» »

Spore

Spore

1
2
3 4

Saladin ::

Obstaja ena free flash igra (navdih ali kopija) z isto tematiko in načinom igranja - le malce poenostavljena in brez FRP elementov oz level-upi.
Bom pogledal, če jo spet najdem.

EDIT:
Našel :)
FLOW
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

Evil mind ::

Tukaj je nekaj informacij o igri. In tudi to kdaj naj bi približno izšla.

Pesimist ::

kaj zdja pizda skoraj leto dni pa se nic od tega.

Mavrik ::

Zadeva je bila do nadaljnega prestavljena. Pred 2009 ne bo.
The truth is rarely pure and never simple.

destroyer2k ::

Mavrik

Igra bo izšla ko bodo zadovolni z njo po saj verjetnosti bo pa v 2008 izdana.

Mavrik ::

The latest Game Informer reports that Spore has been "delayed indefinitely", but reached for comment today, Electronic Arts says that "Spore has slipped out of fiscal 08 and into fiscal 09". Either way you cut it, it means that the game we've all been waiting to play on our computers isn't coming anytime soon.


Vir.
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Ouch.

Do takrat bo ves Spore hype oz. momentum sel v nic.

Tero ::

OK končno smo te dobili datum :)
7. september se bo svet spremenil :) Sam že komaj čakam na izid igre. Sem pa opazil po screenshotih da se je marsikaj spremenilo. Zdaj je bolj risankasta grafika in podobno...
Bomo vidli. Še skoz pa je neznano ali boš lahko uporabljal tudi leteča in podvodna bitja.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

destroyer2k ::

Tero

Leteča bitja je enkrat Will Wright rekel da lahko ih imaš, samo da mesta bodo na tleh ne bodo letela po zraku ali kaj take čudne fore. Za podvodno bitje pa sem pozabil ali je omenil ali ne.

Pesimist ::

Ouch.

Do takrat bo ves Spore hype oz. momentum sel v nic.


A ni ze zdavnaj? Mene vec prakticno ne zanima, ker so medtem ze druge igre ves moj focus zavzele.

destroyer2k ::

|Sawyer|

Hype za to igro nikoli ne bo šel, ker zelo veliko nas hoče imeti, ker smo prepričani da bo zelo dobra igra, edino kar je napaka te igre da ni obcije multiplayer.

Tilen ::

Mogoče pa še bo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

destroyer2k ::

Tilen

Ne bo to so že potrdili edino upanje ostane, da bodo uporabniki spremnili v multiplayer, kot so gta itd.

Pesimist ::

Aja ni multiplayera? Pa so pravli kak bos lahko mel svoje planete pa napadal druge al nekaj takega. Eh zanimanje je zdaj ze pod 0 za mene :D . Se demota nemislim vec probat.

Rotaidal ::

Kolko vem je MP. Vendar, igralci nebojo upravljali svojih likov, ampak se bodo morali ti sami "znajti". Vse bo odvisno, kako pametnega lika boš ustvaril:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

destroyer2k ::

Rotaidal

Za mene ni to multiplayer, da igra dobiva podatke od drugih igralcev in potem računalnik naprej igra.

Rotaidal ::

To je res, vendar Spore ni hardcore mp igra, kjer bi se igralci med sabo "žgali".

]Fusion[ ::

17.6. si boste lahko dol potegnili "Spore creature creator trial" ter sami sprobali kako se kaj obnese :D Na torrentih se že najde in sem tudi malo sprobal. Kar naenkrat sem opazil, da sem 3 ure pred PC-jem in sem naredo 10 creatur :D Zabavna zadevca...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

christooss ::

Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Tr0n ::

SC Trial je ze kar lep cas zunaj.

http://files.filefront.com/SCCTrialSetu...

]Fusion[ ::

aja, jaz sem ga komaj zaj najdo :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

christooss ::

Hm dost velike sistemske zahteve.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Pesimist ::

Jaz sem probal humana naret pa mi ne rata ker nima nic za body mase kontrolirat. Tak da je body vedno kot crv. Jaz dobivam podobne rezultate kot ostali na youtubu. Le enmu je dozaj uspelo nareti kr lepega humana zaj pa nevem ce je fejk al ni.
Htel sem pa Homera Simpson naret :P



Kak lepo ma trebusek oblikovan. Jaz pa vse kaj lahko je crv forma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

]Fusion[ ::

Jah morš se malo zezat. Body mass pa načeloma kontroliraš z miškinim koleščkom ko si nad vretenco.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

bozjak ::

hehe

http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

destroyer2k ::

Bah ta EA je pa že zelo "tečn" zdaj bojo še DRM rinali v spore, sedaj mi pa preostane samo da igram piratsko igro, ker to je pa sramota da piratska verzija bo majn težavna ko original, res pravo soniju za ta drm zaščito.

Good Guy ::

am s kje lohk stegne mdol demo al ka je že*
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

jeanmike ::

Pesimist ::

Samo ta spore mi bol deluje od celic do vesolja bol tak tak tak. Ce bos ze naredo human like life bo capal cudno ko raca. Kak bi nej taki stvor se razvil v vesoljksega advanturera mi ni jasno. Kaj bo z leseno metlo poleto? Ce razumete kaj mislim. Prevec primitivno na bilo keri stopnji pac. Kot da bi ovi primitivci ko so jih odkrili prejsni mesec v dzungli poleteli v vesolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Torej pravis, da lahko samo bitje, ki izgleda kot clovek, poleti v vesolje?

Rasist!

Pesimist ::

Ne je pa zelo zalostno da nemores cloveka nareti recimo. Ce pa ze pa takega ko hopsa kot opica. :\

DOOM_er ::

zakaj bi sploh delal človeka?
Robots will steal your job. But that's OK

]Fusion[ ::

Zakaj bi delal človeka ja, če pa lahko narediš čudo z 7 nogami in 5 rokami ima 3 usta na "riti" in oke na kolenih :D
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

T-h-o-r ::

samo res, vsi hočejo človeka naredit, boring :P

jaz sem svojemu dal oči na komolce, nos na hrbet itd. :P
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Rotaidal ::

Če bi rad igral človeka, igraj sims8-)

Berserker ::

Kaj je vreji tota igra, ka si res lahk nardiš kako pošast češ, nej mi en na hitro razloži o čem se to sploh gre pa kaj delaš.

//edited - MOD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bozjak ::

Evo igra je prišla! Zaenkrat sicer samo na travnik, ampak vseeno. Glaven del igre - povezljivost - baje ne deluje, ampak da pa nam šanso, da zadevo sprobamo pred nakupom.

Se vidimo v igri ;) Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

Rotaidal ::

Začneš kot celica (spore) pol pa se razvijaš od mikroba do napredne civilizacije. Vse pa ti delaš. Gradiš in sestavljaš dobesedno vse. Lika lahko narediš kakšnega hočeš. Zgradbe, vozila... vse sam delaš. Razvit moreš civilizacijo, ki bo prevladala planetu in pol galaksiji. Pol pa obstaja nekakšne sp multiplayer.. Igralci dodajo svoje "izdelke" pol na internet, kjer se povežejo z drugimi igralci in vidiš kako se tvoj "izdelek" obnese.:) Mislim, da je nekako tako.



http://www.gameshop.si/default.asp?page...

T-h-o-r ::

prvo je mikrob, potem celica ;)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Berserker ::

Aha to se pa zanimivo sliši, bom probal.

DOOM_er ::

zadeva je precej zanimiva ampak kamera je pa glupa
Robots will steal your job. But that's OK

Pesimist ::

meni pa deluje kot neka primitivna verzija od The sims. Grafika je tudi bol taktak. Vodenje z misko na roko je pa totalno glupo. Deluje pac kot da bi hoteli v neko strategijo akcijo integrirat. Nisem niti probal mogoce gre ampak z tipkavnico in smernicami mi bi blo bolse spilat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

DOOM_er ::

jah oboje je isti klinac. Drugač pa ideja je imba, izvedba tako tako, nadzor pa u podnu
Robots will steal your job. But that's OK

blackbfm ::

Tok se je govoril pa pisal o tej igri, zdej k je pa izdana pa zgleda kot igra za 5 letne otroke. Vsaj kokr sm po slikah vidu. No probu bom vseen da vidm če je res tok dobra (v kar dvomim) :)

laught ::

Ja sej od eaja tak ni blo druga za pričakovat..

bluefish ::

če se ne motim je EA tukaj le založnik in ne razvijalec.

laught ::

Ja no se vseeno tud če je založnik bo itak vseeno drek, ker skor vse kar gre čez njih je en navadn apn.če pa že ni apn je pa igra 20% ali še majn, tistega kar naj bi bla..no vsaj zadnji 2 leti je tak.

OmegaBlue ::

Mah meni je super za sproščanje, če bi pa radi izziv si pa nalimajte kako sudoku uganko zraven na monitor.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

T-h-o-r ::

Tok se je govoril pa pisal o tej igri, zdej k je pa izdana pa zgleda kot igra za 5 letne otroke. Vsaj kokr sm po slikah vidu. No probu bom vseen da vidm če je res tok dobra (v kar dvomim) :)



ja seveda, sej si že na trailerjih videl risankasto grafiko doh (chubbycheker?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

iLichu ::

Ja no se vseeno tud če je založnik bo itak vseeno drek, ker skor vse kar gre čez njih je en navadn apn.če pa že ni apn je pa igra 20% ali še majn, tistega kar naj bi bla..no vsaj zadnji 2 leti je tak.


a LBP je pa noro hud spil a ne...
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1422433409 (1293) WalkerR
»

No Man's Sky (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22538598 (1814) oo7
»

Igre za 12letnega smrkovca? :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
587837 (6196) Glugy
»

Prihaja Darkspore

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
215056 (3928) Jst
»

The Sims 3 dva tedna pred izidom že na spletu

Oddelek: Novice / Igre
304738 (3350) bluefish

Več podobnih tem