» »

Radeon 9600 ne "mara" tv- izhoda

Radeon 9600 ne "mara" tv- izhoda

miki16 ::

Mi lahko nekdo napise kje je napaka oziroma kaj naj se storim da usposobim tv izhod na omenjeni graficni kartici?Tv zazna samo takrat ko vklopim Force detection my tv, ampak še vedno ne pokaze slika na televiziji.
Je mozno da konektor, ki pride v tv out ni pravi(notri "sede"), ker so dobil rabljeno.Ali obstaja program kot je Tv tool?

Se nobeni grafi nisem posvetil toliko casa, da bi nastavil tv izhod.|O

zee ::

verjetno imaš čuden konektor.imel sem radeona 9600xt pa sem samo povezal mašino s tvjem in je vse delalo brez extra nastavljanja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

madog ::

mam istio kartico poglej imeu problem ker na tv nimam s-video vhoda mogu skart kupt
ce mas skart more bit input ne autput ce pa mas s-video pa nove drajverje pa pol probi k un force detection ti ne nardi nc samo poslje signal na izhod kartice in to je to ce ja pa izhod oziroma signal napacen nej bi biu pal B to nastav drgac pa napis bolj natancn:\

`ripper` ::

mogoce ne bi blo slabo ce bi tazadne catalyst nalozu...ce jih ze nimas, seveda... Dostkrat je problem v samem softwaru... poglej ce mas na kartici jumper za PAL/NTSC, eni radeoni starejsi so ga mel... in ce mas TV k ni zmozn NTSC signala prebavt, pol je to krivo. Pr kablu lahk preveris se to, ce mas s-video kabel, na obeh straneh rabis 4 pine in nc vec, ce ma pa kartica ksn smesno podobn konektor (7-9 polni), bi pa verjetn zravn mogu dobit ksn adapter... mal je za pogledat.
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579458 (18787) Dominator
»

Win 2003 in ATI TV out problemi

Oddelek: Operacijski sistemi
131328 (1216) Sims
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253251 (2784) romario
»

GF Ti4200 TV-Out kako nastavit?

Oddelek: Zvok in slika
271731 (1399) fictionel
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506148 (5053) bbobst

Več podobnih tem