» »

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server

IL2 - Sturmovik Forgoten Battles dedicated server

««
31 / 32
»»

BigWhale ::

Jest sem flightstick pospravil v omaro. Mogoce spet kdaj... :)

ru7 ::

Jah napovedovali so največji patch v zgodovini 0:) :D , samo ne vem kaj je iz tega. A še kdo leti sploh? Jst sem offline iz PF že kake pol leva (verjetno več). Punca še kr piše diplomo tko da sem od komp. Sem inštaliru patch sam še nism probu.

Jst bom mel s sabo joy na NEST tko da če bo kdo špilu ali bi zašpilu "count me in"

ali3n ::

jest spet malo letim (po doolgi pavzi) pa mi ne gre najboljš.. :D

na NEST pa le prineste PaliceVeselja™
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

BaRtMaN ::

Treba kaj kupit... Saitek Cyborg Evo še zmeri best buy za okoli 10k?

ru7 ::

Ja hudo Gorazd, dej še cimra rukn, naj kej zašpila :D

ali3n ::

BaRtMaN - kokr jest vem ja....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

jamiroq ::

Treba kaj kupit... Saitek Cyborg Evo še zmeri best buy za okoli 10k?

imho bi bil zdej best buy Saitek X45 za 15.5k na igabibi.

BaRtMaN ::

Fiziološko prezahteven zame. :(

BigWhale ::

Jest sm ga probaval v stacuni, pa sem mel neke prste prekratke... :P Isti smorn je bil z F-16FLCS od Thrust masterja...

:))

BaRtMaN ::

slo-warhavk ::

Pozdravljeni veterani, kaj res nikogar več ne zanima letenje..? Vse kar na HL vidim je samo še Niko. ..

Torej Nebesni lovci....?!


LP Darko

ru7 ::

slo-warhawk, dej se kej javi na MSNju, pa se kej zmenmo za kak večer. Trenutno sem na ADSLju tko da bi mi verjetni zdej tudi kr lepo delal. Dej oglas se ;)

Partizanen ::

Mal se morm pohvalt ;) :D

Vsi takoj (!!!!) kupt TrackIR4 pro. Brez debate, to je neverjetno dobr, mi kr pritisk vzdigne, ko se spomnm, kolk fino je zdej letet.

In vse to po 2 urah testiranja gadgeta. Kaj vse še bo ..... jipiiiiiiiiii.
PE_Niko

CrustyDOD ::

Jest sm še kar med oblaki, sem mel pavzo zdele en mesec, toda zdej se spet začne.
Letim pa na serverju called 'Full realistic settings' ali nekaj podobnega na UbiSoftu.

Partizanen ::

http://hyperfighter.sk/index.php

pejt sm pa si snemi hypperlobby, ubisoft ne premore vrhunskih pilotov. ;)
PE_Niko

slo-warhavk ::

Niko pozdravljen.

Kje si zadevo nabavil, cena, ali je vep ?

LP Darko

Partizanen ::

mail order, 180 euronov & worth every penny.

model je ta zadn, trackir4 pro.

za ilustracijo...

prvi dan, po pol ure letenja, mi je blo mal slabo (airsickness :D ) in sm šu spat (srečn kt otrok).

drugi dan, slaba urca letenja - formacija s kolegom, parkiral sem se mu ene 3 metre od krila in tam ostal kot prbit, ne morš verjet, kakšna preciznost.
drugi dan, prvi coop, full real, 8 kills (pa kr neki municije še na zalogi, preciznost je neverjetna, predn nism pršu na manj kot 120 metrov sploh strelu nism). kolega iz PE je umiral od smeha, ko sm se po TS2 drl, da ne morm verjet in da je to too much in da kako za vraga ljudje s TIR itak ne pobijejo vsega, kar jim prileti na manj kot 10km.

s tem da pravjo, da rabš 2-3 tedne, da se ga orng "navadiš". zdj, al sm jst genij, al pa uni nakladajo, vem le to, da BOM ZDEJ VSE POBIL :D Preprosto ne zgubiš več tarče izpred oči in oh in sploh neverjetno. to ni več igrca, zdj je pa res simulacija, čist drug svet... bolj si varen, ker lahko konstantno preverjaš rit itd.

i rest my case 8-)

anyway... just get it. now! prodajte babico, oropajte banko, zdilite ledvico, anything, but do it!!! today. no joke, res je toooolk dobr. ne morš verjet. 8-)
PE_Niko

BaRtMaN ::

Smeha polna skleda, tale post.

Sej sem gruntal, da bi spet kej letel, pa nimam več pravga hardvera za to, palce veselja že dolgo ne, v Ljubljani (kjer mam prenosnika z r9200) pa še neta ne. Tko da žalost, ampak počakajmo na BoB!

BigWhale ::

Mogoce, ce bi kskng od tamalih zamenjal za TrackIR... ;>

suntrace1 ::

Imam TiR3 Pro in je tolk dobr da res ne vem, če rabim še boljšega. Cena je tud dosti nižja, tako da je best buy.

In kdor nima TiR, nima pojma kaj je pravi občutek letenja.

Dekinio ::

Danes si bom poinstaliral zadevo...Zanima me kaj vse rabim (dodatki),na katerem serverju ste, kje vas najdem...

BaRtMaN ::

Jaz sem si nabavil Saitek Cyborg Eva. Dobim kmalu prenosnik z X700 in bo veselo, če le dobim tudi net v LJ.

Dekinio ::

Nebo nihče pomagal...

BaRtMaN- mam prenosnik z X700 grafiko pa mi špila nekak ne zažene,nevem al ne podira WXGA resolucije al kaj drugega...

BaRtMaN ::

Po mojem podpira, sicer pa si nastavi vse na minimum, imaš te nastavitve kot poseben program. Pa probaj kakšne druge gonilnike.

Rabiš pa igro, najnovejše popravke, ki jih je kar precej (iz 3.0 na 4.02 je okoli 230 MB IIRC) in pa HyperLobby - program za multiplayer, kjer je največ letalcev. Na ubi.com, ki pride z igro, jih je precej manj pa še slabši so.

Seznam popravkov v vrstnem redu namestitve:
- pf_v303.exe (popravek iz v3.0 na v3.03, 100MB)
- pf_v401.exe (popravek iz v3.03 na v4.01, 100MB)
- pf_v402.exe (popravek iz v4.01 na v4.02, 25MB)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

miguelslo ::

jaz tudi kmalu dobim igro, a pa rabim tudi ACE expansion pack da lahko igram z vami? 8-O
_____

Partizanen ::

da
PE_Niko

urban99 ::

mene pa zanima, kako narediti svoj server za routerjem. S kolegom sva odprla port 21000 v obe smeri pa nama ni uspelo - a je še kaka "finta" slučajno? tnx, se vidimo kmalu v zraku :)

BaRtMaN ::

Živjo. S svojim novim Cyborg EVOm imam težave - ne dela mi recimo throttle. Ima kdo kakšen pameten profil zanj? Na netu površno iskanje ne najde nič.

Mirtma ::

@Bartman
V nastavitvah igre ga moraš aktivirati (Hotas setup - če se prav spomnim)

BaRtMaN ::

Sem že sam pogruntal, hvala.

Še vedno pa iščem kakšen pameten profil za Cyborg Eva...

Mirtma ::

Jaz imam profil za IL2 (tudi LockOn), ne vem pa, če je pameten. Jaz sem se navadil nanj... Če želiš, ti pošljem.

BaRtMaN ::

Kar pošlji: barto@email(NE.SPAMA)si

Verjetno veš, kaj odtraniti!

Mirtma ::

@ Bartman
Poslano!

BaRtMaN ::

Prejeto, hvala!

ru7 ::

He he, kupi kdo X45 (rabljen ene 4 mesce). Info na PM :)

BigWhale ::

Evo tkole, zgodaj je treba zacet... ;)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: BigWhale ()

BaRtMaN ::

Vidm, da je trigger happy.

Se bo treba merkat! :D

Mirtma ::

Nice! :D Bo treba še eno mašino zrihtat, pa v mrežo!

brandy ::

Najprej se opravičujem, če je bila ta tema že obravnavana, ampak moje iskanje ni prineslo ustreznih rezultatov.

Na nekaterih avionih imam premaknjen merek (nišan) strojnice ali topa v kokpitu tako, da ga je vidna le polovica ali pa še manj. Kako naj to napako odpravim?

Za odgovore se zahvaljujem
lp Brandy

destiny ::

Ja, to je že blo obravnavano v tej temi kar nekaj časa nazaj. Je že tolk časa nazaj odkar sem špilal il2, da sem že pozabil kaj morš pritisnt. Probej funkcijske tipke (F1-F4), če pa to ne bo delovalo pa po vrsti pritiskaj na tipkovnici, enkrat bo že zagrablo...

jamiroq ::

control (ali shift?) f1 je prava kombinacija, iirc.

Mirtma ::

Shift+F1

ali3n ::

V bistvu gre za "spreminjanje položaja sedenja"; ko je viden cel merek naj bi bil pilot nagnjen naprej...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

brandy ::

Deluje!!:)
Hvala vsem za pomoč in prijaznost.
lp Brandy

Forstner ::

ehm, a ima kdo/pozna koga, ki prodaja TrackIR2/3?
jryooo@gmail.com
tnx!

jamiroq ::

imho je najboljsa varianta, da si ga narocis iz tujine, ker kolikor se spomnim, folk rabljene TIR pri nas prodaja po zelo zasoljeni ceni. Svojega TIR3 in Vector Expansion sem narocil iz RC Simulations, stran sicer zgleda precej cesko, ampak so zelo profesionalni.
TIR3Pro z Vector Expansion pride £89.95+S&H (ki so, vsaj pri meni, bili £7.50), TIR4 pa je £109.95 z ze vkljucenim S&H.

ali3n ::

@Forstner: :D Te je spet zgrabilo frčat po zraku?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Forstner ::

Tnx JamiroQ, TrackIR3 Pro £69.95 + £10 za kapo + shipping.
hmm pomoje bom se mal pocaku ce se javi kdo z rabljeno verzijo.

Poleg tega sem pa se mal v dilemi, ali nabavit stick x52 za 35k in pac uporablam HAT tko ko do sedaj
al nabavit TIR za 35k in letim z nekim Logitech Extrem 3D Pro...
hmz hmz :\

jep ali3n, prah se mi na zakrilcih nabira ^^

cu

Forstner ::

btw, kolk je sploh se rednih "pilotov" tuki, al ste vsi nehal letet? :(
U nedeljo sm vidu "=SLO=Hellcat" na HL. Je to kdo od vas? :P
Slovenski Sqdn?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Forstner ()

jamiroq ::

imo se vseeno bolj splaca zraven tir3 nabavit vector expansion, ker ogromno izboljsa 2d tracking. samo s kapo oz. z odbojnimi nalepkami namrec pretvarja vse 3d premike v 2d.
btw, tir4 ima vector expansion ze zraven (sicer brez kapce), pa tudi vecji vidni kot pride vcasih prav. poleg vsega pa ima tir4 neprimerno boljsi mehanizem za pritrjevanje kot starejse verzije (s selotejpom se sicer vse da, ampak zgleda pa precej grdo ;)).
««
31 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

War Thunder (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11915130 (6382) ziga1990
»

Falcon 4.0, Lock-On, ... moderne simulacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
756668 (3795) SLO_Robert
»

simulacije letenja

Oddelek: Igre
403628 (2651) jamiroq
»

Fly igre

Oddelek: Igre
282402 (2060) San
»

Prvi popravek za IL2 - Sturmovik: Forgotten Battles

Oddelek: Igre
71582 (1511) ali3n

Več podobnih tem