» »

Zakaj siol enostavno ne ukine 080 cifre ??

Zakaj siol enostavno ne ukine 080 cifre ??

#000000 ::

Sej ne da bi ne vem kolkrat klical, kličem pač takrat ko sem 100% da mi zaradi njihove napake kaj ne dela, in ugotovil sem da jih je praktično nemogoče priklicat, vedno ampak res vedno (probajte kr na random poklicat) so vsi operaterji zasedeni, pa je ura 8 zjutraj ali zvečer ali pa ob 2 zjutraj in popoldan, vedno ista pesem.

Zdej me samo zanima, al sem samo jest te kur.... sreče al imate podobne izkušnje. Sam kaj jim sploh lahko rečeš-nardiš da se bi stanje popravilo ?? kak predlog. LP

ali3n ::

Ko so problemi, se verjetno usuje veliko klicev; posledično pride do "počakajte na prostega operaterja"... sam navadno v tem primeru odložim, ker vem da že ostali "morijo"... po mojih izkušnjah izpadov in veliko, ko pa so, pa kar hitro poštimajo zadeve.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

OldSkul ::

Verjetno sem eden redkih, ko vedno dobim linijo tako če kličem Siol, kot če kličem T-2!

#000000 ::

Verjetno si res :D sam jest res kadarkloli (tud če bi imel net v redu in me samo nekaj zanima) pokličem je stanje v buli. Če bi stanoval kje blizu Cigaletove bi šel za hec kr tja :D :D LP

AndrejS ::

Vedno ko sem klical SIOL ni bilo problema. Sem pa na začetku klical T-2 celi teden in jih nikoli dobil, zato serm raje ostal na SIOLu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
574472955 (699) predi
»

SIOL tujina down? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
22421067 (4859) MacGyver141
»

Evropska komisija hoče odpraviti mobilno gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7219481 (16265) PrimozR
»

T-2 telefonija krši zasebnost uporabnikov ?! In pravni vidik ?

Oddelek: Omrežja in internet
426748 (5352) ales85
»

T-2: Splošna debata in iskanje zarote (strani: 1 2 3 459 60 61 62 )

Oddelek: Omrežja in internet
3075269249 (65464) beta1

Več podobnih tem