» »

6600 GT --> Problem

6600 GT --> Problem

LazyAss ::

Lp,
kupu sm si ASUS N6600GT TOP pa pa mam en problem dau sm si najnovejše driverje od nVidia dol dobr igrce pa to dela normaln sam mam pa problem k mi vodoravne rjave črte dela po ekranu (v winsih in v igrah ) najvčkrat je tko k da bi ble iz kšnih oglišč pa od miškinga kzalca pa takih stvari ... Zdej me pa zanima ce ve kdo kaj bi blo to pa kako poravt. Aja pa še kako nej si naštimam s.video na TV je sam črnobelo ne pokaze cist cele slike pa ikon sploh ne kaže ... :( prosm za pomoč ker nevem kako pa kaj kolegi so pa usi na ATI tko da nimajo pojma o tem

Hvala za pomoč,


Lenart
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

strictom ::

Men je isto delalo pa sem ignoreral neki časa pa je izginlo.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

LazyAss ::

Sej jst bom itak mal formateru jutr pojutrsnem.. pa bomo vidl loh da se more grafa tut ulaufat pol pa itak pade nova maticna pa athlon 64 :D da jo bom saj izkoristu na podn :P DFI Lanparty UT nF3 ULTRA-D pa athlon 64 3000+ 939pin pa teh 2x256 ddr ka mam zdej pa bo uredu ane ?

Hvala :P
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

modelno1 ::

Črnobelga pogleda na tvju se znebiš če naštimaš tv format na PAL-B. Lohk je pa tut, da tv ne podpera s-videa. Probi.

modelno1 ::

Cele slike ne pokaže ker maš naštimano resolucijo večjo kot 800x600, to je pa use, kar lahko tv prenese. sj k miško premikaš se ti vidno polje premika a ne?

MrBrightside ::

Js imam leadtekovo 6600gt, in nisem mel teh crt do nedavnega. Drugace mam samsungov 17 lcd, ki j odlicen, crte so se pa pojavle, ko sem zacasno presaltal iz dvi na analogni priklop monitorja. Od takrat se nisem presaltal nazaj na dvi, tak da ti ne morem garantirat, da je to vzrok.

LazyAss ::

Ne vidno polje se mi premika ce zmansam resolucijo ce dam pa na manjso kok 800x600 je pa slika samo povečana in se še manj vid TV podpira s video prek scarta ker sm meu na 9600 tko in je delal , PAL-B sm pa tut nastimu :P tko da nevem bomo že :P
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579573 (18902) Dominator
»

radeon 9200 suse10 brightness problem

Oddelek: Operacijski sistemi
251936 (1752) roli
»

Nakup novega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
181260 (979) PrimozR
»

geforce 4200 Ti VIVO na TVju

Oddelek: Zvok in slika
61035 (967) partysound
»

Hercules R8500 TV Out

Oddelek: Pomoč in nasveti
71005 (893) dela

Več podobnih tem