» »

DVD recorder umrl?

DVD recorder umrl?

Haby ::

Cao!
Prosim, da potrdite mojo diagnozo preden zabrisem ta recorder v smeti.
Mislim, da mi je umrl LG GSA-4120B, namrec nehal je brati in snemati vse medije. Pred tem pa je kaksen teden ali dva slabo snemal (tako cd kot dvd), namrec dogajalo se je da ni hotel posneti medija, vendar je v naslednjem poizkusu posnel isti medij normalno. Hotel sem ga obuditi z upgrejdom FW (iz a102 na a117) ampak ni pomagalo. Priklopljen je na sec. master, sam na kablu, DMA mode...
Ima kdo kaksno idejo kaj bi se lahko bilo narobe, ker drugace roma v prvo kanto.
LP Svinja se valja v blatu in je srečna, če bi vedela, da je svinja ne bi bila srečna.

MEDENA ::

garancija?

laguna ::

Poskusi očistiti leče, mogoče pa so le umazane in zato ne bere - mogoče?!
lagunaaaa

Haby ::

Garancije ni vec. Finta pa je v tem, da je to ze drugi 4210b, ki je crknil, s tem, da prvega so mi zamenjali v garancijskem roku, temu pa je garancija potekla pred 3 meseci:'( Zato pri meni LG nikoli vec, grem danes po NECa, upam, da bo z njim vec srece.

Leco pa bom poizkusil ocistiti, skoditi ne more.
LP Svinja se valja v blatu in je srečna, če bi vedela, da je svinja ne bi bila srečna.

SepoX ::

Glede na to, da so ti prvega zamenjali z novim ti imaš polno garancijo za novega od dneva zamenjave.

Primer: starega si kupil 1.12.2004 in so ti ga zamenjal 1.6.2005 - ima pa enoletno garancijo
novemu velja enoletna garancija od 1.6.2005 do 1.6.2006

Haby ::

Hvala za pojasnilo. Amapak garancija za novega je potekla avgusta 2005!
LP Svinja se valja v blatu in je srečna, če bi vedela, da je svinja ne bi bila srečna.

*MiKa* ::

Ti si kar novega LG-ja omisli. NEC ti bo še prej crknil, je več reklamacij z njimi.

sirotka ::

ja, pa dj najprej lečo spucaj.

Primoz78 ::

Haby podobne probleme mam jaz...kar naenkrat mi je zacel DVD-je unicevat...do sedaj pa ni niti enega. Se lotim lepo snemat pa dam na 16X (tako kot ponavadi z mediji TY) pa mi verification zgresi...in snema zadevo 20 minut...WTF si mislim, dam notr drug medij in spet probam, pa zopet isto. Tokrat dam Verbatim medij in gre zadeva skozi BP. Naslednji dan spet probam isto...spet ista fora...snemalo 30 min, verifikacijo je cel cas delalo pri 2,2X hitrosti in nic vec...dam Verbatim medij notr...4X hitrost pa gre skoz v 20-ih minutah verifikacija isto 2,2X...Cel cas pa skace buffer na NEC-u...mislim kar neki, je pa ene dva meseca iz garancije. Zanimivo pa da DVD-je in CD-je normalno bere, CD-je tudi normalno snema edino z DVD-ji ima probleme...in to preizkuseno z razlicnimi mediji....Sem ze narocil Philips 1628B....:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Haby ::

Leco sem spucal ampak je dvd se vedno mrtev (nic en bere, nic ne snema). A rabi kdo kaksne dele za LGja, ker drugace gre v smeti.
Nabavil pa sem NECa 4550A, upajmo da bo delal vsaj 2 leti...:\
LP Svinja se valja v blatu in je srečna, če bi vedela, da je svinja ne bi bila srečna.

sirotka ::

ej habby, bi jaz kaj rabil, ker mam istega pekača....pa nikul ne veš.
pm me:)

Ethical ::

Zdravo!


Men je isto naredl.EJ kako se spucajo lece?

LP, primoz
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580

Primoz78 ::

Neki CD-ji ki jih das notr pa ti scisti obstajajo...ce je se kak drug nacin pa naj napise se kdo...

Lp primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

sirotka ::

jst razdrem cd/dvd rom, odstranim pleh in prideš do leče. Potem pa hlapilni alkohol ali recmo kaka voda po britju. Vzamete palčke za ušesa al kaj so, ali kak robček in neežno drgnemo po leči:) Zraven še spihamo celoten rom, da odstranimo prah. To je to:)

Balandeque ::

Voda za po britju ne bo kul, pomojem.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

jest10 ::

Tudi alkohol ne-spere tudi antirefleksni premaz.
Destilirana voda ali pa tekočina za pucanje fotografskih objektivov

sirotka ::

jst pucam s tem no...pa ni še nč pobralo

Gwanaroth ::

Jaz pucam s Philipsovimi čistilnimi CDji, iz Merkurja, za jurja. Brez razdiranja cdroma in glej, deluje!
Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297699 (26801) pingo76
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496101273 (25782) nuclear
»

nec nd-2500a peče počasi ali pa še to ne

Oddelek: Strojna oprema
191714 (1483) CaqKa
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656200 (4816) pingo76
»

Katere DVD-R/+R medije ?

Oddelek: Kaj kupiti
231469 (1174) Wolverine

Več podobnih tem