» »

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server

««
29 / 32
»»

Gangster ::

jst uporablam tipkovnco+jojstik....pa mas ene k so za svinganje.za levo pa desno...pol mas komande pa levo desno pa mensi sredina.....kaj tale sredina nardi?.....+ tole kk se sodcek nardi sm brav d levo+rudder desno.je prov?.k mi ne uspe:(

BigWhale ::

Sodcek je ko nos letala naredi kroznico pri katerem je polovica kroznice nad horiznontom, polovica pa pod horizontom.

Kako pa to naredis je pa druga stvar... :)

PS: A lahko pises v malo bolj berljivi slovenscini? ;)

miroB ::

Jaz mam pa problem z povezavo na net. V routeru mam izklopljen firewall in forwardirane porte 21000 in 21010(tcp in udp), pa še vedno sem mi v setupu/network ne pokaže ip ki ga naj izberem. Kaj mi je storiti?

ali3n ::

pa ti pokaže zunanji IP?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

miroB ::

>pa ti pokaže zunanji IP?
Ne, če misliš to na setup od špila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miroB ()

JRY_slo ::

barrel, split-s, immelman.... kva ti bo to???
Prpizdiš 600+ na bastarda, pošpricaš z vsem kar maš in nazaj v stratosfero :). Če fališ, ponoviš. 1x. no, loh 2x mogoče 3x.8-)

BigWhale ::

Jry, problem je edino to, ce nasprotnik obrne nos navzdol in ga zravna tik nad ali pa kar med drevesi :P

Ali pa se huje, obrne nos navzgor in zacne nazaj 'spricat' ;)

destiny ::

Prpizdiš 600+ na bastarda, pošpricaš z vsem kar maš in nazaj v stratosfero


Podobn jest delam s svojo punco :D

BigWhale ::

Jaz se pa raje lovim in preganjam, tako, da spoznam vse hribe in doline, gozdicke in kanjone... Splaca se poznat teren, pa se dalj casa traja.

Hm.. ja v obeh primerh... ;>

Gangster ::

ok ce je to sodcek.....barrel roll.....roll z uporabo swinge:D

Gangster ::

ej folk dejte mi pls linke za vsa letala...silhuete (crne ali barvne)
pa kksne mape pls

destiny ::

Hm.. ja v obeh primerh... ;>


Načeloma tud jest tko delam, a po kakem daljšem prizemljenju postanem zlo trigger happy :D

...v obeh primerih se razume...

JRY_slo ::

- no, to sm mal prevec zbanaliziru... pomembno je valda da si v enem od FW 190 serij


"Podobn jest delam s svojo punco"

a bit more detail then we need to know :)

"obrne nos za tabo..."

- ce mu prpizdis 600 in prtisneš brizge, fališ oddajvaš še 5 sekund, zoom-up... tezko te bo zadel. res tezko. res, res,.... res težko. po mojih izkušnjah.

"te vidi in ti dajva proti tlom..."
- kul! thats just as much of a noob u need for a kill:). FW=No2 v dive-anju...

sicer te pa itak ne vidi.

EDIT:
- Gangster dej pobrski po teh temah. Niko je ze pred casom objavil CB silhuete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JRY_slo ()

mesoreznica ::

@BW Med vsemi nami tu gor je JRY_slo (razen Pe_Niko in Volk-a) daleč najboljši pilot, tako da dečko ve kaj piše.>:D

Aja pa BW ko smo še skupaj leteli si ti res raziskoval hribčke pa tudi padal si na tla zaradi teh hribčkov.:D

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Eh, saj nisem rekel, da ne ve kaj pise. :)

Kar se pa hribov in dreves tice, pa sem jih jaz bolj malo opraskal. Ce sem letel v La7, v 109 sajtrgi najbrz vec ja... :P

JRY_slo ::

evo mape...

suntrace1 ::

A ima kdo doma Falcon 4.0 z knjigo in ga ne igra, pa bi ga bil pripravljen prodati po razumni ceni?
Vem, lahko bi dal pod oglase, sam se mi zdi, da bom prej tako prišel do igre.

miroB ::

>Jaz mam pa problem z povezavo na net. V routeru mam izklopljen firewall in forwardirane porte 21000 in 21010(tcp in udp), pa še vedno sem mi
v setupu/network ne pokaže ip ki ga naj izberem. Kaj mi je storiti?

Kdorkoli??

ali3n ::

upam da maš v Setupu nastavljeno LAN povezavo

"noro ugibanje": v nastavitvah TCPIP na mrežni ročno nastavi IP, subnet (da avtomatsko) in Gateway; pravtako nastavi IPje DNSjev od Internet providerja (Siol, Telemach, LokalniKovači,....) sicer bi moralo delat brez teh nastavitev (vse na auto), sam pri Rusih nikol ne veš...:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

BigWhale ::

Suntrace, jaz imam, ce najdem, ti podarim.

Prodam? Lepo te prosim ;)

miroB ::

>upam da maš v Setupu nastavljeno LAN povezavo
Seveda mam nastavljeno lan povezavo in mrežne nastavitve mam vse ročno nastavljene.
Internet mam pa prek routera, če je prej kdo slučajno spregledal. V routeru mam izklopljen firewall, pa še forwardiral sem potrebne porte, tako da mam v nastavitvah internet connection v winsih 21000 in 21010 porte avtomatsko odprte. Internet mam prek kabla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miroB ()

suntrace1 ::

:D Ah, ne, to je pa kar mal preveč da mi daš. Če najdeš, prosim, prosim maili, :D

primi ::

no mene sam neki zanima;

recimo ko mas un joystick ka ima zravn se uno palco za throtle, ki jo drzis z levo roko pa ma gor se veliko enih gumov...

no mene zanima kaj mate vi, al pa kaj majo v resnici piloti na unih gumbih za ene funkcije?
nevem amajo za kolesa spuscat al bomboncke stresat al majo za potrobit kasnmu pilotu, ki ga majo na muh....??
does H stands for joke?

suntrace1 ::

Oh, jaz sem pa že mislil, da si se name spomnil BigWhale, please poglej če imaš še Falcona, predvsem knjigo, ker bi mi totalno olajšala upeljevanje vanjo. Plz, plz...

V odgovor: v resnici na gasu ni nobenih gumbov, kolikor jaz vem, drugače pa imam tam:
- release chaff & flare / hold altitude
- bomb relese modes (SG,PRS,RIP SGL/PRS), bomb quantity / razni pogledi
- zoom in / out
- center view
- ECM jam
- move radar cone / maverick camera
-vse za pristajanje (toggle gear, lights, hook, landing flaps, wheel brakes)

in še malo morje drugih funkcij.

Pa da ne bo tak dolgčas v tej temi, evo ene slikce na hitro, iz Pacific Fighters 2000, hehe:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

primi ::

aha...... oookej....

recimo da sem razumel,priblizno pol, ampak ok. Sam ti suntrace1 verjetno spilas te kasne moderne avjone, ker si reku da mas tam ECM jam (sicer nevem kaj je to pa tut chaff mi ni ...) pa da mas tut flare- to zadnje se mizdi da je uno da zmedes zracno obrambo ane...

no me pa zanima kaj ma kdo na unih gumbih kdo ki spila kasne 2.SV avjone... ja pa vseeno tenx Suntrace
does H stands for joke?

BigWhale ::

Suntrace, vse skupaj imam najbrz v kleti. Kdaj bom to odkopal, ne vem. Upam da kmalu, ker je tam se nekaj stvari, ki jih potrebujem. :)


primi,
> no mene zanima kaj mate vi, al pa kaj majo v resnici piloti na unih
> gumbih za ene funkcije?


Pri F-16 je tako, da si pilot do neke mere sam lahko nastavlja gumbe, kaj bodo poceli. Na levi roki, torej throttle, so v glavnem gumbi za preklop orozja in za izbiro razlicnih nastavitev radarjev. Na desni roki je vec 4 smernih stikal, (ce poznas F-16 FLCS/TQS ali Cougarja od Thrustmasterja, potem ves kako zgleda to stvar), za upravljanje kurzorjev in podobnih stvari. HOTAS sistemi so narejeni zato, da pilot ne rabi spuscat pogleda za preklapljanje posameznih zadev.

V starih avionih, pa je bilo te gumbov bolj malo... ;) Jaz nisem imel nic.

mesoreznica ::

V IL2 je gumbov na palici vedno premalo. Tisti, ki pravi, da jih ni izkoriščal... :\

No pa začnimo:

1. tipka za dvig zakrilc
2. tipka za spust zakrilc (oboje nujno med dvoboji, tudi z ruskimi letali. Večinoma imajo štiri pozicije)
3. 1. orožje (večinoma topovi)
4. 2. orožje (večinoma strinice), dobro jih je imeti ločene ker manj pomembno strelivo uporabljate
pri strelih, ki so dvomljive narave.
5. Kontorla mešanice goriva in zraka +
6. Kontorla mešanice goriva in zraka - (to rabite večinoma pri primitivnih ruskih uber letalih, sploh
če imate dobrega nasprotnika, ki bi letel v področju kjer
morate ves čas menjavat mešanico)
7. Supercharger +
8. Supercahrger - (spet potrebujete za ruske avione)
9. Orožje 3 (bombe ali rakete)
10. Orožje 4 bombe ali rakete
11. Radiator (neke vrste hladilnik), ki ga morete ves čas upravljat, ker automatsko vodenje precej zamuja.
12. Pogled na armaturo in ciljnik od blizu
13. Pogled na armaturo in ciljnik od daleč (zelo pomebno v primeru, da letite full real)
14. prop pitch +
15. prop pitch - (če imate slider gumb toliko boljše)
16. vklop nadmoči (WEP, MW, GM-1) (nuja prdvsem pri nemških letalih kot so BF 109).

To zgoraj opisano so osnovne zadeve za letenje. Pa še veliko stvari je.

je še malo morej gumbov, ki pa jih bolj redko uporabljate in so lahko na tipkovnici. Recimo Gear up/down, Gear up/down manual, sprostitev zapor za vzlet z letalonosilke, sprostitev kljuke za pristanek na letalonosilki..

Recimo če ne letite vedno ful real je nujno imeti 4-5 gumbov za zunanje poglede, ki jih je takrat treba maksimalno uporabljat ker nasprotnik jih.

Gumbov za nujno uporabo je pri simulacijah modernih letal enako kot pri starih. Razlik je v tem, da morat epri modernih letalih te gumb uporabljat takrat ko je treba, pri WW2 letalih jih je pa treba uporabljat z občutkom in včasih tudi tam kjer ni predpisano.:D

Malo morje gumbov. Tisti, ki jih ne uporabljate si sami sebi delate težave. V starih letalih je bilo veliko gumbov za stvari, ki so v modernih letalih avtomatske. Nekaterim pač to ni najbolj jasno.:D

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

> V starih letalih je bilo veliko gumbov za stvari, ki so v modernih
> letalih avtomatske. Nekaterim pač to ni najbolj jasno.

No, no.... Tega ne moras primerjati z nekim novejsim letalom. Stvari, ki si jih nastel, so se v starih letalih vecinoma nahajale okrog po cockpitu.

V novejsih letalih imas pa toliko vec drugih stvari, ki jih je treba upravljati. :) Quick reference card s tipkami za Falcon 4 je dolg celih sest strani ;>

(To da pa jaz nisem programiral svojega flight sticka je pa nekaj cisto drugega)

mesoreznica ::

Stvari, ki sem jih naštel so bile ročke postavljene levo in desno.

Govorim o simulacijo kot taki. In sam vem, da sem pogršal marsikateri gumb, ker sem imel vse zasedene. Velikokrat sem ostal bre z glave zato ker sem imel knof na tipkovnici.:D

Kar se pa tiče obvladovanja vsega skupaj. Letel sem že marsikaj tudni Lock on. Vsaka igra ima svoje izzive. Vendar Lock on lahko za silo letiš že po mesecu ali dveh. V šturmoviku si potujoča cedilka po dveh mesecih.:D

Nič slabega mišljeno v prejšnem kometarju glede tebe BW. :)

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

suntrace1 ::

Quick reference card s tipkami za Falcon 4 je dolg celih sest strani ;>

Joj, ne me rajcat :D

Kar se pa tiče obvladovanja vsega skupaj. Letel sem že marsikaj tudi Lock on. Vsaka igra ima svoje izzive. Vendar Lock on lahko za silo letiš že po mesecu ali dveh. V šturmoviku si potujoča cedilka po dveh mesecih.

Hmmm, ne vem, jaz šele po enem letu lahko mirno rečem da obvladam A-10, Mig-29 in Su-33. Letet je definitivno lažje od IL, je pa zato ostalih stvari toliko, da sta nekje enako - od radarjev, EOSov, razne taktike za izogibanje SAMom, A2A refuel, itd. Tko da bit dober v Lock On/ Falcon 4 ( ;) ) ali v Il2/PF traja in traja.

Samo za tole rabiš en lep mesec vaj iz štarta da ti uspe izvest v uglednem času



Je pa tud res, da v enem tednu lahko pristaneš v vseh pogojih, ( oh, le zakaj? )



Škloda, da se ne bi dal s tem uletet v IL, bi bilo res zanimivo, pa še dokaj fer za primerjavo od ostalih jetov >:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

mesoreznica ::

No saj sem napisal "za silo letet".:D

Mislil sem tole, da lahko v Lockon-u po dveh mesecih lopneš kakšnega dobrega če maš malo sreče.:D

Medtem ko v IL2 tudi z veliko porcijo sreče ne moreš nekoga, ki je dober dol spravit.;) Razen če je zaspal za tipkovnico.:D

Se pa strinjam, da st aoba kompleksna. Lockon je bolj tehnično zajeban.:D IL2 pa bolj primitivno zajeban.:D

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Wendol ::

Oh, jaz sem pa že mislil, da si se name spomnil BigWhale, please poglej če imaš še Falcona, predvsem knjigo, ker bi mi totalno olajšala upeljevanje vanjo. Plz, plz...


@Suntrace1
Če rabiš kej od Falcona4.0 ti mogoče jest lahko kej pomagam. Ta sim je za mene kljub starosti še vedno najboljši med vsemi. Posedujem skoraj vse o njem, kar se je dalo v zadnjih letih dobiti.
Sicer ga trenutno ne letim, pa vendar....
In fantje, bodite brez skrbi, če govorimo o komplekstnosti, potem je daleč pred drugimi simi pravgotovo Falcon4.0 8-) Že samo delo z radarjem zahteva nekaj 100 strani manuala.
Letalski model se sicer niti slučajno ne more primerjati z LockOnom, ima pa svoje kvalitete drugje. Ne pozabit, da še nikomer ni uspelo niti pribljižno narediti takšno dinamično kampanijo, kot jo ima Falcon, delovni prostor pilota in njegovega dela, ni še nobena simulacija uspela bolje simulirati, kot ravno F4.0. In še ena veeeeeelika prednost pri tem simu, koda je "prosta" in tako je zagotovljen neprestani dotok novih addonov, takšnih in drugačnih, ki jih lahko poljubno izbiraš in uporabljaš. Dejstvo je, da se kljub starosti, še vedno največ "resnih pilotov" ukvarja s Falconom.
Škoda samo, da kvalitete, ki jih ima Falcon, nima LockOn in obratno. Kombinacija najboljšega pri obeh, bi bila the best off za vedno !!! :D
Načelno pa obstaja zame "velika trojica":
Falcon4.0, IL_2, LockOn:D
Vsaka od teh simov je najboljša v nekem svojem smislu!!!

@Suntrace1
Jest bi pa tebe prosil za malo pomoči za LockOn. Ta sim sem pred letom že letel, pol pa ne več, pa sem verjetno dost "ven padu". Z novimi popravki je tudi veliko sprememb in ostalega, kar bi s tvojo pomočjo verjetno hitreje obvladal.
Če te zanima, mi piši tukaj

ru7 ::

lepo da se še kej piše. Jst sem čist v pm kar se tega tiče. Zdej mam kišto v LJ nekaj časa in verjetno tudi bo še nekaj časa, ker morm neki programirat za faks. Sem pa za to, da se kej dobimo na piru alpa kej podobnega. :)

BigWhale ::

Wendol,

SuperPAK popravki so prinesli precej izboljsav in nadgradnje realizma v F4. Med drugim tudi dve strani startup checklisto pred vzletom in potem moje cohanje po glavi, zakaj hudica mi ne dela to ali ono... Vklopi cepec! ;>

Tudi letalni model je dozivljal preobrazbe.

Jaz sem ravno lockona instaliral. Z 1GB rama dela ze kar lepo...

Wendol ::

SuperPAK popravki so prinesli precej izboljsav in nadgradnje realizma v F4. Med drugim tudi dve strani startup checklisto pred vzletom in potem moje cohanje po glavi, zakaj hudica mi ne dela to ali ono... Vklopi cepec! ;>
Tudi letalni model je dozivljal preobrazbe.


Kaj imaš občutek, da sem jest pisal nasprotno?

BigWhale ::

Ne, a sem kje to napisal?

suntrace1 ::

Wendol in BigWhale:

Vse kar rabim je v bistvu knjiga, ker bi mi totalno olajšala vpeljevanje, 500 strani pa je za printat tud zame preveč >:D Čeprav bi se mi Falcon4 tudi zelo lepo prilegel moji zbirki simulacij. Tko da če je kdo od vaju ne potrebuje ali vsaj posodi, plz, plz, spomnita se name.

Drugače pa sem se z poigravanjem nastavitev spravil svojo mašino da kar lepo dela v spodobnih frame ratih, pod 10 pade skoraj nikoli več, običajno letim med 15 in 25 z večino nastavitev na max in resolucijo 1280x1024. Moja mašina ima 2700+ xp, 1 Gb rama in 9500pro. Sem pa pripravljen obema pomagat da enako dela kot meni, čeprav so zdele zame izpiti, sam včasih je treba tud živet ;) . Pošljita mi naslove na mail, da vama pošljem CD z vsem kar imam zbrano od Lock On-a - od treningov filov od IronHanda , ki so podprti z glasom, do skinov, modov, map, misij, campainov in seveda navodil, kako se lotit nastavitev, da dela stvar kot se spodobi, tko da bosta imela vsaj kje začet.

In Wendol, verjetno si letel še z staro verzijo, ki je imela več hroščev kot VW, naj te razveselim, da je po zadnjem patchu rock solid in dela vse tako kot treba. Po mojem boš zelo užival!
Aja, pa zdele bo izšel dodatek Flaming Cliffs z Su-25T, novo oborožitvijo, dodelana avionika za vsa letala, žal pa ga bo treba direktno naročit od ED v Rusijo,ker je Ubi odpovedal podporo. Govori pa se o simulaciji helikopterja Ka-50, tko da bo še zgleda zelo zanimivo.

Drugače pa Falcon4 zgleda zelo mikavno, dinamične kampanije, dinamično vreme, avionika, sam tole patchanje je kar :O in 8-O , tko da sem na koncu dal gor FreeFalcon3 patch ker je all-in-one, pa High Fidelity FM in še Balkans Theatre, da vidm če je notr Ljubljana, hehe. Vplačal sem tistih par jurjev za Hi-tilese od Aelesa, tko da je vse na ready-steady-go.

Po izpitih, se pa lahko dobimo tud na kakšnem pivu. Lahko bi tud se zmenil za kakšno skupno igro v Il2, ker me bo po mojem čist odtrgal, ko dobim Track IR in mi bo čist vseen, če me boste cepal dol kot glinastega goloba :D

Še mal screenshotov, ne vem zakaj jih je v tej temi tok mal, men prov sede kej pogledat, sploh so stari avioni men še zdaj čist hudi

npr



Ob 6.00 in jasno vreme,



za primerjavo med LOMAC in resničnostjo



mal low level crusing, da ljudje lažje vstanejo >:D



za tole je inspiracija Tina Maze



Trontl , vsakič ko greva na izlet z bejbo nama tkole zagodš



V ta obleki za mašo, hehe



Prekleti kavboji, kar z B-1B na rusko letalonosilko ;)



Mmmmm, lep plen >:D



Tole uhaja izpod nadzora, sem nadomestil za vseh prejšnih 29 strani, grem se jest raj še mal se učit :D

In Godspeed vsem

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

Gangster ::

od fantje jst mam pa en drug problem
jst igram na serverju z ubijem pa verzija 1.2
k pa pridemo not pa me sesujejo mi esc ne dela!
sm zamenu tipkovnco s sekino pa je isto sranje!!!!

ali3n ::

Z "esc" je imel(a) parkrat probleme tud mesoreznica... vzrok težav nam je ostal neznan in je uvrščen na Unescovo listo nerazložljivih naravnih pojavov.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Wendol ::

@Suntrance1
Manual od Falcona ti žal ne morem odstopiti. Boš potreboval verjetno obilo sreče, če ga boš želel sploh kje dobiti. Govori se namreč, da je že sicer najbolje napisan manual, kar se tiče uporabne in praktične vrednosti, je pa tudi drugače čisto spodobno čtivo, ki ga tudi sam z užitkom prebiram že nekaj let. Predlagam, da daš poizvednico na raznorazne forume, mogoče imaš pa srečo:)
Tule je že en forum, ki ga obiskuje tudi nekaj bivših "pilotov" Falcona, in se mogoče uspeš dogovoriti:)
Za ostalo "literaturo" pa ni težav in je vsa dosegljiva na netu, vključno z original manualom za F-16, ki je v simu čist kamot uporaben in dobrodošel.

suntrace1 ::

@Wendol: Te čist razumem, iščem že en mesec, od Bolhe do Mantisa, sam je nikjer ni za dobit, za ta forum pa slišim prvič. Knjiga je res lepo napisana, imam pdf in bi mi čisto zadostoval, če ne bi bila knjiga del vpeljevanja v igro, tko pa sem en dan stiskal tabular, dokler mi ni presedlo in sem si rekel da počakam na manual če bom imel srečo. Sej konec koncev večinoma letim Lock On, pa še z časom sem bolj na tesnem trenutno. Mogoče bom pa le našel koga, ki jo ima v kleti, pa je ne rabi več ;)

Aja, CD vama je še vedno na voljo, vse skupaj pride debelih 700 Mb, zbiral pa sem kar nekaj časa - če želita mi mailita :)

lp

Gangster ::

jah ali3n kaj nej pa pol nardim?
reinstaliram al kaj?

ali3n ::

pojma nimam... tam so težave izginile same po sebi...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

eter ::

a tuki še kdo leti FB?
pa če vam tist server še laufa - a mi loh gdo pove ip pa kdaj laufa
hvala!
a je 1.22
Don't worry, probably i'm wrong.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eter ()

ru7 ::

Serverja ni gor, ker ima lastnik težave z delovanjem Pacific Fighters. Drugače pa je bil včasih server AEP 2.04

Drugače pa jst trenutno letim proti AI, ker v LJ nimam neta :((((

Wendol ::

@Suntrance1
Ej, pojdi na tisti forum, ki sem ti ga zgoraj navedel in poišči nekoga, ki ima nick Tolovaj.
On je nekoč letel Falcona, sedaj pa ne več, ima original, mogoče ti pa odstopi manual.
Pa veliko sreče :)

suntrace1 ::

@Wendol: Zgleda da si mi jo kar ti prineseli - oglas na forumu se je obrestoval, dobil sem mail da mi ga proda po ugodni ceni in še na isti fax hodi kot jaz :) Komaj čakam četrtek, da se vležem v fotelj in preberem vse skupaj, naštimam profil in sam gasa direkt iz Aviana nad Ljubljano' >:D

Wendol ::

@Suntrance1
Za katere addone si se pa odločil?
SP4.2 ali FF3 (in zakaj) ?

p.s.
pa še neki slikic iz Falcona, za tiste mlajše člane virtualne scene, ki nimajo pojma o čem pišem8-)
tule
;) grafika (eyeCandy) je še najmanj, kar lahko Falcon nudi;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wendol ()

suntrace1 ::

@Wendol: Za FF3, razlog je preprost - ker sem 2x šel po poti SP4.2 in se mi je PC čist zamešal, vsakič pa je trajal 3 ure, da sem ujel red nalaganja patchev. Z FF3, pa ne moreš zgrešit, ker je samo en patch in ni bilo problemov z stabilnostjo igre. Vem, da realnost igre trpi, sam raje to žrtvujem, kot da se mi sesuje sredi misije. Aja, pa dodal sem še High fidelity FM in seveda Aeyes hi-tiles in f-16 cockpit ter Balkan theatre.

Za zabavo sem probal Wings over Vietnam in je res krasen špil, čist nezahteven in zelo zabaven, če se ti ne da preveč koncentrirat in želiš mal hitre zabave. Za podlago si naštimaš še Hendrixa in je prov '' groovie' :)'

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

mesoreznica ::

@Gangster jaz sem imel probleme v iL2 z tem ESC in tudi v UT 2004. Zamenjava tipkovnice ni pomagala. Zadeva je čez čaz izginila. Od takrat ni več problemov. Zakaj se je to dogajalo mi ni jasno.:\

Malo še počakaj če en bo izginilo pa reinstal.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X
««
29 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915115 (6367) ziga1990
»

Falcon 4.0, Lock-On, ... moderne simulacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
756661 (3788) SLO_Robert
»

simulacije letenja

Oddelek: Igre
403625 (2648) jamiroq
»

Fly igre

Oddelek: Igre
282400 (2058) San
»

Prvi popravek za IL2 - Sturmovik: Forgotten Battles

Oddelek: Igre
71581 (1510) ali3n

Več podobnih tem