» »

geforce 4200 Ti VIVO na TVju

geforce 4200 Ti VIVO na TVju

zmeda ::

mam en problemcek...
imam geforce 4200 Ti VIVO...
imam tut TV, ki je prikljucena z racunalom preko VIVO... pa mam gonilnike 43.45 za geforce-a
zdej me pa zanima nekej...
ce mam jaz naprimer na monitorju nastimano resolucijo vecjo kot je 800x600 mi potem na TVju, ki ima res 800x600 enostavno ne pokaze celega namizja... nastiman mam na Clone... pa me zanima kako bi lahko nasimov da bi blo na tvju dejansko cev namizje (800x600), ceprav bi bila na monitorju visja resolucija, ker zdi se mi da sem nekje bral da sta slika od monitorja in tvja neodvisni... v tem primeru pa sta odvisni... kako naj nastimam da bosta neodvisni...

aja pa se nekaj... ce pa spremenim resolucijo monitorja na 800x600 pa lahko normalno vidim cel namizje... v primeru pa da zazenem kaksen filcek pa mi enostavno slike od filma ne narise... vse ostalo je na tvju razen slike od filma... kaj je tu narobe?

najlepsa vam hvala
l.p. zmeda

Gapi ::

Ti men to na Matroxu g400 max ne dela problemov. Aja je pa dualhead. Sorry za tak odgovor ki ti nic ne pomaga. Na forumu omenjajo en progy za geforce TV Tool a ze kej probal mogoce?
No person is rich enough,to buy back his past.

zmeda ::

sem probov zdej nalozit tvtool pa sem probov z njim... zdej mi je pa se manj jasn kva se tuki dogaja... :(
sem instalerov (6.8 tvtool) pa mi je koj zatezu de je zaznov twinview pa da naj izklopem nView nastavitve pa to... izklopem tist pa ni vec slike na tvju... hm... pa tam v tvtoolu dam kao de bi pogledov sliko na tvju... resolucija se vedno isto... pa vse je crnobelo... hm.... nekej mi tuki smrdi... pa tam k mam output pr tvtoolu mam pri uni ta prvi slikci rdec krozec... mam obcutek da rdec ni dober?... cudn je tole.... ce mi kdo lohk kej pomaga se priporocam... :)
lp zmeda

maska ::

Ne vem, tvoje vprašanje je že kar staro !

Sam sem imel slične težave, pa sem pred časom tud pisal na FORUM, vendar nisem dobil pravega odgovora. Sem pa jih sam rešil.

Če še potrebuješ pomoč to napiši pa se slišiva !!

L.P.

zmeda ::

jah bi se priporocu...
se zdej mi ni uspelo resiti tega problema...
lp

maska ::

Pri tvtool 6.8 mora biti twinview izključen, ker ti drugače občasno lahko zašteka računalnik.

Drugač pa sam uporabljam tvtool 7.0, tam pa je prejšnja napaka odpravljena. Pri verziji 6.8 lahko iz njihove strani snameš multilanguage, žal ni Slovenščine, maš pa Hrvaščino, s tem si boš lažje nastavil sam program.

Če pa maš na TV črno-belo sliko pomeni, da nimaš pravilno nastavljenega signala. Zato moraš spremeniti nastavitve v samem programu, kar pa je tudi odvisno od povezave, ki jo uporabljaš (med računalnikom in TV). Sam mam S-video povezavo pa je slika v kombinaciji s tem programom res super. Najbolj kvalitetna povezava pa je RGB.

Sam drugač uporabljam tvtool 7.0 Beta, sem pa tud plačal 2.000,00 SIT za registracijo programa.

Moje nastavitve:
- MODE (tv format PAL), resolucija 800 x 600
- ADJUST (select output Y/C) mam s-video povezavo

Če pa hočeš imet barvno sliko na TV bož moral malo preštudirat priključke na TV.

Upam, da sem kaj pomagal.

partysound ::

ka pa če naštimaš da je tv pod ekran 1?

jst mam tko naštiman pa je na tv cela slika

sam kar ti spremeni je pa pač resolucija. :(

sam k gledam filma prek vivo na tvju imam itak monitor ugasnen

naštiman je pa clone

mam pa preko s-video in ni problemov

ni pa nevem ka kvaliteta. sploh pa če gledaš dvd

divx pa kr solidno k je že dvix že bl slab:D
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265273 (3993) H_man
»

Nvidia-tv out problem

Oddelek: Zvok in slika
71147 (1030) Big Poppa
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505903 (4808) bbobst
»

GEFORCE 4 440MX TV OUT

Oddelek: Pomoč in nasveti
51007 (940) SrOvPaSoV
»

Grafična karica in televizija

Oddelek: Strojna oprema
181209 (874) ||_^_||

Več podobnih tem