» »

hitman 4 blood money

hitman 4 blood money

«
1
2

DONninjo ::

Jo!
Mene pa samo zanima ce se komu sanja kdaj pride hitman 4 ven pa ce ze mogoce obstaja keksen demo al ap kej podobenga za sprobat zadevo.:\

tx

st00rm ::

Use google !!!
Drugač pa pride vn kao 1.1.2006.
Link - uradna stran
God must love stupid people because he made so many of them.

macgajver ::

jest sm probou demo dons pa mi najbl šteka framerate niha k svina ne glede kok mam resolucijo al pa grafiko naštimano mal sm že začeu razmišlat da je to zarad tega ker mam švoh procesor dej nej še kšn napiše koko mu kej tale demo laufa drgač ga pa lohk zdownloudaš TUKAJ
tenstan krompir je pa zakon

mat123 ::

V biosu vklopi AGP FAST WRITE, če slučajno nimaš. Meni je pomagalo, pred tem mi je pa nenormalno štekalo, tud na najnižjih nastavitvah.

L.p.

Rotaidal ::

Pri 2800+ in 1gb ram in se x800pro, mi igra šteka, kot še dobena(razen obliviona)!
Lahko mam na low ali pa na high ni razlike... ;(( ;(( ;((

Mirč ::

men ne steka vse do full na amd 3500+ in 7800gt

Rotaidal ::

Ja če maš Nvidia kartico.... a mi ko mamo radeone, pa lahko karte zraven igramo al kaj? Kaka beda!

Smrkc ::

Mene pa zanima, če ma kdo probleme s to špilo v smislu da je sploh ne more igrat?

Men se zavrti intro (une ptice, pa cerkev, pa kip marije), pol se mi pa brez kakršnga kol opozorila zapre. Res pa je da moj računalnik ne ustreza niti minimalni potrebni konfiguraciji - pr procesorju izpadem, sj mam thunderbird-a 1333, zahtevan je pa xp. a je možno da zarad tega ne dela?

Maximus ::

probi v direct x-u isklopit sound acceleration oz. dej na minimum.

Smrkc ::

Hvala za hiter odgovor, vendar še zmer ne dela.

acroni ::

ja men demo verzija nc ne steka al pa kjk podobnga
dela mi normaln na AMD 3000+

lp

.smidge. ::

Res pa je da moj računalnik ne ustreza niti minimalni potrebni konfiguraciji - pr procesorju izpadem, sj mam thunderbird-a 1333, zahtevan je pa xp. a je možno da zarad tega ne dela?



Lahko plis pastas min. req? Ker jih ne najdem. hvala
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Smrkc ::

Minimum Specifications:

Operating system: Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (admin rights required) 95/98/ME/NT not supported.

CPU: Pentium 4 1.5GHz or Athlon XP equivalent

RAM: 512MB system Memory

GRAPHICS: Direct3D 9 compliant cards supporting pixel shader 2.0 (nVidia GeForce FX or ATi Radeon 9500)

SOUND: Direct X compatible sound card

OPTICAL DRIVE: DVD-ROM drive

HARD DRIVE: 5GB Free Space

INPUT DEVICES: Keyboard and mouse

Maximus ::

Kolega ima 512 MB rama in 1.8 proc (amd), ter Radeon 9000 pro. Špila na 800x600 in ko je velik folka se zatika. Drgače pa je kokr tok igrabilno. Se da špilat.

LP!

macgajver ::

a veš koko je s tem karticam 9000 pro in geforce 4 ti to pomoje največ dx 8,1 obvlada in jih to rešuje da špile bolš delajo primer nfs underground 2 je na geforce 4 ti delou skor tolk dobr kokr na 9800 pro samo pou bombončkou pri istih nastavitvah ni znou pokazat.
tenstan krompir je pa zakon

macgajver ::

tinček info- men igrca res komad šteka amd 3000+ 1.5 gb ram in 6800 gt bom pa probou še agp fast write uklopt če bo kej bolš
tenstan krompir je pa zakon

.smidge. ::

Hvala. Ampak kaj potem, bi slo z geforce 4 ali ne?
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

mtjz33 ::

Macgajver, imam podobno konfiguracijo, kot ti, le da imam GB rama, ter P4 3.0. Igra mi deluje tekoče na 1280x1024. Kdaj si pa gonilnike menjal, ter kako si jih (uporaba driver cleanerja, restart itd...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mtjz33 ()

globoko grlo ::

mam A64 3000+@2560, 1gb rama, 7600 gt pa na 1024 4xaa in 16xaf dela popolnoma tekoče

Dragon14 ::

mene pa zanima zakaj mi pri eni sobi kr vn meče igrco? pa sošolcu tud k ma moj cd... mam reloaded verzijo... kva je problem kle?

Freezy ::

Ja problem je Reloded verzija.

kilergas ::

NEsi tisto reoladed verzijo nazaj v stacuno in povprasaj po originalu in tej problemi bodo zacudeno izginili.(beri pravila ne skodi)

macgajver ::

jest sm mal tko povprašou folk u šol in sm pršu do tega da vsi k so mel saj geforce 6600 gt pa procesorje 64 bitne athlone 3000 ali več vsm dokaj tekoč dela so pa jamral ldje k majo še tele athlon xp procesorje do 3000+ za pentium pa ne

gonilniki novi use ostale igre delajo odlično.
tenstan krompir je pa zakon

Rotaidal ::

Danes sem končno dobil Hitman Blood Money, in mi kot demo.... šteka....;(( ;(( ;((
wtf? Posnel sem nove gonilnike, a še zmerom šteka;(( ;(( Beda. Kolegu, ki pa ma staro kišto, pa mu laufa super,;( ;( Ima kareri Radeon grafično kartico in mu gre igra super??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Saladin ::

AXP 2800+, 1Gb rama, Radeon 9800 nepro na 1024x768 (in skoraj vse high settinge) dela povsem tekoče.
Če zvišam resolucijo in efekte pa se počasi pozna zatikanje, ampak je vseeno povsem igralno.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Rotaidal ::

Jaz pa mam radeona x800pro, in mi na LOW šteka!!!;(( ;(( ;(( ;((

Saladin ::

Si izklopil VSync?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Rotaidal ::

Ja sem....;(( Enako;((

Saladin ::

Daj resolucijo namizja in igre 1024x768, izklopi AS in AA, teksture na medium (vse navedeno naredi tudi v ATIjevem meniju), izklopi Fastwrites, dfragmentiraj disk, preveri da ti kak program v ozadju ne krade resource, ponovno reinstaliraj directx, ...
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Rotaidal ::

Probal sem igrat na LOW!!! na resuluciji 800x600!! In mi šteka enako kot na HIGH, z vsemi cukerčki!!

Nekaj pa sem bral na drugih forumih, da je že popravek zunaj zaradi tega, ker nekaterim igra ne deluje kot bi morala. Bom probal:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

kilergas ::

Udari en format in ni vrag da nebo delalo kot je treba pol.Mas pol tone navlake sigurno.

xabre ::

Uni ki vam šteka, dajte post filter na disable, se ful pozna.

Jaz imam pa en čuden problem, in sicer noče mi shranjevat. Imam težavnost normal, parkrat shranim in naslednjič, ko zaženem špil ne morem nadaljevat tam, kjer sem končal, vsakič od začetka. :|

Ima kdo kako idejo?

Mavrik ::

To je namenoma tako narejeno. Trajno se shrani komaj ko končaš misijo.
The truth is rarely pure and never simple.

xabre ::

Ok, hvala. Prvič slišim za tak sistem shranjevanja.

Kaj pa če se ti 3s pred koncem misije računalnik resetira?:D

Mavrik ::

Se mi že špil zrušo glih ko sem prišel do escape routa. Pač malo preklinjaš pa greš ponovno :D
The truth is rarely pure and never simple.

Saladin ::

Špilaj na najtežji stopnji pa lahko čisto pozabiš na savegame ;)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Base-T ::

Tudi jaz imam enak problem kot nek predhodnik, da mi kar ven iz igre meče in to šele takrat, ko želim prvič ustrelit.
Kako bi se dalo to rešit?;((

OmegaBlue ::

Se je dogajalo v prvi različici igre. Naloži zadnji patch, ki to popravi.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Base-T ::

Sem naložil patch 1.2 pa ni nič boljše?
Je se kakšna druga možnost?

OmegaBlue ::

Navem kaj ti počneš da ti 1.2 patch tega ne popravi. Seveda upam da se ne igraš z exe fajlom.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Base-T ::

Nč si ne igram z exe fajlom. Res nimam pojma kaj bi lahko blo.
Verjetno nima veze če si daš gor samo pach 1.2 in ne 1.1 ?

OmegaBlue ::

Ne nima veze. 1.2 bi mogel popraviti to hibo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Gr0unD Zer0 ::

meni dela ql brez patchev...

zelo zanimiv špil, moram rečt...

upam da bom pri tem zdrzal dlje kot pa pri ostalih treh...
misija v operi je legenda, ko onega ustreliš na odru, potem pa celo minuto nobenemu ni nič jasno.
za kake naprednejše finte pa še nisem ravno dovolj dober.

beukcan ::

Živjo

Sem probal link na tej strani pa se nea da nič videt bi pa pogledal game info da bi vsaj približno vedel kako se kaj konča. Sem pa slišal da obstajajo kode za ta špil da si neviden pa da maš vse orožje če ima kdo kaj tazga bi vljudno prosil če bi mi to dal.

hvala
lp beukcan

Mercenary ::

Probi tukaj kaj dobit:
Hitman cheat :D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

OCCULT ::

Imam namreč čuden problem pri igri vse deluje og grafika super itd..
Nakar pridem do enega 7-dmega livela pa ne morem iti naprej mislim ne morem igrati,ker mi vrže ven iz igre ko stisnem črko G.
Ta tipka je za odvrži orožje......... samo to stisnem pa mi vrže iz igre.

Kaj mi predlagate.

Lp
Occult

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OCCULT ()

OmegaBlue ::

To je dobro znana posledica slabega cracka. Kupi igro.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Meizu ::

Menjaj to tipko za kaj drugega (v keyboard controlls), črko G pa pusti pri miru. Če ti je samo ona glavni problematik.

OmegaBlue ::

Problem je ko karkoli pade na tla ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Meizu ::

Mah, brez tega crackanja tudi ne gre... Ravno danes sem naletel na tale problem. Sicer je offtopic pa vseeno.

Imam kupljeno verzijo Battlefield2. Imam normalno, tudi original serial-key. Danes grem igrat na en server in mi izpiše sledeči error - YOur CD key is already in use. If you think, that your CD key has been stolen or hijacked, please contact EA support.

Mislim wtf? Kako je pa to zdej možno. Sm pisal na EA support in čakam na odgovor.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545680 (895) DejchSLO
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518485 (3471) Nyana
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744744 (18667) X-Hair
»

Battlefield Vietnam

Oddelek: Igre
422506 (1383) Deathlike M Tito
»

UNREAL 2 The Awakening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1308347 (5262) vander

Več podobnih tem