» »

Predsednik Janez Drnovšek ima hči

Predsednik Janez Drnovšek ima hči

«
1
2

waters ::

V včerajšnem dnevniku ob 19 h na RTV SLO sem slišal, da je naš predsednik Janez Drnovšek ugotovil pred božičem lansko leto, da ima poleg sina Jaše še hči.

Sej ne da bi bil tako firbčen pa vseeno. Odpravil sem se na Google, PopTV... nič

Ali sem kaj narobe slišal?

AndrejS ::

Jaz mislim da on ima že dolgo hčer. Who cares...

Thomas ::

Ma nurmaln. Tipčk je mu dobro plačo kot zvezni poslanec SFRJ, pol je pa (samski) pecal bejbe. Tko da ni čudno, da je zaplodil kakšnega otroka, ane?

Kar je nenormalno je kvečjemu to, da (kot) predsednik (demokratične Slovenije) sam s svojim psom pričaka Novo leto.

TO je ... pa mau čudno.

Me zanima, kaj je počel predsednik vlade, gospod Janša. Kaj podobno sprevrženega?

Bog nam pomagaj!

:|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

karafeka ::

Vsi pač nimajo take sreče kot ti, Thomas!

Thomas ::

Sorry. Thomas je off topic. Drnovšek pa on topic.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Aryss ::

ja ja, to sm pa tud js slišala. :)
in ta hči da žvi v zagorju in da je folk že skos govoru, da ma njegove določene poteze (npr. zategnen ksiht mogoče :D ), sam nben si pa ni mislu da ma res njegove gene u seb :) čak, kwa je že model tm počel, ne spomnem se...
searching users signature...
...
not found!

waters ::

Ej pa ne zmerjat.. Dej ohrante nivo
Meni se je šlo samo zato, da preverim ali sem prav slišal al je bil kakšen joke!!! Ne zanima me noben Janša in ostali good & bed gays

Thomas ::

> ne spomnem se...

> searching users signature...

Hm ... sicer si ti ravno tako off topic kot gospod Thomas, Aryss ... ampak deluješ pa pozabljivo mau. Vseen. :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

> Ne zanima me noben Janša in ostali good & bed gays

Tebe seveda ne. Nas pa. Namreč smo edina država na svetu, ki ima tako nenavadne najvišje šefe. Rupel je še edini normalen. Pa praktično vsi pod njim tudi. Na vrhu je pa čista ... ekstravaganca.

Ma še papež moli skozi Silvestrovo s tisoče svojih ovac. Naša pastirja se pa klatita po skrajno čudnih poteh ...

Pa to ravno v času ko slišimo, da bomo maybe imeli Melanijo v Beli Hiši od 2008 naprej! Skupaj z Donaldom bosta gospodinjila, kot se spodobi, sem prepričan!

Doma mamo pa tkole ... ajej! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Microsoft ::

Sej ne da bi bil tako firbčen pa vseeno.

Ja glih to je. Firbcn si kot stara baba, ki more vedet vse, kaj se dogaja okrog voglov. Kot da te dni ni kaj bolj pametnega za pocet.:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

waters ::

Veš kva ne zanima me sedaj in tu v tej temi. Če pa ne znaš nič drugega kot trobit in zmerjat vse okoli, pa pokaži svoj veliki ego in trobi naprej.

Čau

Thomas ::

Kdo da ma velik (večji) ego? Microsoft al' Thomas? >:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Microsoft ::

Pa kako zmerjanje? Gre se za to, da je tole en navaden trac. Ti si pac pokazal zanimanje zanj. Pa sej, ne se sekirat, nisi edini.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Damjan Jagar ::

čak, kwa je že model tm počel, ne spomnem se...

Predsednik JE iz Zagorja. Sicer Izlačan, ampak so zaenkrat še pod Zagorje ob Savi.
http://jagar.si

Aryss ::

Hm ... sicer si ti ravno tako off topic kot gospod Thomas, Aryss ... ampak deluješ pa pozabljivo mau. Vseen.


kwa zaboga svetga pa teb ni jasn tlele?

Predsednik JE iz Zagorja


sej nism rekla da ni. nej bi pa bil na eni funkciji, tko da je bil kr popularn. vsaj tko je bla men informacija posredvana, več pa ne vem :)
searching users signature...
...
not found!

Thomas ::

> kwa zaboga svetga pa teb ni jasn tlele?

Tudi to ti ni jasno? :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Aryss ::

če bi se mi sanjal o čem se gre bi najverjetneje kej logičnga tud rekla nazaj, kaj misleš? brihta... :\
searching users signature...
...
not found!

Thomas ::

Brihta mislim, da to maš prav. To si našla.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

root987 ::

Če nam hoče biti vzor, mora nekje najt/narest še enga! Rodnost mora gor! :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

MadMicka ::

waters, mogoče ma Drnovšek hčerko, mogoče nima, ampak v nobenem primeru to nima nič opraviti s problemi človeštva, mar ne?

p.s.: če jo ma, bi blo prov, da z njo dočaka novo leto :)

Utk ::

Ni mogoče, ampak zanesljivo. Če je sam to povedal včeraj (1.1) na dnevniku rtv. Mi je pa zelo švoh tam izgledal...zelo čudno govoril pa to.

nevone ::

>Namreč smo edina država na svetu, ki ima tako nenavadne najvišje šefe. Rupel je še edini normalen. Pa praktično vsi pod njim tudi. Na vrhu je pa čista ... ekstravaganca.
>Ma še papež moli skozi Silvestrovo s tisoče svojih ovac. Naša pastirja se pa klatita po skrajno čudnih poteh ...
>Pa to ravno v času ko slišimo, da bomo maybe imeli Melanijo v Beli Hiši od 2008 naprej! Skupaj z Donaldom bosta gospodinjila, kot se spodobi, sem prepričan!

Kaj pa če je z našimi ženskami kaj narobe, pa ne znajo shajat z ekstravagantno prvo ligo? :\

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

#000000 ::

btw. prebral v dnevniku ime ji je Nana ima 24 let, in je skladateljica. LP

Keyser Soze ::

Čaki malo... Sej je sam Drnovšek potrdil, da jo ima...

Sicer pa... Ima njegove poteze? Bog ne daj.:D

xenon74 ::

nevone:
Kaj pa če je z našimi ženskami kaj narobe, pa ne znajo shajat z ekstravagantno prvo ligo?


Kaj pa če so v naši prvi ligi same pi*ke, pa se za to ne razumejo dobro z Ženskami?

0x74
http://setiweb.ssl.berkeley.edu/team_display.php?teamid=30319

flipflop ::

Dejte se mal bolj za sebe brigat kje mate kako hči pa kdo je s kom preživel novo leto.

perci ::

Aja, ljubljenega vodjo mormo pa pri miru pustit?

flipflop ::

Ja kaj je pa naredu, doma je bil za novo leto, res hudo velik problem.

perci ::

Kar se mene tiče, ni nobenga problema. Kar pa ne pomeni, da ne smemo govort o tem "neproblemu".

flipflop ::

Saj ne prepovedujem, samo predlagam.

bobby ::

Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Nejc Pintar ::

now what?
Lahko je biti prvi, če si edini!

dolenska ::

ja ima hči, stara pa je 24let. je pa neka huda glasbenica

Nejc Pintar ::

Ja in?
Lahko je biti prvi, če si edini!

MadMicka ::

Nejc Pintar, kaj "ja in"? O javnih osebah in o njihovem življenju se pač na veliko debatira tako pri nas, še bolj pa v tujini. Zaradi mene gre lahko tudi za rumeni tisk. Zanimivo za marsikoga, sicer bi npr. Slovenske novice že zdavnaj izginile iz prometa. Če te to ne zanima, še ne pomeni, da moraš na vsak post dati medklic v smislu "ja in".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Utk ::

Sej kogar to ne zanima, ne rabi tega brat, niti mu ni treba kaj napisat. Kot marsikoga ne zanima kaj je novega pri Linuxu, kaj pri MS-ju, kater film je vn prišel ali karkoli drugega. Če bi vsak težil pri vsaki stvari, ki ga ne zanima, bi ta bogi strežnik od slo-techa kmalu pregorel. Oz. njihovi hrčki.
Kaj je bilo pa prej s to hčerjo? Je znal, da jo ima, pa jo ni spoznal ali je kar zdej z neba padla?

perci ::

Menda je prejšn božič z neba padla.

MadMicka ::

Pomoje jo je dosedaj skrival zato, da mu nebi nezakonski otrok škodoval na politični poti. Sedaj je pa itak že predsednik in potem pokoj. Verjetn ji je tudi pošteno plačeval šolanje in kar je tega, drugače bi ga njena mama zašpecala medijem >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Damjan Jagar ::

Menda je prejšn božič z neba padla.

Ni. Smo jo že prej videval. Janezu v naročje pa res.
http://jagar.si

hruske ::

Hčer ima, ne pa hči.

Jojmene Slovenija.
Rad imam tole državico. <3

Stepni Volk ::

Ta "novica" je dokaz o neobstoječem slovenskem raziskovalnem novinarstvu. Zato tudi kakšne bolj resne novice iz "globokega grla" ni za pričakovati.
OK. Mladina se včasih potrudi. A samo včasih.

iskra ::

Ta Drnovšek po faci skorajda ustreza g. Burnsu :D

Ne opazim pa kaj preveč podobnosti med njim in njegovo hčerko... :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Vice ::

iskra vizualne podobnosti ne boš našel. Prometna nesreča je pustila svoje. Pred njo pa mogoče veliko bolj.

Microsoft ::

Ok, zdej vemo, da ma hcer. Kaj bote zdej naredil? Ju zalezoval pa porocal kle gor vsak gib, ko bota naredila al kaj?:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Vice ::

Valda zanima nas al uporabljata windowse al linux za domačo rabo.

cryptozaver ::

Kaj si nista podobna. Saj nihce nima brk. Vsaj vidi se ne...

Hehe kisle kumarce tudi na ST.

BTW: Drny je svojo hcero zaplodil okoli leta 82. Glede na to, da je predsedoval SFRJ od leta 89, mu zvezna placa pri tem ni kaj dosti pomagala.

Thomas ::

Bil je zvezni poslanec. To ni bilo tako slabo, tiste čase.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

xenon74 ::

Leta 1981 je naš ljubljeni vodja, če me spomin ne vara, bil direktor Ljubljanske banke Trbovlje.

Zvezni delegat (takrat še ni bilo poslancev) je bil od 1986 do 1989.
http://setiweb.ssl.berkeley.edu/team_display.php?teamid=30319

BigWhale ::

Saj tudi direktor banke takrat ni bilo slabo. Najbrz ne tako dobro kot je to danes (ko naredis major fuckup, te povisajo... ;> ), ampak vseeno ni bilo slabo. ;)

globoko grlo ::

fotke, fotke ...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drnovšek ustanovil novo gibanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1448959 (5803) Manu
»

Lds-pot v brezno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745233 (4131) Thomas
»

Rezultat na volitvah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1037205 (5766) Eschelon
»

Novi predsednik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18610009 (7998) Thomas
»

Koga boste volili na predsedniških volitvah???

Oddelek: Loža
321870 (1405) Santa

Več podobnih tem