» »

Spore

Spore

«
1
2 3 4

Tr0n ::

Spore Gameplay Video

Vasi komentarji?

Jaz sem ostal brez besed. 8-O

SodVina ::

gotta have it. 8-)

Me pa zanima ali bo mozno tole igrati tudi singleplay in ali bodo drugi planeti, civilizacije lahko tudi rac. generirani.

Beralios ::

8-O 8-O 8-O

Sam tole bo pa konec mojega socialnega življenja.

K si enkrat bog - kaj naprej?

Kolk bojo pa system req. ?

SodVina ::

Nekaj vec informacij
spore.net

Release date je predv. konec letosnjega leta.

Tr0n ::

Ja, drugi planeti bodo zgenerirani racunalnisko, ali pa bos lahko "downloadal" civilizacije od drugih igralcev in jih bo potem racunalnik prevzel. Tako je vsaj bilo omenjeno v video posnetku.

SodVina ::

To je v bistvu zelo dobra ideja. Razvijalci razvijejo samo ogrodje in orodja, igralci pa kreirajo bitja, njihove karakterje, civilizacije, zgradbe...
Tale igra zna bit precej pozresna tudi procesorsko, glede na to, da je prakticno vse, kar se premika, proceduralno.

DOOM_er ::

omfg 8-O 8-O 8-O hudoo
Robots will steal your job. But that's OK

OmegaBlue ::

Jest bi mel tole takoj :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

bradek ::

Slin.

Čeprav bi blo mogoče še bolj zanimivo ce bi bila zadeva realtime online, ne pa na updejte.

kilergas ::

Tista je dobra,.ko se spravi na on planet,.prvo ga obstreljujejo,.pol pa jim podzge pod nogami :),..se bo ze nasel kak ko se bo okol sprehajal pa planete sesuval dokler bo postalo nekako " empty space where to go now."

Matek ::

Fak 8-O .

I'm impressed. A ma kdo kako nadaljevanje te predstavitve? Na koncu videa glih odpre novo poglavje in začne razlagat, pa je kr prekinjen posnetek.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

st00rm ::

Hudo !!!

(njprej bom naredu goa'ulda):D :D :D :D :D
God must love stupid people because he made so many of them.

jRk0 ::

8-O

:D
You fuck up once, you loose two teeth.

Good Guy ::

tole bo pa žrlo ram pa proc :S
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mojsterleo ::

Dost odprt špil bo tole ampak brez pravega fokusa. Taki špili so večinoma vse in nič hkrati, kar mi sploh ni zanimivo. Kul mi je da je v špilih zgodba, rdeča nit,... ne da je samo en skupek grafike pa umetne pameti.

Noja ljubitelji Simsov, Black&White in the Movies se lahko upravičeno slinijo jaz pa ostajam hladen.

Titula naj igre vseh cajtov k se omenja je pa itak debilizem, to kar delajo sigurno ni tako dober koncept da bi se vsi klanjali. Vseskup zgleda bolj kot kakšna serija mini iger sestavljenih v 1 paket.

Tic ::

OMGF
persona civitas ;>

Nejc Pintar ::

Leo: nekateri imamo v igrah bolj radi svobodo kot pa da smo vodeni. I can create my own story here:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tic ::

Tr0n ::

Tero ::

Hud špil.8-O
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tilen ::

Hudo :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Tilen ::

Se ze da slisat mogoce kaj malega o zahtevah?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Rotaidal ::

Mislim, da bi špil moral imet podobne zahteve kot Simsi 2, mogoče več rama....:D

Tero ::

Predvidevam da bodo sistemske zahteve precejšne, predvsem zaradi narave delovanja špila. Procedural generation
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Nejc Pintar ::

IMHO je to nova generacija iger.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tic ::

Tr0n ::

Hehe n1.

Tero ::

MojsterLeo: Če neveš so Sims najbolj prodana pc igra vseh časov... Če rečemo da je Spore veliko bolj zanimiva in "boljša" od Sims... Bi rekel da bo to naj naj igra... In bo prava mala revolucija med igrami (tudi zaradi načina delovanje kot sem že povedal)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Cinderela ::

A doben se pa ni vpraso najbolglavnega vprasanja. Can it recreate humans? :D
Moram rect da nezgleda nic revolucinarnega v tem. Kot simsi ki so bol na siroko rategjeni pac z priblizno isto detajla. Impresivno bi blo ce bi lahko rekreiro celi svet potem pa v tipu wotama napado ostale plejere online lol. 1 do max 4 playeri se povezejo preko IPja ko se vojna zacne >:D
Kot zgleda ni nevem kake kontrole pa zabave vidne v tem spilu. Kliknes par premejd delov pa sestavis nekega cudeka. In to je to pa klikas nekaj brezveze po mapi. Kaksen je sploh cilj nareti civilizacijo pa celo galaksijo osvojiti? Vsak player pa ma svojo glalaksijo al kak.

Povrhu tega se kaj se dogaja sploh mas vesolsko raketo tvoji stvori pa se vedno zivijo v lesenih huticah in tucejo z palco po bobnu? Malo cudno je to vse. To je prakticno tak kot da bi se bacilus z raketo pripelo :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cinderela ()

Tero ::

Se to je ravno najboljše, da si lahko zgodbo izmisliš sam, ni nobenega cilja, prepuščen si samo svoji domišliji(isto kot pri sims)
Hkrati pa ni samo neko bedno nabijanje in moraš tudi precej možgančke uporabljat.

Je pa res da ponavadi hardore gamerji nimajo radi takih iger.. Hkrati pa je zanimivo da je sims bila najbolj prodana igra vseh časov
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Trololololo1 ::

Se pravi, da bo igra preko neta za plačevati mesečno kak znesek, da se bodo pokrili stroški za serverje al kk? No to bo ena izmed redkih iger za katero bi bil pripravljen it v trgovino pa jo plačat. :D

Zgodovina sprememb…

Cinderela ::

Cloveka nemore rekreirat ta spil iz cist enostavnega razloga. Ker bi blo nerealisticno. Kak zivijo oni v indijanskih sotorah potem pa kr raketo dobis. Kak bi te zgledlo to pri humanih lol. Iz jam direktno v vesolje >:D

Trololololo1 ::

Ma če bi bilo preveč zakomplicirano, pa bi blo z igro preveč stroškov pa bi jo že na začetku nehal delat.

christooss ::

very very nice
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Trololololo1 ::

njhova stran click

Se mi zdi, da boš rabu kr močno grafično, da bo tole špilal, tk kot se šika.

Rotaidal ::

Fantje a veste kaj novega o igri? Sistemske zahteve, ali pa kdaj bi naj bil izid te igre?

Trololololo1 ::

Na žalost nič novega. Sem pa nekje prebral, da naj bi bla igra zelo požrešna. Sicer ne najdem linka ampak se mi zdi da grafična naj bi bla radeon 9800 minimum, ampak to so bla zgolj predvidevanja.

SodVina ::

Mislim, da bo tukaj bolj pomembna informacija o minimalnih procesorskih zahtevah.

Tr0n ::

Klasicne Sims2 racunalniske zahteve + mogoce malce hitrejsi CPU.

Trololololo1 ::

MIslite da bo z amd athlon 2400MHz, 265+512 rama in radeonom 9550 delal? Jst mam občutek, da bo ta igra zelo požrešna in s tem bi dosegli sam to, da ne bi bila dobro prodajana.

Nejc Pintar ::

@Cinderela: Nerealistično? Človek je še nedavno živel v jamah sedaj pa kar po vesolju leta.:\

Tic ::

Ja, zdej pejte pa stargate gledat. Boste mal navdiha dobil....

Me zanima, če bi mi uspelo v igri postavit Jaffaje in Goa'ulde... :D
persona civitas ;>

Tero ::

Tic jaz bi probal raje wraithe :D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Trololololo1 ::

O igri pa nič novega? :|

Orbit89 ::

Mene pa bolj skrbi koliko BUG-ol bo imela.

LN

PS:Z E6600 + GF 7900 GT + GOODRAM 2x1GB PC6400 ne bo skrb>:D.

Trololololo1 ::

Mene pa bolj, če bo sploh izšla. Če bo izšla bo zdaj kmalu.

Evil mind ::

Izšla bo u drugi polovici leta 2007.

Tilen ::

Nimamo vsi kristalne krogle. Dajte svoje izjave malo podkrepit s kaksno povezavo. Hvala.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

Dve sliki z Games Conventiona iz Leipziga, kjer sem imel sreco, da sem lahko v zivo gledal mojstra Willa, kako je predstavil igro.

Spore je bil na GC ena izmed redkih zanimivih iger, ki so jo predstavljali.


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1422433774 (1658) WalkerR
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538653 (1869) oo7
»

Igre za 12letnega smrkovca? :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
587849 (6208) Glugy
»

Prihaja Darkspore

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
215062 (3934) Jst
»

The Sims 3 dva tedna pred izidom že na spletu

Oddelek: Novice / Igre
304742 (3354) bluefish

Več podobnih tem