» »

SIOL tujina down?

SIOL tujina down?

1 2 3
4
5

Veron ::

@trdi
Tehnikov? To je tip na 080 1000, to ni noben tehnik, ampak študent botanike, ki dela prek napotnice.
sam si pa caR >:D

Ice-Heki ::

@SaXsIm : znam bit zelo prijazen, pa ne težim vedno, samo ko gre pa za siol pa vedno ... so se iz mene delal že preveč "norca", tako da jim samo vračam ...

vice boy ::

Se strinjam s Saxsimom....

Če bi jst tm delu bi mi šlo tut na koruzo da skos eni 18letniki+ kličečjo in sprašujejo, k itk s tem ni uspeha, sm eni so pa finoče

Neki sm pa slišu da ima Arnes ja JF-ju serverje pa da jim včasih el. zmanjka pa da eni nimajo generatorjev...a kdo kej ve o tem?
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Flux ::

Ice heki:
Prav je tako! Ti vsaj neki v življenju mal ego dvigne. Sej fantje na 080-1000 so pa itak že navajeni na arogantne klovne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Flux ()

Mr.B ::

Telekom kupuje Vajence, ker mu majstri takoj pobegnejo...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

SaXsIm ::

@Ice-Heki:
Vseeno. Kolikor jaz razumem, je tebi v interesu, da ti internet deluje in če ti ne, da se okvaro čimprej odpravi. Zakaj bi potem težil in podaljševal čas popravila? Sej če ti ne paše na siolu, greš lahko kamot drugam. saj ima dosti ponudnikov dial-up. Če pa si se zaradi nekih razlogov odločil, da boš na siolu, moraš neke zadeve vzeti v zakup. Isto velja za LjubimPeesde. Če ti ne paše siol, vredu. Pejt drugam. Samo ne ti mene prepričevati, da je kurac, če pa jaz vem, da mi deluje zadovoljivo. Po tvojem pisanju sodeč se mi zdi, da so tudi siolovci veseli, da si šel.
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D :\
SaXsIm

LjubimPeezde ::

Če ti ne paše siol, vredu. Pejt drugam. Samo ne ti mene prepričevati, da je kurac, če pa jaz vem, da mi deluje zadovoljivo.

Lej takih izpadov kot jih ima Siol v zadnjih dneh na T2ju nisem imel nikoli. zanesljivost je pri siolu torej v kur*u
Zgleda da ste nekateri zaljubljeni v svojega operaterja, ali pa ste študentje botanike in delate na helpdesku in svoje frustracije prenesete v real life>:D

Mr.B ::

To je tako, kot so vsi zaljubljeni v NLB.

No sicer SIOL vsako noč, ločuje poslovni del od raje, zato pa pada.... Poslovni del bo imel recimo QoS, ki ga pri navadnih uporabnikih ne bo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Ch4N93 ::

Nekdo je napisal, da je ostalo še samo nekaj tehnikov, ki so sposobni rešiti zadevo, in zato pač traja dlje časa. Zanimivo, da pa se prej, ko je bilo še več tehnikov težave sploh niso pojavljale (vsaj ne v takšnem obsegu).

Glede tega sporočila, da so težave odpravljene, pa so verjetno že napisali skripto, ki sporočilu samo pripopa trenutni datum. :D
Ni nam lahko...

vice boy ::

Opet...

zdj pa nč ni delal tut slotech ne !!!?
Osel gre samo enkrat na led, človek pa dvakrat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vice boy ()

kriko1 ::

Na srečo je bil le to nekajminutni mrk... verjetno so to le predpriprave na večer.

ffka ::

omg zdele spet ni delal jih kličem jih se dobit nism mogu mam občutek da jih bk za uporabnike

Flux ::

Ne ne eni so botaniko že doštudirali ;).
Vsaj niso arogantni klovni brez izobrazbe :D

Azrael ::

Zaminivo branje kakšne bedarije strešajo prepotentni muloti, ko so za par minut brez neta. Res škoda, ker mulota v tem času ne pobere od vsega hudega, kar je v tem času pretrpel...

In kaj je pri tem najbolj zanimivo? Ob naslednjem mrku bodo vik in krik zganjali eni in isti primerki in se metali na trepalnice, da bodo šli drugam. Le zakaj se v tem času niso spokali?

Aja, najbrž zato, ker sami pri sebi vedo (priznali ne bi niti na natezalnici), da drugi ISPji niso nič boljši, raje še precej slabši. Pa še lepo je biti petelinček na kupu gnoja.

Enaki [censored], kot tisti, ki jim MS ni vseč, uporabljajo pa vse od njega.
Nekoč je bil Slo-tech.

kriko1 ::

Azrael, a veš kako je hudo če ne moreš igrat online iger v tistem času? Poglej tole:
http://forumi.siol.net/showpost.php?p=1...

SaXsIm ::

emmm :D
SaXsIm

Azrael ::

@kriko1:

Res je bogi...


....v glavo.
:D
Nekoč je bil Slo-tech.

kulSMS ::

eno so prekinitve in da potem dela spet tako kot mora.
drugo je pa če ti storitev po enem letu še ne dela tako kot bi morala.

in sem šel na AMIS, in tukaj takoj dela tako kot mora, prekinitve bodo tudi na amisu, ampak to bom že preživel.

ender ::

A slučajno kdo ve, kaj se dogaja s SiOLovim mail strežnikom? Imamo nekaj strank, ki imajo mail.siol.net kot sekundarni MX, pa danes le-ta sporoča 550 relaying mail to domena is not allowed...
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Veron ::

Azrael, a veš kako je hudo če ne moreš igrat online iger v tistem času? Poglej tole:
http://forumi.siol.net/showpost.php?p=1...


Sam eni pa res nimajo življenja :D

Ice-Heki ::

Okej, sem pač tečen - samo za to imam svoje razloge.
To, da SiOLu ne dela internet je pa katastrofa - če bi se to zgodilo samo za minutko, dve na mesec potem v redu, da se pa to dogaja za več časa in večkrat na teden mi pa ni všeč!

aljazh ::

Že spet? :|

Flamer ::

Zdi se že tako.

roba87 ::

Spet tujina ne dela, pa jaz bom popizdil majkemi...Kdo ve kje se da poslat pritožbo, da mi zmanjšajo račun na kncu mesca zaradi izpada?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roba87 ()

Adrijan0 ::

a tujina spet ne dela? K meni samo strani na slo serverjih odpre...

Učeri nism meu sinhronizacije več kot pou dneva.. zdej ko je ta gniu modem sinhroniziran spet neki ne dela... Jst nevem kdo dela tam na siolu, da se 1x ne da uštimat neki da bo delalo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Adrijan0 ()

kriko1 ::

Friol strikes again. Zakaj ne dajo v javnost kaj je narobe, jim hw gre proti koncu, kakršnokoli pojasnilo?

Tilen ::

Delnice morjo past, nic drugega... >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

grex ::

ja spet je crknal,... pravkar.

Edini razlog, da sem ostal na SiOLu, je zanesljivo delovanje (ker ima občutno višje cene, poleg tega še ISDN). Če se bo to nadaljevalo, tega razloga ne bo več. Upam, da se zavedajo tega.

Lejj ::

@Azrael:

A ni že čas, da se izselite iz jame v sodobno okolje? Glede na kaj ste pisali bi sklepal, da uporabljate internet samo za občasno branje elektronske pošte in novičk. Siol se dobesedno zajebava z uporabniki. Povezava za tujino crkuje že vsaj 14 dni - vsak večer je ista pesem. Siol je lahko srečen, da je edini ponudnik na "kmetih". Hja, tako je to, če imaš samo eno kravo nanjo pa priklopiš dva molzna stroja - krava mora crkavat, da ni kaj.

celada ::

same old same old

Adrijan0 ::

Ja jst sm na siolu samo zato ker se mi ne da menjat in čakat in nevem kaj... Pa usaj telefon bi mi lahko uštimali da bi 1x delal.. ker še to ne dela kot je treba.. mam pa tud jst isdn.

roba87 ::

Pa odklopo bom internet pa tv pa ob 22h bom hodo spat pa s peciklom se bom začel vozit v službo...

ABX ::

No sicer SIOL vsako noč, ločuje poslovni del od raje, zato pa pada.... Poslovni del bo imel recimo QoS, ki ga pri navadnih uporabnikih ne bo.


Niti ne.

Če hočeš imeti zanesljivost si boš sam kopal jarke.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Adrijan0 ::

Jst bi na siolovem forumu odpru eno temo glede tega.. Samo a se je treba tm registrirat al kaj? Ker nism nikoli uporabljal njihovega foruma ker mi že njihova ponudba dovolj smrdi.

Trdi ::

V ponedeljek kličem T-2, da mi povejo postopek, kako bi čimprej in čimlažje prestopil. Tole ni ničemur podobno, najmanj pa enemu ponudniku dostopa do interneta.
Trdota d.o.o.

kriko1 ::

Roost 12, mislim da se ne "zajebavajo" z uporabniki ker imajo preveč časa, pač nekaj mora bit narobe. Mene me moti ker napišejo "težave s tujino so bile odpravljene", lahko bi povedali zakaj, ali se pričakuje še kakšen izpad glede na trenutne razmere. Kot jaz vidim težave s tujino niso bile popolnoma odpravljene, glede na to da se isti problem ponavlja v določenih intervalih. Poleg tega moramo imet siol, ker druzga ni (je Amis prek telekomovega kabla, kar je še dražje).

dukenukem ::

jao, zdj mi pa teli izpadi že načenjajo živce ;(( kva čarajo telekomovci ,očitno so nesposobni odpravt problem :\

ffka ::

@Azrael lej jz siol placujem in ce jih prekleto drago placujem se mi zdi da bi mogla biti za tako placilo dobra storitev ampak POFUKAN SIOL
movze dnar pa se jim jebe ce bo dons al pa jutr delal jih klicem cakam 15 min da jih dobim recem kwa je spet narobe in recejo da samo odpravljajo napako 15 min sm caku za brez veze in zdele spet nedela tujina .

McNato ::

In potem se nekateri pritožujejo da bo država prodala Telekom pod ceno. >:D ;((

celada ::

Strežnik je trenutno preobremenjen. Poskusite ponovno kasneje.


Hehe sporocilo ki sem ga dobil ko sem poskusil priti na siolov forum:D le zakaj se jim je to zgodilo? :)

PaX_MaN ::

Hmm, gverilska(e) sabotaža(e) pred prodajo? :HIDES:

urban99 ::

hahaha, pax_man, this could make some sense! :D

BendeR ::

Fantje in dekline, dopusti so. :D
:=)

Azrael ::

Če nebi bilo te teme, teh izpadov najbrž niti ne bi opazil.

Popolnoma drugače, kot pri TM, kjer je bilo nekaj narobe, če je delalo brez vsakodnevnih nekaj urnih izpadov, deklarirane brzine pa v 3h letih nikoli ni bilo nikoli. Za T2 sem itak predaleč od centrale, kabli pa so v zemlji in ne v kanalih in optike še dolgo ne bo.
Nekoč je bil Slo-tech.

sicksail ::

Haha, spet isto!

dukenukem ::

azrael a si slučajno zaposlen na siolu ,kaj nebi opazil, če nebi blo te teme ,ne seri ,ne dela net ,msn skoz dol meče ,mule ne connecta, skratka sranje od siola :(

Adrijan0 ::

huh, spet dela.. Ma njih sploh briga kako so njihove storitve nezanesljive itd.. al ne? Ker tisti, ki za delo recimo potrebujejo internet imajo hude težave...

Azrael ::

@dukenukem:

Ne nisem zaposlen pri njih, tudi njihovih delnic nimam. BTW msn, mule in podobnega s*anja ne uporabljam.

Tako, razen takih tem ni drugega, kot da občasno ne prikaže kakšne strani ali jo odpira dje kot običajno. Minorni problermčki.
Nekoč je bil Slo-tech.

M-XXXX ::

Po mojih informacijah jih naj bi zajebaval "ruter" za tujino!

Tilen ::

Vsak dan skor do minutke natančno zafrkava? Pameten ruter... bolj kot si bi mislil.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hipkom.net internet povezava (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26820729 (9837) rontajzel
»

Visoki pingi Siol ADSL 1024/256 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10211004 (7583) Alexius Heristalski
»

SiOL mrk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
17210222 (10222) hruske
»

Preveliki pingi (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
525149 (4556) [L4M3RZ] - TinLaDeN
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734216 (17298) RedOS

Več podobnih tem