» »

il2 + gf6800gt + black water=problem

il2 + gf6800gt + black water=problem

Victor ::

Pozdravljeni,
če se komu sanja kako rešiti problem črne vode v perfect nastavitvah grafike pri igri il2 pacific fighters se toplo priporočam naj mi razodene skrivnost..hvala

M-XXXX ::

Probaj ksn patch instalirat. Pr far cryju je isto k shaderju ne podpira in moras patche instalirat.

Victor ::

Bil bi ti hvaležen za obrazložitev kaj je to KSN. Al pa če maš kak link za ta patch.
tnx

destiny ::

:D KSN = kakšen :D

Victor ::

Aha ksn=kakšen ..he he
Ja dva patcha sm že inštaliru dll-ja sam je en drek s tem. Sm pa na porumu od UBI vidu da ma folk dost problema s tem, samo nobeden nima kahones da bi dal točne podatke..Sami pravniki :)

ru7 ::

Lahko probaš novejše/starejše gonilnike od grafe? Sicer pa jst sem spustil nastavitve tal na najmanjšo, prav tako nastavitev zvoka, saj ga "lažje" slišiš, če ti leti za hrbtom. Pač hitreje opaziš nasprotnika ;) :D .

Če te tok moti, da nastavitev ne morš met perfect (High dela v redu?), nima smisla letet 8-)

Victor ::

Ja hvala za nasvet. Letim na 1280*768 na excelent in vse dela gladko. Rad bi lepo vodo na perfect ker če sem že zaradi igre upgrejdu comp nej dela tko k se spodobi.
Second best is not good enough

ru7 ::

...je bil samo predlog :D, če smem prašat, kaj letiš ponavad (BF, Yak, ...?)

LP

DOOM_er ::

mene pa neki zanima nekdo je nekoč in nekdaj omenjal da lahko spreminjaš položaj in lego sedeža za boljši pregled. mi kdo pove kako:8)
Robots will steal your job. But that's OK

destiny ::

Shift+F1, napisano pa je že bilo v enem izmed zadnjih 20 postov v temi IL2 Sturmovik

Victor ::

Shift+f1=spreminjanje sedeža...ql
No sej ne da nebi te funcije poznal sam je vsepovsod razen pri Me 262 pa Go skoraj neuporabna.

Letim pa hmm odvisno od situacije. Probam se navadit na Fw, ker je zelo dobro letalo, le malce slabše maneuverabilno:\ he he
Ko te enkrat z P 51 (ti pa v La7) obrne ULTIMA_LATET potem vidiš da tisto kar je važno je v kabini.

Ka furate kej folk?? Hyper lobby? UBI??

ru7 ::

Vsi furajo Hyperlobby. Vem kok je s takimi letet, sem se mel čast peljat ob boku z FZG_Mak, FZG_Immel, ..., PE Volk, PE Niko, ...

Jst sem nehu pred kake tričetrt leta po kake letu pa pol letenja. Ne vem ali me je minilo, ali pa pomanjkanje časa. Nekaj časa sem bil brez neta (skor pol leta), tko da me je minilo letet samo proti kompu. Ko sem šu čez neki časa nazaj letet, mi ni šlo (itak :D ), sam so full spremenil vzletanje pa to....

Victor ::

Ja ja. Tako đeki so da ga skor obtožiš cheatanja :)))
Sam tak folk ma pomojem že 5 let letenja za sabo. Ko sm to igro dubu sm takoj začel online, sploh ne vem kok je kej z compom letet. Razen quick miss. b.
A si mel kej izkušnje kako zgleda cheatanje (če izključimo printscr)
Najbrž se da kej crackat da se ti Fw obrača kot La7 pa tko :D
Samo mi niti pod razno ne pade na pamet da bi cheatal, ker bi blo čist brez veze.
Še printscr nism NIKOL prtisnu. Sam se mi zdi da dost folka to dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
158568867 (27476) CrustyDOD
»

Problem z igro IL-2 Sturmovik

Oddelek: Igre
91275 (1079) jamiroq
»

simulacije letenja

Oddelek: Igre
403609 (2632) jamiroq
»

Need For Speed - Underground (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41725272 (15630) boštjan
»

LOMAC - Lock On Modern Air Combat

Oddelek: Igre
442712 (2161) mohha53

Več podobnih tem