» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
7 / 12
»»

Fatboyslim ::

Js mam pa Frodota v teamu :P

mtjz33 ::

Nekaj je sicer na driftu kar mi ni všeč. Kot da se kamera premika z voziščem ne pa z avtom.

To se da v nastavitvah popraviti. Opcije/ gameplay... Tukaj se malo poigraj z nastavitvami za kamero.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mtjz33 ()

cole-22 ::

Evo par screenov...

KLIK

mndrin ::

A kdo mogoče ve kje se nastavi iz MPH v KM/H? Preiskal sem že cel meni, pa nisem nikjer zasledil te nastavitve...

ivanuscha ::

Imperial units-> metric

Fatboyslim ::

Kje bi lahko prav prišle "reward cards"

Jackal ::

Ima slučajno kdo problem, da mu pri vklopu shaderjev na high izgine cesta? Igra deluje drugače normalno le cesta mi izgine - oziroma je tam prozorna tekstura.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

@LOL ::

Sicer pa kolektivno pluvanje po NFS je postal že šport slovenceljev. Vsi bi se radi pokazali da so nekaj več; "ja jest sem pa maher, igram GTR2, ne pa vi loleki, k še zmeri žulte NFS. Pfej za otroke." Obedve igre imajo svoj čar. V GTR greš malo garat, v NFS se pa malo sprostiš- prepucaš. Mislim da največ odnese tisti, ki zna najti en balans od obeh načinov- arkade ter simulacije.

Poglej, mislim da kritike ne dojameš najbolje, ali pač?

Ni težava da EA izda eno otroško arkadico NFSja, problem je ko popolnoma isti motor in koncept terajo že 4 leta oz. že 4 (ja štiri) nadaljevanja na popolnoma isto tematiko. U,U2,MW,Carbon popolnoma ista zadeva z minimalnimi odstopanji. Ne vem, hecno se mi zdi da še vedno podpirate to nategunstvo.
Pa ajde, sej kar nekaj časa govoriš folku si to zapomni, pa ni važno kako tup je. To je seveda glavna zapoved marketingarjev. Sej verjamem, tudi če naredijo čez 10 let NFS: Undergroung 10 verjamem da se bo prodajala izjemno. Samo hecno mi pa je od kje nekaterim takšno zanimanje za igro ki je bila že 3X inkarnirana.

ivanuscha ::

@LOL
Dejansko je problem, ker NFS na PC-ju nima konkurence. Vsaj ne dostojne. In tako folk vsako leto razgrabi igro, tudi če je bore malo novega, ker enostavno ni nič boljšega za špilat. EA to dobro ve in zna zadevo lepo izkoristiti v svoj prid. Upam, da TDU zadeve korenito spremeni.

pviran3 ::

Iz teh 4 serij MW izstopa, ker se vozi podnevi, carbon je pa spet zavit v temo noči. Poganja ga pa izboljšan grafični srček MW in je na žalost še bolj požrešna kot MW. Na nv6600 series dela use skup en kakc, če samo mal dvigneš resolucijo in detajle.

Drugače so policaji isti, celo muzka, ko te lovijo je ista, fizika vožnje je ista. Naredil sem 1% kariere:D
Princip igranja je isti kakor MW, samo da so mal zakompliciral use skupi s temi skupinami in da maš svoj team itd...

nsane ::

Pa kje je tisto vzdušje, ko si se vozil s Porsche-jem po zaledenelih in zasneženih alpskih cestah in čutil kako ti zanaša zadek v tvojem "komajda pripeljanim iz tovarne" Porschejem? Kje je tisti občutek, ko si svojega oldtimerja španal po dolinah navdol in pri prekleto pazil, da ga ne razsuješ? OK dosti sanjarjenja...

Tukaj je NFS:C še bolj plastična, še bolj temačna, še bolj retardirana zgodba in že 4-ič isti fakin game engine. Ampak tu se bo še vedno kasneje nekdo našel, jah ti "slovenčki" spet morejo vsako novo serijo NFS-da popljuvati. A ti bi rad žvečilni gumi, ki je bil že 4x prežvečen? Drugače pa sej je logično, da če ne bodo imeli konkurence še pri naslednji seriji, bodo izdali NFS: Island, ki bo imel opcijo HDR. Waaw...

Need For Speed: Carbon


TDU PLEASE SAVE ME...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nsane ()

EvilDare ::

Po obrnjeni igri:
Igra nima konca, odklenjenih imam 33 avtomobilov od 54. Drift je še kar edino ne razumem zakaj v kanjonu isto avto odnaša, kot na drift progah ki jih v igri sploh ni. Če nimaš vklopljen shader ... ne vidiš v kanjonih nič. In še bi se našlo minusov. Čeprav sem rekel pre da je dobra igra spreminjam svoje mnenje. Kot v prvem postu ni vredna tolarja. Obrnjeno je bilo na tunerju sedaj pa grem na exotic pa bom po končanem videl kaj bo. Edino če se prej kakšen save najde kjer je 100% narejeno. EA me je zopet razočaral.

bond007 ::

Tistemu, ki se ne dopade tale NFS carbon, naj sproba "Cobra 11 - Nitro", ki je še sveža. Sprobal in res ima dobro igralnost, občutek hitrosti, grafika mmmm, edino pač ni hardcore simulacija, je pa precej bolj užitna kot nfs carbon - vsaj bremzo je fino včasih uporabljat. Obrne se jo sicer dokaj hitro, ampak pomoje ponuja užitke, ki so skorajda podobni starim dobrim nfs.
ČE imate radi vožnjo podnevi po avtocesti, deželi ali skozi mesto, to igro toplo priporočam. PA tudi, če tega nimate radi - za teh 776MB, kolikor je igra velika, se vam splača namestiti:D Preizkusite!

screeni

uradna stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

pviran3 ::

NFS Porsche čuvam na svetskem mestu na moji polici :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pviran3 ()

ivanuscha ::

@bond007
Zgleda zanimivo! Sam kje dobiti špil??

EDIT:
Ja jst tud čuvam tele nfs-je(originale): NFSSE, NFS2SE, NFS3:Hot Pursuit, NFS Road Challenge, NFS Porsche 2000

Zatem me še noben NFS ni tolk prepričal, da ga bi kupil.

Zgodovina sprememb…

bond007 ::

Dobi se demo. Dobiti se da tudi cela igra - lahko bi tudi povedal kje, ampak PIRATE tukaj BAje ne toleriraYo najbolje:D

pviran3 ::

Hehe sem špilal zdele mal demo tega špila in je kr kul, šibaš po avtocesti in pol se zaletiš in povzročiš nesrečo pa use leti:D Zanimivo, nekaj izvirnega:D

kriko1 ::

Screenshoti zgledajo kul, bom sprobal demo verzijo. Če bo res dobra pa jo grem kupit.

nsane ::

Sem posnel Cobra 11 - Nitro demo in moram reči, da je fantastična.

kriko1 ::

Komi čakam da mi stanka tale Cobra 11 :D
Sproti pa dajem še Mania Drive - samo zgleda bolj bogo, je pa nativna verzija celo za linux.

bond007 ::

PA demo je tko-tko. V celi verziji lahko furaš mesto/podeželje/avtocesto, zbiraš pa lahko med dosti vozili (tudi kombi avtobusi in tovornjaki različnih vrst). ZA tiste, ki boste "kupili" celo "Cobra 11 - Nitro" verzijo, pa nočete, da se bi vam zaradi sukanja cdja igra zatikala;) , si lahko no-cd posnamete --odstranjeno--
PA upoštevajte navodila, ki pravijo: "You are ONLY allowed to download the file below
when you own the related original game.";)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

ivanuscha ::

Tenks! :D

pviran3 ::

Lol ta tema se je spremenila v anti NFS temo, sedaj namest karbona igram cobro 11 :P

kriko1 ::

Bo treba kar nov thread odpret če ne bo moderator čečkal z rdečim :P

Koliko dirk ima tale Karbon za 100% dokončat kariero, se da naredit vse skupaj v enem dnevu ali se da igrat celo 2 dni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

BendeR ::

Vedno ko greš srat si prenosnika vzameš na wc in si v 3 dneh obrno. :D
:=)

T-h-o-r ::

lol good one

AngelOfDeath ::

da se dokončati v enem dnevu :)
edit: Slovnica

Pouh ::

Tvoj problem ce ne znas spilat..
meni se zdi carbon kot dober dodatek k nfs mw..

StajercSSS ::

Kdo pa je rekel,da ne vem? :\
Saj sem že pri 70%,sam mi velikokrat kaj gre na živce,al pa kaka stvarca,ki ni izpopolnjena v igri,pa se jo občuti.. 0:)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Fatboyslim ::

Pri meni pa je igra celo presegla pričakovanja. Predvsem sem vesel da ni prog z 8+ krogi ter brezveznih chalangeov kot je bilo tisto z policijo v MW.
Čeprav je kratka ter niti malo realna je bolj zabavna kot zadnjih nekaj predhodnic.

PrimozR ::

Men so bli pa lih cop challenge-i v MW najbolš :) Zmer sem najprej to naredu pa pol (komi) oddirku.

StajercSSS ::

Cobra 11 Nitro je ql. 0:)
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

prix ::

Ellow!

Moje mnenje nad spilom....

Podn od podna...

Vsak novi NFS nalozim tolk da pogledam introte to pa je tudi vse...

Isto sranje, drugo plakovanje!

:)
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

Good Guy ::

drifti so podn....

grafično je tut bedno :S

30 % ji dam...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

pernek ::

No torej imam en problem igerco sem lepo instaliral in kak jo hocem zagnat se mi pokaze crno kao da se bo zagnala nato pa se kar sam od sebe resertira :(

slucajno ve kdo kaj to jebe ???

kolega ima slabso graficno in vse pa mu dela meni pa ne ;((

DOOM_er ::

probou sm in ena beseda... drek prou un iz globin 3 prežvečen pa pokakan drek... cobra je zakon
Robots will steal your job. But that's OK

OrlyTM ::

ma eni navadni nergaci ste ... vi po vrsti! Je prsu NFS:U ... je blo vse narobe, pa ni blo tega pa unga pa tretga ...., je prsu NFS:U2 je bil U full boljsi, 2jka pa spet drek totaln, ker ni blo tega pa onga pa tretga ... ista zgodba pr MW in se bolj ista pr Carbon ... nazigate pa vsi veselo na polno ... :\

Pr U je bil najvecji problem, ker so bli sam rizojedi avti, pr MW so vam manjkal muscli, pr Carbon pa? Nc zares ne manjka, sam pluvat je pa moderno :\

NFS je ze dolgo cistokrvna arkada z blesceco grafiko in spektakularnim divjanjem ... ce ti sede kul, ce ne pa pust na miru, simple :\

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

mprox ::

pa sem končno končal špil :D

Pouh ::

Js sm ga tut.
Zadnji canyon je ze malo tezji (res da nisem mel najblosga avta).
Edino tegale audija nisem dobil.

EvilDare ::

Sem ugotovil da imaš še vse tiste avtomobile ki si jih po možnosti odklenil pod bounus cars ali custom. Te pa najdete če grete recimo quick race ali preko in interneta match in imate tam bonus in custom avtomobile. Drugače pa obstaja trainer ki ti odklene vse avtomobile ampak samo za to sejo ki igraš. Edino če ga dodate pod my cars.

SoKaR ::

Mogoč ve kdo zaka se mi komp resetira ko hočem zagnat igrco?? mam pa AMD Sempron 3000+, grafo ati radeon x1300, 1gb rama, temparatura ni kriva :S nwm ka bi blo 8-O

Cveto ::

Si menjal grafično pred kratkim? Probaj z driver cleanerjem očistit stare driverje, probaj reinstalirat directx, če pa še to ne uspe, ti pa preostane edino reinstalacija windows

SoKaR ::

ne to kartico mam skoz. edino kar še nisn probu je driverje nove poiskat :/ winse sn pa naložu nanovo dan prej predn je špil pršu vn :D

El Barto ::

Tisti opevana Cobra 11 ni vredna prebite pare:
- strojne zahteve so navite do neba (moja R9100 ali druga FX5200 sploh nista podprti, dela mi sam ona notesniku z R9700)
- igralnost je pa nekje na nivoju Outruna na Commodore 64, samo da ta bolj fancy zgleda
- poškodbe: pa ja, pr 300 km/k direkt u cisterno - cisterna kabum, jaz pa kamot naprej halo :\
- že izbrisana (tudi rezervna kopija)

Pa še Carbon
- na moji grafiki vse na max pa brez problemov
- fizika je celo malce izboljšana, ampak še vseeno arkada
- pretemačna, pa čeprav sem svetlobo precej odprl
- šminknje avtov pa ni ravno zame, zato jih imam večinoma samo v original preobleki, malenkost spuščene s temnimi šipami.
- driftanje je kar težko in tiste dirke po Canyonu tudi, ker se praktično nič ne vidi

Igrat se pa kar da, trenutno sem na 65% in grem do konca.

PS
Imam celotno serijo NFS in tudi ta se ji bo pridružila, Porsche je pa še vedno najboljša.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

bond007 ::

strojne zahteve so navite do neba (moja R9100 ali druga FX5200 sploh nista podprti, dela mi sam ona notesniku z R9700)


To je zate nabito do neba? Meni dela z vsaj 3 leta staro grafično na prenosniku na native resoluciji 1280*800 z vsemi detajli (edin AA nimam vklopleno), vse na high, grass level na extreem recimo. Uglavnem zahtevna res ni no... Kar se pa tiče ostalega glede igre - igra ni bla namenjena kot direktna konkurenca nfs - tudi, če pogledaš je velika samo cca 700 mega, ampak ima pa recimo veliko lepšo grafiko glede n nfs C. - vsaj meni no, je pa pač arkada in tega tudi ne poizkuša skrivati. JE pa zabavna, lepo izgleda, pač za dolgčas preganjat.

Cveto ::

Na FX5200 ti dela NFS Carbon vse na max?

Hm, špil laufam na 1024x768 in ne vse do konca (vse razen Motion Blur, Shaderji so na 2 in AA je samo 2x), dobim pa med 35 in 50 fsp, kar se mi zdi ravno še sprejemljivo.

Glede na to, da imam A64 3500+@2700mhz, DFI ultraD, 1 GB Ram-a in Geforce 7600GT navito na 620/780, težko verjamem da tebi na FX 5200 dela vse na max...

Tr0n ::

Mogoce ne ve, da obstajajo Advanced settings. :)

d3k0 ::

Ziwjo, mene pa zanima, zakaj mi kar naenkrat pise da ''Unable to load profile''?? Zdej ko sem na 63% mi dela take napake, kaj naj nardim?
!.....Happy new 2005.....!

macgajver ::

ORLYTM glede na to kolk si star poznaš vse nfsje in si mogoče že tudi večino igral mi pa povej zakaj potem ko je stvar dobra arkada s solidno fiziko govorim o nfsu potem pri nfsmw in nfsc poslabšajo fiziko men bi bil špil čist ušeč če bi bla fizika bolša men so kul arkade samo če se mi pa avto obnaša po cest ko kup dreka pa spet ni kul.
tenstan krompir je pa zakon

DOOM_er ::

na fx5200 mi še fifa 2004 ni delala lepo kva šele kej tacga
Robots will steal your job. But that's OK
««
7 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545686 (901) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841185 (27683) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
385974 (5146) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127698 (15074) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218600 (9513) mace

Več podobnih tem