» »

Stargate ATLANTIS...

Stargate ATLANTIS...

1 2
3
»

OldSkul ::

Pretiravajo s temi premori...

tx-z ::

Jst sm že pozabu kaj se je sploh dogajal v prejšnih sezonah:\ :))
tx-z

amerikanec ::

Kdaj pa je sploh naprej? Pa a mogoče kdo ve kdaj pridejo SG-1 filmi vn. V izdelavi sta namreč dva in nej bi kao v jesen pršla vn... A mogoče kdo kej ve?
"Zdrava pamet je od vseh reči na svetu porazdeljena najbolj enakomerno:
Vsakdo nemreč meni da je ima zadosti." Rene Descartes

tx-z ::

Okol 28. septembra pride 1. del četrte sezone...Prvi film bo nekje konc letošniga leta, drugi film bo pa enkrat konc pomladi nasledn let.
tx-z

ali3n ::

Prav si napovedal; S04E01 je že zunaj; :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

AngelOfDeath ::

Jaz že nekaj časa čakam na 3 del :(
edit: Slovnica

tx-z ::

Sam nima zvočnih efektov huh? :D Drgač pa ja, kr uredu tale stargate. Po dougm času je blo kr fajn spet vidt mau znanih obrazov :)) Sam zgodi se jim pa res nč dobrga :\
tx-z

jest10 ::

Kdaj pa pride uradno ven prvi del 4. sezone? Da ga pogledam z efekti:D

bosstjann ::

je že

Samsung06 ::

Sami ste si krivi :)

Tisti, ki so se vzdržali in lepo počakali na uradni izid smo na boljšem. Pogledali smo 1 del in sedaj čakamo na uradni 2 del, ki bo čez 1 teden.

Ostali, ki tega niso zmogli in kateri so pogledali že 1 in 2 del brez zvočnih efektov(kar je zame btw en velik crap) so pa na slabšem, saj jih loči do uradnega 3 dela dolga 2 tedna.

Se pravi mi 1 teden, vi 2 tedna. :D

tx-z ::

Že dolg ni nben nč napisu semle :) Današnji del je bil smešn pa kul:) (5x16). Škoda k bom kmau konc atlantisa :( :)
tx-z

Gregor P ::

... kaj pa vem, meni ni bil nič posebnega, pa še na zemlji se je odvijal ... no, saj 5. sezon ni tako malo za neko ZF serijo, običajno jih zaradi nizke gledanosti ukinejo že prej ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

djordjevic ::

Coming soon to television sets near you. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

CaqKa ::

nekaj sem zasledil, da bi se naj najprej gledala 5x20 in šele nato 5x19.. ima kdo kaj več info?

karafeka ::

************SPOILER ALERT*****************














Ne, 5x19 je v alternativni dimenziji na Zemlji (kjer en Wraith na koncu pošlje signal v druge dimeznije o lokaciji Zemlje, mimogrede: shepard je en policaj, ki na koncu umre, glasbena podlaga v tem delu je zelo zanimiva). V 5x20 pa en wraith- znanstvenik od tistega wraitha, ki včasih sodeluje z atlantisom, pogrunta kako lahko izboljša wraith ladjo z zpm in s tem izboljša ladjo in jo naredi nepremagljivo. Medtem dobi tisto sporočilo o lokaciji Zemlje, gre tja, kompletno mesto Atlantis mu sledi, shepard in družba odznotraj wraith ladje detonirajo atomsko bombo in zmagajo (mimogrede: Ronan umre :)). Atlantis pa pristane na Zemlji, tam kjer je kao bila Atlantida. Ostalo pa naj ostane skrivnost ;).
EDIT: Kdo ve od kod je prišla tista ženska na koncu 20. dela, ki pomaga ronanu ? Prvič sem jo videl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

msms ::

Ta dva dela sta malenkost povezana, oglej si pa boš videl.

tx-z ::

Jp, so že ble :P nvem zakaj so pravl neki 5.januarja :) Tko da je že konc atlantisa for eeeveer :(:'( :))
tx-z

Zheegec ::

Najbolj zakon je pa Wraith ki posluša Marilyn Manson - The Beautiful People :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

misek ::

**********SPOILER ALERT************














mimogrede: Ronan umre :)
Ampak ga Wraith obudi od mrtvih.

Kdo ve od kod je prišla tista ženska na koncu 20. dela, ki pomaga ronanu ? Prvič sem jo videl.
A ni to ena od operaterjev, ki upravljajo z zvezdnimi vrati v nadzornem centru Atlantisa?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

IceBoX ::

No, ali kdo kaj ve kdaj bomo oz. če sploh bomo dočakali konec (film)?

LuGi ::

Kaj konec? Saj je bil.. prisli na zemljo thats it :D

IceBoX ::

Mah daj :). Namesto da so tle dve sezoni vlekli SGU, bi lahko raje film posneli.

LuGi ::

Se strinjam, SGU fail

Nikec3 ::

Se ne strinjam, najboljša stvar pri SGA od tretje sezone dalje je bila novica, da je bil ukinjen. Sicer pa ima Atlantis film zelo malo, če ne celo nič možnosti, da bi bil kdaj koli narejen, medtem ko so možnosti za še en SG-1 film nekoliko večje. V vsakem primeru bomo v prihodnosti slej kot prej doživeli reboot stargata, saj ima prevelik potencial, da bi ostal neizkoriščen.

Podrobnosti:
http://www.gateworld.net/news/2010/12/a...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

CaqKa ::

te pa gremo v kokune, pa na hibernacijo do takrat. ziher nas bodo kakšni zemljani po pomoti zbudili :)
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 465 66 67 68 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3394546599 (2999) oo7
»

Zvezdna vrata - Stargate SG1 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Sedem umetnosti
126789729 (14338) Barakuda1
»

SG - Goa'uld, Tok'ra, Jaffa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5510689 (8120) Jst
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213208 (9761) roli
»

ČezLužne TV NaniZanke

Oddelek: Sedem umetnosti
152910 (2441) |SwightDraw|

Več podobnih tem