» »

problem - pojavi se ikona ob vklopu računalnika

problem - pojavi se ikona ob vklopu računalnika

vijolicaaa ::

Kupila sem nov računalnik brez sistema. nato sem instalirala windows xp in vse driverje.. sedaj se za vsako, takoj, ko vklopim računalnik, še preden se windowsi sploh naložijo pojavi takšna velika ikona. narisan je računalnik, desno od njega pa še monitor, oba sta povezana s kablom in na sredini je ta kabel prečrtan z rdečim križcem - kot slaba povezava.

Imam lcd monitor je relisys, 19 inčni. Na lcdju so trije vhodi. en ja za kabel za elektriko. En gre v računalnik, s tem, da se ta kabel razcepi na dva dela. Ena vtičnica je malo večja, druga malo manjša. Privila sem obe.

Poleg tega je še en kabel, kao za audio. samo tega nisem vklopila, ker ne vem kam bi ga sploh vklopila in ne vem zakaj bi ga sploh rabila.

Ali kdo ve, kaj bi lahko bilo narobe? A je možno, da bi bilo kaj narobe zveze (čeprav ne vem kaj bi lahko bilo), ali pa da katera komponenta ni pritjena tako kot bi morala bit?

M323SBA ::

Najbrž ima tvoj monitor en DVI- in en VGA-vhod. In ti si priklopila oba. Uporabi samo enega.

Klik.
Če sta taka, potem priklopi samo enega (najbolje DVI - tisti na sliki spodaj).

farko ::

Pokliči servis in vprašaj ali pa ga nesi na servis pa ti naj pokažejo ker kolikor se ter bere nisi najbolj vešča pc in ti bo težko razložit.
farko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564325 (3654) anjica
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5110867 (3432) acookook
»

Povezava računalnika z TV-jem

Oddelek: Pomoč in nasveti
4825029 (1173) ST-777
»

Graficna kartica r9 390 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
554843 (3674) Seljak
»

GTA V - PS 3 IN XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
5612982 (12090) opeter

Več podobnih tem