» »

Crysis

Crysis

««
49 / 53
»»

Rippy ::

Jst, AI ni skriptiran v Crysis to je skoraj pravi AI, zato ne vidiš takom kot si rekel da naložiš in ne delajo enako. Problem je, da cloack pa silencer upočasni reakcijo AI, in težje "ugotovijo" kje si in s kod streljaš, pač doda realizem.

Jst ::

Pa na Delti Korejci govorijo in ščijejo v korejščini :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Berserker ::

Ja podobno AI ma arma pa ofp sam se ta slabo odnese na blizu sma te hitro zazna pa hitro pospravi, mam v crizi taktiko da se skrijem ko me korejci lovijo vržem flash grenade al pa frage pol pa na hitro tri pospravim letim v cover pa sam na nevidnost pa je.

Jst ::

>da cloack pa silencer upočasni reakcijo AI, in težje "ugotovijo" kje si in s kod streljaš, pač doda realizem.

Na Delti, če si zakrit, na hitro vklopiš armor mode, enega ustreliš, takoj cloack mode, streljajo proti tebi in si kar hitro mrtev. Zato pravim, da te igra sili, da bežiš iz fajtov (da se "napolniš") oziroma se jih na splošno raje izogibaš.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

T-h-o-r ::

zapeljat tovornjak v bazo, ga razfuka, korejci norijo okrog vsi panični

priceless
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Meizu ::

Ja jst sm končal Crysis na Delta, ampak šele zatem, ko sem ga verjetno že 20-ič obrnil na normal. Na hard še nisem probal. Lahko pa povem, da je delta zanič. Ubistvu so sovragi enako neumni kot prej, sam več dmgja ti prnesejo. In to sucka dej...

Revenant ::

okej če si omislim 8800GT 512MB in dam vse na high ter igram na 1280x1024 kakšen framrate lahk pričakujem pa ne zgolj pri buljenju v vodo pač pa tudi pri vijarazpizdija. Brez AA,AF, rama dost, proc majka. zdej mam 7900GT na low/med @ 25-35FPS. danka
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()

g. Oden ::

Okrog 25 fps, poglej malo benchmarke, ki jih ni malo.

krneki0001 ::

g.Oden ne nakladaj, jst imam 8800GT in E8400 pa 8Gb rama in zadeva deluje na 1280X1024 brez AA in AF čist tekoče z vsem na wery high v visti. Po benchmarku mi deluje z 43FPS-ji.

Proc je navit na 4GHz ram deluje na 1000MHZ, grafična pa na 700/1050/1755.

AnWar ::

Sistem spisan spodej...

Meni deluje crysis 1280X1024 vse na high, in sicer mam se par nastavitev nastimano tudi na very high, in mi dela 36-48Fps-jev
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

g. Oden ::

Dobro no, potem pa so se stvari zadnjih nekaj mesecev spremenile, ker ko sem jaz nazadnje gledal, so ljudje z 8800GTkami jamrali da dela na very high prepočasi, še high je bilo komaj za zdržat (govorim tudi iz lastnih izkušenj). Zdaj pa kar na enkrat dobite okrog 40 fps na very high s temi istimi karticami. To se mi zdi malo nemogoče.

AnWar ::

Povprecje je 40 Fps-jev,

Texture Quality VR
Objects Quality VR

Vse ostalo na HI

Patch 1.2 ter 1.2.1 sm nalozil.
[Asus ROG Strix SCAR III]

D3m ::

Dobro no, potem pa so se stvari zadnjih nekaj mesecev spremenile, ker ko sem jaz nazadnje gledal, so ljudje z 8800GTkami jamrali da dela na very high prepočasi, še high je bilo komaj za zdržat (govorim tudi iz lastnih izkušenj). Zdaj pa kar na enkrat dobite okrog 40 fps na very high s temi istimi karticami. To se mi zdi malo nemogoče.


Sj tudi je......na moje konfiguracije (beri spodaj) dela z 20-30 FPS brez FSAA, VSE na VERY HIGH.
|HP EliteBook|R5 6650U|

AnWar ::

nebivedu:

Si mel mogoce prej 4gb, pa si zdej dodal se 4gb?

Je kaksna razlika 4gb ter 8 gb v crysisu?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Dr_M ::

Ce med 2 in 4GB ni razlike, potem tudi med 4 in 8 ne more bit :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

_Enterprise_ ::

g.Oden ne nakladaj, jst imam 8800GT in E8400 pa 8Gb rama in zadeva deluje na 1280X1024 brez AA in AF čist tekoče z vsem na wery high v visti. Po benchmarku mi deluje z 43FPS-ji.

Proc je navit na 4GHz ram deluje na 1000MHZ, grafična pa na 700/1050/1755.
MY ASS

Zakaj potem jest dobim 15fps z nenavitim Q6600, 8800GT in 4GB RAMa na 64-bitni Visti?

In ne zdej ti drugih obtoževat nakladanja, lol.

Dr_M ::

Na high mogoce ze dela tako brez AF in AA, na very higy pa ja, my ass :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AnWar ::

Zato sm pa vprasal ce je kaksna razlika med 4gb ter 8gb, ker toliko fps-jev ne dobis kot je napisal nebivedu.
[Asus ROG Strix SCAR III]

krneki0001 ::

Ja sm imel 4Gb, pa sem dodal še 4, in na 64 bitni visti zadeva resnično dobro dela, velik hitreje kot prej. Driverji so pa 177.92 beta.

<blockquote>Ce med 2 in 4GB ni razlike, potem tudi med 4 in 8 ne more bit :)</blockquote>
DR_M, občutna razlika je med 2 in 4GB v visti, še posebej v 64 bitni.

aodius ::

Crysis Warhead pride 25.9 ven. ;(
 crysis warhead back cover

crysis warhead back cover

http://www.gregorsalobir.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aodius ()

AnWar ::

Ter kaksne zahteve bodo?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Dr_M ::

nebivedu: zato ker ze sama vista porabi 2GB ane >:D V XPjih ni razlike.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

destroyer2k ::

Dr_M

Ampak moreš potem šteti da sprosti vista rame, ko se rabi za aplikacijo! In drugače bol točno povej okoli 200mb porabi vista več kot xp ob uporabi aplikacije (igre, programi itd.)

Rippy ::

RAM je zato da se zapolni :p

Dr_M ::

Jest sm na enmu racunalniku nadgradil iz 1GB na 2GB (win XP) in razlika je bila ogromna, na drugem pa iz 2GB na 4GB (win XP) in razllike ni bilo niti za 1fps.
Tko da, ce vista porabi 200MB vec kot XP, mi ne buc prodajat. Prosim lepo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

destroyer2k ::

Dr_M

Ne prodajam buč, to so dosti strani na netu testirali in so ugotovili da okoli 200mb poje več vista (ko sprosti večino rama) ob delujoči aplikaciji. In ti moreš gledati drugače če vista porablja 2gb rama krtak je zelo drugače potem ko vista sprosti za aplikacijo in samo nekaj rama še ima za os.

Rippy ::

Destroyer ima prav, Vista nameni več fizičnega RAM-a igram kot XP, zraven tega pa je tudi razlika med 32 in 64 bitnem nacinu. V 64 bit bo Crysis porabil vec RAM-a zaradi "drugacnega dostopa do RAM in CPU".

Berserker ::

ka so prestavli igro, mogoce se niso uspeli pravocasno natiskat ploščkov =)

AapocalypseE ::

Bom na hitro skopiral novico :D

Optimiziacija Crysis: Warhead

Še vedno ni dovolj močnega računalnika, da bi Crysis poganjal gladko pri vseh najvišjih nastavitvah, niti v načinu DirectX9. Upajmo, da bo z novim delom, imenovanim Warhead kaj bolje...

Pri Cryteku so prav te dni predstavili tako imenovani "The Warhead PC". In to z namenom, da predstavijo računalnik za okrog 700$ in s tem pokažejo, da njihove obljube o gladkem delovanju Crysis: Warheada na takem sistemu držijo. V njihovem računalniku tako najdemo Intel E7200 procesor s frekvenco 2,66Ghz, grafično kartico nVidia 9800GT(enako kot 8800GT) in 2GB pomnilnika. Kasneje so ta računalnik uporabili za testiranje igre, ampak rezultatov niso izdali. Obljubljajo, da bo Crysis: Wahread na takšnem sisitemu mogoče igrati z okrog 30 sličicami na sekundo(FPS) na visokih nastavitvah grafike. Uradne sistemske zahteve za igro pa bodo znane šele nekje naslednji teden, se pravi malo pred uradnim izidom igre, ki je 16. september. Lahko samo upamo, da so igro dobro optimizirali in da bomo v njej maksimalno uživali.

Berserker ::

baje bo ea games izdal poseben program ko se igra prilagodi tvojemu pc ju, to sem sam slišal nič pa nevem če je res.

krneki0001 ::

nebivedu: zato ker ze sama vista porabi 2GB ane >:D V XPjih ni razlike.


Ne vista porabi toliko kot ji daš, enako kot linux. Nekateri imamo ram za uporabljat, drugi ga pa šparate očitno. Zadeve na 8Gb rama v 64 bitni visti laufajo kr dost hitreje kot na 2 ali 4Gb.

Aja a je kdo probal kak zelo hiter usb ključek v 64bitni visti dodat kot readyboost?
S 4Gb ključem se namreč razlika že kr pozna, me pa zanima kako je z 8 ali več GB ključkom. Namreč zdej so tok poceni, da ni panike zraven dodajat, pa še na plati imam 8 usb priklopov, tko da ...

Dr_M ::

nebivedu: ce bi delu slepi test, dam roko v ogenj, da razlike nebi opazil :) Sploh pa readyboost ucinkuje, ce mas samo 1GB rama.
Je pa edino razlika lahko v nekaterih programih (npr photoshop), v 64 bitnem sistemu, ce mu namenis vec kot 2GB, to pa. V igri oz programu, ki pa porabi cca 1GB, pa ne bo razlike.
Koga hecas no?!
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

destroyer2k ::

StreetRacer

Na tistem pc-ju nebo delalo vse na najbolše nastavitve, še posebej povdarjeno je bilo vedno, da ta pc je namenjen za HIGH nastavitve ne very high (dobro ne imenujejo se nastavitve več tako v warhead, ampak to boste vsi vedli katere nastavitve so mislili).

Berserker ::

Mi lahk pove kdo kolk več je močnejša 9600gt od 8600gt al sta isto, al kaj? Ker se mi zdi ko mam zaj 9600gt mi v enih igrah bolj šteka ko prej, pa tudi v crysisu je tak?

T-h-o-r ::

9600gt je kar precej boljša

a maš ok driverje?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Neke zmrdane mam od kar sem formatiral disk. Bom še kr to omenil ko mam v igrah grafiko na full začne zvok v igrah štekat, pri nižjih nastavitvah je bolj normalno. ne razumem pa zakaj mi ofp pa rome total war šteka na najvišjih nastavitvah, crysis pa sem lahk igral na hight( to sem igral na 8600gt). ne spoznam se kaj preveč na te nastavitve:

aodius ::

http://www.gregorsalobir.si/

AnWar ::

J****** Kdaj bo to prslo ze nekrat vn!
[Asus ROG Strix SCAR III]

destroyer2k ::

AnWar

Za 7 dni če se prav spominjam. In dobra latnost tega kateri bo igro kupil, da je nanovo spisan multiplayer. Tako da v nemčiji so delal samo multiplayer (crysis wars) v bidimpešti pa crysis warhead.

AnWar ::

Lepo lepo :)
[Asus ROG Strix SCAR III]

Veron ::

prej ko si misliš klik (hint: friday)

Rippy ::

A bo Crysis Warhead na voljo preko tistega EA sistema za downloadanje in nakup iger ?

Edit: Pravkar sem preveril, direktno se bo dalo kupit/downlodat na EA store ko igra izide :) . Cena pa je treutno 19.99 funtov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

Skyman ::

a kaksen ve ali bo novi crysis warhead kot dodatek ali samostojna igra tako kot je bil prvi del....spasujem zato ker mi je kolega omenil da bo novi crysis kot nadgradnja nove in bos rabil imeti crysis prvi del in da bos dal novega crysisa sam cez

iLichu ::

a kaksen ve ali bo novi crysis warhead kot dodatek ali samostojna igra tako kot je bil prvi del....spasujem zato ker mi je kolega omenil da bo novi crysis kot nadgradnja nove in bos rabil imeti crysis prvi del in da bos dal novega crysisa sam cez


samostojna igra bo :)

Skyman ::

hvala za odgovor

aodius ::

Crysis Warhead pride 19.9 v Slovenijo.

Hier nochmal das Bestãtigungs Zitat von Alexander Marschal:

Moin,

nochmal zur Bestãtigung hier die aktuellen und offiziellen Release-Daten für Crysis Warhead (sprich, ab diesem datum ist das Spiel offiziell im Handel erhãltlich):

Deutschland, Frankreich, US: 18. September 2008
UK und rest der Welt: 19. September 2008

cheers,
-alex


vir

The Warhead pc
http://www.gregorsalobir.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aodius ()

Berserker ::

Bo tu vse pošlihtano ko v navadnem crysisu ni blo , npr. sam palme so se razletele pa da lomljivost betona.

the_game ::

Rabim nasvet! za spodaj podpisano konfeguracijo na Visti Ultimate 32bit me zanima če mi lahko kdo pove kakšne nastavitve naj uporabim da bo čimbolša grafika in da se bo dalo normalno igrat brez štekanja, aha pa še to kdaj bolj gladko teče igra če je v DX9 načinu ali v DX10!! V igri CRYSIS seveda!
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: the_game ()

aodius ::


Introduction
After a lot of hard work from our Budapest office we’re nearly ready at the point of releasing Crysis Warhead world wide. To celebrate this and the launch of Crysis Warhead and Crysis Wars we are going to be holding an event in Crytek Budapest, the studio at which Warhead was developed.



The Guests
Some key members from our fansite community have been invited to attend, and shall spend 2 days at the studio, getting a chance to play through both Crysis Warhead and Crysis Wars whilst also being able to engage the team in a Q&A sessions, just prior to ship date. The event is being held from the 10th – 12th September.

The fansites will include:

* Crysis.hu
* Incrysis.com
* Crysisnews.de
* Crysis-hq.com
* Crysis.it


Not only are we giving these guys the opportunity to visit the office, play the games and general spend 2 days in the company of Crytek staff, but we’re also going to be partaking in a unique activity which we’re going to keep a secret, but should be one hell of a lot of fun (be sure to keep checking back regularly for updates on that!)

Crytek Attendees
We are going to have almost the entire Budapest crew in attendance, and also making the trip from our Frankfurt office will be:

* Bernd Diemer - Producer of Crysis Warhead
* Eric Lagel - Producer of Crysis Wars
* Eddy Dew - Lead Community Manager
* Sven Metzger - Community Manager


So be sure to keep checking back to Crymod, and other fansites over the coming days, as we’re sure you’ll be seeing plenty more information all the way up until release!

-Crymod Community Team

__________________
-Eddy
Lead Community Manager
Crytek


 eating pizza

eating pizza



Kako se imajo lepo :D
http://www.gregorsalobir.si/

strictom ::

Vsaj tak boom ni okrog dodatka kot je bil okrog base igre.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin
««
49 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841350 (24496) kajetan
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564126198 (80010) Assass1n
»

Radeon 4870 in Crysis

Oddelek: Strojna oprema
482216 (1543) SebaR
»

Februarja že GeForce 9? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1008041 (8037) Senitel
»

DX 9 vs. DX 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926559 (5597) kobilica

Več podobnih tem