» »

Slovenija - Norveška

Slovenija - Norveška

«
1
2

SebaR ::

Mamamia! Kater začetek tole bo po moje ena najbolj razburljivih tekem.

Koliko sekund je preteklo med goloma? :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>
  • spremenil: SebaR ()

mtosev ::

We are losing. :( :'(
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mat3jc3k ::

2:1 za Sovrage, ce bo slo tko naprej, da ne govorimo o sodniku k je mal mutav
in tudi prednost domacega terena ne uposteva, ga pa kej klinc gleda.
UPAJMO NA NAJBOLJŠE
SLOVENIA!!! SLOVENIA!!;(( sloveniJa!!!:8)

EDIT: Po koncu prvega polcasa rezultat se vedno 2:1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat3jc3k ()

Dr Evil ::

Kot,da bi koga presenetlo.

sid911 ::

nič novega.....na žalost;((
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Avenger ::

Prejle enkrat je Filekovič naredil en klasičen faul, pokasiral rumen karton, nakar ga je pokazala kamera (Filekoviča ne rumen karton) in se je čisto razločno videlo njega reči: "Ma marš u pičku materinu". Comedy gold. :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

sid911 ::

mislim...ehh.....
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Brilko ::

Eh jebo majku jim tem norvežanom... ;((

=Yure= ::

Ukradli so nam 11metrovko pof***** sodniki;(

Zheegec ::

Svašta, začetniška napaka. Tolk se matrajo za gol (sodnik je pa res mutav, roka ni bila ob telesu pa lepo vidna - itaq se piska enajstmetrovko), pa take priložnosti, pa tolk so zmedeni... pol pa vse zajebejo.

Zakaj se norvežani trudijo, naši jim kar sami rihtajo šanse.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

zile ::

Dobro so igrali naši v drugem polčasu. Ampak zakaj vedno po izenačujočem golu ali pa po vodstvu recimo, popustijo.

sid911 ::

nič novega...žal
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

marnit ::

Žal poraz. Škoda ker na koncu. :'(

overlord_tm ::

koko so imel žogo norvežani v drugem polčasu? 5 minut? >:D

To so posranci svetovne klase, najprej lah z roko branjo gol, pred tem dajo še eno roko, pol pa v zadnji minuti zabijejo gol, čerpav so imel žoge vsega skupaj 5 min. |O

favlirali so pa tud ko neumni

kopriwa ::

Lepa tekma, čeprov rezultat bi biu lohk drgačen, ampak raj to kot zmaga za en gol pa zeh igra...
car od carov je cime, ma če njega neb blo v igri jst se sprašujem kva bi naša reprezentanca delala (čeprov je lavrič kar soliden:) ). Če neb blo cimeta sploh ne bi gledu tekme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Tilen ::

Kdor ne da, dobi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bond007 ::

Škoda ja... Sicer pa, to kar je blo videt večino drugega polčasa - to je nekaj novega.. da praktično pol ure igrajo samo na en gol in to naši proti norvežanom. Je pa res obramba zelo nervozna. Nikakor ne uspejo razčistit pred svojimi vrati, probleme jim delajo visoke žoge... Drugače pa pohvaliti gre cimeta, korena in praktično ves napad - čeprav jim sreča ni bla naklonjena:'(

perci ::

Zmeri so mi zoprne te tekme proti norvežanom. Totalno netehničen nogomet, samo neko brezvezno pretepanje.

mtosev ::

Komentar tekme: :'( :'( :( :( ;(( ;((
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

SebaR ::

Pa kaj je sedaj to? Naši očitno še vedno ne znajo dati gola. No teta Sreča jih pa sedaj tepe po glavi. Naši ne bodo videli svetovnega prvenstva.:\
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

ČIP 008 ::

Ja proti Vikingom oziroma evropskim Argentincem je res težko igrati.

mtosev ::

Niso kaki Argentinci. KURČEVO srečo so imeli. :|
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

overlord_tm ::

Ja proti Vikingom oziroma evropskim Argentincem je res težko igrati.


če bi bil selektor bi jim ukazal naj jih pretepajo dokler jim ne zmanjka igralcev, bomo že kaj za moldavijo našli :D

sodnik bi pa lahko malo več avtoritete pokazal ... tisti mali nigerček je naredil nešteto favlov preden je dobil rumenga. sploh ne vem kje oni vzgajajo te črnčke, pomoje so ga v solariju pozabil.

Brilko ::

perci: a si gledu tekmo? O kakšnem pretepanju neki? Če se dvakrat mal grše pogledajo in drug drugega pobožajo še to ni pretepanje, ker moraš vedeti da nogomet je moški šport.

Mogoče to veš, če si ga kdaj igrau... ;)

monster-x ::

Pač nismo imeli sreče. So jo pa zato imeli naši nasprotniki. Dobili smo tri naivne gole, ki nam jih ne bi bilo treba dobiti na tak način. Škoda, ker je šel tak trud skorajda v nič -- vsaj gledalci smo uživali ob gledanju igre, če ne že ob opazovanju rezultata.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

perci ::

Brilko: Ne boš verjel, ampak sem nogometa res kar nekaj preigral in VEM kaj je moška igra.

Si ti morda gledal še kako drugo tekmo z Norvežani? Se ti ne zdijo nadpovprečno nasilni? Se ti ne zdi, da grejo vsak štart s podplatom naprej?

Od norvežanov je men samo Carew všeč, on edini obvlada žogo. On igra to, čemur pravimo moška igra. Pa vseeno lahko igra korektno in brez pretiranih favlov.

So pa naši imeli 2:2 v žepu in ne bi smeli tako naivno iti še na en gol.

Brilko ::

perci: vem kaj želiš povedati, ampak groba igra zaenkrat še ni pretepanje. 8-)

Res je, da je danes biu pohvale vreden cime kot posameznik, mile pa boljš da bi kr doma ostau, poraz

mtosev ::

Vsi smo razočarani. Da nebi bili toliko nepozabimo: Romunija : Slovenija, Rusija : Slovenija pa Švica : Slovenija.

Največji poraz: Slovenija:Honduras 1:5
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

mat3jc3k ::

Sodnik je naiven tem kurcom... najbolj na jetra mi je sou un Hairy nigga BRAATEN
kreten...skos je faulou morm pa pohvalt Johna Carewa za lep volej-škarjice ki je skoraj končal v mreži..nasplošno on igra čist nogomet in nisem videl toliko prekrškov ki bi jih on storil..da ne govorimo o tehniki in kvaliteti... mormo pa tud vedet da nam danes ni bila sreca
namenjena vratnica+ veliko rumenih kartonov...sodnik ce mu tako lahko pravimo je pa itak v nekem svojem svetu in naivno kazal v korist Norvežanov.
Kaj čmo žoga je okrogla.
CIME, CIME! on je res car dribla ko nor, poživlja našo igro in spravlja ob živce nasprotnikovo obrambo ~:>

LP to all fans of football

Matev ::

A NI HECNO
sodnik je vedno kriv v očeh poraženca
zmagovalec pa nikoli ne reče da je sodnik prispeval k njihovi zmagi

to je v sloveniji že folklora
ja sodnika dejmo krivit
kot v vseh ostalih tekmah

a ni čudno da je ravno slovenija vedno oškodovana za zasluženo zmago

/patetično

sprijaznite se da pač ne sodimo na svetovno in konc
spomnite se kakšne scene smo delali v koreji

overlord_tm ::

če z roko bran gol, pa sodnik ničesar ne nardi, pol bi človk pomislu da je kej narobe z nemu ...
po igri smo bli itak bolši od norvežanov, edin usran kromper so mel uni

mtosev ::

Res ste smešni (sodnik).

Po pravilih če ni mogo roke umaknit ni roka.

Če vam toti sodnik ni bil všeč potem me zanima kak vam je bil všeč oni arabski sodnik (SLO : BLR (Slovenija)).
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

perci ::

mtosev: Ne govori bedarij. On mora roko imet ob telesu. Če je po nesreči ni imel, je to njegov problem. Še posebej, če žoga leti direkt proti golu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Matek ::

mtosev, LOL. Roka je bla v vsakem primeru - sodnik je pač ni videl. Ampak dobro, jebeš zdaj, ne more vsega videt - meni je bolj beda, zakaj FIFA kar noče in noče uvest sojenja s posnetkov za take situacije (al pa klonira Colino), potem se ne bi več kregali...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mtosev ::

Komentatori na SLO2 so rekli da si je obraz zaščito in da bi en sodnik piskal drugi ne.

Proti Belorusiji v Sloveniji pa je bil sodnik nesposoben.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

WarpedGone ::

Problem je sodnjiški kodeks, ki ga ni. Že to da majo 'tiho' pravilo da sodnik ne komentira sojenja drugega sodnika pomeni sam to da en drugemu ščitjo hrbet in sumljivo sojenje. Seveda nihče ni vsemogočen in ne vidi vsega. Zanimiva je le porazdelitev tistega kar ne vidijo in tistega kar vidijo. Le redkokdaj je enakomerna, pogosto se močno nagiba na eno stran.

Če bi začel kritizirat en drugega, bi se hitro vzopstavil standard kaj je prekršek in kaj ni ter tudi sodniki bi bili zelo hvaležni za petega(?) sodnika pred videorekorderjem, ki lahko u parih sekundah preveri situacijo tolikokrat da je jasno kaj se je RES zgodilo.

Vsi športi kjer ima sodnik zadno besedo so en drek. Rokomet, fuzbal, košarka, ... Že zdavnaj bi to drhal moral zbrcat in jo spravt znotraj nekih PREVERLJIVIH okvirov. Brez tega vse skupaj nima smisla sploh. Itak da je ena ekipa slabša, če ma druga ekipa dodatnega vsemogočnega igralca s piščalko...
Zbogom in hvala za vse ribe

gumby ::

nekdo pac mora odlocit, ko gre za sumljive situacije... in ta odlocitev ne bo nikoli dobra za obe strani
problem pa nastane, ker sodniki niso bogovi in delajo napake (namerno ali nenamerno, nima veze). popravljat in spreminjat svoje odlocitve pa je se bolj delikatna zadeva, saj lahko povroci se vec hude krvi

se pa strinjam z bergantom, ki je gledalce, ki so metali razne stvari na igrisce, oznacil za idiote. ker to dejansko so:|

perci ::

Pa da ne bo kdo napacno razumel. Men se sodnik ni zdel pristranski, verjetno bi se enako odločil, če bi bila taka situcaija na nasprotni strani. Konec koncev mormo tut priznat, da so Carewu enkrat bolj na zacetku piskali offside, ko tut slucajno ni bil.

kopriwa ::

ja gledalci so bli res idioti, zaradi metanja na igrišče smo takrat zgubili kakšno minuto...

ABX ::

Lepa tekma. Prvih 10minut sem zamudil tako da ne vem kaj se je zgodilo.

Glede tekme: Mislim da so Norvežani popolnoma zasluženo zmagali in si Slovenija ni zaslužila niti pike. Kadar je Norveška napadala enostavno nismo znali reagirat, občutek sem imel kot da bo gol vsak čas. V drugem polčasu pa so se povlekli nazaj in niso več igrali, tako da izenačenje bi prej označil za njihovo napako kot za našo sposobnost igrat nogomet.

Sodnik je bil soliden. Edini penal zame je bil kadar je nekdo zaustavil žogo z roko. Vendar ocenit ta penal je bilo izredno težko. Kdor je metal smeti na igrišče bi moral dobit suspenzijo vstopa v stadion.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gumby ::

kopriva: ne gre se za izgubljeno minuto... taki osebki nimajo kaj iskati izven kletke


edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gumby ()

mtosev ::

Že dvojne kvalifikacije smo zajebali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

ABX ::

No ja, dejmo bit realni 3. mesto v naši skupini je lep rezultat.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mtosev ::

Zaradi mene smo lahko zanji. Ni nikake razlike, ker 3 mesto nič nepomaga.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

perci ::

mtosev: Če ne misliš začet pisat v normalno razumljivi slovenščini, ti bom začel brisat poste. Resno!

Elemen_T ::

Mimosunjeno;
A je tajna policija vedno tako zoprna? kar zbodlo me je v oči, perci, da bi šel kar brisat poste zaradi (?!) nerazumljve slovenščine. Če ma tip svoje nazore o fuzbalu naj jih ima...


glede tekme,
Seveda so sodniki veliko pripomogli k temu, da rezultat ni bil 3:3, ampak lahko bi bil (vsaj) 0:2 ...
Pač - že kar tipično za slovence je to, da enih stvari v športu enostavno ne znajo korektno speljat do konca.
Če se samo spomnem tekme slo:yug na evropskem prvenstvu ...

Brilko ::

> No ja, dejmo bit realni 3. mesto v naši skupini je lep rezultat.
Najbolj kmečka izjava zadnji mesec na S-T. Ej svaka ti čast mudel, bravo! >:D >:D

Večni optimist >:D

gzibret ::

Lepa tekma. Samo škoda da smo zgubili. Sodniku pa bi kupil ena očala.
Vse je za neki dobr!

mtosev ::

Sodniku pa bi kupil ena očala.

>:D :D

Kaj pa bi kupo onemu arabcu SLO:BLR? Možgane?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Brilko ::

Fantje, to so sodniki, ki so si kupl set za sojenje v 200 šopu. Sem imeu na igrišču dosti izkušenj s takimi. :D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767453 (56482) win95<3
»

AC Milan vs. Real Madrid

Oddelek: Loža
425758 (5189) galu
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901211901 (172710) DarwiN
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113911 (10017) Dr_M
»

Slovenija vs Spanija

Oddelek: Loža
482434 (1520) BlackHole

Več podobnih tem