» »

Need For Speed Undercover

Need For Speed Undercover

1 2
3
4

AapocalypseE ::

Most Wanted in Carbon sta še vedno zakon za mene. Tukaj pri Undercover pa si zbiraš spojlerje recimo in je avto preveč vstran, tak da sploh ne vidiš prav kak pa kaj. Nevem no, ampak ni to to.

Aja, kaj blur se da kak vstran dat?

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Še dve sliki. Vse na max. in 6xAA. Ne morem verjet, da so tako slabe sence.


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Rotaidal ::

Pa pri igri rabiš sončna očala :D
http://www.gametrailers.com/player/4288...
It requires sunglasses to play
:))


Ocena na IGN je 5/10.

Ampak še vedno se najde folk, ki to dejansko kupi...

Tr0n ::

Pa ne samo sence. Igralnost in handling je cisto mimo.

pingo76 ::

Torej so jajca a? Raje ponovno mw in nostalgija naprej?!? Ehhhhh EA... EA...

Thagirion ::

jup, men osebno se ne dopade..vodljivost avta čist mimo, pa na cajte kr nekaj tak malo "šteka" :D ohjoj..

AapocalypseE ::

Ja to mene tudi moti, da kr nekaj tak malo "šteka" :D
Vodljivost avta je res čisto mimo, ker priletiš šus v ovinek, spustiš malo gas in kr naenkrat lega kot da mam cheat vklopljen. Kr nekaj...

Zgodovina sprememb…

kriko1 ::

Kaj pa je kaj eksotičnega sploh? Pravijo da so šli na stara pota - ali se vozi podnevi / ponoči, po dežju, snegu....?

Kami ::

Ja to mene tudi moti, da kr nekaj tak malo "šteka" :D
Vodljivost avta je res čisto mimo, ker priletiš šus v ovinek, spustiš malo gas in kr naenkrat lega kot da mam cheat vklopljen. Kr nekaj...


Domnevam, da imaš piratsko različico zato prosim, da drugič preden komentiraš kupiš original ali pa zadrži komentarje za sebe.

Berserker ::

In po čem sklepaš da jo ima ? Vrjetnno jo imaš tudi ti , kr takšnega apna se ne splača kupit.

legice ::

če ma piratsko pa naj jo ima....če mu je všeč jo bo že kupil.Bolje to,kot pa da ga igra razočara in nikoli več ne kupi nobene.samo po pričakovanjih jih ni dosti takih,ki bi hiteli,da bi jo kupili.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legice ()

Kami ::

Da ima piratsko različico domnevam zaradi tega, ker do takšnih problemov ponavadi pride pri slabih crackih.

Torej naj se rajši vzdrži komentarjev dokler igre ne preizkusi v "pravi obliki".

V primeru, da ima original (kar dvomim) in se motim pa se opravičujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

ahac ::

Ja se je isto ko burnout paradise da greš kr not v igro,pa tut neki razbijalni model je not ki pa ni nevem ka..se tak se je vedlo da bo igra razočaranje


Mene pa ni razočarala. Vedel sem, da bo shit in očitno tudi je, torej je EA spet popolnoma izpolnil moja pričakovanja. Se pač vidi, da je igra primarno narejena za konzolaše, ki jim je važno samo, da ima špil dobre bejbe in glasno muzko. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Berserker ::

E daj vrjetno tudi sam pričakuješ kakšno bejbo pa vožnjo 200km v 90 stopinjski zavoj, tu konzole nimajo nič zraven če je igra krep, mislim že most wandet je bil na ps2 zakaj pa ni apn ?

Alex2325 ::

A mogoče kdo ve zakaj je slika tko svetla

ALes20 ::

A je to normalno da spil steka z 9600GT graficno pa 2gb rama. Samo je procesor Core 2Dual E4500 2.5ghz Mogoce zard procesorja steka ?

kixs ::

Bom danes tole rec probal. Sicer pa imam namen spet namestit Test Drive Unlimited.

Sem pa pred nekaj tedni na PS2 spilal NFS Hot Persut 2 - cool, moram se na PC-ju probat, ker sem ze malo pozabil ;) Po spominu mi je PS2 verzija boljsa.

lp

Tr0n ::

Ales20: spil steka tudi na ostalih platformah (360 in PS3) ker je bugast piece of crap.

Valvoline ::

Race driver GRID zaenkrat še vedno brez nobene konkurence :D

Šteka skoraj vsak NFS od MW,CARBON itn...
Ker so pač slabo narejene konzol-port varijante.

Zgodovina sprememb…

PINki ::

StreetRacer: Kok maš min FPS na unih nastavitvah iz zg. slik?

Berserker ::

Najboljša dirkačina mi je bil moto forza 2, grand turizmo 4 pa 5 priloga( baje pride orginal 2010 !!! =( ) ful vredi pa je bla test drive ulimited

AapocalypseE ::

PINki, nevem ker nimam več igre na disku. Je pa šlo lepo igrat, ampak je blo neko tečno trzanje na čase.

Si bom dal raje GRID še enkrat dol in ga znova obrnil. 1000x boljši špil kot ta nfs.

Zgodovina sprememb…

Klemzz ::

Je mogoče že kdo ugotovu kako blur izklopt? Ta zadeva mene tok mot da ni za nikamor...

AapocalypseE ::

Mavrik, zakaj si mi zbrisal post? Nisem nič žaljivega napisal! Sem samo odgovoril v takem stilu kot je potrebno!

Jaz nisem našo opcije za izklop blura. Me je pa tudi zelo moto.

Zgodovina sprememb…

Klemzz ::

Blur se izklop sam če zmanjšaš world efekte :\

AapocalypseE ::

Undercover FTW! :D

ALes20 ::

A ma gdo kode za dnar men se vec neda igrt :D

Berserker ::

Mal po googlaj pa boš našo.

intelček ::

kva to pr EA noob-i delajo, al kva?
porazn špil, pa kdo to kup, lol
airsoft

kriko1 ::

Jaz sem ga videl in sprobal - ogabno. Sploh ni nobene zahtevnosti, samo gas držiš in zmaguješ.
Poleg tega PC različica ima očitno težave (stuttering).

darius ::

Očitno so se letos z izjemo Crysis: warhead ter GRID, proizvajalci iger zmenli, da naredijo korak nazaj in izdelajo WORST gamez EVER ?
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

strictom ::

Heh, a letos? To delajo že od leta 2k1. Par izjem vmes sicer.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

laught ::

letos je blo kr dosti dobrih špilov,dost boljših kot warhead al grid..drugač pa se od undercovera tak ni blo pričakovat nevem kaj.

legice ::

A je to normalno da spil steka z 9600GT graficno pa 2gb rama. Samo je procesor Core 2Dual E4500 2.5ghz Mogoce zard procesorja steka ?

nisem jo še igral,ampak ne bi smela.driverji,pregrevanje procesorja ali pa grafične(če se proc pregreje začne špila štekat ko nora)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Berserker ::

Za pc so bli letos odbri sam crysis warhead, fallout 3 , v bodoče gta 4 druga je brezveze že videno in za kozlanje.

sthep ::

Za pc so bli letos odbri sam crysis warhead, fallout 3 , v bodoče gta 4 druga je brezveze že videno in za kozlanje.


Ma ti nisi resen, vidim da če ni strelska te ne zanima. Tolk o tem, da so VSE ostalo brezveze.

ON TOPIC
Nism velik pričakoval od te igrce. Je kopija most wanted, ni pa spet tolk slaba, da se je ne bi da igrat. Treba je vedet, da je čista arkada in da tle ni realizma.

chicolino ::

Niti jaz nisem pičakoval veliko od igrice (pač ea razočara vsako leto), ampak do sedaj sem dokončal vse NFSje razen Undercover. Vse so bile vsaj toliko zabavne da sem zdržal preigrat celo igro. Undercover pa sem uninstaliral po cca 30min igranja. Prve 3 dirke sem z muko igral in upal na boljše.. sem prišel do enega cutscene, odigral še 2 dirke in takoj zbrisal igro.
Igrica na videz res izgleda kot MW ampak po igralnosti ji ne pride do gležnjev.

EAju uspeva nemogoče.. razočarali so še tiste ki ne pričakujejo nič dobrega :)
Ocena IGN 5/10? S čim si je igrica zaslužila tistih 5 točk? Zanimivi avti?:)

Valvoline ::

Lih danes sem sprobal špil.
Kakšno neoptimizarano konzol-port sranje. Ne morš verjet. FPS iz 100 pqadejo na 10 šteka k nora.Še slabše kot Prostreet.
Upam na kakšn patch da se pomanjklivosti odpravijo. Drgač pobrišem in pozabim.:D
Škoda,res škoda. MW,Carbon,U1,U2..... vse so bile zakon. Prostreet in Undercover waste of time.

Tr0n ::

Na PC pomaga, ce izklopis World Shadow oz. jih das na LOW. Potem se nekak gre. :)

Oktan ::

Jaz sem nekje pobral kode (10.000$, Lexus, ...) in jih vpisal kamor jih je treba. Lepo se se mi napiše "da je koda delovala", vendar se mi nikjer nič ne spremeni. A kdo ve zakaj, ali pa je to že spet samo ena od premnogih napak te igre.

opeter ::

EDIT: ravnokar prebral review na N4G.com in IGN.com in vidim, da je katastrofa. EA, le zakaj ne moreš narediti takšen NFS, kot si ga izdal takrat še pod znakom Road&Track: The Need for Speed?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

ivanuscha ::

Itak, da je zanič. Zgleda ne bo več nikoli pravega NFS-ja, kot so bili od enke do petke... Mamo pa vsaj TDU, ki se fura in zgleda stokrat bolš od tega zadnjega skropucala Undercoverja.

mtosev ::

EDIT: ravnokar prebral review na N4G.com in IGN.com in vidim, da je katastrofa. EA, le zakaj ne moreš narediti takšen NFS, kot si ga izdal takrat še pod znakom Road&Track: The Need for Speed?

NFS4
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

t3hn0 ::

sicer sm ga obrnu..sam je res bedno za igrat :)

+ isto mi je skoz neki vmes stekal, neglede na nastavitve (imel sem vse na high + 4x aa ~ 35-60fps)
^.^

Ezg3ta ::

Mene pa ful zajebava, kr ne morem ovinkat levo ko uporabljam nitro ;((
Čudi me pa, da desno lahko.. Ma še kdo tak problem? :(

Urc ::

Hehe, druga tipkovnica je tvoja rešitev...:)

Tilen ::

Tisti, ki ste rdeči si preberite naslov topica.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ezg3ta ::

Nebi reko da je tipkovnica kriva.. Mam Logitech UltraX Flat tipkovnico, in ja, je na USB prikloplena :P
Očitno je nekje drugje problem..

Urc ::

Ja glej, ene tipkovnice ne pustijo imeti hkrati določene 3 tipke pritisnjene. Jaz vem da mi z noname tipkovnico ni delovala kombinacija (SHIFT, levo, gas). Z Logitech Elite nimam teh težav več. Lahko probaš prestavit v nastavitvah na neke druge tipke, recimo: asdw (levo,desno,gas, žlajf) in k (nitro).

Berserker ::

Jaz pa imam navadno tipkovnico (logitech standart) pa mi ob nekaterih igrah prime kr nekaj tipk naenkrat pri drugih pa le dve.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841468 (27966) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386024 (5196) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211723 (9297) Sandi1987
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127824 (15200) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313009 (9234) thebaloh

Več podobnih tem