» »

Need For Speed: Carbon

Need For Speed: Carbon

««
5 / 12
»»

msms ::

Ko hočem odpret fail z winzipom10 mi vrže error: "some data in your zip file is damaget crc check failed"
Snel em še iz dveh virov pa naredi isto, kdo ve kaj bi bilo narobe?

macgajver ::

men pa nobene eajeve igrce noče naložit vklučno s temu demotom kr jamra da morm met tanou dx 9.0c pa mam ga sigurno že tm pr licent agrimentu mi sploh nč ne piše samo jes no dam jes in poj pove da morm met tanou dx9 nevem kaj bi blo lohk narobe.

vse ostale igre mi normalno delajo takih problemou nisem imel še nikoli.
tenstan krompir je pa zakon

TOP ::

Sedaj sem jo inštaliral in špilal,meni osebno se nedopade drugače špila tekoče in gladko.Na kratko povedano BEDA.

macgajver ::

jest sm šu do kolega sva mal probala pedenanje je hudo ostalo se stinjam BEDA

pa tam ko piše vioilence 10+ bi mogl pisat do 10 let recimo mojemu bratrancu je všeč k je treba samo tri tipke uporablat ima 9 let.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Pouh ::

Na kaksnih sistemih vam pa deluje?
Meni na p4 2.2ghz, 6600gt, 1gb rama dela na 1024*768 use na med. 30-40fps

drugace driftanje je bedno in cist uizi

Fatboyslim ::

Haha se streinjam z macgajverjem

V smislu vožnje je igra prelahka, breze nimajo smisla, nemogoče je da te obrne ali kaj podobnega. Je pač še en "nateg" EA, ki že od nekdaj samo updaitajo igro in prodajo naprej.

Sicer je bom pa poiskusil igrati in upam da bo vtis boljši kot pri demotu.

Pa mogoče kdo ve če bo v blližnji prihodnosti izšla še kaka podobna dirkačina, ker sumim da bo Ogljik zadostil potrebe po dobrem dirkanju

Zgodovina sprememb…

BendeR ::

Ok, uspelo mi ga je pognat na Visti (admin + compatib. mode 98/ME). Igra smrdi od začetka do konca. Brake. Kaj je to? Driftanje ... lol. Naj si ga v rit vtaknejo.
:=)

Sparkl ::

Eko, sm sprobal špil...

Opis: ZAAAAKOOOOONNNNNN!!! Mene je ful prijelo ,da bi kr zdej takoj igral tud original... Drift je zakon, sam se ga že ful privadu... Najbolj kul pa je tisti Canyon duels, še posebej zato, kr lahk kr zletiš s ceste, lol... Kos m prvič probu to dirkat, sm že u prvem ovinku zletel s ceste...:)) :)) :))

skratka, igra je ZAKON in tudi bo... Pa še več delov in prog bo, pa fre roam bo tudi, police chase-i bodo (wihaa) in več bumperjev, spojlerjev ipd.

@Klemzz: Hvala, moj downloada se je obrestoval:D :D

P.S. Js mam sistem Athlon 64 3000+, 1,5GB RAM-a, in grafično Club 3D Radeon X800RX (GT) 256RAM-a in mi dela na 1280x1024 in usi detajli na high (motion blur tud) in mi dela gladko "ka suza":D
www.google.com

Sparkl ::

Pa dobro pa kaj je z vami ljudje? kaj tko kritizirate? Js vidm tuki le še eno odlično dirkačino iz strani NFS... aja in btw, Porsche Unleashed ipd. NFS-je sm špilal sam tolko, da sm na hitro zdirkal eno progo z Ferdinandom injo potem takoj zbrisal - je namreč brezvezna (nonstop ene in iste finte, z drugačno mapo:\ ) A Carbon, pa U2 in U1, to ti je pa iziv - da rihtaš avte, bežiš kifeljcem, kupuješ dele v trgovinah, se boriš za teritorij, driftaš, dirkaš, imaš svoj team... In kaj pa je Porsche Unleashed? Ena navadna dirkačina, pa še grda grafika je povrhu... + ima samo poršeje... Zame je Porsche Unleashed, preveč zgodovinsko orientirana...>:D Pomojem, bo Carbon še ena odlična serija NFS-jev (vsaj zadnjih treh, pa mogoče še HP(Hot Pursuit))...
www.google.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sparkl ()

pviran3 ::

Samo NFS: Porsche pa ne žalt, prosim lepo:|

Ta špil je pa res taprav NFS, preden so zajadral v arkadne vode. Je bil ravno med arkado in simulacijo in pomoje najboljši od vseh NFS.

(samo grafike sedaj pa iz leta 2000 res ne moreš primerjat, če pa bi že, bi rekel da je za 6 let napredka grafika v novih igrah bedna)0:)

;-) ::

Zakaj Toca ni tako pupularna kot NFS?

Zato ker je simulacija in ima težji stil vožnje. Avtorje boli ku*** če je igra dobra ali slaba, važno je da se igra in da se proda. Vsi nekaj kritizirate itd.

Če vam ni prav špilajte kaj druga ali pa ustvarte svojo igro, ki bo "popolna" kot ste vi.

Itak pa na koncu skor vsi igrajo, tisti ki kritizirajo in tisti ki ne. 2 dni po izidu ste vsi kot otroci za kompi in drkate NFS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Sparkl ::

Evo se strinjam z EWEEER-om!!! Vsi tukej neki kritizirate, igrali boste/bomo pa vsi! Tko da, ima EWEER prav, če hočete igro, ki bo bolj podobna simulaciji, pa si priskrbite GTR2 ali Toco3...:\
www.google.com

galimim ::

mau sm špilu pa je drift kr uredu sam un k vozš u krogih je zajeban pol k pa dirkaš u kanjonu je pa sploh zajeban
Born To Bleed, Fighting To Succeed, Built To Endure What This World Throws At Me

Sparkl ::

Ja, ej un Canyon Duel, to ti je tko... Nevem, kko bi ti opisal...:)) Ena napaka in že letiš s ceste (padeš v prepad), unga prehitet je pa tud cel doktorat iz tega... Mi ga pa je pravkar ratal prehitet že v prvem ovinku (Mitsubishi Lancer EVO) in sm zmagal že v drugem ovinku, lol:D :D
www.google.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sparkl ()

Sparkl ::

(samo grafike sedaj pa iz leta 2000 res ne moreš primerjat, če pa bi že, bi rekel da je za 6 let napredka grafika v novih igrah bedna)0:)

Zakaj pa? Če je to res, potem dokaži. Js tuki ne vidim še nobenega efekta, ki bi ostal še iz NFS: PU...:\ :\
www.google.com

@LOL ::

Samo to Sparkl LOL, nasmejal si me do solz.
Si plačan s strani EAja da tako zagovarjaš ta "nateg" s strani EAja?
Recimo da je bil prvi NFS: Undergoround nekje na nivoju ker je šlo za prvo tovrstno igro v seriji. Ampak da identično zadevo zapakirajo potem še v U2,MW in pa Carbon to pa je vrh ledene gore in človek se resno vpraša kdo ta podn sploh še kupuje ko pa ja se vidi da nategujejo igričarje na suho in na dolgo.:|
Verjamem pa da je ta igra namenjena mlajšim najstnikom saj vsebuje:
1) je nezahtevna - grem stavit da lahko do konca pride tudi 5 letni frocko
2) ne pozna besede "bremza" - ovinek spelješ hitreje z polnim gasom kot z uporabo zavor, zelo noobovsko in LOL
3) predelovanje in barvanje vozilc - idelano za Fast and Furious generacijo, tudi če igra ne bi vsebovala dirk bi se prodajala
4) čim več licenciranih avtomobilov med katerimi ni kakšne razlike med samo vožnjo
5) čim več underground,hiphop, in podobnih komadov

Jaz bi se vprašal: smo res lahko tako NEkritični da lahko oprostimo to nategovanje EAja ki je iz dela v del bolj neokusno. Sej ne pravim, ajde 1 del je dobra popestritev v seriji vendar 4 deli na isti osnovi - NATEG NA SUHO. Vendar dokler bodo kupovali te igre se bo pač ta serija tako nadaljevala. Žalostno
In kdor ta zmazek si sploh upa primerjati s Porschejem 2000 ali NFS 1&2, za tistega lahko rečem da je teslo. Ni primerjavo! Tisto so bile igre ki so nudile IZZIV, tejle zadnji 4 deli ga NE vsebujejo niti za kanček. :|
Velik - EA da se tako nateguje.:|
Pa še to: NE podpiram piratstva vendar za to igro upam da se jo čim več pretoči prek raznih torrentov ker se ne zasluži da se jo vidi na policah trgovin.:|
Joj še to: Sparkl; pogledal sem v profil in vidim da si star 15 let. Torej kot že rečeno, špil je namenjen (mlajšim) najstnikom. Tako da se ti za tvoj post malce prizanese. Sploh tiste tvoje graje na račun Porscha 2000;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

;-) ::

@ @LOL ti nimaš pojma. Če bi bil "nateg" nebi izdali demota itd. in bi igro prodali vnaprej nam neznano kako bi izgledala...

Seveda maš tu demo da vidiš, poizkusiš in se nenazadnje odločiš če boš stvar kupil.

1) je nezahtevna - grem stavit da lahko do konca pride tudi 5 letni frocko

Ja saj kdo pa je rekel da 5 letnik nebi smel igrat tega? Kdo je rekel da moraš Ti?

2) ne pozna besede "bremza" - ovinek spelješ hitreje z polnim gasom kot z uporabo zavor, zelo noobovsko in LOL

Preprosto če Ti kaj ni všeč ne igraš in se n00bovskim komentarjem izogneš.

NATEG NA SUHO
-aha ti uporabljaš kremico>:D :D

Res je mogoče si star mal več k sparkl, sam leta niso vse:D Pol maš IQ po tvojih besedah na merilu 5 letnika?

ivanuscha ::

@LOL
Se podpišem pod tvoj post!!! Si mi totalno vzel besede iz ust!

@Sparkl
Naj ti bo tebi in tebi podobnim otrokom, ki se pustijo grdo nategnit s strani EA-ja. 8-O

Zadnji NFS, ki sem ga kupil je bil Porsche Unleashed. In zgleda da je bil tudi poslednji. Od takrat je namreč serija po kvaliteti zelo krepko nazadovala in nažalost z vsakim delom bolj nazaduje, tako da zgleda kot da čas teče v obratni smeri. Kot da smo danes leta 2000, Porsche Unleashed pa bo izšel čez 6 let. Če me razumete kaj mislim s tem. (Otroci vem da me ne razumete >:D )

EA-ju pa privoščim da propade nategun ogabni!

ivanuscha ::

Pa prosil bi da se osebki, ki serije NFS ne poznajo od njenega začetka vzdržijo debilkanih komentarjev. Tukaj se gre za NAPREDEK serije, ki ga seveda ni. Če serije ne poznaš oz. poznaš samo zadnje 3 dele se lepo prosim vzdrži pametovanja ala Sparkl in Eweer tako da STFU. :\
Sicer pa komur Carbon dogaja je nategovalski namen EA dosežen in s tem popoln.

@LOL ::

Sicer pa komur Carbon dogaja je nategovalski namen EA dosežen in s tem popoln.

O verjemi da "dogaja" veliko ljudem. Kakor tudi Fast and Furios 3: Tokio Drift ki je seveda beden film in moraš biti pač TOTALNO brez okusa da ti je to všeč. Po istem kopitu je narejen NFS:Carbon.
Dokler bo to folku "všeč" do takrat bo laufalo. Pa grem stavit da se vsi najnovejši deli prodajajo bolje od starih NFSjev. Pa ne zaradi kakovosti ampak zaradi obrobnih stvari ki pri dirkanju ne pridejo do izraza 0% (da, NIČ)! Sej verjamem, za mlajše je stvar "zabavna" in ne gledajo tako kritično na te stvari.
Tako kot je rekel @Live, brez veze je komentirata če niste igrali starih NFSjev in jih primerjat med seboj le po grafiki kakor zna to Sparkl (itak je njemu važna le grafika + pisanost + licenčni avtomobili).
Torej, avtomobilska dirkačina kjer v celi igri ni enkrat potrebno za sekundo pritisniti na tipko za bremzanje, to NI dirkačina ampak lolačina. Kupi licenčnih avtomobilov gor ali dol - to nima veze pri igralnosti. Če je pa nekaterim fajn da dirkajo samo zato da bodo potem v garaži spedenali avto- potem jim pa bog pomagaj. Ja izziv 1A.
Zdej samo še čakamo kako Snoop Dog Racing al pa 50Cent Real Driving Simulator LOL

Aja pa ne mislim se prerekat, to je bilo vse kar sem nameraval povedati, lep dan še naprej:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

EvilDare ::

Meni se je zdel tokio drift totalna beda. Obrnu sm vse nfsje do zdaj in tudi tega bom. Porsche se niti tako ne spomnim ker je že dolgo nazaj, mislim pa da je bil NFS hot pursuit kjer je bil en avo ki sem mu jaz rekel hummer. Mogoče je celo bil se ne spomnem. Z veseljem sem se prevažal z njim. Te nove verzije pa igram samo tako da jo obnrem. Edino s frendi preko hamachija igramo NFS MW ker je zabavno igrati. Sedaj bomo prešli na tega in bomo sigurno neizmerno uživali. Enkrat sem poskusil Richard burns rally ko se tako govori o bremzah itn. Meni je bil totalno beden. Toliko realizma pa spet nočem. Z veseljem sem obračal Colina, ampak to je bilo pa preveč. Drugače pa, če ji IGN da 8.2 točk za xbox360 verzijo tako slaba spet ne mora biti.

sem odstranil opazko ker se mi ni zdela primerna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

@LOL ::

zakaj pa ne pišeš s s svojim pravim nickom

Lahko argumentiraš prosim kaj si misliv s tem?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

kuglvinkl ::

Dovolj, back go game.

OChack ::

odkrito povem me pri zadnjih serijah moti samo nočna vožnja in pa arkaden pristop, osebno obožujem jesenske ali pa poletne proge, kakšno turco v alpah ali ob morju v sončnem ali deževnem/meglenem vremenu......
Int€l inside, IDIOT Outside

stock ::

Čez Porscheja pa res ne govort je biu res 1A, Pa tud ne žalit EAja, ker NFS ni njehov edini špil!

BendeR ::

Ja, samo EA izdaja zadnje čase še sami šoder. :D
:=)

OChack ::

porsche je biv najbolš
tud NFS1 je oky, mogoce NFS3 ki je biv zacetk arkadnega pristopa......recimo da zanimiv potem pa nekak konc za moj okus
Int€l inside, IDIOT Outside

kriko1 ::

OChack:
..osebno obožujem jesenske ali pa poletne proge, kakšno turco v alpah ali ob morju v sončnem ali deževnem/meglenem vremenu.......


Točno to bi tudi jaz rad, a ve kdo če obstaja kaka moderna igra ki ima igralnost kot recimo stari nfs4?

Sparkl ::

@Live: Kdo pa je rekel, da ne poznam vseh delov NFS? WTF? Pa cel čas sm jih igral!!!! jst sam pravm, da so bli prejšnji NFS-ji res za en k (ma res za en k), kr si sam neki avte drkal po tistih cestah, katerih grafika je tako boleča za oči, da si res nevem kako pomagat... Torej Live, STFU, če neveš za kaj se gre...:\ :\
www.google.com

Sparkl ::

Naj ti bo tebi in tebi podobnim otrokom, ki se pustijo grdo nategnit s strani EA-ja. 8-O

Poslušaj zdaj:
1. Nisem noben otrok
2. Prav nič me ne bodo nategnili...(beri pod zakaj)

ZAKAJ???
Nategnili pa me ne bodo zato, ker se meni ta špil dopade! Zdej boli me k, če so tebi bolj ušeč predelane pasjanse, kjer ti počasi (glede na zmage) odkriva nage babe, od vrha do tal... Če pa hočeš simulacijo, pojdi špilat GTR2 (in to velja za vse)! Tuki kritizirate NFS Carbon, kao da ni nič bremze... Pa ljudje, to ni simulacija... To je ARKADA. In je namenjeno zabavnem dirkanju! Če hočete simulacijo, pa pejte u trgovino in si nabavte GTR2 al pa Toco3... Ker NFS NI simulacija!

In še:

Se strinjam z EWEER-om!
www.google.com

Sparkl ::

Fast and Furios 3: Tokio Drift ki je seveda beden film in moraš biti pač TOTALNO brez okusa da ti je to všeč.

Če ti ni všeč, prav. Ni pa treba, da smo zato vsi, tisti, katerim je film všeč, "brez okusa"... Tokio Drift, je prav dober film, kritiziram pa vseeno ne slabih, še posebej pa ne govorim, da so vsi tisti, ki ga slučajno gledajo, brez okusa... Mislim ej...
www.google.com

BendeR ::

Torej si prvi NFS preigraval ko si bil star vsega 3 lete? LOL ?
:=)

Sparkl ::

Ok.

Kdo je pa reku, da sm ga preigravu, takoj, ko je izšel... Jest tud ne verjamm, da kadar si še sesal dudo v ustih, nisi preigraval takrat popularne špile, ali pa prepeval takrat najpopularnejšega hita...
www.google.com

LittleDevil ::

kok mate kej rekord pri driftanju :D

lp

;-) ::

HeH spark nima smisla več, kr naj kritizirajo itd. Upam pa da ko boste igrali (predvsem kritiki) da se boste spomnli te teme in svojih besed...in bili tolk fer in prišli sem napisat da igrate-vseen da je igra "bedna".

Drugače kaj se pa izkoriščanja EA-ja tiče pa se vprašajte kok % ma originalno igro:D

Sparkl ::

Jah, imaš kr prav... Kr nočejo dojet... da vendarle NFS NI simulacija... Mislm da sva midva istih misli...:))

In ima EWEER prav! Tko al tko jo boste vsi prešpilali in čisto spremenili mnenja... Tko da je brezveze obrabljati prste, za pisanje nepotrebnih postov...:))

in bili tolk fer in prišli sem napisat da igrate-vseen da je igra "bedna".

Se TOTALNO strinjam! Me prav zanima, če boste to res storili!


ONTopic:

@LittleDevil: Meni je ratal prit do 294k drifta...
www.google.com

BendeR ::

Zakaj hudiča bi igral igro, ki mi je podn in po kateri sem imel pebravne motnje že pri igranju dema? :\

Igra si ne zasluži svojega imena. Pika. Igra naj ti bo izziv in ne igralna na težavnosti psihično zaostalega šimpanza. Prvič sem zagnal zadevo in bil prvi. V ovinek sem šel s polnim gasom (brake niti enkrat nisem uporabo). Zadeva se mi je zdela čudna, zato sem probal še enkrat. Spet prvi in to z levo jajco, v katero me zgrabi krč. Mah. Očitno se igre veselijo ljudje, ki imajo težave s koncentracijo. Če igre ne obrne v 2 dneh jo zavrže in serije več ne povoha. :]
:=)

ivanuscha ::

Haha Sparkl raje utihni ker se self-pwnas z vsakim stavkom. :\ Ravno na takih otrocih kot si ti si EA mane roke. Žal mi je da ne veš kakšen bi NFS lahko bil in kakšen ščiš je trenutno.
Sicer pa mi ostaja še eno upanje, ki sliši na ime Test Drive Unlimited. Test Drive je bil večni tekmec z serijo NFS, ampak je bil vedno precej slabši. Letos pa po 6 letih prihaja nova serija, ki obeta ogromno. Ocena v Jokerju(XBOX360): 90
Most Wanted je recimo dobil neki čez 70, za Carbona sem pa prepričan, da niti 70 pik ne bo dosegel.
Aja pa še kar se tiče ocene na IGN(Imbecil Gaming Network). Pc oddelek imajo porazen, berite raje kakšne resnejše strani.

lp

Sparkl ::

To pa res ne verjamem! Pretiravaš! Sm pravkar probal in me je vrglo z ovinka, če nism na brake pritisnil! Itak me ne briga tvoje mnenje... Če ga nočeš igrati, potem dobro! NI pa potrebe zmerjati ostale, da imamo težave s koncentracijo!

Aja in btw, če te krč v levo jajce grabi, potem je bolš, da greš čimprej k zdravniku...>:D >:D
www.google.com

BendeR ::

Dokler je ena fukncionalna se ne mislim ustavit sredi igre. :>
:=)

EvilDare ::

Moj brat je z Evolutionom 653,870 nadriftov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

Mavrik ::

Kdo je nategnjen ali ne je popolnoma nepomembno. Pa če ne boste dvignili malo nivoja debate o Need For Speed: Carbon bom spet vzel rdečo barvico v roke.
The truth is rarely pure and never simple.

Sparkl ::

Ja, nevem zakaj bi bil nategnjen, če bi si pridobil izvod Carbona. A to velja sam za to igro al kaj?

ON Topic: Škoda, kr v demu ni tudi driftanja v Canyonu...:O :O :O
www.google.com

Xp@yn3 ::

jest že špilam na psp>:D

;-) ::

Zakaj hudiča bi igral igro, ki mi je podn in po kateri sem imel pebravne motnje že pri igranju dema? :\


Zakaj hudiča smetiš temo o igri, ob kateri imaš prebavne motnje:\ .

Igra si ne zasluži svojega imena. Pika.


Ti si nezaslužiš da lahk smetiš v tej temi! Vejica, nas ne zanima v kero jajco te je krč...pojdi na uroložki forum uuups (zate) ginekolološki.

@ Xp@yn3 povej mal več prosim, kaj lahko pričakujemo ostali. Prva "čustva" in občutki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

Xp@yn3 ::

ja nevem no grafika je itak lepa še posebej ker je na taki majhni napravci in pride malo lepše do izraza fizika je pa tako kot na demotu za pc bol ko ne švoh ampak na taki prenosni konzoli je itak bolš če so igrce malo bolj arkadne ker tukaj kakšne prave simulacije naprimer toca ki je tudi za psp sploh niso dobre ker maš tolko tipk in tega in se ploh ne znajdeš pa vse je bol počasno(realno) naprimer pospeški pa zavijanje pa to bolše je če je samo za gas pa levo pa desno pa malo nerealno hitri avti je večji užitek uglavnem ta carbon je ko nalašč za tako prenosno konzolo in je prou super meni do zdaj najbolša drikaška igrica. Za pc je pa itak spet čist druga zgodba tako da kej primerjat se to ne da.

Jackal ::

Sem sprobal tole sropucalo od demota... pa imam občutek da hoče bit igra na neke določene trenutke simulacija. Na autosculpt se da nastavit naklon zadnjega spojlerja (downforce mogoče... no na 100% je že bolj airbrake kot downforce)

Sama fizika avta v igri... slabo slabo...

Imam pa tudi en problem zaradi česar nisem kaj več preizkustil demota - namreč nimam ceste - dobesedno. Tam kjer bi morala biti tekstura asfalta se vse vidi skozi.


Sicer pa je EA zajadral nekam v čudne vode s to serijo - zdi se mi, da se je začelo novo obdobje že z NFS 6 (Hot pursuit 2), za katero po moje niso točno vedeli kam naj bi jo dali... (Helikopter, ki je metal bombe).
Nekako se je stvar malo izboljšala z izdajo Most Wanted, ki je bila nekoliko boljša od obeh predhodnih Undergroundov.

Pogrešam pa res čase NFS3, NFS4, NFS Porsche... z živobarvno grafiko, in jesensko pokrajino s svojimi barvami. Bo treba malo počistit prah s starih CDjev...
Walking the way is something completely different than imagining the way.

PrimozR ::

Zakaj Toca ni tako pupularna kot NFS?

Zato ker je simulacija in ima težji stil vožnje.


Tko da, ima EWEER prav, če hočete igro, ki bo bolj podobna simulaciji, pa si priskrbite GTR2 ali Toco3...


Zelje prodajta gospodiča. nobena od omenjenih iger ni simulacija. GTR2 pride bliz a IMO malce zgreši. TOCA je pa itak arkada že na deleč.

Avtorje boli ku*** če je igra dobra ali slaba, važno je da se igra in da se proda. Vsi nekaj kritizirate itd.


Foolish non-believer! LFS! Avtorji (sicer le programer in web-master, grafični/3D umetnik ne) postajo na forumu, če je kakšen bug, poveš zanj in če imaš srečo (v obdobju test patche, tako kot zdaj) je lahko naslednji dan zunaj že nov patch. Tukaj se gre res za ultimate simulacijo in ne za cuzalnico denarja. Eden od razlogov za imaginarne avtomobile in steze ker ni denarja za realne.

EDIT:
Tokio Drift, je prav dober film, kritiziram pa vseeno ne slabih, še posebej pa ne govorim, da so vsi tisti, ki ga slučajno gledajo, brez okusa... Mislim ej...


Kdor se je ta film spomnu je za na grmado. prvo kot prvo, film je bil sneman v LA-ju. Da, los Angelesu, mesto angelov, zahodna obala ZDA. Nekaj ulic so predelali v 'Tokyo'. 2., razbili so popolnoma dober avto. Kakšen američan na začetku, tiste še premalo. Silvijo, tiste je škoda (prvi avto s katerim američanček drifta). Pa itak so na veliko zaj**al, ker ma notr RB26DETT mašino, za katero MOČNO dvomim, da jo spraviš v silvijo. Fabrško ma notr RB20DET (2.0 turbo) in tako ostane bolj malo placa za 2 cilindra več. no pa itak, Holywood je Holywood. Na koncu so pa to eno najboljših mašin dal v eno najbolj bednih šasij. No, ne najbolj bedno sam na avtoodpadu bi boljšo najdl. Mislm ne bi dal te mašine v 40 let staro šasijo, k se zvije če jo mal prtisneš od strani, ma listnato vzemetenje, za diferencial pa verjetno še slišal niso. Ma srečo da je sploh zmagu prot Z-ju (oz. da se je un razbil).

Aja, driftanje z EVOtom? Hja, mogoč na snegu al pa pesku. Tukaj so pa nardil RWD EVOta. Mislm WTF je to dobr??? :\

EDIT2: pa Tokyo je, ne Tokio.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Fatboyslim ::

Ne se sekirat, itak vsi ki od nekfaj poznamo NFS serijo in EA vemo s kakšnim namenom je bil Carbon narejen in komu je všeč :\

@LOL ::

Ko smo že pri unmu filmu. Najbolj žalostno od vsega skupaj je da ima na IMDBju oceno celo, pazi celo 5.3! Seveda je celokupna realna filmska vrednost za ene 2-3 lestvice nižje.
««
5 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545872 (1087) DejchSLO
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841476 (27974) bambam20
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386024 (5196) bambam20
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127824 (15200) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218670 (9583) mace

Več podobnih tem