» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
8 / 12
»»

Cveto ::

Macgajver: tud jest sm že "star" in sem preigral (vsako vsaj 2-3krat) že vse NFS-je, pa sem v bistvu v vsakem užival. Res je, da Porsche izstopa, ostali so pač zanimivi vsak na svoj način, prilagodiš se igralnemu modelu, pa kar gre. Res je tudi, da smo se z leti razvadili. Zadnjič sem recimo instaliral par starih nfs-jev (nfs1, nfs3, nfs6) in videl, da je vozni model v bistvu popolnoma arkaden. Najbolj razočara nfs6, bolj kot zdaj Carbon. Je pa bil skoraj vsak NFS po neče revolucionaren:

NFS RC @ NFS SE: za tiste čase res lepa grafika (žal ne čisto 3d, progo si lahko gledal samo v eni smeri), dobre proge & vzdušje, v tistem času res nekaj novega, dobrega..

NFS 2 je prinesel pravo 3d grafiko in v SE verziji tudi podporo za 3d pospeševalnike (voodoo)

NFS 3 "hot pursuit" je imel že podporo tudi za ostale 3d kartice in prvič tudi policaje.

NFS 4 "high stakes" je dodal še možnost trgovanja z avti in stav

NFS 5 "porsche" je itak legenda, vseboval je kompletno predstavitev znamke porsche, odličen vozni model, dober Multiplayer...

NFS 6 "High stakes" je morda najslabši del serije, edina prava novost so bili leteči policaji, vozni model je krepko nazadoval za onim iz nfs5, kabin ni blo več itd...

NFS 7 "underground" prinesel dirkanje ponoči, drag, drift in razne druge načine dirkanja, precej možnosti predelave avta...

NFS 8 "underground 2" je imel kot največjo novost možnost proste vožnje po mestu,ostalo ja bilo samo nadgradnja prvega dela. Kljub temu je mene špil precej navdušil.

NFS 9 "most wanted" je nekakšna mešanica 3-jke in 4-ke (vožnja tudi po deželi, vrnili so se policaji) z dodanim "free roam-om" in par novostmi.

NFS 10 "carbon" je spet mešanica undergroundov in most wanted z dodanimi vojnami med klani.

OrlyTM ::

@Cveto ... my point exactly ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

@LOL ::

@Orly: O'rly?:D

zupinio ::

Carbon je super, vsaj meni je edin kar me moti je da vedno dirkaš ponoči.
Ve mogoče kdo kdaj se odklenejo vredu mašince, trenutno sem na 56%, edino kar je, da nisem zmagal niti ene drift dirke.

Fatboyslim ::

@zupinio: na world map, preden klikneš na event, se ti v okencu napiše kaj odklene zmaga na tej dirki ;)

Drugače pa tudi meni ni všeč ta tema, (pre)majhne razlike med avti, ni mi všeč to da je v quick race veliko več avtov kot jih lahko kupiš v carrer mode, ter to da so avti in upgrejdi zaklenjeni.
Veliko bolje bi bilo, da nekaj kupiš ko pač zbereš dovolj denarja in ne ko se odklene :\

zupinio ::

Ja vem ja, da se tam vidi kaj se odklene.Jaz imam zdaj odklenjenih okoli 8 avtomobilov, nazadnje Mazda RX-7, je pa vsega skupa 54 avtomobilov. Premagal sem ža dva bossa se pravi osvojil dva teritorija, imam še samo enega. Nasprotniki že dirkajo z lamborginiji ja pa žal s svojim aston martinom ne moram kaj dosti naredit.

Fatboyslim ::

Aha, kdaj se odklenejo novi avti si mislil?

Za vsak zaseden del tazadnjega teritorija (se pravi da ownaš večino dirk na tem področju) se ti odklene 1 avto, nekaj se jih pa odklene tudi z canyon dirkani - npr. Lamborgini

zupinio ::

Če pa že imam dva velika teritorija, se pravi dva ki sta razdeljena na več delov. Edino kar je, da nisem zmagal še niti ene drift dirke.o lamborghiniju pa lahko samo sanjam.

Klemzz ::

jst sm na 76%, zdej je res mal j*beno vozt kr majo nasprotniki ful bolše aute :\ ...zakaj vm drift negre??? men je to najbolš, seveda morš met american car jajca od zajca da kej nardiš :| tle je en score

Jackal ::

Igra preobrnjena. Zgodba se mi je zdela krneki, nad koncem sem bil pa razočaran.

Most wanted je bil veliko boljši (tudi dnevna vožnja), career mode je bil daljši in še finalni chase je bil zelo adrenalinski in se je končal s tistim ogromnim skokom čez most. Carbon pa ne prinese skoraj čisto nič novega. V career mode se imel cop chase mogoče celo 2x... drugače je bilo policaje slišat samo po radijski zvezi. Ta revolucionaren autosculpt sem malo pogledal in se poigral pri enem avtu, pri vseh ostalih pa sem nametal gor aftermarket dele (na katerih btw ni mogoče uporabit autosculpta).

Uporabna igra za kratkočasenje v enem ali mogoče dveh deževnih popoldnevih, nikakor pa ni vredna svojih 9.500 SIT.
Skupno oceno bi dal 4/10.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

jeanmike ::

S tem ko si koncal career igra se ni zakljucena. Imas se chalenge series za koncat, ki pa je malo tezja od igranja v career. pa ko naredis z zlato se ti se en par reci odklene (nisan 240sx, spoilerji...):D

PrimozR ::

Skyline se odklene ko dobiš tisti teritorij, v katerem je Canyon dirka za Murcielagota.

AndrejS ::

Kaj se splača branit svoja ozemlja. Ker ko eno progo nazaj osvojim mi drugo zavzamejo! (Nekje na 62% sem )

PrimozR ::

Ena beseda za Skyline-a: HAYAAAAAAAAAIIIIIII.

Konec pa: You won pa ti 5 minut rola creditse ki jih ne morš preskočt :S Konča se po registered trademarkih avtomobilov, ki pridejo po skladbah. :\

bostjanv ::

Nekaj me zanima, a slučajno kdo ve kako se nastavijo Km/h ker ne vem.
Prosim!:(

PrimozR ::

Aja, še to, sem prej pozabil omeniti. Vsi fani ameriških banj, pri zadnjem boss race-u, kjer dirkaš z vsemi tremi služabniki, tisti Dodge koncept lepo potegne s štarta, mi je ušel, pride prvi ovinek jest samo lepo gasa s skyline-om naprej, gladko mimo njega. Kle mate ameriške ladje. Totalno neprimerne za prelaze. Sicer sam še Skyline-a ne bi peljal tja, je že ta preveč ladja, čeprav se zelo dobro drži ceste.

jeanmike ::

Options> gameplay> units > metric(namesto imperial)

TOP ::

Jaz imam en problem,vedno ko hočem vn z igre mi zašteka PC ali ima še kdo take probleme in kaj naj bi bilo narobe.HVALA

AndrejS ::

@TOP : meni se tudi to dokaja.... samo ga pustim kako minuto - dvo in ne zašteka... le dolgo rabi !

TOP ::

Se pravi ko kliknem exit pustim vse namiru in gre čez čas samo ven.

@LOL ::

Kle mate ameriške ladje. Totalno neprimerne za prelaze.

Hehe in NFS:Carbon realno oponoaša avtomobile iz realnega sveta. LOL

BladE_ ::

jst sm na 76%, zdej je res mal j*beno vozt kr majo nasprotniki ful bolše aute :\ ...zakaj vm drift negre??? men je to najbolš, seveda morš met american car jajca od zajca da kej nardiš :| tle je en score


300k drifta je u izi nabit!!! Bom sou zdele mal drkat ap prlimam score :D !

Aja drugac mi pa spil ni lih kej prevec... kot prvo je prekratek in se ga prec obrne!
Akcija - Reakcija

jeanmike ::

Ma sploh ni tako kratek, samo career ima pac kratko zgodbo. Morste vedet da je treba tud quick race vse koncat ka tam so samo zvezdice, ko pa prevozis pa rata kljukca, je pa ful pist. Jst mam career na 100% zdej pa se mucim quick race ki se ze rahlo vlece, Calenge series pa mam ze skor use na gold. sej ce ne si poglejte predzadnji zavihek pred options pa boste vidli kolk se morste naredit. Ni vse samo career, tako kot pri NFS:MW, s tem da se tle tud odklepa stvari, tudi ce ne vozis samo career. No potem pa je tukaj se online, kjer mores tekmovat da odklenes se en par stvari. Ni vse tako simpl ku zgleda:D

LP

Mirč ::

zgodba se zaključi ko končaš career ostalo je škoda časa.

bosta92 ::

sej je dobra špila sam preveč drifta :(
že na treh sem zgubu;(

Pyr0Beast ::

Ko vam štekuje ko zapirate špil, to pomeni, da imate premalo prostega pomnilnika.

Ja, realno oponašanje avtov. Itq.

Preigral po 2 dneh, v nedeljo zvečer dobil, v torek ob 6h zjutrej obrnu >:D.
Se še zdaj čudim, kako mi lahko dela na 1024x768@60FPS+, medtem, ko drugi špili puzajo pri 800x600

Čas igranja: okoli 18h
Comment: Zanimiv špil, kar nekaj novih funkcij. Kopsi so še vedno neumni. Avti znajo letet XD
Zgodba: Kr neki
Razreševanje zgodbe: Še bolj kr neki
...
Sklopko ponavadi stisneš, ko greš v ovink. Tukaj ti nič ne pomaga. (ko začne avto drseti, in pa ne bremzaš)

Avtomatski menjalnik .. smeh... prvi avtič, ki sem ga dobil. Z njim sem prevozil dobrih 70% špila. Avtomatika šalta iz med 6000 in 7000 obratov, jst med 7000 in 8500 >:D Nitrota tako sploh ne potrebuješ.

Je kdo kej gledal, če se kaj niža moć s 'pre'viskokimi obrati?
Ter obrati nasploh. Enkrat se tisti kazalec samo zabije na določenih obratih in ne gre naprej, pa če šaltaš iz 5. v prvo. ;((

Boti? Obup. Zaletvajo se vate, ali pa zabremzajo pred tabo, in se ti v njih ... ;(

Canjon dirke so kr zanimive, samo sem se matral z eno ... 50 poizkusov je naštelo, ... glih, ko misliš, da ga maš..

Tisti quick race pa chalenge je pa ena beda.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

brdi ::

No mene pa zanima ce se dobi kak patch tko kot je bil za nfsu 1 PIZZADOX ko si mel ful kesa itd da si lahko kr spedenu avto v nulo!

Tr0n ::

KoVa ::

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu in mam eno vprašanje za vas.

V bistvu imam en problem v zvezi s to igro. Ta problem je, da ko hočem zagnati igro se mi prikaže črn zaslon, čez cca. 20 sekund pa se pokaže miška in to to, ne morem ne ven iz tega, vbistvu nič ne morem, razen če ga fizično resetiram. Pred kratkim sem to kolegu omenil pa mi je dal link za nadgradnjo grafično in sm ga nadgradil in še vedno ni delal. Računalnik je pa star eno leto in pol in takrat sm ga kupil najmočnejšega, se pravi athlon 64 3000+, 512 MB RAM, ATI Radeon 9600 128 MB, kapaciteta je pa 80 gb, samo to ni tako pomembno, saj imam še 20gb prosto.

No zdaj pa še vprašanje, ali mogoče kdo ve, kaj je problem, da ne dela?

Vesel bi bil vaše pomoči!

LP Danijel

Mavrik ::

Kaj mene bolj zanima je, zakaj ne morejo preprosto odstraniti debilnih zidov pri progah, da bi dobili malo bolj razgibano dirkanje, nekaj v smislu Midtown Madnessa. Mesto že je celo naloženo... tak težko ne bi bilo, in bi dejansko bil napredek.
The truth is rarely pure and never simple.

PrimozR ::

Preveč bližnjic. Razen če bi naredil stvar s chekpointi.

KoVa če je tole najmočnejše izpred leta in pol, te je nekdo FINO nategnil. Tole je grafa srednjega razreda izpred dveh do treh let.

bluefish ::

Carbon se upira odstranitvi. Še slika:


Če ima kdo rešitev problema naj prosim pove.
BTW: datoteka obstaja na sistemu, tako da mi niti na pamet ne pride, da bi ponovno nameščal stvar, samo zato, da jo lahko potem odstranim.

blblb ::

Daj DVD v enoto in na autorun meniju izberi uninstall

lp, blblb

bluefish ::

hvala, pomaga. :D

PrimozR ::

Sem mel isti problem ja. :)

AndrewSmith ::

@KoVa

Ko mas crn zaslon in se pojavi kazalec
miske,stisni enter;)
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

Cejko ::

A mi en pove kako zamenjat jezik iz italijanskega v angleškega pri carbonu? Sem se matral pa ne gre... Tut raznorazne patche spobal...
Hvala
lp

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

macgajver ::

Je že kdo bral tanovga jokerja
Jest pravim svaka čast opisovalcu je saj po resnic povedou tko kot je.
Najprej smo nekateri totalno skritizirali demo potem pa vas je vse več začelo pisati da je špil dober itd. zato sem mislil da se samo meni ki igram richard burnsa in gtr2 zdi totaln podn pa ne da mi niso všeč arkade samo ta je pa podn. Še en citat iz Jokerja- NO RESNICI NA LJUBO JE ČETRTO MESTNO PREGANJANJE SUHI NATEG TAKO UPORABNIKOU KOT USEBINE. ITD. Se možakar ornk razpiše in šinfa --UPRAVIČENO
tenstan krompir je pa zakon

PrimozR ::

macgajver tut men je kar crap. Na čase je zlo čuden. Okej, sprostitev je, padu sem noter, sam LFS bo težko kdaj kkšna simulacija, kaj šele arkada, nadomestila. No za razliko od tebe še za GTR 2 mislim da je arkada :P

steev ::

Ti, ki mislis da je GTR2 arkada. Pa jo igraj na tipkovnici.

machajver, se strinjam. rbr in gtr2, jaz bi dodal se lfs.

pipi, in zakaj bo lfs težko simulacija? samo tko me zanima, nisem nek pristaš te igrce, sam argumentirej.
:|

LapD ::

Če dobr prebereš je reku, da bo težko kdaj kakšna boljša simulacija kot je LFS

steev ::

uf, pa res. mal cudn stavk. my bad.
:|

DOOM_er ::

tale nfs je res čist nateg so u jokerju prou napisal, drgač pa ja čez LFS je ni dokaj redno igram online sicer demo ampak neki je :D
Robots will steal your job. But that's OK

msms ::

In koliko % so ji dali pri jokerju?

mbra ::

Včeraj sem obrno CARBON sicer z eno in pol urnim bojem z zadnim bossom ampak je blo vredno . Malo je kratka igra proti koncu pa vedno bol zajeb...

LP Mbra:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
mbra

ivanuscha ::

Ehh ta zadnji boss je pa ja izi. ;) V Jokerju je dobil oceno 61. Pošteno.

aodius ::

res?s katerim avtom si naredil ?

LapD ::

Najlažje je, če kupiš mclarna in nič ne upgradeaš, pa zadnjega bossa zmašeš za šalo:)

Pyr0Beast ::

mclaren je kr hud, ampak viper pa vseeno asvalt trga XD

Čmo začet pastat slikce naših avtov ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

@LOL ::

Čmo začet pastat slikce naših avtov ?

God, please no:\
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545916 (1131) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841550 (28048) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386048 (5220) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127865 (15241) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218684 (9597) mace

Več podobnih tem