» »

Need for Speed (2015)

Need for Speed (2015)

MasterTade ::

Hmm meni je kar všeč zanekrat, bo treba sprobat
Mors omnia aequat

Sssaga ::

Seljak je izjavil:

In zaradi tega smo pri vseh ostalih simulacijah brez Porsche-ja? Ne rečem,morda bo igra dobra za kakšne zimske urice,da se z prijatelji malce sprostite in odigrate kakšno online dirko,ki pa vsi vemo kako zgledajo(Bum,crash,trask od spredaj in zadaj :D ) Oči se mi kar zasolzijo,ko vidim kako Porsche kar kliče na pomoč: "Pomagajte,da se rešim teh nategunov. Poglejte kako sem lep,samo kaj,ko ni fizike. Je samo lupina na kolesih". Ja,denar je sveta vladar. Se pač moramo ostali,ki ljubimo simulacije zadovoljiti z RUF-om,ki tudi ni slab,ampak ni pa Porsche.


Se popolnoma strinjam! Zame NFS ne obstaja že kar nekaj let. Štancanje istega sranja. Pa naj mi otročad oprosti ^^.
Najboljša arkadna dirkačina zadnjih let je Blur. Zabava s frendi zagotovljena, da ne omenim offline split screen s 4 playerji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Karton4 ::

bambam20 ::

Pri meni se je Serijal NFS zaključil z MOSt Wanted 2005... Osebno sem bil fan Undergrounda 2 in MW2005..

Eni majo raje tiste NFS-je do Poršeja 2000.

Od MW2005 naprej se je serija izpela in zdaj me sploh ne zanima več.

abyssus ::

Zelo malo so prikazali zgodbo - kakšen story trailer bi pasal, ker osebno me najbolj pritegne zgodba. Oni so prikazali samo tuning, tuning in more tuning. Pač pravi naslednik U2, ki ni slab ampak kaj, ko je zgodba bila /facepalm, če lahko tako rečem.

Machete ::

Pa kakšno zgodbo pa bi ti pri dirkačini? Pritisneš gas in to je to. Če rabiš, pa si predstavljaj da loviš devico v raju ali pa bežiš pred vesoljci. Uporabi domišljijo :P
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

abyssus ::

Hja in zvoziš 5 dirk potem se pa začnejo stvari ponavljat. Zgodbo bi, tako kot je v MW2005 ali tako kot je v Carbon, pa tudi Undercover. V glavnem, da se nekaj dogaja, da je neki cilj. Samo tuning in vožnje postanejo hitro dolgočasne. :)

bambam20 ::

Machete je izjavil:

Pa kakšno zgodbo pa bi ti pri dirkačini?


Recimo takšno, kot je bla pri Most Wanted 2005, ko prideš kot new street racer v mesto Rockport, kjer kmalu s svojimi odličnimi vožnjami in zmagami vzbudiš zanimanje lokalnega vodje in MOST Wanted racerja Razorja.

Predno se pomeriš z njim v dirki ena na ena, ti sabotirajo avto , tako greš v zapor, Razor pa ti zapleni tvojega e46 BMW M3 GTR.

Vmes ti za vrat diha še policaj Cross, vodja polijske enote za lov na legalno dirkanje v svoji pimpani Corvetti,

Maščevanje in cilj sta jasna!

yoco ::

bambam20 je izjavil:

Pri meni se je Serijal NFS zaključil z MOSt Wanted 2005... Osebno sem bil fan Undergrounda 2 in MW2005..

Eni majo raje tiste NFS-je do Poršeja 2000.

Od MW2005 naprej se je serija izpela in zdaj me sploh ne zanima več.

Meni isto! Undergroung igri in MW sta bla res top shit! Pogrešam take igre!

Tr0n ::

Dobil PS4 beta key. Da te vidimo to cudo cez vikend. :)

abyssus ::

Tudi jaz - ironično imam še vedno PS4 na servisu. Bom pa testiral pri kolegu.

Tr0n ::

19 GB, super. Tole se zna do ponedeljka glih downloadat preko PSN, ki je pocasen ko koruza.

Tr0n ::

Dokaj klasicen Need for Speed. Lep izgled, handling je pricakovano arkaden, veliko kostumizacije, zgodba (vsaj prva ura) je precej genericno dolgocasna, open world z mapo in objectivi.

Za silo bo I guess.

oo7 ::

Need for Speed - BMW M2 Coupe Trailer

AapocalypseE ::

Me ma, da bi kar z mojim BMW-jem šal malo zadriftat 8-)

oo7 ::

Need For Speed Gameplay Part 1 - First 20 Minutes

m0LN4r ::

Katastrofa... kar se dirkanja tiče.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gddr85 ::

jah, ni to pcars, asseto ipd. ;), pač arkadno dirkanje
ampak imo zgleda pa vseeno dobr

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

oo7 ::

Need For Speed Official Launch Trailer

m0LN4r ::

Meni zgleda še slabše kot prejšnji nfsji. 200kmh preko robnikov, železniških tirov, bremze sploh ne rabiš, v zid pa druge avte se komot zaletavaš.
Kok bo to 20EUR ? Aja ne zaradi muzike bo 3x več :)

Ja trailer zgleda ful napet pa zanimiv,
gameplay pa zgleda, kot ko voziš tiste avteke na tirih v krogu.

GTA V night mod + 70% reflection XD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

gddr85 ::

pa mogoče še 30fps lock? :))

D3m0r4l1z3d ::

Grafika je super
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

bambam20 ::

Zgleda kr dober. No bomo videli kaj bo. Že to, da so vrnili navadne avte, ki se jih lahko tuna je velik plus.. Fuck it ferrarije, Zonde, mclarne, buggatije. in podobno neuporabno solato na navadnih cestah.. Street racing je z navadnimi avti, ki so natunani po lastnih željah in zmožnostih...

No, bomo videli..

m0LN4r ::

Ja sam ga pa gledaš skus v to debelo rit od zdaj, pa poslušaš zadnjo prestavo večino časa.
Mesto je pa kot, mesto duhov. Še GTA V z nighlife modom in reflectionom na +70% bi zgledalo nekako podobno.

in podobno neuporabno solato na navadnih cestah.. Street racing je z navadnimi avti,

Že že, sam ko sem geldal gameplay to ni navadna cesta in ni street racing (zabijanje v ulično razsvetljavo, kot zobotrebce).
Neuničljiv panzerwagen xD
Še po železniških tirih se lahko furaš vsepovrek z 200kmh.
Cesta je pa z robniki vred, kot naš novi parket :)

No saj nimam nič proti špilu, sem prešpilal vse NFSje, ampak da po vseh teh špilih ne vejo nič posebnega naredit me malo razočara.
Naj nebi bla to fensi track mania, ampak kot si rekel street racing, ko se ti na robniku sfuka felna in odtrgajo spojlerji in auspuh.

Vsaj to. Al pa totalka, če se z 200 nekam zaletiš, recimo betonsko ograjo al drug avto. Tkole pa da ping pong furaš med ograjo, meeeh. Mogoč za under 16.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Jerry000 ::

Js bom sam to reku...če ta igra nebi imela naslova Need for Speed se ta igra nebi tok prodajala. To se zdaj samo še ime prodaja, igra se ne more ker zgleda crap (ne, ni use v grafik)

gddr85 ::

kej več od arkadne igre ne moreš pričakovat, a je bila kdaj nfs kaj drugega?

m0LN4r ::

arkadno že, ampak je pa bilo tudi ene par zanimivejših variant
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jerry000 ::

Hoteli so se dotaknit malo simulacije z Shift. Ampak ja, je arkada, ampak je razlika igrat underground, porshe,...ali pa to skropucalo. Starejše so bile bolj kvalitetne. To da samo grafiko nabivajo je brc v temo

springfield ::

Jerry000 je izjavil:

Ampak ja, je arkada, ampak je razlika igrat underground, porshe,...ali pa to skropucalo.

To vrjetno pravis po vecurnem preigravanju, kajne?

m0LN4r ::

Tistih 20 minut gameplaya v zadnji prestavi in pingpong med betonsko ograjo, čez mesto duhov pove vse.
Track mania je bolj zabavna.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jerry000 ::

springfield je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ampak ja, je arkada, ampak je razlika igrat underground, porshe,...ali pa to skropucalo.

To vrjetno pravis po vecurnem preigravanju, kajne?

Pri nekaterih igrih ne rabiš preigravanja da vidiš da je crap.

Seljak ::

Kje so časi,ko je izšel Need for Speed Porsche Unleashed in še potem nekaj naslovov(vse do Underground),ki so bili za tiste čase pravi bum. No nekako je še bil dober ProStreet in Shift potem pa je šlo samo za kopiranje in neko bedno grafično podobo,kjer se vse šajna in je pravzaprav prava muka za igranje,ker ne razločiš ceste,ker je vse tako svetleče,...
Tale novi del bo itak enako podn od podna in čista kopija prejšnjih delov,le da so sedaj dodali neke "fensi" filmske scene,ki pa so samo razlog,da je igra nato velika 15GB in več. Sam igralnost pa je itak na psu. Vodljivost avtomobilov je za *urac in za to so krivi uporabniki. Ko so se želeli pri studiju "približati" realnosti v SHIFT-u(1 in 2) so se začeli otroci pritoževati,ker je to bilo "pretežko" za njih in ker se gre Electronic Arts samo za keš so jim ugodili in pač spet gledamo naslove,kot je ta. Ma mi niti na pamet ne pride,da bi jih podprl in kupil ta špil,ker ni vreden denarja. No morda je krivo tudi to,da sem sedaj starejši in mi bolj dišijo simulacije,za to mi ne zameriti,ker "šinfam" to igro.

amacar ::

Underground je čisto isti "shit" kot tole. Odbijanje od zidov, zavijanje perfektno itd ampak takrat smo bili mlajši in bolj "fascinirani", ker je bila izbira dirkaških iger (tudi simulacij) precej manjša. Meni je bila igralnost in zvok na zadnjem Most Wanted čisto solidna. Je pa res da ne pričakujem simulacije tam kje je jasno, da je ni in ne bo.

Jerry000 ::

Seljak je izjavil:

Kje so časi,ko je izšel Need for Speed Porsche Unleashed in še potem nekaj naslovov(vse do Underground),ki so bili za tiste čase pravi bum. No nekako je še bil dober ProStreet in Shift potem pa je šlo samo za kopiranje in neko bedno grafično podobo,kjer se vse šajna in je pravzaprav prava muka za igranje,ker ne razločiš ceste,ker je vse tako svetleče,...
Tale novi del bo itak enako podn od podna in čista kopija prejšnjih delov,le da so sedaj dodali neke "fensi" filmske scene,ki pa so samo razlog,da je igra nato velika 15GB in več. Sam igralnost pa je itak na psu. Vodljivost avtomobilov je za *urac in za to so krivi uporabniki. Ko so se želeli pri studiju "približati" realnosti v SHIFT-u(1 in 2) so se začeli otroci pritoževati,ker je to bilo "pretežko" za njih in ker se gre Electronic Arts samo za keš so jim ugodili in pač spet gledamo naslove,kot je ta. Ma mi niti na pamet ne pride,da bi jih podprl in kupil ta špil,ker ni vreden denarja. No morda je krivo tudi to,da sem sedaj starejši in mi bolj dišijo simulacije,za to mi ne zameriti,ker "šinfam" to igro.

Jaz sem tudi starejši in bi rad star način NFS ko je bil še na vrhuncu (kot si že omenil). EA pa itq potop...glej kaj so naredili z Battlefield Heroes...tok enostavno pa tok zabavno igro so zjebal do take mere da so ugasli serverje. Pa da ne govorim še o drugih naslovih. EA danes sam dnar z vakumom vleče, to pa tko dela da na grafiko da veliko, na igralnost pa malo. Če ne verjamete poglejte stare naslove od EA

bambam20 ::

Osebno mislim, da je NFS svojo slavo požela z NFS moSt wanted 2005... Delno lahko sem damo še NFS Carbon, ki se šverca na FF Tokio Drift. Vse od takrat naprej je slabo in neokusno. NIč hudega. Važno, da smo imeli eno res lepo obdobje NFS-jev od Poršeja do MOst Wnated 2005, ker je ogromno v podzvrsti dirkačin.

D3m0r4l1z3d ::

amacar je izjavil:

Underground je čisto isti "shit" kot tole. Odbijanje od zidov, zavijanje perfektno itd ampak takrat smo bili mlajši in bolj "fascinirani", ker je bila izbira dirkaških iger (tudi simulacij) precej manjša. Meni je bila igralnost in zvok na zadnjem Most Wanted čisto solidna. Je pa res da ne pričakujem simulacije tam kje je jasno, da je ni in ne bo.

ja, to vsekaor pa res zadnja še dobra je bila Most Wanted iz 2005. Nekako ne čustiš teže avta, tudi na veliko žalost je tako v gta5, na splošno je bilo v gat4 bolj fascinantno, petka pa je samografično boljša, tako nekako je tudi the curse NFS-ja
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

abyssus ::

Fantje, govorite o igrici. Če hočete realnost, se vseste v avto in se vozite okoli. Vsi zakoni tam delujejo. Tu pa se gre za to, da lahko počneš nekaj, kar sicer ne moreš. Kaj pričakujete, da boste postali profesionalni dirkač s pomočjo nekih simulacij? Dajte no...

m0LN4r ::

Nevem kdo govori o simulaciji, govorimo o tem da igra ne ponuja čisto nič posebnega, še sama svojih predhodnikov baš ne prekaša.
Rajši bi fural nočne dirke v GTA V, kot tu, skozi neko plastično mrtvo mesto, kjer je asfalt, hiše pa vse iz ogledala.
Jaz bi dodal:
več prometa,
ljudi na ulice, ženske, ali bar v hiše neko teksturo človeka,
blato, malo umazanije,
zmanjšal refleksijo, ker je _pretirana,
več raznolike policije, agresivne policije mogoče
policijo z lamborginiji, skylini kot v dubaju itd.
pa še bi lahko naštevali
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

abyssus ::

Govori se o tem, da bi vsi radi simulacijo. Tu se gre za to, da je igra ZABAVNA, ne pa da rabiš 1 leto, da sploh skužiš igranje. Pač mene odvrne težak game, imam rajši nekaj preprostega, da se sprostim. In zato mi je recimo všeč NFS:Hot Pursuit (ta nov), ker je bil res enostaven in zanimiv, čeprav sem hudo pogrešal zgodbo. Ampak je bil OK.

In kot je nekdo že rekel: Most Wanted nam je vsem tak epic, ker je za tisti čas tudi bil nekaj novega (čeprav v reviji PCFORMAT ni bila nek presežek pri oceni). Sedaj smo pač razvajeni in je to to. Mene je beta odvrnila od igranja in je pač ne bom kupil. So pa dodali KUP NEUMNEGA TJUNANJA, to kar so hoteli skoraj vsi. Rezultat pa je takšen kot je: vožnja je zanič. :)

@m0LN4r, večino tega je v The Crew, ali pač? Ne vem, igral sem samo trial 2 uri pa se mi zdi, da je veliko tega tam pa se mi zdi, da vseeno ni nek res dober game (oziroma se ga ne igra).

D3m0r4l1z3d ::

ma ne simulacija, samo da bi človek bolj imel občutek da gre za avto, čeprav bi bilo tako speljano, da bi bilo zelo igralno, očitno tega še nekaj časa ne bo
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

m0LN4r ::

Ja no, kaj pa maš v tem nfsju novega, kar še nismo vidli ? Po pravic, nebi dal zanj več kot 19,90EUR pa če bi bil star 10 let in moral igrat z eno roko na tipkovnici.
Naveličal sem se po tem 20 minutnem gameplayu, kaj šele eni uri.

Kar hočem povedat je, lahko si naložim zdaj Underground in nebo razlike. Še muzika je bla boljša nekoč :P
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

bambam20 ::

m0LN4r je izjavil:



Kar hočem povedat je, lahko si naložim zdaj Underground in nebo razlike. Še muzika je bla boljša nekoč :P



Da ne govorimo o vzdušju. Noben NFS dokler ga bodo delali pri EA ne bo več dober.

Seljak ::

Saj pravim,da ne bo nikoli boljše,za to ker je nekaterim igralcem pretežko,če se avto malce bolj realno obnaša,za to pa EA dela to kar pač dela. Nikoli se ni pričakovalo,da bo NFS simulacija. Tudi NFS Porsche ni bila simulacija,ampak je bila vodljivost avtomobilov super,na pram temu škropucalu,ki sedaj prihaja. Sicer pa kot je opaziti,ta novi del sploh nima nekega novega grafičnega pogona. Sploh ne vidim novosti v tem novem delu,še več,nazadujejo v vsem,sploh pa v igralnosti.

bambam20 ::

Mene moti, ker izgleda cestišče kot spran moker asfalt in to non stop.

m0LN4r ::

ko bi vsaj zgledal, kot asfalt... zgleda kot na novo lakiran epoxi dancefloor
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

bambam20 ::

m0LN4r je izjavil:

ko bi vsaj zgledal, kot asfalt... zgleda kot na novo lakiran epoxi dancefloor


:))

D3m0r4l1z3d ::

kot, da bi za*ebaval z nami, pa naj vsaj vsake 3 leta kakšna firma izda dober NFS
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Seljak ::

Ne samo,da se zajebavajo "z nami" v tem smislu,da delajo crap,ampak so zajebali celo sim sceno,ko so zakupli Porsche licenco!

D3m0r4l1z3d ::

Na splošno gledano vi lahko igralnosti več namenil, ne pa da grejo full scale M.Bay style
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Jerry000 ::

veš kaj je pa žalostno...da bo folk vseeno masovno kupil igro, EA bo zadovoln in naprej bodo ustvarjal crap...zakaj bi se matral če pa lahko brez truda dobijo miljone na ovcih...enako politiko ma apple ^^



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for speed - Hot Pursuit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11817176 (5095) B34ST
»

Need for Speed Payback (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
699305 (5902) oo7
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386062 (5234) bambam20
»

Need For Speed: Most Wanted 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9211756 (9330) Sandi1987
»

Need for Speed: Shift, Nitro & World Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9313027 (9252) thebaloh

Več podobnih tem