» »

Miss Anglije je - Muslimanka - po rodu iz Afganistana[:D]

Miss Anglije je - Muslimanka - po rodu iz Afganistana[:D]

Eschelon ::

Kapo dol pred Angleži. Da lahko po ogabnostih, ki so jih v Londonu naredili štirje muslimanski teroristi, zmaga s telefonskim glasovanjem muslimanka, kaže na presenetljivo sposobnost neposploševanja med povprečnim angleškim prebivalstvom (za kar so tokrat začuda odgovorni predvsem mediji in oblast).
Je še kdo presenečen?0:)
TV-Slovenija
Miss England

(Edit:slika)
Vedeti, razumeti, znati.
  • spremenil: Eschelon ()

Microsoft ::

Lahko, da so ostale bile hudicevo grde, da so tole izbrali. Ker res nevem, kaj tole loci od ene cisto nakljucno zbrane iz mesta, recmo? Sem preprican, ce grem zdele pogledat na simpatije.com, da bo ena izmed prvih desetih lepas od te (subjektivno ane).
Tale miss direndaj se mi ze tako brezvezen zdi, da me sploh cudi, kaj se kdo to sploh spremlja. Pa ne bi rekel, ko bi ble punce lepe, ampak so cisto povprecne, poleg tega imajo po sebi par kil pudra, oblecene kot kako strasilo. Povprecje. Cisto. Ali pa se kaj manj.

In na celi crti me BK, kaj so zbrali na otoku. Isto tudi, kaj so al pa se bodo pri nas.

In s tkasnim pompom, kot si ga ti naredu (in seveda drugi mediji), da je zdej pa ona muslimanka, ne delas nic drugega, kot spodbujas versko al rasno nestrpnost. BTK, kaj je to za ena punca.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Matri[X] ::

Od nasih kandidatk je meni najlepsa zverina.

BlackHole ::

Ker res nevem, kaj tole loci od ene cisto nakljucno zbrane iz mesta, recmo

Ker pa tale ni iz mesta a?;)
LP Marko

Stepni Volk ::

Muslimanke se v glavnem ne razkazuejejo v javnosti. To je bolj običaj zahoda. Kakšna grožnja iz tega naslova sigurno sledi.

Sunna ::

jap , tale tekmovanja za miss niso več vredna svojega imena. na faksu vidim v 1 min lepšo bejbo.
je pa res zanimivo in pohvalno,da niso tako ozkogledi in ne posplošujejo vsepovprek

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sunna ()

WhiteWolf ::

1. Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.

Drži se tega ali pa ne uporabljaj slo-techa.

In ne, nisem musliman, uradno sem kristjan, neuradno pa sem ateist.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Bob Rock ::

zmaga s telefonskim glasovanjem muslimanka


to je dober pokazatelj, kulk je prebivalcev in gastarbeiterjev muslimanske vere v angliji
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Avenger ::

Ne verjamem, da je naključje, da je ravno zdaj zmagala ženska, ki je muslimanka in povrh še arabskega rodu. Tudi če je šlo za telefonsko glasovanje, ljudje so bili malo pristranski, glede na dogodke in glede na to, da je povprečen musliman ravno toliko nasilen kot povprečen kristjan. Meni je sicer čisto vseeno kaj zmaga kje, ampak samo pravim, da objektivnosti skorajda ni. Tudi na evrosongu, recimo. Sestre, ki niso zmagale zaradi dobre pesmi (sem skoraj rekel - komada) ampak zaradi imidža in to kar so in ker se ljudje na splošno bojijo izpast kot sovražniki nekih marginalnih - oz. v nekaterih primerih sploh ne - skupin.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Gill ::

A ni mogoče tega pogledati tudi iz drugega zornega kota. Dekle katere starši so zbežali iz Afganistana v Uzbekistan, kjer se je Hamasa Kohistani rodila, so se nato naselili v Angliji. Očitno so se asimilirali, da dekle ne hodi na okrog v muslimanski ruti, ampak gre na lepotno tekmovanje in pokaže kaj več svojega telesa kot samo oči. Ponavadi na vsakem lepotnem tekmovanju enkrat pridejo dekleta na oder v kopalkah. In verjetno je tudi tukaj bilo tako. Torej, punca se je prilagodila avtohtoni okolici. V tem pogledu je bolj svetovljanska, kot pa mnogi, ki nekam pridejo in posiljujejo domačine z vsiljevanjem svojih navad in muslimanske vere. Prej se mi zdi, da bo potemtakem imela probleme z muslimanskimi ekstremisti.

Thomas ::

Poraz (arabskega) tradicionalizma proti (zahodnemu) modernizmu. OK.

"Kera bejba je najlepša" - mi pa dol visi.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Calligula ::

Ma a ni vedno tako ,da ce hoces videt dobro zensko moras it samo cimbolj stran od dvoran kjer poteka lepotno tekmovanje >:D
Sem pa vceraj saltal po kanalih in so italijani zbirali in majo prav simpaticen sistem:

Vsako v ksiht pokazejo in povejo (gre naprej oz ne gre naprej) pol je pa ful zabavno ko so surle do tal pa po drugi strani ful butasto poskakujejo od veselja tiste, ki grejo naprej... :D

Ugotavljam ,da sem clovek predsodkov. Ne da se me prepricat, da ma kaka od teh zensk kaj v glavi.

suntrace1 ::

Ugotavljam ,da sem clovek predsodkov. Ne da se me prepricat, da ma kaka od teh zensk kaj v glavi.

Potem boš imel tepko za ženo :P

Calligula ::

Al pa bil raje neozenjen s tremi tepkami :D

Sicer pa se ni nanasalo na lepe zenske. Samo na take k se prijavljajo na ta sranja...:'(

Zgodovina sprememb…

madmitch ::

Kaj pa manjka bejbi, prav dobra je. Pa če je muslimanka, kristjanka, al pa marsovka. Jebenti, pa tukaj morajo nekateri imeti take bejbe, da bi jih mi poprečneži samo v vitrinah mel (po reakcijah nekaterih).
Thomas, men se za tole bejbo bolj je** kot da mi dol visi >:D
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

Brilko ::

Fantje, mi se raje brigajmo, kaj bomo mi izbrali oz. naša žirija. :P

Drugače pa meni tudi punca ni napačna.

borchi ::

Fantje, mi se raje brigajmo, kaj bomo mi izbrali oz. naša žirija.

blond bo, študentka, par ljudi jo bo poznalo in bo potrdilo, da je res ok punca, RESNIČNO si bo želela kar najbolje predstavljati slovenijo, že vnaprej bo vedela, da pri izboru za miss world nima veliko možnosti, čeprav ji bojo vsi govorili, da če ne bi bila iz tako nepoznane države kot je slovaška, bi imela resne možnosti...

mogoče se pa tudi motim.

aja, sigurno pa si bo želela mir na svetu.
l'jga

Calligula ::

Pol leta za tem bo postala obupna pevka z umetnimi joski in ziv bog se je ne bo vec resil :D

Avenger ::

sploh pa ne žirija, ki bi na kateremkoli tekmovanju dosodila zmago komurkoli drugemu kot njej in (nadaljuj stavek)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Eschelon ::

Pregovorno neumna misica tole ravno ni. Zna štiri jezike, poleg tega pa je nadpovprečno opravila GCSE (neke vrste matura, le da se jo dela prej - pri nas bi bila v 2. letniku srednje). Misica per se tu ni bistvena (vendar zna bit še napeto - ni dvakrat za rečt, da je ne bo kak premaknjen fundamentalist predelal v golaž).
V Sloveniji ne bi imela IMHO nobene šanse (pa ne zaradi lepote). Bi prej izglasovali kakšne sestre.:8)
Vedeti, razumeti, znati.

zile ::

mal veliko kumaro ma :D

Calligula ::

Hermafrodit? >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Razložitev pravil

Oddelek: Slo-Tech
121864 (1752) DOOM_er

Posilstva v Oslu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11017673 (14336) Gandalfar
»

"Miss" neznanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636264 (4112) T-h-o-r
»

Nam je Facebook zasenčil pogled? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8015668 (10377) CaqKa
»

Monika Pučelj

Oddelek: Loža
102488 (1850) Sergio

Več podobnih tem