» »

No Man's Sky

No Man's Sky

«
1
2 3
...
5

Tr0n ::

Avtorji igre Joe Danger, Hello Games, so na vcerajsni podelitvi VGX navdusili s svojo novo igro, No Man's Sky. Naj trailer pove svoje.



http://www.vg247.com/2013/12/08/no-man%...

Nice! 8-)
  • spremenil: Mavrik ()

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Mipe ::

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::



Igra E3 2014? :)

Tr0n ::

Intervju.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

No Man's Sky - Gameplay Trailer


Tole bo ogromna igra8-O

RejZoR ::

I'm interested. Vedno sem užival v raziskovanju svetov pri igrah tipa The Elder Scrolls. Običajno glavne zgodbe niti nisem nikoli dokončal, ampak sem pa noro užival v raziskovanju jam, naselij, raznih čudnih in čudovitih lokacij, nabiraj zanimiv loot in srečeval vse mogoče čudne beštje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Unknown_001 ::

Me like !

Tole bo mogoče eden izmed mojih top 20 špilov po novem. Čeprav sem bil vedno bolj za simulacije, management, preproste dirkačine pa kakšne bolj konkretne prvoosebne streljačine. Ampak čim gre za sandbox špil kjer se dejansko nekaj dogaja in se da marsikaj narest, WIN !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Tr0n ::

Zmajc ::

Je bilo kje omenjemno kako dolgo za PS4 bo windows release?

Tr0n ::

Za vedno. :p

Dami ::

Tr0n je izjavil:

Za vedno. :p

Limited exclusive je. Na PC bo, sam še ni datuma.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

No Man's Sky - E3 2015 Gameplay

Tr0n ::

miteq ::

Zgleda sicer ok, a se ne morem znebit občutka, da bo na PC prišel slab port.

DOOM_er ::

jaz se pa ne morem znebiti občutka da se boš naveličal prav kmalu, sej je supr velik svet, ampak če nebo nekega malo bolj globokega smisla v igri, bo žal hitro šla v pozabu pri nekaterih
Robots will steal your job. But that's OK

plaz21 ::

Mene samo zanima, če se bo našel "junak," ki bo raziskal prav vse kar se da raziskat. :D Ker igra je bolano gromozanska in planeti so si različni. Niti dva si nista enaka.

Tr0n ::








oo7 ::

No Man's Sky: 18 Minutes of Uninterrupted Gameplay

opeter ::

Barve so fantastične! Pohvalno.
Čisto v nasprotju s tistim, kar so pred leti forsirali z rjavkasto-sivkasto-rumenkastim stilom v igrah tipa Gears of War, GRID in drugje. Bljak.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

pegasus ::

Procedurally generated? Hm ... rings a bell ;)

ahac ::

Ampak... verjetno premalo spremljam tole, ampak še vedno mi ni jasno kaj se v tej igri počne. Vsak video prikazuje raziskovanja, kar je sicer zanimivo, ampak... ko vidiš 10 random planetov in veš, da je še neskončno kombinacij... kaj je potem tvoj cilj v igri?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

Menda je tvoj cilj doseči center galaksije.

Tr0n ::

Nekaj takega ja. Pa planeti bi naj vedno bolj cudni postajali blizje sredini si. Pa neki AI guardiani so vsepovsod.

Tole bo weird game. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

oo7 ::

To bo najbrž daleč največja open world igra?

Berserker ::

oo7 je izjavil:

To bo najbrž daleč največja open world igra?


Ne Elite je še večji.

Po več reviewih mi zadeva smrdi na fail oz. še na en preveč ambicijozen projekt.

Spočetka je bila govora da si boš lahko gradil ladjo, orožja, baze, neakaj podobnega Space Engineers. Sedaj boš pa zgolj taval po random generiranem okolju in iskal neke predmete ter potoval do drugih planetov. Hvala, ampak za to že imamo Elite Dangerous.

oo7 ::

No Man's Sky Infinite Worlds Trailer

Tr0n ::

Junij 2016.

vostok_1 ::

Sej ideja je kul, ampak praktično vse kar boš počel je iskal druge planete. Becomes boring after first few hours.

Če je že to point, naj se omogoči pustit nek pečat na tem planetu. Ustanovit neko svojo kolonijo. Nekaj kar pač lahko drugi igralci pol koristijo. Tko pa sam grindanje iskanja planetov. Meh.
Svaka jim čast pa za vpeljavo te mehanike.

mjolnir ::

Pa sej se še ne ve dokončno kaj se bo vse lahko počelo.

vostok_1 ::

They pretty much said already. Iskanje deterministično generiranih planetov, z rudarjenjem in dogfighti. I don't know...doesn't sound that much.
Sama tehnika ne bi smela bit ves point igre. Proceduralno generiranje je super, ampak moraš imeti nek večji point.
WoW ne bi bil to kar je, če bi bilo zgolj za neko raziskovanje.

Zmajc ::

Vse skupaj mi vedno bolj deluje kot Spore v drugi preobleki. Tam si tudi imel proceduralno zgenerirano celotno galaksijo z vsemi planeti vred z ciljem doseči galaktični center.

oo7 ::

Sony and Hello Games’ ambitious space sim No Man’s Sky will release on June 24 in the UK. That’s a Friday, so expect it on June 21 in the US.

Echbart ::

Škoda zaradi cene je predraga na preorder...60eur

Super špila drugače
http://www.ign.com/articles/2015/07/02/...

oo7 ::

No Man's Sky: 21 Minutes of New Gameplay

oo7 ::

No Man's Sky: See a 24-hour Time Lapse in 1 Minute - IGN First


.

oo7 ::

Izid igre so preložili z 21 julija na 9 avgust 2016.

oo7 ::

No Man's Sky | Pillar Trailer 1 - Explore


.

oo7 ::

No Mans Sky | Pillar Trailer 3 - Trade


.

Zmajc ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Izid igre so preložili z 9 avgusta na 12 avgust.

Matev ::

se mi zdi daaiz tega ne bo nič
eno samo prelaganje

Ciklamen ::

Bo bo, je folk že igral pa streamal na twitchu (za kar so bili kanali banani, ker je še neizadana igra). Sam me res zanima kako je ta proceduralno generirana mapa mogoča za x igralcev, obenem pa generirala x novih vrst. Zelo velik hype se drži te igre, če bo le polovico toliko dobra pol bo kul :)
- End of the Post ->

buttplugs ::

Inb4 Spore 2

Zmajc ::

No Man's Sky's Day-One Patch Will Make Some Huge Changes

Gledanje leaknih leakanih verzij igre je trenutno brezveze saj je pred izidom prišel masiven patch ki spremeni celo vesolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

Matev je izjavil:

se mi zdi daaiz tega ne bo nič
eno samo prelaganje


Igra je končana, tudi prvi majo pre-release patch je bil ravno končan, samo še ni uradno izšla.

Epialt ::

Še kdo poleg mene misli, da bo igra prvih nekaj dni/tednov fantastična, potem pa ratala za popizdit dolgočasna?

SimplyMiha ::

Ja, ker nima dosti globoke vsebine. Kmalu vse postane "že videno" in se naveličaš, tako kot pri Minecraft, Terraria ter Starbound.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Citizen - Squadron 42 (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Igre
1813250319 (2532) oo7
»

Starfield (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Igre
1864172138 (4523) oo7
»

For Honor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14619985 (7234) ahac
»

E3 2015 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5913258 (5950) scipascapa
»

Se obeta kakšna revolucionarna igra?

Oddelek: Igre
386354 (4508) nokkj

Več podobnih tem