, ki je imela odklopljeno zajlo od števca, tako, da ne veš koliko kilometrov imajo tile avti v resnici.

To je bilo pri zelo znani avtohiši, da ne bo kdo mislil, da pri kakšnem vaškem privatniku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtomobil "staro za novo" (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
758559 (7341) Valvoline
»

Kateri avto za 4-5k eur? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9010245 (7815) profii
»

Nakup avtomobila (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
48589406 (21751) PARTyZAN
»

Nakup rabljenega avtka.

Oddelek: Loža
323324 (2499) globoko grlo
»

fiat bravo 1.4 sx

Oddelek: Loža
355264 (4707) stromar

Več podobnih tem