» »

Crysis

Crysis

««
16 / 53
»»

MEDENA ::

je to single player beta?

Longinus ::

You do not meet the requierements for the crysis beta !!!!!

Te pa naj kar lepo obrdžijo svojo beto verzijo >:D]

Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Tr0n ::

Vse moras izbrat na max, oz 2 GB RAMa, pa bo slo. :)

m.i.h.a. ::

@MEDENA: ne...to je MP beta

@Longinus: odstrani piškotke in ponovno izberi boljšo konfiguracijo glavno, da te sistem spusti naprej...beta dela ok tudi na malce starejših sistemih

PS: ker gre za beto, nekaj stvari še ni podprtih (recimo Q core) zato vzemite stvari v rezervo, tole je tretji release bete in performance je občutno boljši kot v prvi izdaji, sicer pa si poglejte official beta forum, kjer je marsikaj razloženo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

strictom ::

Danes testiram beto. A igra je cela al je to bolj kot ne kakšna demo varijanta?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

m.i.h.a. ::

ena velika MP karta za do 32 igralcev, brez botov, z vozili, plovili, bazami za zavzemanje,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

strictom ::

Ah.

Mah kurc bom pa vsaj nextgen grafiko videl.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

m.i.h.a. ::

kaj bi pa ti še rad?

strictom ::

Singleplayer?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

LjubimPeezde ::

V MP ni n od nextgen grafike...Bo treba počakat na SP. Vsaj po fotkah sodeč je MP nič posebnega

kaj bi pa ti še rad?

lol:\ še en ki tripa samo na grafiko

A lahko nekdo pove kakšna je sploh igralnost v tej beti al to pri Crysisu ni sploh važno?:)

Zgodovina sprememb…

WTF? ::

Nič nea bo .. ceu mastn vpišem tisto kodico ... pol mi pa napiše da je beta event closed .. DAMN!

Tr0n ::

Pri downloadu klienta?

m.i.h.a. ::

nvm....ni vredno se spuščat na nivo nekaterih osebkov:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

WTF? ::

Klik :( This is what happens when people are trying to get the damn key :\

Tr0n ::

Aja, sem mislo, da ne gre instalirat oz. aktivirat bete, ko kljuc ze enkrat imas. :)

m.i.h.a. ::

meni beta signup še vedno deluje > KLIK

WTF? ::

To deluje, samo ko pa vse to vpišeš in potem še tisto "kodico" vpišeš, ti pa vrze ven da kao zadeva ni vec aktualna.

Raw ::

Bah, sm se ze ustrašu, da aktivacija ne bi več delovala. Glih do cajta torej. :P
I am what I am and I do what I can

strictom ::

Mah drozje. Kr pripravi se na cakanje. Cakam v vrsti ze kaki dve uri za zdljat.

Ima kdo kak alternativen link? Po moznosti se hiter?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

m.i.h.a. ::

http://thepiratebay.org/tor/3826695/Cry...
http://www.mininova.org/tor/918818
http://www.demonoid.com/files/details/1...

sicer kaže pri enih 0 seeders, ampak so vseeno, za hitrosti pa ne garantiram, če ste v vrsti na FP lahko testirate

bama ::

Kaj se je kšn slučajnu 2x prijavu pa de ma morde odveč klujč? Če ma kšn odveč ključ ker edn ključ je za dva računlanika nej me prosim kontaktira na pm.
YOW!!! StReEt RaCiNg Is NoT
A cRiMe!!!

Tilen ::

Meni se tudi ne gre več prijavit na beto.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kotnikd3 ::

jaz pa čakam ko neumen v vrsti za download. ustavi se pri 22 minutah;((

Tr0n ::

Some high setting screenies.

Na zacetku je zadeva neigralna, dokler se ne nalozijo vse teksture. FSAA ne dela (oz. vsaj meni ga ni uspelo zrihtat). Drugace pa laufa kr tekoce na high in 1280x1024 (8800 GTS 320, 2 GB RAM, C2D 3.0).















Sam multiplayer je dokaj genericen. Nic posebnega.

Na željo avtorja dodajam povezave do slik v originalni velikosti. [mod]

Slika 01
Slika 02
Slika 03
Slika 04
Slika 05
Slika 06
Slika 07
Slika 08
Slika 09
Slika 10
Slika 11
Slika 12
Slika 13
Slika 14

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

strictom ::

MP je razocaranje. BF2142 lookalike. Grafika je pa vredo. Na medium nastavitvah, 1680x1050, HD2600XT dela dokaj igrabilno. Za DX10 varijanto pa še ne vem :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

kotnikd3 ::

pravkar probal.
ko pridem na server imam nekaj minut (2-3) neke cudne barve in texture. kr take "rumene/oranžne/rdeče". predvidevam, da zarad rama (1gb/256mb na grafi), tako da moram počakat da se texture naložijo. Ima kdo podoben problem?
BTW: kere driverje za nvidio uporabljate?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

kotnikd3: Jup, pri meni je bilo isto. Kot da se teksture nalozijo sele, ko igras oz. jih je potrebno prikazat.

Uporabljam pa zadnje beta gonilnike (163.71).

strictom ::

Meni je lepo na teh oranžnih texturah pisalo "Compiling shaders". Potem pa čez par sekund zginlo :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

darius ::

Igro ocenjujte 16.11.2007 , ko bo dejansko prišla ven. Majo še čas da čudo naredijo z igralnostjo, grafiko ...
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

kotnikd3 ::

aha, hvala
ja kaj pa je s tem podiranjem dreves? aja, v dx9 MP se jih ne bo dalo podirati, samo v dx10, ne?!? singleplayer pa se jih bo dalo podirat v obeh načinih.

m.i.h.a. ::

@kotnikd3: jp

@darius: se strinjam....poleg tega je pa beta mišljena za iskanja bugov in njih reportanja tukaj in ne kot demo, ki predstavlja končno verzijo igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

MEDENA ::

men se ni konektalo na noben server...lame

Mavrik ::

Igro ocenjujte 16.11.2007 , ko bo dejansko prišla ven. Majo še čas da čudo naredijo z igralnostjo, grafiko ...


V enem mesecu ne moreš narediti več nič, ker ni časa za vso testiranje novih fičerjev, da ne govorim da je treba kar nekaj časa pred izidom poslati DVDje v tisk.
The truth is rarely pure and never simple.

destroyer2k ::

Mavrik

Samo to bom povedal ker ne da se mi več kaj o tem komentirat. Več kot mesec je že to. In nekaj kar malo kdo ve od tukaj da ta beta je v resnic pre-beta verzija. Demo bo pa beta.

m.i.h.a. ::

itak, da se da zadeve poštimat...prvi release bete je bil tako neoptimiziran, da so ga vsi gonili na low, po enem tednu je prišel release 2 in prinesel ogromen perf. boost, enako se je zgodilo z rls. 3....in to vse je release candidate.
Tale beta je predvsem namenjena peglanju MP, da vidijo, kaj hočejo igralci in česa ne.....veliko folka se pritožuje nad premočjo sniper puške in to bodo zrihtali, kar bo na koncu vplivalo na gameplay in to ni edina stvar.....je veliko se da še narediti, zato pa imamo bete.

LjubimPeezde ::

Demo bo pa beta.

:) potem to ni demo ampak beta.
Demo je nekaj popolnoma drugega. Z demom poizkusiš ali ti igra sploh odgovarja in si pripravljen v nakup,

DOOM_er ::

kdo je že fantaziru da je demo high performed optimezed fully patched cuted original in ne beta
Robots will steal your job. But that's OK

X-Hair ::

Jaz mam pa diapozitive na 1280x1024 ali 1024x768 vse medium. GTS 320Mb. Sam ugasnu, ajd pol :D

Tr0n ::

Na 8800 GTS ti laufa pocasi? Are you sure? :)

Nekaj casa laufaj po sobi, da se nalozijo shaderji/teksture/whatever.

m.i.h.a. ::

na 8800GTS 320MB deluje špil super z detajli na high in tudi teksture se hitro scompilajo....kakšen procesor pa imaš?

maki1986 ::

Evo eno dost blesavo vprašanje od novopečenega gejmerja....

Crysis pričakujem že odkar sm slišu zanjga, temu primerno pred 2mi meseci nabavu tut nov kalkulator, ampak me je že strah da bo prešvoh.

konfiguracija je namreč:
AMD athlon x2 4800+
2*1GB ram ddr2
ati radeon x 1950 pro

zdej neki tut razmišljam o nabavi nove grafične, ker zgoraj omenjena ne podpira dx 10, vendar dobivam mešane občutke zaradi govoric(dejstva?) da bo dx 10 laufu sam na visti (na tej mi je F.E.A.R. šteku k pr norcih, sploh k je kej v luft letel, na xpjih pa laufu brez vsakršnega glitcha.)


kakšen nasvet?

lp, maki


PS:

omenu bi še, da mi tudi vsi ostali špili (Splinter Cell double agent, Bioshock, Oblivion,... razen G3 (ki ni odvisen samo od računala ampak tudi sam od sebe) in colin McRae DiRT, ki malo štekata) delajo na maksimalni resoluciji in grafiki dokaj gladko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maki1986 ()

EvilDare ::

Tudi jaz sem končno dobil beta key. Super igralnost, zamisel nanosuit-a je izvrstna. Ko se navadiš prestavljati iz ene funkcije na drugo je igranje zelo zanimivo. Serverji so večinoma za 32 igralce in glede na velikost edine mape je akcije veliko. Drugače pa beta deluje zadovoljivo na 1680/1050 brez AA vse na high okoli 30 fps. Upam da bodo do izida še kaj optimizirali, glede na to da so zagotovili da bo DX9 mislim da delal na 8800gts maxed pri 1280/1024.

tom-182 ::

Men je spil vsec. Ni tako k bf je pa podobno ampk men precej bol vsec snajpa kukr sm prei vidu prow ni nc prevec mocna 2 hita v trebuh to je vec kot ql. Vsec mi je da moras nabirat une tocke da lahko kups orozje dodatki za orozja so pa tut ql :). rifla + snajpa = nepremaglivo :D

Asus p8h77-m pro // intel i7 2700k // 280x // 8GB // Benq XL2411z @144hz

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

PINki ::

opasan si tomek;)

bama ::

mene zanima kje vidiš koliko fps imaš? Pa zanima me če ima še kdo 2900xt pa me zanima kako mu dela?
YOW!!! StReEt RaCiNg Is NoT
A cRiMe!!!

TechBeats ::

z fraps


drgač, je pa ta beta bl pre-beta ne pa že 3tji beta client. Dela šugavo zvok je pa še bolj za en kurac, skos neki poka pa škrta.:\ :\ :\ :\
Zih bo isti krš kot je blo z Farcry šele 4patch je nardil špilko tako kot bi mogla bit na začetku. K tale beta je eno navadno skozlano govno.
AciD TriP

DOOM_er ::

zakaj se mi zdi da grafika po telih screenih ni nč posebnga
Robots will steal your job. But that's OK

ivanuscha ::

Ja grafika dejansko ni nič posebnega dokler ne daš vse na high pri dx9, ter max. na dx10. Šele potem je užitek.

m.i.h.a. ::

tale beta je release candidate v3......torej tole je tretji client, verjetno nas čaka še kakšen oz patch za obstoječega, odvisno od količine sprememb/popravkov

grafika na low je bolj revščina, ampak na high ji pa ni para, zagotovo eden lepših špilov....upam, le da jo dobro opimizirajo za visto v dx10

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

vbknez ::

mene pa zanima, če mi bo ta špil delal na High nastavitvah z AA in AF ter resolucijo 1280x1024. Sistem je sledeč:
Abit P5B-e
Intel core 2 duo E6750@3.000Ghz
2GB DDR2 800Mhz@900Mhz (corrsair XMS2)
nvidia 8800GTS 320MB:O ( bo grafična dost močna)
Windows vista Ultimate
Pa še neki? Ka se pozna če maš disk razdeljen na dve particiji in špilov nimaš tam inštaliranih kod je operacijski sistem?
««
16 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23842568 (25714) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564127133 (80945) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482277 (1604) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008371 (8367) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926755 (5793) kobilica

Več podobnih tem