» »

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...)

««
4 / 29
»»

pukyplay ::

Dobra igrica je tudi MASS EFFECT (Ni vitezev so pa vesolci.) Pa napovedan je že izid 2 dela,ki bo spomladi 2010

ziga1990 ::

zivjo se mi ne zdi pametno pisat novo temo bom pa tuki vprasu isčem igro kjer moras zelo razmisljat kako zbrisat nasprotnike iz mape tip igre RTS

Good Guy ::

Ok mal me je zagrablo da bi spet mal online igrov.
Me zanima kaj predlagate?
všeč so mi vse od fps-jev,rpg-jev...
v glavnem vse ideje so dobrodošle. Lahko tudi špili ki pridejo v kratkem vn(do konca meseca recimo). Zlo fajn je da ma kšn trial varjanto da prvo preizksuim da vidim če me potegne 8-) .

Tnx za ideje :)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ZaOstali ::

Iščem POPULAREN mmorpg, ki nima grafike iz 20 stoletja. Upam da se bo našlo kaj.

TehDucky ::

ki nima grafike iz 20 stoletja.


Kaj naj bi to pomenilo ? Sepraviš nekaj iz 21. stoletja ? :D
WoW je kar popularen. Tudi Aion je kar hud.

ZaOstali ::

Pozabil dodati. Nekaj kar je free, ker se mi ne da glih ubadati z pirati.
Glede grafike iz 20 stoletja je pa tako. Sem sprobal nekaj dni nazaj Rappelz in sem skoraj umrl.

Rotaidal ::

Runes of magic mogoče? Je free in čista kopija WoW.

Aramis ::

Pozna kdo kakšne dobre dirkaške igre? Simulacije? Kot Gtr 2 ali gt legends...? Še obstaja kaj? Kaj novejšega?

Tr0n ::

Nov Need for Speed Shift je kr cool. Bolj simulasticen ce si nastavis.

wolverine22 ::

A ima kdo mogoce ta spil doma in ga ne rabi? Ce ga kdo ima naj me kontaktira na ZS8-)

Lama ::

Iščem kakšen dober rally, samo bi rad imel takega, ko lahko voziš tako, da se vidi volan :)

lp

opeter ::

Poskusi Xpand Rally.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Berserker ::

Dirt 2 ?

Lama ::

Hvala, bom poskusil obe ;)

lp

xsannyx ::

igra kdo continent of the ninth?
igra je še v trial beta verziji in je korejska. ENG pack je v izdelavi. V korejskem jeziku j etudi internetna stran in se ne znam prijaviti niti zagnati igro :D Ima kdo to da mi lahko da en tutorial kk se prjaviš pa to?

Guzzy ::

Zdravo! Jaz pa iščem ime ene igrce, ki se je igrala v DOSu in je ful stara. Bila je neka srednjeveška pretepačna/sabljačina, ko si si lahko na začetku zbral enga človeka od treh, in sicer so bli en moder ded, ki je meu meč, ena baba, ki je bla rdeče barve, pa mislim da je mela sablo, pa zelenga vikinga, ki je meu sekiro. Dalo se je igrat tud na 2 playerja, pa ko si igral, si imel nekakšen superpowerbonus, ko če si meu vikinga je šla tak krožna žaga čez ekran pa pobila vse nasprotnike, baba je mela zmaja, ki je bruhal ogenj, moder sm že pozabu ka je meu. V prvem levelu si na koncu mogu ubit dva velikana. V kasnejših levelih si lahk zavzev kakega minidinozavra, ki je bruhal ognjene krogle. BTW ta igra je zelo stara, saj sma jo s sosedom nabijala še pred letom 1998 na 486-ki v DOSu seveda z diskete.


ej ej to pa poznam lani smo špilal s frendi na playstation 2 samo sorry da se ne spomnem imena :S

subby ::

Jo, iščem eno starejšo strategijo iz sredine do poznejših devetdesetih. O njej ne vem povedat dosti, razen to, da si imel nekakšne goleme, katere si za obrambo lahko spremenil v nekakšno piramido pa zdi se mi, da so bli še nekakšni magi. To je vse, kar se spomnim iz demo verzije, ki je bila v eni izdaji software powerja. Če se slučajno komu sanja, o kateri igri govorim, bi prosil naslov ali pa vsaj kakšen namig, kaj naj iščem.

Timmah ::

Zdravo! Jaz pa iščem ime ene igrce, ki se je igrala v DOSu in je ful stara. Bila je neka srednjeveška pretepačna/sabljačina, ko si si lahko na začetku zbral enga človeka od treh, in sicer so bli en moder ded, ki je meu meč, ena baba, ki je bla rdeče barve, pa mislim da je mela sablo, pa zelenga vikinga, ki je meu sekiro. Dalo se je igrat tud na 2 playerja, pa ko si igral, si imel nekakšen superpowerbonus, ko če si meu vikinga je šla tak krožna žaga čez ekran pa pobila vse nasprotnike, baba je mela zmaja, ki je bruhal ogenj, moder sm že pozabu ka je meu. V prvem levelu si na koncu mogu ubit dva velikana. V kasnejših levelih si lahk zavzev kakega minidinozavra, ki je bruhal ognjene krogle. BTW ta igra je zelo stara, saj sma jo s sosedom nabijala še pred letom 1998 na 486-ki v DOSu seveda z diskete.


ej ej to pa poznam lani smo špilal s frendi na playstation 2 samo sorry da se ne spomnem imena :S


Golden AXE ?
donde esta francesca

Saladin ::

A se kdo spomni tistih up & side scrollerjev z letali/vesoljskimi ladjami, ščiti, upgrejdi in noro akcijo, ki so bili standard v arkadah po gostilnah pred 10-timi leti?

Jets'n'Guns je ena sodobna zadevščina, ki je super, ampak nima tistega divjega vzdušja, kot je bilo pri arkadah.

Pozna kdo kaj v tej smeri - za na PC?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

subby ::

Saladin: mogoče kakšen "raptor" style game..
btw, našel sem igro, katero sem iskal... imenuje se blood and magic

Saladin ::

Raptor, Tyrian,...

Vse je to OK (sploh Tyrian, ki sem ga preigral do onemoglosti), ampak to so prastare zadevščine.

Obstaja kaj novejšega?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

subby ::

sam sem že probal nekaj novejših ampak se ne morejo primerjat s starimi, tako da ti ne morem nobene priporočat

Guzzy ::

Lp, jaz pa iščem eno igro ki sem jo igral pred leti.. v glavnem, spomnem se ko si imel bazo- bilo je 2d, gledal si od strani si bil punca ki si lahko opravljav top in ko ti je neke sfalilo si mogo po kisik in si kontroliral neko mašino ki je pol uničla vse aliene ki so te napadali.. vlgavnem hvala..

Guzzy ::

aja pa alieni so se razmnoževali pa si jih mogo ubijat ker so meli neke vlke gobe al hiše..

harrallo ::

mislem da se je taprvi tycoon igral lahko z 2 igralcema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: harrallo ()

Guzzy ::

Lp, jaz pa iščem eno igro ki sem jo igral pred leti.. v glavnem, spomnem se ko si imel bazo- bilo je 2d, gledal si od strani si bil punca ki si lahko opravljav top in ko ti je neke sfalilo si mogo po kisik in si kontroliral neko mašino ki je pol uničla vse aliene ki so te napadali.. vlgavnem hvala..


ve kdo?

skovac13 ::

Jaz pa iščem strateško igro, ki je bila nekako znanstveno fantastična.Postavljal si zgradbe na nekem planetu in črpal nafto ter se bojeval z nasprotniki.Igra je že zelo stara.
Mogoče ve kdo katera je ta igra?

subby ::

dune 2000 ali tiberian sun?

skovac13 ::

ja mislim da je tiberian sun.
hvala

Mentalist ::

LP!

Zdaj, ko ni več spraševanj imam malo več prostega časa, nimam pa pojma kaj naj igram. COD in pa GTA ne prideta v poštev, to že imam, najraje igram dirkačine in streljačine, imam pa
I7 920
Saphure 4870 1gb
3gb rama
Windows xp.
Lool.

Rotaidal ::

ArmA II, Borderlands, Serious Sam HD, Left 4 Dead 2, Burnout Paradise, Operation Flashpoint 2, Halo 2, NecroVisioN, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky, Exodus From The Earth....

Rooskie ::

Iščem čim bolj novejše smučarske skoke. Igre, ki so izšle po Ski Jumping 2007 ???

Hvala.

Guzzy ::

Lp, jaz pa iščem eno igro ki sem jo igral pred leti.. v glavnem, spomnem se ko si imel bazo- bilo je 2d, gledal si od strani si bil punca ki si lahko opravljav top in ko ti je neke sfalilo si mogo po kisik in si kontroliral neko mašino ki je pol uničla vse aliene ki so te napadali.. vlgavnem hvala..


ve kdo?


ve kdo? prosim res kr je bla carska igra men pa dolgčas :\

Rajhnburg ::

Warrock dobra igrca sam učasih je dost hackerju sam pol k je update jih ni več:D

alphasaphir ::

Pozdravljeni!

Nujno rabim pomoč. Iščem igro v kateri se da hitro/enostavno narisat pokopališče. Lahko je seveda tudi program. Nujno rabim sliko pokopališča iz ptičje perspektive malo večje resolucije, tako da so potke in grobovi lepo razpoznavni, pa nikakor ne najdem primerne. Ve kdo če gre kaj takega v Simsih, kakem tycoonu, biločem, samo da gre. Če ima kdo, ali najde sliko, bom tudi zelo vesel.

Najlepša hvala. Za dober info dam, če ste iz MB z veseljem za pivo!

zidifuker ::

Ker sm bil na področju igranja iger nekaj let odsoten, bi rad, da mi kdo pove za kakšno novejso igro v stilu cossacks al pa stronghold :P torej strategijo,novejšo pa da je po vaših izkušnjah sodeč dobra igra.
Hvala

subby ::

Kakšne dobre igre v stilu strongholda žal ni, drugi del je polomija. Obstaja pa še dodatek "Crusarder" za prvega.

Bor H ::

Ni čist to kar iščeš ampak velik "strategov" tripa na Total War serijo.

Testman42 ::

Jest pa iščem igro ki sem jo igral ko sem bil še skoraj zarodek.
Nisem čisto prepričan, ampak mislim da je igra ena iz Star Wars serije.
Bolje se spominjam ene stopnje, kjer si po kanjonu letel, potem je bilo pa razpotje in je imela vsaka pot nekaj, na eni poti se je kanjon postal zelo ozek, na drugi poti pa je bil nekakšen kamnit most pod katerim je bilo treba leteti. Poti se proti koncu stopnje spet združita.
Bežno se spomnim tudi da si zasledoval dve Lambda-class ladiji, na razpotju je šla vsaka po svoji poti.

Sem že preveril igre z seznama vseh Star Wars iger, vendar nisem našel.
Igral sem pa nekje med letoma 1995 in 2000

Aja, pa a sem morda zgrešil topic?
Danes zgleda ni moj dan za iskanje.

nejko8 ::

sliši se kot Star Wars Rogue Squadron, link: http://www.gamespot.com/pc/action/starw...

Edit: link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejko8 ()

jcb ::

Iščem podobne igre, kot je Age of Empires.
Mi je zelo dobra igra in traja več ur

subby ::

če hočeš odlično strategijo in te ne moti čas trajanja, ki se lahko vleče v neskončnost, potem ti priporočam serijo Heroes of Might and Magic. s frendom igrava dodatek petega dela... je potezna igra, vendar se navadiš
še ena malce starejša, zelo zabavna igra je Knights and Merchants, čisto klasa zase. In Anno serija so tudi take igre, ki znajo trajat v neskončnost
sicer pa je aoe2 conquerors še vedno najboljša strategija po mojem okusu

Testman42 ::

sliši se kot Star Wars Rogue Squadron, link: http://www.gamespot.com/pc/action/starw...


Sem že našel, ni bila ta ampak še starejša Star Wars: Rebel Assault
Točno tole je scena ki sem jo imel v mislih ko sem opisoval kaj iščem:


Drugače pa hvala za nasvet, potegnil dol SW: Rogue Squadron in igram :D

ekseR ::

Iščem igro. Zdej sem obrnil oba crysisa. igral sem cod1, cod2, cod4, MW2 in cod6, bioshock. Kateri špil priporočate? Pa rd bi da je tolk dobr k crysis.

Lohk tud kšn online brskalnišk špil, kot so travin, itd. Samo ne vem ker je dobr, pa da se velik fajta.
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ekseR ()

šernk ::

no sam iščem igro, ki se jo igral recimo pred kakšnimi 8-9 leti.

igra se je dogajala v celoti v vesolju v letalskih bitkah. vsaka misija se je začela na način da si hodil po hodniku vesoljske ladje do sobe na sestanek, potem pa si izbral letalo s katerim boš letel (ali je bilo že kar določeno ne vem več točno), potem pa si bil izstreljen ven v vesolje. preko hyperprostorsih oken si nato večinoma skakal med različnimi deli misije. misije so bile precej raznolike, od navadnega bojevanja z sovražnikom, spremljanja transportnih ladij, prečkanja minskih polj, do večjih bitk, kjer sta se borili dve večji ladji med seboj, ti pa si svojo branil po najboljših močeh z uničevanjem sovražnikovih letal in orožja na ladji. te večje ladje so se med seboj obstreljevale z torpedi, ki si jih tudi lahko uničil.

upam da se kdo spomni naslova, sam iščem in iščem pa ne najdem...kam sem založil CD in škatlo od igre pa res ne vem :'(
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Testman42 ::

Jest iščem podobno igro, samo da je verjetno malo novejša, igral pred približno 6 leti.
Igral sem samo demo verzijo.
Tudi vesoljske letalske bitke, raznovrstne misije, hiperprostorska okna...
Vem samo da si na začetku imel dve ladiji, ena se je imenovala Orion. Pa lahko si jima nadgrajeval opremo, lahko si ju tudi prodal. Pa dve trening misiji, ena ko je bilo treba čez ogromno krogov leteti, druga pa kao target practice, streljal prvo na statične, drugič na gibajoče tarče...

Mentalist ::

Jaz pa iščem nekaj za preko multiplayerja, najraje kake streljačine igram že COD pa TF2 mam, še kaj drugeega takega?
Lool.

Testman42 ::

Enemy Teritorry.
Več ko samo streljanje :)

detroit ::

Lp Iščem igre za dva komp v lanu (al pa prek hamachi če nima lan podpore) trenutno špilamo heroes of might and magic 3 in učasih cod5. Mate še kake predloge.
Skero

HiDaLgO ::

js tud iščem lan igrce sam takšne, ko si vojak. čimbolj realistične tak ko The hell in vietnam (sam nevem, če je ta igra za lan, če je, mi lahko kdo pove kak se nastavi, ker jo mam naloženo a neznam naštimat na lan)

trenutno špilamo Joint Operations Escalation sam mi je že mal dosadna, ker so tak vlke mapke (namenjena je masi igralcev, mi pa smo 3-je (zaenkrat:)

downloadam pa še World_In_Conflict ter Day of Defeat Souce pa bom vidla kak se bojo obnesle. če pa ima še kdo kakšne predloge pa kar na plano z njimi, so zelo dobrodošli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: HiDaLgO ()
««
4 / 29
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3040481981 (513) oo7
»

Ali kdo igra 20 let stare igre? (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
755124694 (1582) Gagatronix
»

Oldies goldies (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6410817 (1219) blabling2
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536975 (14994) msms
»

Stare igre, ki ste jih igrali (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7821043 (17396) BorutO

Več podobnih tem