» »

[divXvid] Samsung predvajalniki

[divXvid] Samsung predvajalniki

ImOrange ::

Ima mogoce kdo kaksne izkusnje s tem predvajalnikom?
Najbolj me zanima kako je s predvajanjem podnapisom (ali se sploh da, kateri format, so sumniki) in ali je nasploh vreden nakupa. Ce obstaja kaksna druga kombinacija DVD/divx in VCR v cenovnem rangu do 70k bi prosil da mi kdo pove. Hvala.

brzy ::

Hm...
Jaz sem ga tudi pred kratkim nabavil, ampak z podnapisi imam pa še vedno probleme, ker mi ne predvaja šumnikov, vse ostalo ja pa OK.
Bere oz. predvaja pa podnapise *.srt.

Alkoman ::

Hja... take probleme imamo vsi... je ze res, da podpira vse formate podnapisov, res pa je tudi to, da v nobenem sumnikov... Baje bo treba pocakat na novi firmware. Jaz cakam ze 3 mesece:\

Link, kje naj bi se pojavil original, ce pa kdo ve za kaksen drug firmware pa lahko javi!
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

LexLuthor ::

Živjo,

na Samsungovi strani se nahaja F/W za model SV-DVD640. Kdor ga ima naj sproba TOLE.. Razen, čeje to stara zadeva.

A kdo lahko pošlje fotko, kako zgleda navigacija ne tem playerju - menuji, file browser ipd.?

hvala!

Zgodovina sprememb…

sojko ::

Pozdravljnei
Imam namen kupit ta predvajalnik in me zanima ali bere samo podnapise smi ali še katere druge najbolja me zanima če bere sub in srt.
Hvala za odgovor
LP

beni ::

Kupil sem LG DVX9700 (saj ne vem ali je to Samsumg ali kaj drugega) in sem z njim zelo zadovoljen. Edino ena malenkost me moti. Ali je možno povečati podnapise ? Nikakor ne morem tega izluščiti iz navodil.

Našel sem FW za DVX9900, pa ne vem katere procesorje imata, tako da ne vem, ali lahko uporavim ta FW

Lp Beni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: beni ()

tomazsk1 ::

Živijo!

Mene zanima, če se da na tem dvd predvajalniku SV-DVD640 nadgradit kodeke, da bi lahko novejšie filme gledal.

Ali je to sploh možno!

Hvala, LP!

jomo ::

No, danes sem nekaj brskal in odkril nekoliko novejši Firmware. TULE si ga lahko snamete in preizkusite, aki morda že podpira šumnike.

LP!

[MYTiX] ::

Ima kdo izkušnje z modelom HT-WP30? V mercatorju je do konca meseca znižan na 60k. Zanima me če je ta sistem vsaj enakovreden kakim Philipsom 3300/3500?
podpis

OldSkul ::

No, jst imam žično verzijo tega domačega kina.

In, problem je samo v tem, da so podnapisi premajhni, drugače poa so centrirani in na sivi podlagi.

[MYTiX] ::

Ni nobenih problemov z različnimi kodeki? Kaj pa kobinacija Xvid-ac3, ki nekaterim predvajalnikom predstavlja probleme? A obstajajo kakšni alternativni firmwari?

Zanimivo da na netu ne najdem velik informacij o tem predvajalniku. Za Philipsa sem sigurn da deluje solidno. Ampak je stricu bolj všeč ta Samsung + je kar precej znižan.

Hvala za info v naprej.
podpis

OldSkul ::

Lih zadnjič sm gledal en xvid film+ac3 skupaj s podnapisi in je vse delalo bp.
Glede alternativnih firmwarejev nimam pojma.

homer007 ::

Lep pozdrav!
Mene pa zanima če ima kdo kakšen FW za SAMSUNG HT-DS 900, ker so podnapisi naravnost katastrofalni (pretanki, premajhni, a beli podlagi se čisto nič ne vidijo...)
Aja, pa še šumnikov ne podpirajo...

Prosim za pomoč, ker drugače bom znorel...;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: homer007 ()

TOP ::

Pojdi gor na uradno stran in poišči če so .Ne ni ti treba znoret drugič po goglej malo prej ko kupuješ da vidiš kaj podpira in kaj ne

homer007 ::

Sem bil na uradni strani pa ni čisto nič.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393126 (49622) NejcSSD
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534817 (9637) kekpek
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639081 (11130) JanezC
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724305 (8919) bizi72
»

[DivXviD] Evertone predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
3814078 (5390) Jedi Master Yoda

Več podobnih tem