» »

Ati Catalyst samodejno spreminja resolucijo!?

Ati Catalyst samodejno spreminja resolucijo!?

Pro2Type ::

Zadeva je sledeča. Probal sm že veliko gonilnikov ati catalyst in pa veliko vrst control panel. Fora je v tem da ko imam jaz povezan računalnik z tv-jem, in ko stisnem a+F5 (ko mam naštiman da mi izklopi monitor in prestavi sliko na tv) je še ok, ko pa hočem prižgati monitor z istim ukazom, da vrne signal na monitor in ugasne tv, mi pa vrže resolucijo v 640*480. V osnovi je pa 1024*768.

Ima kdo kaj pojma zakaj mi to nagaja. Grafična je pa ATI RADEON 9600 PRO od sapphiretech-a. Poj morm pa skoz ročno popravlat resolucijo, in to mi že nagaja dolgo, pa sm probaval nalagat novejše, starejše gonilnike, ati control panel..... pa je isti drek, razn z čisto starim control panel ki je pripadal ati catalyst 2.9 mi normalno dela, sam je pa prestara tko da je dost manj nastavitev not!

ANY IDIA?
  • spremenil: Pro2Type ()

AndrejS ::

Imam Redeona 9600 in catalyste. Naštimano pa imam tako da mi skoz prikazuje sliko na TV & monitorju. Tako da ne rabim preklapljat. Na TV gledam filme medtem ko lahko na monitorju programiram >:D

Pro2Type ::

To foro vem. Sam jaz mam tv drugje kot pc, pa grem v dnevno gledat FILM, računalnik je v sobi, imam remote wonder tko da lahko upravljam računalnik iz dnevne. Nimam pa skoz povezan ker morm kablsko vn dajat, k moti sliko. Pa tud potrebe nimam met skoz povezan, zato me pa zanima, zakaj mi meče resolucojo. K mi gre to res na jetra!

Pro2Type ::

Je pa ta fora pr tej zadevi če maš tko narejen da gledaš film, vmes pa lahko delaš na računalniku kar kol, da mi podnapise ne kaže na tv. predvajam pa z bs-playerjem!

Any help?

AndrejS ::

Jaz tudi uporabljam BSPlayer in s podnapisi še nisem zasledil težav.

Pro2Type ::

AndrejS kle se gre zdej, če maš ti overlay naštiman, da ti avotmatsko na tv rukne film na full screen poj ti ne predvaja podnapisov, drugač pa delajo podnapisi normalno!!!

:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579458 (18787) Dominator
»

FulHD TV kot monitor

Oddelek: Strojna oprema
373920 (1670) Silck
»

ATi Catalyst 6.9

Oddelek: Novice / Grafične kartice
144388 (3968) Stajerc
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265370 (4090) H_man
»

res. na TV 800X600 = radeon 8500 = ?

Oddelek: Zvok in slika
141629 (1341) Lucio

Več podobnih tem