» »

STARGATE - ADVENTURE game

STARGATE - ADVENTURE game

«
1
2

tratto ::

Preden se zabaše tema ZVEZDNA VRATA s težavami, ki jih (imamo) pri igranju te SLOVENSKE avanture, odpiram tole temo.

Moram reči, da je zadeva kul. Vloženega je moralo biti ogromno dela. Sektor 13 - vsa čast. :D
Sicer so potrebni popravki na strani jezika, toda to je drobiž v primerjavi z rezultatom. Tule je LINK do foruma s podobnimi zanesenjaki.

Sedaj pa k stvari. Po****il bom, ker ne morem najti rešitve pri kamniti mizi. Kaj naj vtaknem v slot?? ;(
  • spremenil: tratto ()

Kami ::

Jaz sem že v bazi, tam ko moreš eksplozijo preprečit :)

Drugače pa moreš oni Guauld power module pa ono zadnje ko zgleda kot "vile" dat skupaj, tisto pa potem vstaviš v mizo.

Seveda še moreš za tem napisati pravo kombinacijo (pravo kombinacijo si vido tam, ko si razbil steno pa je bla ena slika na steni).

Za tam pa dobiš ZPM, pač raziskuj :)

SasoS ::

Zakon! Upam da bo res spoliral angleščino. Bi bilo škoda če ne...

Kami ::

No jaz sem zaj na Chulaku pa sem že prodal one stvari pa mam trenutno še tri kovance pa šel sem tud do onega deda pa sme kupo mapo of chulak.

Zaj pa domnevam da morem it v gozd ampak reče da rabi zemljevid.

Zemljevid sicer mam ampak kak ga uporabim?

Jackal ::

/ possible spoiler/

Sem na Chulaku, pa ne vem kako ulovit ptico... Kakšna ideja? Lahko na ZS, da ne bomo delali spoilerjev.

Kami ::

Mene tudi to zanima ker domnevam, da je treba ptico ulovit če map že mam ne morem ga pa uporabit :)

Drugače pa @zigam iz drugega topica:

Vstrelit moreš v luč, ki je nad ščitom.

tx-z ::

tnx...:))

Slovenska igra?????????????? A res?8-O 8-O svaka jim čast:)) :))
tx-z

tx-z ::

K pridš do unga gozda, kliknš na map k ti reče da bi rabu map, in pol lahko greš naprej do ruševin...sam pol pa nvem kaj naprej
tx-z

Kami ::

Mene tud zaj zanima kak premaknem "pillar", sem dal vrv gor pa okoli drevesa ampak reče, da je pretežko zaj pa več nimam idej

Jackal ::

Z železno palico usekaš po njem, pa poči na dva dela.

tx-z ::

Spoiler:


Potem pa prvežš gor vrvico(prodaš flashlight, dobiš 3 kovance, kupš vrvu), daš na tamau del vrv, na drevo, potegnš, pa daš na tavelko da gor splezata....:)) clo ratal mi je:))
tx-z

tx-z ::

Huh, zj sm uno kombinacijo rešu spodi....aaa, mogoče treba vodo notr zlit...brb:))

matr sm pamtn...pol uno plastenko z vodo napolnš(v mestu) in jo not zlijš:))
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Kami ::

Jap to sem naredo pa tud sestavlanko sem že sestavo zaj pa najverjetneje morem nekaj še naredit.

Daniel je reko, da bo še malo pogledal.

Tam, ko se je odprlo je mala lukna pa mam občutek da morem dat nekat notri ampak kaj?

// A vodo? Kak pa dobiš vodo sem probal z lončkom zajet pa ni šlo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

tx-z ::

Uno plastenko k si nvem kje pobrau,..ja tm k je daniel pozabu takoj k si pršu pred vrata...samo s plastenko kliknš na uno k je voda tm u mestu...:\
tx-z

Kami ::

Hm nobene plastenke nimam razen "blue cup".

Z tem pa sem probal pa ne gre vode zajet, drugače ap tud ne vem kam vlit tudi če bi jo mel

tx-z ::

pejt tja pred stargate, pa boš našu plastenko, pol pa klikn plastenko pa tm u mestu(tm čist na začetku k je un ptičk) klikn na vodo tja...

jst pa nvem kaj pol, dobiu sm un artefakt pa ga prodau za 3kovance, pa kupu horn...ptička nč ne prvab, rabu bi pa neko žvau da pridm čez un prehod:\
tx-z

Kami ::

Tnx, taka mala flaša je bla, da je nism vido :)

Zaj mam oni kristal.

Še 1x sem šel po vodo pa spodaj v jami pogasil prvi ogenj in vtakno rog notri, potem pa so se mi naredle stopnice :)

Jackal ::

Odgovor je v vodi... in se boljše vidi v temi ;)

Js sem zdaj na obtičal na nekem planetu z lavo (Anubis style), pa ne vem naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackal ()

tx-z ::

Pa res, tnx:))

edit: jst pa lih pršu, spooky it is:))

edit 2:tm kliknš na un gumb, pa greš v un prostor vmes pa te s tistimi obroči nekam drgam teleportira..

edit 3:a, zj vem kje si obtičau če si to zgori že naredu:\
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

Kami ::

Jap jaz sem tud tam, mam mediam metal pa nena z ničim skup paše pa nič ne more naredit |O

Jackal ::

Kje si dobil Medium metal part? Js mam Small metal part pa Big metal part...

tx-z ::

jst mam tut sam small, kje si pa big dubu?
tx-z

Jackal ::

Ok - dobil tut medium metal part.

/ Spoiler /
Large metal part je v 3. laboratoriju na mizi
Laboratoriji so pa skozi tista vrata od koder je prišel snake warrior.
V zadnjem laboratoriju daš na mizo železno palico in sprožiš laser - ko greš nazaj po hodniku srečaš enega super warriorja in dobiš od njega medium metal part.

Problem je zdaj le, kaj naredit s temi metal part-i

tx-z ::

In kaj če teh metal partov nimaš, morm it od začetka špilat???8-O

Probi jih dat tja gor na uno k para piha vn:P
tx-z

Jackal ::

Sem že končal... kratko, ampak sladko.

Najboljši monolog - Eat yourself MacGyver

/ spoiler /


Tistega super soldierja uničiš tako, da odpreš paro, ko gre mimo cevi. En metal part dobiš od njega, en je na mizi v zadnjem lab-u, en je pa v sobi, kamor se teleportiraš z obroči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackal ()

Kami ::

Ja vse parte mam že zdavnaj ampak zakaj mi prav pridejo?

Kaj sploh morem naredit

Jackal ::

/ spoiler /

Greš v sobo, kjer so tiste lesene škatle (kjer si pobral granate) in uporabiš crowbar na škatli - pobereš C4 in ga namestiš na tista zaprta vrata - greš skozi - v novi sobi je ena velika kovinska škatla, v kotu so pa na zidu neki napisi - stopiš zraven in vstaviš tiste kovinske kose v ustrezne odprtine.

Kami ::

Hah dobra igra, sem glihkaj končal :)

archer ::

Men pa noče uporabit zemljevida na Chulaku. Kr tm stoji, pa ko kliknem na map nč noče nardit.

A je treba tistga ptiča ujet, kr jst sm kletko prodau?

Kami ::

Z desno tipko je treba na map kliknit, da se ti pokaže.

To je tudi mene zajebavalo.

Drugače pa ptiča ni treba ujet

tx-z ::

Jackal,
"I can't get any leverage. This rod is to thick"

ne morš jih razbit:\
tx-z

tratto ::

Čeprav sem odprl temo, sem v popolnem zaostanku za vami. :(
Druga stopnja mi bo požrla živce. Vse kar uspem najti v SGC-ju sta modra skodelica in košček kruha. V nadzorni sobi sem našel terminal, kjer so vidne funkcijske tipke F1 do F8. A je potrebno tam vtipkati kombinacijo - katero??
Help! :'(

tx-z ::

Kje je problem?:\
Kaj pravzaprav hočš nardit?
tx-z

Kami ::

Skodelica je v enem labu, kruh pa v drugem se mi zdi al pa je kruh v enem čisto na koncu.

Drugače pa terminal je samo za okras

tx-z ::

Kami,
kaj potem nardiš k pridš tja na un planet z vulkani?:\ :'(
tx-z

Kami ::

Greš notri v jamo pa vržeš granato ko jo tam pobereš v ono cev ko je polek škatl :)

Tero ::


Kaj treba tu naret?:\
Oz mislim da vem da treba ono skup sestavit... Samo mi ni najbolj jasno kak.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

tx-z ::

vijolčna izberš
zelena levo
rdeča desno
rjava gor
modra dol....pa morš tko nardit da bo šla stvar od zgori levo v obe spodnji..
tx-z

Tero ::

Ja samo kako pa? Če jih je premalo?


Poleg tega pa ene niti ne gre premikat.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Kami ::

MViper ::

Hud spil a? :)

Delal ga je kolega.. potreboval je pa skor leto.. Ampak mu je kar uspelo, a? :)
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

Tero ::

Aja narobe sem sestavljal :)
Kaj pa si naj začnem zaj s to luknjo?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Kami ::

Greš po plastično flašo na začetku pri vratih (poglej gor) pa jo napolniš z vodo tja notri v lukno pa vodo vliješ :P

Jackal ::

Jackal,
"I can't get any leverage. This rod is to thick"



Greš do konca skozi laboratorije in na tisti operacijski mizi scvreš železno palico, da postane pajsar... then you CAN get leverage ;)

tratto ::

@zigam:

Kje je problem?:\
Kaj pravzaprav hočš nardit?


Kaj hočem narediti??? 8-O Rad bi v 6-ih minutah prekinil samouničenje SGC-ja, pa mi ne uspe. Kot sem že rekel, nimam težav z iskanjem skodelice in kruha, ampak sploh ne vem, kako rešiti 2. stopnjo v špilu.

tx-z ::

Drugače pa @zigam iz drugega topica:

Vstrelit moreš v luč, ki je nad ščitom.
tx-z

tx-z ::

Aaa, kako da pridm mim tega k me skos ubije če grem mim njega...k sm spremenu uno železo v tist, pa hočm nazaj..:\
tx-z

Jackal ::

Ko se ti pojavi in gre proti tebi, gre mimo enih odrezanih cevi... v tvoji bližini je pa ena ročica... ostalo je na tebi.

Je pa tudi možnost, da ga zvabiš do zadnjega laboratorija, okrog operacijske mize in nazaj ven proti jami v kateri so teleportacijski obroči in ko pride na tisto mesto, ga teleportiraš v zgornjo sobo - problem rešen.

tx-z ::

No sm šu tko pa ga teleportiru gor, pa ga še pahnu dol u prepad, kko pa pol ubijm anubisa tm?:\
tx-z

Kami ::

S kristalom
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3451573539 (7483) Gregor P
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126791930 (16539) Barakuda1
»

plastenka za vodo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6819817 (17200) mitja73
»

Stargate ATLANTIS... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12419557 (11176) CaqKa
»

Penumbra: Black Plague

Oddelek: Igre
443634 (2454) Saladin

Več podobnih tem