» »

Koga boste volili na predsedniških volitvah???

Koga boste volili na predsedniških volitvah???

Kekec ::

Ok tisti ki že lahko volite :) ???

Cosmo ::

Drnovška ne oz. nobenega bivšega rdečega..

:)
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

poweroff ::

Po moje Arharja ali pa Mencingerja, čeprav mi je Mencija škoda za politiko.

a zakaj?

Zato, ker se mi zdi primerno da se garnitura politikov po določenem času zamenja. Da ljudje vidijo da ni konec sveta če nekdo ni dosmrtni predsednik.

Andor ::

ZZYZX: A drnovšek pa ni bivši rdeč al kaj?

Jaz brezpogojno podpiram kandidaturo Arharja, ker ga ne cenim samo kot preudarnega politika ampak tudi njegovo celotno osebnost.
Mislim, da je pravi mož za sicer protokolarno naravnano funkcijo predsednika države.
---Never send a monkey to do a man\'s job---

Mercier ::

Jebeš take volitve, ko se kandidati spravlajo zravn ko lačn srat.

Kdo od obotavljivega damovja in gospodovja se je pa prvi javno izjasnil? Mogoče dobi moj glas. Sam nč ne oblubim.

roro ::

A predsednice pa ne bi imeli?

alien-w ::

Hmja, takole bom rekel. Sam bom volil bivšega guvernerja BS, ker mi je simpatičen človek, pa zdi se mi, da je deloven in odgovoren, drugače pa tudi ostali niso za odmet, boj bo še hud, čeprav nekateri napovedujejo, da Arhar nima možnosti sploh... bomo videli.

matter ::

Prav tako sem za ex. guvernerja. Sposoben.
Sicer pa pri nas predsednika nima veliko moči. Je pa on tut primeren ker "ni strankarski kandidat" (SLS ga za reklamo zmeri omenja) in je najbolj nepristranski.
Kot je nekdo omenu je treba dat možnost upravljanja z državu tudi nekomu drugemu kot ex. Yugo politikom.

Dusko ::

Hm po mojem imata največ možnosti za zmago gospod Janez Drnavšek(če bo sploh kandidiral) in gospod France Arhar.
Brezigarjeva Plemeniti in vsi ostali bodo le številke.Ker Slovenija pač ni ena izmed Skandinavskih držav,da bi Brezigarjeva mela možnosti.
Tekma bo po mojem Izredno napeta ,če se za kandidaturo odloči Drnavšek.Čeprav nekateri napovedujejo ,da bo z lahkoto zmagal.
Arhar pa an bi kandidiral samo takrat ko ima možnosti za zmago.Pač ne rad zgublja.In zato se postavlja vprašanje ali bo sploh drnavšek med kandidati.Ker kot predsednik vlade maš večjo plačo res pa tudi večjo odgovornost.
No bomo vidli kak bo.
Glede tega pa da je bil prej Drnavšek rdeči.Mislim na žalost če si hotel bit na oblasti si moral bit komunist.Mislim saj to so bli vsi direktorji in ljudje na vodilnih položajih.
Je pa zanimivo to ,da sds ni pripeljal na predsedniške volitve kakšnega "zavednega" Slovenca. (Bernik ,Bajuk)
Glede letala pa mislite da se pol nebi vsi politiki z njim leteli.Pač zdaj so vis pluvali po drnavšku ker je pač na takem mestu.
Pa da o referendumih za vsako bedarijo niti ne govorim. To je po mojem metanje dnara skoz okno.

IceIceBaby ::

Arhar definitivno. Mislim da bo zmagal tudi ce Drnovsek kandidira. Ljudje ga majo ze pocas dost. Sicer pa na Arharja ne gledam kot alternativo ampak edino moznost

Mislim pa, da ze to dost pove o nekaterih politikih, da so bli rdeci zarad oblasti, ali pa, da sedaj niso vec rdeci ker je komunizem propadel. Ce bi bli zakej bi bili nacelni pa vztrajali v opoziciji, ne pa da se menjajo kakor veter zapiha.

btw. Placa pa dvomim da koga od teh zanima. Sigurno imajo drug vir dohodka in tega ne pocnejo zaradi denarja, oziroma zaradi drzavne place. Ima pa predsednik drzave tudi kar pomembna pooblastila in dosti oblasti v svojih rokah.

Thomas ::

A ni to hecno. Tak antikomunist kot jest, bi rajš vidu Drnovška kot Arharja v predsedniški pisarni.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

the_unborn ::

Jst pa ne grem volit, ker se mi jebe za to politicno sranje.

Cosmo ::

Andor: Kaj ti ni jasno? Napisal sem da ne nobenega rdečkarja (torej tud Drnovška ne).

Drugace se mi pa zdi Brezigarjeva dokaj ostra in primerna za predsednico.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

poweroff ::

Thomas - ni hecno. Ti si po svojem političem prepričanju desničar ameriško-republikanskega tipa, Drnovšek pa tudi.

Grem pa stavit da če bi izbiral med Drnyem in Ruplom, bi izbral slednjega.

Se motim? :D

OldSkul ::

Jaz bi za Drnovška, sicer bo kmal okul pov sam vseen!

Zeberdee ::

jaz bi g kučana če bi lahko še enkrat...

Thomas ::

Matthai

Ti imaš večkrat prav. Tule že. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

krucymucy ::

Ah vežda da arharja! drnovska imajo (imamo) počas že dost!!!

Thomas ::

Zakaj ga mate dost? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Jaxx

Sej jest sem pa še slabši od njega - a veš? :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Jaxx ::

Ne Thomas, nisi. Si kar približno to kar je napisal Matthai, verjetno ne hodiš vsako nedeljo k maši ter potem postaš stvari ki si jih tam slišal (kot naprimer o primernosti Brezigarjeve)...

.:joco:. ::

Drnovška. Sicer malo v nasprotju z mojimi prepričanji, ampak on mi je kar ql, pa mislim da nima prave konkurence. Poleg tega je še moj sorodnik:\ :P .

Sploh pa, kdo bo pol predsednik vlade? Rop? Ker je pomojem on edini iz našega parlamenta, ki bi bil sposoben kaj takega.

Škoda le, ker so vsi ti naši politiki poameričanjeni, drugače so kar ql.

Bi blo fajn, da bi se Jelinčič mal zresnu, pol bi se pa k njim pridružil... Uff, malo sem zašel-
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Lucas ::

Moje mnenje je, da je vsa zadeva okoli Arharja precej zavita v celofan. Ves čas je namreč igral igro, da nihče ni mogel (in še vedno ne more) reči, kam je obrnjen.

Kar pa po eni strani sploh ni slabo, še zlasti za politika...

Tovrstno igro je rad in še vedno igra Kučan, za tiste, ki politike ne spremljajo pogosto.
(Zato je tudi pri teh ljudeh tako priljubljen...če od njega parkrat na leto slišijo nekaj lepih besed, ob katerih obenem naredi še lep ksiht...ja, ni čudno, da bi ga nekateri kar domov odnesli...)

Kar se tiče Drnovška...všeč mi je njegovo zadnje obdobje politike...je pa res, da je nekdanjim rdečim mladincem iz njegove LDS sedaj malce manj všeč...oz. jim gre na živce...

Škoda je Brezigarjeve, ker je niti vsi njeni ne bodo podprli...jaz bi jo.

O Plemenitem ne bom izgubljal besed...:)
I was here...

Heisenberg ::

jaz bi za gospo bodoco predsednico :)
pa me ne zanima njena politika vsaj tako bi se slovenija malce spremenila in bi prokleti slovenski kmetje zaceli malce drugace razlisljati v stilu - vse je mogoce


pac smo slovenci tako zadaj da to ni res, v ljubljani so sami pedri drugje pa kmetje, tak pac je:D

Cosmo ::

zzyzx - ti si eno navadno, kmečko, KLERO-FAŠISTIČNO teslo.


No..pa zacnimo. Najprej ti priporocam da si dobro preberes pravila, predvsem 2. člen.

A klerikalec da sem? Hmm..nevem no. Osebno ne odobravam cerkve in tudi vsako nedeljo ne hodim k masi. Da, priznam pa da sem krščen (verjetno ne po svoji volji a?) in da sem v cerkvi ze bil (sicer 3x v zivljenju pa vendar..)

Fašist da sem? Hmm..tudi to ne bo držalo. Nevem kako si prisel na to - mogoce zato ker Brezigarjevo podpira tud NSI? Ermm...wrong (again). Nikol nisem in nikol ne bom volil za NSI. Zakaj? Preberi prejsnji odstavek. Se ne strinjam z njihovim programom.

Tudi kmet nisem, ker zivim v mestu.

Ce pa sem teslo ali ne pa ne bo presojal nekdo z IQ-jem sobne temperature.
Napisi (ce si seveda umsko sposoben>:D ) kaj argumentiranega, pol pa se lahko spet dalje menima...

:)





I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

gorjanc ::

Kaj gospoda Zmaga Jelenlčiča Plementega pa ne bi nihče volil. A ne bi bilo zabavno njega imeti za predsednika jaz vedno umiram od smeha pri njegovih izjavah.

Thomas ::

Ja, izvolimo Plemenitega - pa bomo tam, kjer bi bili Francozi z izvolitvijo Le Pena.

Oziroma še bistveno na slabšem.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Marabela ::

...čeprav sem že pred tremi leti vedel, da bo Drnovšek kandidiral na pred. volitvah... in tudi bo sigurno zmagal. Aja- Milan Kučan pa bo novi predsednik vlade- za to ti ni treba bit vedeževalc...:'(

.:joco:. ::

Hehe, jst bi bil za Jelinčiča. :) Bi naredil celo štalo. Hrvatom bi on še Istro vzel, Avstrijcev sploh poslušal ne bi, ko bi govorili o zaprtju JE, Trst bi bil naš. Slovenija svobodna pod soncem8-) Kako bi bilo to lepo.

Samo žal nikoli ne bo:'(. Ampak je pa prav da imamo enega takega kot je Jelinčič, da se vsaj en ne "upogne" ostalim>:D
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Thomas ::

Milan Kučan ni sposoben biti Prvi minister - ne se hecat.

Jelinčič ni sposoben biti niti spodoben poslanec.

Prvi se tega zaveda - zato ne bo. Drugi se tega ne - pa se na srečo večina volilcev.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

sidney ::

dejte MENE volt !!! (lol) Oblubm, da bo net v slo zastonj........:)) :D 8-)
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

para-site ::

Se pridružujem misli Jocota, da če bi se malo zresnu Plemeniti, bi se jim mogoče pridružu.
Arhar je odličen kandidat in se je pravilno (po mojem) odloču, da kandidira kot nestrankarski. Njegovo preteklo delo je garancija za prihodnost.
Drnovšek je pa tko tko, po eni strani bi raje videl, da ostane premier, po drugi ne bi blo slabo, če bi bil predsednik.
Ne vem, zaenkrat nisem odločen, pa sem že bil za Jeblinčiča, ko je objavu kandidaturo, samo potem, ko sem videl prenos iz parlamenta (Nato, rečmo en mesec nazaj), je pa izpadel manj resno, kot bi od njega pričakoval.

Res ne vem, jst bi tudi reku, da kar mene volte. Aja, kaj ponujam. Obljubljam, da boste vsi zadeli na Loto.:D

Santa ::

Škoda, da kaka Marlena al pa Daphne ne kandidirata. Mogoče clo Emperatriz?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sedaj gre zares - predsedniški dvoboj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
644626 (3655) Alexius Heristalski
»

Rezultat na volitvah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1037171 (5732) Eschelon
»

Sklepno soočenje predsedniških kandidatov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
865095 (4049) Thomas
»

Novi predsednik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1869969 (7958) Thomas
»

"Neodvisne" javnomnenjske raziskave?!?

Oddelek: Loža
242096 (1563) Alexius Heristalski

Več podobnih tem